Jó hír a rajongóknak: érkezik a 2Pac-musical! Március 10-én kezdődnek a válogatások a Holler If Ya Hear Me című darabhoz.
A teljes cikkhez kattints ide!
Érkezik a 2Pac-musical
2012. március 09. 14:03
#2
én inkább egy Tupac filmnek örülnék, mert azt itthon is meg lehetne nézni.
2012. március 09. 14:05
#3
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Idézet (Chocolatini @ 2012.03.09. 14:03)
én inkább egy Tupac filmnek örülnék, mert azt itthon is meg lehetne nézni.
A film is előkészületben van. Korábban arról is írtam. Egyébként előbb-utóbb a musical is meg lehet nézni csak tudni kell hol keresd.
2012. március 09. 14:24
#4
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
ÚrIsten *-* A kérdés csak az, hogy vajon ki lesz a szerencsés, aki a legjobbnak bizonyul. Nem kis meló és lelki teher lehet egy ilyen nagy ikont előadni, ráadásul színpadon. Már most elismerésem annak, aki főszereplő lesz
2012. március 09. 14:38
#5
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Idézet (ophely88 @ 2012.03.09. 14:24)
ÚrIsten *-* A kérdés csak az, hogy vajon ki lesz a szerencsés, aki a legjobbnak bizonyul. Nem kis meló és lelki teher lehet egy ilyen nagy ikont előadni, ráadásul színpadon. Már most elismerésem annak, aki főszereplő lesz 
Az biztos. Nagyon kíváncsi vagyok már rá. Mikor olvastam a hírt majdnem kiugrottam a bőrömből.
2012. március 09. 14:42
#6
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Idézet (Rap4ever8 @ 2012.03.09. 14:38)
Az biztos. Nagyon kíváncsi vagyok már rá. Mikor olvastam a hírt majdnem kiugrottam a bőrömből.
A tökéletes darab számomra. Imádom a musicaleket és a rapet is (bár sokan fura párosításnak tartják), ráadásul 2Pac a legnagyobb kedvencem. Alig várom már hogy elkészüljön. Remélem körültekintően választják ki a szereplőket, és alkalmas embert találnak (bár valóban nagy kérdés ki lehet alkalmas 2Pac szerepére). Azt hiszem Leon jól fog dönteni, mert a nyilatkozatai alapján úgy veszem észre, hogy nagyon szívén viseli a darab sorsát, lelkiismeretesen dolgozik rajta.
A baj csak az, hogy ezt mi nem fogjuk látni
2012. március 09. 14:47
#7
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Idézet (ophely88 @ 2012.03.09. 14:42)
A baj csak az, hogy ezt mi nem fogjuk látni 
Én helyesbítenék azzal, hogy nem fogjuk azonnal látni. Viszont mint sok színházi előadás szerintem előbb-utóbb ez is felkerül a netre persze nyilván borzalmas minőségben, de a semminél több. Jóval a bemutató után, de szinte biztos, hogy ezt is meg lehet majd szerezni csak tudni kell hol kell keresni (na meg persze kérni jó sokszor, hogy szerezzenek felvételt és rakják fel).
2012. március 09. 15:12
#8
|
|
Cher SugarRihanna Navy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.20. Hozzászólás: 1869 Csatolások: 0 Azonosító: 165595 offline
|
valaki meghallotta amit kértem
kíváncsian várom imádom 2Pac -et
kíváncsian várom imádom 2Pac -et
2012. március 09. 15:21
#9
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Idézet (Rap4ever8 @ 2012.03.09. 14:47)
Én helyesbítenék azzal, hogy nem fogjuk azonnal látni. Viszont mint sok színházi előadás szerintem előbb-utóbb ez is felkerül a netre persze nyilván borzalmas minőségben, de a semminél több. Jóval a bemutató után, de szinte biztos, hogy ezt is meg lehet majd szerezni csak tudni kell hol kell keresni (na meg persze kérni jó sokszor, hogy szerezzenek felvételt és rakják fel). 
Ámen. Legyen úgy. Olyan régóta olvastam már erről, az a legkevesebb, hogy kiadják DVD-n, legalább Amerikában, az nekem már jó
2012. március 09. 18:24
#10
|
|
Marina SalvatoreGoth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.29. Hozzászólás: 5443 Csatolások: 2807 Azonosító: 150271 offline
|
Na az jó
...a barátnőm örülhet^^
2012. március 09. 18:38
#11
Díjazom az ötletet. Ez a dolog arra is jó,hogy fenntartsuk a rap legenda nevét.
2012. március 09. 19:53
#12
Idézet (ophely88 @ 2012.03.09. 15:21)
Ámen. Legyen úgy. Olyan régóta olvastam már erről, az a legkevesebb, hogy kiadják DVD-n, legalább Amerikában, az nekem már jó 
egy DVD-n megjelenésnek én is örülnék.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
2 felhasználónak tetszik:


