Adele tarolt az idei Grammyn
2012. február 13. 16:16
#82
|
|
vikike0614 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.11. Hozzászólás: 950 Csatolások: 88 Azonosító: 138487 offline
|
grat.! nagyon szeretem Adele-t
nagyon tehetséges megérdemli a sikert..!
1 felhasználónak tetszik:
ophely88
2012. február 13. 16:29
#84
|
|
FruFruChanAll My Life/By My Life™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 11.09.05. Hozzászólás: 1645 Csatolások: 4550 Azonosító: 160107 offline
|
gratulálok az összes nyertesnek!
2012. február 13. 16:29
#85
|
|
TbRékuúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.05. Hozzászólás: 2106 Csatolások: 62 Azonosító: 157537 offline
|
Szerintem nem érdemli meg Adele.Csak egy száma van amit mindenki imád.Semmi más.Persze egy kettőt megérdemel de, hogy hatot?!Egyáltalán nem nagy szám, sőt én nagyon utálom a számait.Azért gratulálok mindenkinek.
2012. február 13. 16:38
#87
|
janet7 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.11. Hozzászólás: 4230 Csatolások: 67 Azonosító: 133061 offline
|
Jó, azért szerintem ez már túlzás Adele-nek, tehetséges, de túlzás...
Amynek örülök, bár ő vehette volna át.
Best R&B Performance-nél Ledisi vagy Marsha Ambrosius kellett volna.
Best Traditional R&B Performance-nél szinte mindegyik jó volt, de nálam Betty Wright & The Roots.
Best R&B Song-ot és az albumot is Kelly Price-nak adtam volna.
Amynek örülök, bár ő vehette volna át.
Best R&B Performance-nél Ledisi vagy Marsha Ambrosius kellett volna.
Best Traditional R&B Performance-nél szinte mindegyik jó volt, de nálam Betty Wright & The Roots.
Best R&B Song-ot és az albumot is Kelly Price-nak adtam volna.
2012. február 13. 16:46
#89
|
|
Lilly-chan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.19. Hozzászólás: 1048 Csatolások: 0 Azonosító: 139065 offline
|
Adele nagyon megérdemelte mind a 6 díjat született tehetség! És hajrá Skrillex!
2012. február 13. 17:07
#90
|
|
BRADLEY COOPER4EVERúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.11. Hozzászólás: 50 Csatolások: 0 Azonosító: 165147 offline
|
most máe NEM szeretem ádélt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
am grat azoknak akik nyertek! csak ádélnek nem!!XD
am grat azoknak akik nyertek! csak ádélnek nem!!XD
2012. február 13. 17:27
#94
|
|
divaft |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.18. Hozzászólás: 747 Csatolások: 1 Azonosító: 129459 offline
|
raguza írta:
Szerintem 6 díj egy kicsit túlzás, hogy ennyit nyerjen, jövőre már sehol se lesz. Tehetséges, de nem sokoldalú, mint egyes zenészek!!
Egy kicsikét igaz
Ki az a ödele ? Számomra Gaga nyert
Szerintem 6 díj egy kicsit túlzás, hogy ennyit nyerjen, jövőre már sehol se lesz. Tehetséges, de nem sokoldalú, mint egyes zenészek!!
Egy kicsikét igaz
Ki az a ödele ? Számomra Gaga nyert
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline














