Magyarországra látogat a hamarosan új videoklippel jelentkező kanadai pop-punk banda, a Simple Plan.
A teljes cikkhez kattints ide!
Hazánkba látogat a Simple Plan
2012. március 27. 00:37
#2
De várom már!! Lesz új klip is ők is jönnek, most semmi nem ronthatja el a hangulatom!! Olyan régóta várom már, hogy mikor lesz kiírva valahova az, hogy mikor pótolják a tavalyit, és végre most. Anyámat mindenképpen meggyőzöm, hogy engedjen el, mert lehet nem sokszor lesz alkalmam őket élőben látni. Szóval ennek most nagyon örülök!
1 felhasználónak tetszik:
tya04
2012. március 27. 08:37
#3
|
|
Little Monster-GFF첸게 ^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.23. Hozzászólás: 1162 Csatolások: 61 Azonosító: 161058 offline
|
Jujj de jó!
2012. március 27. 13:21
#4
|
|
Cher SugarRihanna Navy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.20. Hozzászólás: 1869 Csatolások: 0 Azonosító: 165595 offline
|
tuti jó lesz
2012. március 27. 13:29
#5
|
|
SzanduSs98▲ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.06. Hozzászólás: 4223 Csatolások: 184 Azonosító: 166705 offline
|
Dejóóóóóóóó!!!
2012. március 27. 13:35
#6
|
|
xxangi20xx☆StarDust☆ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 1890 Csatolások: 247 Azonosító: 124044 offline
|
Ez nagyon jó hír. A VOLT tavaly is jó volt és idén is az lesz.
2012. március 27. 18:05
#9
örülök bár nem hiszem hogy eljutok rá, de semmi se lehetetlen
2012. március 27. 20:10
#10
Hogy miért kell a Soprontól ilyen messze laknom -.-"
2012. március 27. 20:14
#11
Idézet (Cynthia @ 2012.03.27. 16:34)
Bakker, illett volna a SZIN-re jönniük inkább...
Szerintem ez attól függ, hogy hova hívják őket. Lehet már idén a SZIN nem tudta volna megfizetni őket. Ráadásul a SZIN augusztusban van, mikor a Simple Plan már Kanadában koncertezik.
Mondjuk én is jobban örültem volna, ha Szegedre jönnek, mert az közelebb is van és a jegyárak is olcsóbbak.
Még én is átgondolom, hogy megyek-e, mert én sokallom egy kicsit az árat. (Legalábbis a SZIN-hez képest.)
2012. március 27. 20:17
#12
|
|
tya04Schrödinger macskája |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.05. Hozzászólás: 6658 Csatolások: 1286 Azonosító: 68245 offline
|
Tegnap láttam őket Bécsben, nagyon erős koncert volt. Alig csúsztak 5 percet, kb két órás műsort adtak, és végig kitartott a lendület.
Voltra azért nem megyek el értük.
2012. március 27. 20:43
#13
|
LovePeaceForever1új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.09. Hozzászólás: 24 Csatolások: 0 Azonosító: 166931 offline
|
ÁÁÁáááááááááááááááááááááááááááááá :DDDD
2012. március 28. 17:16
#15
|
Tiffany 95visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.15. Hozzászólás: 104 Csatolások: 0 Azonosító: 162151 offline
|
Hát, felejtős, hogy én valaha eljutok oda, de ettől függetlenül örülök, hogy itt lesznek.
2012. március 28. 17:22
#16
Idézet (Miah008 @ 2012.03.27. 20:14)
Szerintem ez attól függ, hogy hova hívják őket. Lehet már idén a SZIN nem tudta volna megfizetni őket. Ráadásul a SZIN augusztusban van, mikor a Simple Plan már Kanadában koncertezik.
Mondjuk én is jobban örültem volna, ha Szegedre jönnek, mert az közelebb is van és a jegyárak is olcsóbbak.
Még én is átgondolom, hogy megyek-e, mert én sokallom egy kicsit az árat. (Legalábbis a SZIN-hez képest.)
Mondjuk én is jobban örültem volna, ha Szegedre jönnek, mert az közelebb is van és a jegyárak is olcsóbbak.
Még én is átgondolom, hogy megyek-e, mert én sokallom egy kicsit az árat. (Legalábbis a SZIN-hez képest.)
Nekem is elég közel van
A SZIN sem olyan olcsó, emlékszem, pár éve még 5 ezer volt a helyszíni napijegy, hát hol vannak már azok az árak?
2012. március 28. 17:48
#18
Idézet (Cynthia @ 2012.03.28. 17:22)
Nekem is elég közel van
Tudom mikor van, ó, azt nem kell bemutatni
Azt viszont nem tudtam hogy mikor hol koncerteznek. A szívem viszont akkor fájt nagyon amikor (talán) tavaly a GC a Szigetre jött, pont a legdrágábbra.
A SZIN sem olyan olcsó, emlékszem, pár éve még 5 ezer volt a helyszíni napijegy, hát hol vannak már azok az árak?
Viszont az igaz hogy kevesebbe fáj egy SZINes kaland mint mondjuk egy Szigetelős.
A SZIN sem olyan olcsó, emlékszem, pár éve még 5 ezer volt a helyszíni napijegy, hát hol vannak már azok az árak?
Igazság szerint a SZIN is győzködte a fiúkat, hogy fogadják el a Volt-os fellépést, szóval én itt megköszönöm nekik is!
2012. március 28. 20:56
#19
|
|
Rekahhhяεçкłεѕѕ™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.06. Hozzászólás: 2997 Csatolások: 15 Azonosító: 124407 offline
|
Én abban a hittben éltem, hogy itt voltak agusztusban, gondolkoztam is rajta, hogy megnézném Őket. Bár inkább fájt a fejem a kihagyott Good Charlotte és 30 Seconds to Mars koncertek miatt a Szigeten. Talán a VOLT idén is összejön.
2012. április 02. 14:59
#20
|
|
lyzácskaztcsőővisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.12. Hozzászólás: 279 Csatolások: 0 Azonosító: 167050 offline
|
Jújj juppííí én elmegyek.^^
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline







