A műsorban csak 4x ment fel a színpadra Adele, a Foo Fighters-t pedig én csak 1x csekkoltam mikor átvették a díjat, na most hol van a többi átadott díj az 5-ből.
Amúgy gratula nekik, de kicsit fura, hogy kb. 10-11 díjat adtask át a műsorban ameddig számoltam a többi 60 valamennyiről semmi info?
Adele tarolt az idei Grammyn
2012. február 13. 21:51
#121
|
|
rocknroller |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.07.05. Hozzászólás: 1804 Csatolások: 0 Azonosító: 17168 offline
|
2012. február 13. 21:54
#123
|
|
pink_bunnynever be good enough |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.01. Hozzászólás: 4332 Csatolások: 11814 Azonosító: 142298 offline
|
Gratulálok a nyerteseknek. Legfőképp Adele-nek.
Bruno pedig elég csalódott lehetett, az én személyem szerint biztosan odaítéltem volna neki legalább 1 díjat...
2012. február 13. 22:17
#124
|
|
Lisa Veronicastjlc |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.05. Hozzászólás: 2705 Csatolások: 448 Azonosító: 130604 offline
|
Skrillex !
szurkoltam neki gratula megérdemli és Adele is mondjuk Gagát sajnálom h nem nyert...
2012. február 14. 14:13
#130
Én elsősorban a Foo Fighters miatt örömködöm, de Skrillex és Adele is nagy kedvenceim szóval, az idei Grammy-vel nem volt bajom, annak ellenére, hogy maga a díj sztem nem 100%-ig a legigazságosabb és legőszintébb díj.
De azért nagyon jó, hogy ez a három kedvencem nyert!!
2012. február 14. 16:48
#131
|
|
Blackbird03 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.24. Hozzászólás: 752 Csatolások: 284 Azonosító: 161100 offline
|
Adele tényleg megérdemelte, hogy ennyi díjat hazavihessen. Én kifejezetten tehetségesnek tartom, úgyhogy ezúton gratulálok neki, és persze a többieknek is.
1 felhasználónak tetszik:
ophely88
2012. február 15. 17:50
#136
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Idézet (Toxic @ 2012.02.14. 19:22)
Ugyan nem szeretem Adele-t, de gratulálok neki és legfőképpen ahhoz, hogy ilyen rövid időintervallum alatt lett a csúcson. Ez rekord!
És folytatja tovább. Most olvastam amit Adele a blogjában írt és kiderült, hogy a visszavonulása csak pletyka volt, amit a média talált ki. Stúdióba vonul nemsokára és új lemezt készít.
2012. február 17. 15:20
#138
Idézet (HápsziCsajszi @ 2012.02.13. 17:35)
3 grammy díj, olyan büszke vagyok Sonnyra!
♥
2012. február 27. 20:06
#139
Idézet (HápsziCsajszi @ 2012.02.13. 17:35)
3 grammy díj, olyan büszke vagyok Sonnyra!
♥
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline














