Victoria Justice
2012. november 09. 10:19
#21
|
|
kingus smileúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.18. Hozzászólás: 73 Csatolások: 13 Azonosító: 180705 offline
|
Nagyon szeretem szerintem nagyonjo szineszno es enekesno.O az en peldakepem nagyon tehetseges es szep lany
2012. november 10. 15:25
#22
Idézet (kingus smile @ 2012.11.09. 10:19)
Nagyon szeretem szerintem nagyonjo szineszno es enekesno.O az en peldakepem nagyon tehetseges es szep lany 
Nnagyon jó hogy ennyien írtak véleményt
2012. november 17. 14:29
#23
Idézet (,2012.11.10. 15:25~3563525,~)
Nnagyon jó hogy ennyien írtak véleményt 
Igen nagyon Vicky egy csodálatos színésznő,énekesnő
2013. február 21. 19:18
#26
|
|
kingus smileúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.18. Hozzászólás: 73 Csatolások: 13 Azonosító: 180705 offline
|
Jo enekesno es szineszno...
2013. február 27. 13:11
#27
|
|
Selena Gomez 199ari |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.05. Hozzászólás: 2003 Csatolások: 9 Azonosító: 168601 offline
|
Vic nagyon tehetséges, a hangja remek és jó színésznő, szép is
2013. május 03. 08:32
#28
|
|
olsentwins94új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.10.01. Hozzászólás: 36 Csatolások: 36 Azonosító: 186980 offline
|
Nagyon tehetséges lány a V mint Viktóriába láttam őt előzőr és nagyon tetszet a hogy szerepelt.Nagyon jó ének hangja van.
2013. május 14. 11:48
#30
|
|
olsentwins94új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.10.01. Hozzászólás: 36 Csatolások: 36 Azonosító: 186980 offline
|
Szerintem nagyon kedves és aranyos lány.Nekem nagyon tetszik a zenéje és nagyon jól szerepel a TV-be nagyon tehetséfes csaj.
2014. június 30. 18:41
#31
Először a V,mint Viktóriában láttam,mint Tori.Nagyon megkedveltem Tori szerepében, bár a sorozatot nem igazán szerettem,^^" Nagyon szép színésznőnek tartom, majdnem a legszebbnek a Disney sztárok közül.
2015. július 10. 08:48
#32
szerintem ő a legszebb lány a világon.. és nagyon jó színésznő. szerintetek? írjatok véleményeket!
2015. július 10. 22:52
#33
Én nagyon megszeretm Vickyt pár nap alatt. Nagyon tehetséges színésznő és iszonyatósan szép
2015. augusztus 14. 16:31
#35
|
|
sz.petra2001új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.04.07. Hozzászólás: 42 Csatolások: 12 Azonosító: 242404 offline
|
Nekem a Best Friend's Brother és az LA Boys. De amúgy mindegyiket szeretem. Jat meg a Shut Up N Dance
Ja és ne hagyjuk ki a You're Reasen-n.
2015. augusztus 14. 16:41
#36
hatalmas példakép, hatalmas hang, hatalmas tehetség, hatalmas szív..egyszerűen imádom!!!
2015. augusztus 14. 16:42
#37
Mert szép, kedves, aranyos, vicces, tehetséges.
2015. augusztus 31. 20:35
#38
Nagyon szeretem Vicky-t régen volt a példaképem is,de most már nem annyira van...szóval szerintem Vick nagyon tehetséges énekesnő és színésznő,és nagyon szép is.
2015. szeptember 04. 14:38
#40
|
starity 123új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.08.28. Hozzászólás: 6 Csatolások: 1 Azonosító: 249024 offline
|
Imádtam a V,mint Viktóriában
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:




