Starity

Adele: „Ha meglátom apámat, arcon köpöm!”

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 03. 12:08 #1
- törölt felhasználó -    
Az ártatlanságáról is ismert Adele mostanában a rossz kislány szerepét vállalja magára. Most éppen egy családi viszállyal kapcsolatban tett sokkoló kijelentést.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. március 03. 12:11 #2
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Szegény csaj. De azért megértem,mivel elég sok problémája van.:/
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. március 03. 12:14 #3
Süty
Süty
ღMaybe,Onceღ™
 
Státusz"No Hay Nada Más De Lo Previsto"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.14.
Hozzászólás: 3297
Csatolások: 579
Azonosító: 133242
Offline offline
ohmy.gif teljesen egyetértek vele,mert ha az én anyámat is csúnya szavakkal illetné az apám akkor nemhogy még arcon köpném,hanem le is tagadnám dry.gif mad.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. március 03. 12:20 #4
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Ártatlanságáról ismert? Mióta? Eddig is bemutogatott a koncertjein, előszeretettel használta a 'fuck' meg a 'bitch' szót minden egyes alkalommal... biggrin.gif
Amúgy az apja szánalmas, az ilyen nem is nevezheti szülőnek magát...Ha valami gondja van Adele anyukájával, ne a lapokhoz rohanjon elpanaszolni, hanem próbálja megoldani. Szánalmas.
5 felhasználónak tetszik: ophely88, dóóra, Black Hearth2, LULUPeas, Rekahhh
2012. március 03. 12:21 #5
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Druva kijelentés, igen most Adele-vel elszaladt a ló biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Vegas
2012. március 03. 12:23 #6
- törölt felhasználó -    
Hát na, ha az anyját szidja, én is arcon köpném, vagy egyenesen behúznék neki...
2012. március 03. 12:24 #7
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Ha következőnek arról cikkeznek, hogy Adele-t arcon köpték, akkor tudjátok, hogy az én voltam:D
2012. március 03. 12:25 #8
- törölt felhasználó -    
Ha az apám az anyámat szidná, én se mondanék szebbet...
2012. március 03. 12:25 #9
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Örülök neki, hogy a média megint sikeresen elrontotta a fordítást és pont a lényeg maradt ki biggrin.gif Adele édesapja alkoholizált majd elhagyta Adele anyját egy fiatalabb nőért. Adele évek óta nem látta őt. Nem volt jó apja, sőt, nem is viselkedett apuka módjára. Mióta Adele híres lett, a médiában lépten nyomon megbánást mutat és Adele anyját okolja amiért annak idején inni kezdett. Adele nem a botrányaiból akar megélni és nem tetszik neki, hogy az apja belőle akar pénzt kihúzni. Érthető. Én sem tenném.
7 felhasználónak tetszik: Pandus, Black Hearth2, Bessie, Holly Keller, dóóra, LULUPeas, Rekahhh
2012. március 03. 12:29 #10
- törölt felhasználó -    
Hát ez a hapsi nagyon szánalmas. Ha valami baja van Adele anyjával, azt nem a sajtón keresztül kellene közölni vele, hanem személyesen. Bár mondjuk ezt Adelének sem így kellett volna kezelni. A családi problémáknak nem a sajtóban a helye.
2012. március 03. 12:31 #11
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.03.03. 12:25)
Örülök neki, hogy a média megint sikeresen elrontotta a fordítást és pont a lényeg maradt ki  biggrin.gif Adele édesapja alkoholizált majd elhagyta Adele anyját egy fiatalabb nőért. Adele évek óta nem látta őt. Nem volt jó apja, sőt, nem is viselkedett apuka módjára. Mióta Adele híres lett, a médiában lépten nyomon megbánást mutat és Adele anyját okolja amiért annak idején inni kezdett. Adele nem a botrányaiból akar megélni és nem tetszik neki, hogy az apja belőle akar pénzt kihúzni. Érthető. Én sem tenném.

Jó kifogás sose rossz. Egyszerűbb mást okolni a saját hibájáért. Én mondjuk ezt nem nyilatkoztam volna a helyébe. Egyszerűen levegőnek nézném,vagy visszaküldeném ahhoz a fiatal csitrihez. hi.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Black Hearth2
2012. március 03. 12:31 #12
Shelby
Shelby
új tag
 
Státuszin the spotlight
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.06.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 152433
Offline offline
szánalmas... mintha ő sohasem mondott volna semmi rossszat másról, mi? de végülis, ügyes kislány vagy adele, ez a vadember módszer valóban célravezető... -.-"
2012. március 03. 12:39 #13
musicmurder95
musicmurder95
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.18.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 0
Azonosító: 169543
Offline offline
Szerintem is kicsit durva volt hogy ezt nyilatkozta! De megértem hogy miért tette ha az apja ilyen!!! Biztos hogy sok feszültség van Adel-ben emiatt!!!De ezt akkor sem így kellene megoldania mert ezzel csak magának okoz bajt pedig nem is ő a hibás!!!
2012. március 03. 12:39 #14
Eékuuss
Eékuuss
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.18.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 169539
Offline offline
Én tökre megértem Adele-t
A bemutatás tökre jogos volt és a fogyókúrára való reakció is! Én nagyon bírom ezt a csajt!!!biggrin.gif
2012. március 03. 12:40 #15
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Idézet (Shelby @ 2012.03.03. 12:31)
szánalmas... mintha ő sohasem mondott volna semmi rossszat másról, mi? de végülis, ügyes kislány vagy adele, ez a vadember módszer valóban célravezető... -.-"

Ajánlanám ezt figyelmedbe, lehet te se imádnád annyira apucit. wink.gif

Idézet (ophely88 @ 2012.03.03. 12:25)
Örülök neki, hogy a média megint sikeresen elrontotta a fordítást és pont a lényeg maradt ki  biggrin.gif Adele édesapja alkoholizált majd elhagyta Adele anyját egy fiatalabb nőért. Adele évek óta nem látta őt. Nem volt jó apja, sőt, nem is viselkedett apuka módjára. Mióta Adele híres lett, a médiában lépten nyomon megbánást mutat és Adele anyját okolja amiért annak idején inni kezdett. Adele nem a botrányaiból akar megélni és nem tetszik neki, hogy az apja belőle akar pénzt kihúzni. Érthető. Én sem tenném.
1 felhasználónak tetszik: Rekahhh
2012. március 03. 12:46 #16
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.03.03. 12:31)
Jó kifogás sose rossz. Egyszerűbb mást okolni a saját hibájáért. Én mondjuk ezt nem nyilatkoztam volna a helyébe. Egyszerűen levegőnek nézném,vagy visszaküldeném ahhoz a fiatal csitrihez. hi.gif


Én sem tartom helyén valónak de manapság mindenki azt mond, amit akar, az ő dolga, hogy mit nyilatkozik. Világ életemben úgy gondoltam hogy senkire sem tartozik x y családi élete de Adele helyében énis ezt tettem volna. Nem elég, hogy így akar pénzt kiszedni belőle, ezt a köpdösős sztorit is eladta a médiának. Ez az, amihez senkinek semmi köze, ezt Adele mondta az apjának aki elmondta interjúkban. Adele csak reagált erre a The Vogue magazinban.

Az más dolog, ha egyesek rosszul fordítják és úgy írják, mintha Adele mondta volna élő adásban vagy egy interjúban. biggrin.gif
Imádom, hogy megpróbálják rossznak beállítani aztán semmi nem igaz belőle és ezt csak az tudja, aki veszi a fáradtságot és elolvassa az interjúit. biggrin.gif Kíváncsi vagyok mit tudnak még kihozni amivel be tudják mocskolni. A fogyással kapcsolatban egyszer azt nyilatkozta, hogy egy célja van az életben, nem túl vékonynak lenni, mert a zene nem erről szól és Isten mentsen, hogy egy olyan sz@r albumot hozzon össze, mint Nicolé (Pussycat Dolls) . Sőt azon mégjobban csodálkozom, hogy a fogyasztó tablettás ajánlatból még nem készült cikk. Felkérték, hogy legyen egy cég reklámarca, reklámozzon szemránckrémet (huszon évesen blink.gif ) meg fogyasztó tablettákat, elhajtotta őket, hogy ő nem reklámarc, hanem énekesnő, nem hisz a drága kenhető nyavalyákban és a csuda fogyasztó pirulákban sem keressék inkább fel Lady Gagát rofl.gif
5 felhasználónak tetszik: Pandus, Holly Keller, Black Hearth2, Bessie, Rekahhh
2012. március 03. 12:47 #17
Victorious
Victorious
új tag
 
Státusz" In my victory Just remember me When I make it shine "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.29.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 170318
Offline offline
Én megértem Adele-t. A saját apja rajta akar meggazdagodni úgy hogy közben őt szégyeníti! Én is ezt tenném Adele helyében! Ami pedig a Jennifer Hudson-os ügyet illeti szerintem Jennifer-től volt bunkóság hogy " tanácsokat " osztogatott, hol ott senki nem kérte tőle. Adele így tökéletes ahogy van nem kell mindenkinek fogpiszkálónak lenni!
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. március 03. 12:49 #18
- törölt felhasználó -    
ophely88: ez tényleg nem volt ott ,ahol a cikk alapját találtam :\ Persze így könnyebb bemocskolni Adele-t. Nem tudok sokat róla, ha tudtam volna természetesen beleírom a cikkbe. Így egyértelműen Adele-nak adok igazat.
2012. március 03. 12:50 #19
Nataa 12
Nataa 12
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒł Mrs.Ackles łƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.28.
Hozzászólás: 1050
Csatolások: 0
Azonosító: 159529
Offline offline
Mostanában nagyon feszült lehet!
Amúgy teljes mértékben megértem,és kiállok mellette!
2012. március 03. 12:54 #20
Timyy
Timyy
 
StátuszCause in the end only love survives...:3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.14.
Hozzászólás: 530
Csatolások: 0
Azonosító: 158267
Offline offline
Ez durva. ohmy.gif
De megértem, nagy lehet a feszültség.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Adele Adele 65.