Starity

Élő adásban csábított Talán Attila

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 31. 16:32 #1
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
A Megasztár péntek esti adásában több váratlan helyzet is adódott. Farkas-Jenser Balázs elejtette a mikrofonját, Talán Attila pedig kamerák előtt flörtölt egyik rajongójával. Az érzelmektől túlfűtött estén Horváth István búcsúzott a versenytől.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Ketherina
2012. március 31. 16:55 #2
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Meg vagyok eddig elégedve a döntésekkel. Szerintem Horváth István nagyon gyenge teljesítményt nyújtott, nem tudom, hogy túl félénk-e vagy mi a baj, de ha igen, azt nem lehet egy hét alatt teljesen leküzdeni. Mindenképpen neki kellett hazamennie.
Gigi éneklése után teljes mértékben igazat adtam Bereczki Zoltánnak. Nagyon jó hangja van a lánynak, de a mozgásán sokat kell fejleszteni. Nincs még kiforrott személyisége.
Szakos Andi is nagyon tetszett, pedig nem szimpatikus. Timiben pedig most elég nagyot csalódtam. Nem értem, miért kell elektronikus számokat a szájukba adni, Benji is elég halvány volt a Party Rock Anthemmel, ami szinte semmilyen énektudást nem követel meg. A Gigivel kibontakozó románca pedig nekem kicsit szavazatkicsikaró illatú. Tartsuk benn őket, hadd jöjjenek össze, ők lesznek az új álompár.
Bozontra pedig két szavazatot is küldtem smileeee.gif
Összegezve, szerintem annyira nem is rossz ez a mezőny, a legtöbb versenyző szimpatikus, egyszerű ember. Kivéve Adrit, akit továbbra is elküldenék onnan a fenébe.
2012. március 31. 17:02 #3
LiliREJ
LiliREJ
visszatérő vendég
 
StátuszMostantól másképp kell, ami nem volt még..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.21.
Hozzászólás: 111
Csatolások: 3
Azonosító: 169767
Offline offline
István valami iszonyatosan hamisan énekelt, a produkciója közben már úgy voltam,hogy elkapcsolom..biggrin.gif Ugyan úgy mint múlt héten:D
Benji produkciói nem túl kiemelkedőek, a dalok amiket énekel sem tetszenek nagyon, de azért respect.
Andi egyszerűen nagyszerű Gigivel együtt smileeee.gif
Bozontka nagyon helyes és a hangja is fantasztikus!smileeee.gif
Adri adri... Hát nem is tudom:D Iszonyatosan szép csaj, nagyon szeretnék rá hasonlítani,a hangja is nagyon jó, de nem ő a kedvencem:)
Talán Attilán mindig jót szoktam nevetni:D...
Kullai Timi is hihetetlen =) Az a hang!(Y)

Balázs ugyebár elejtette a mikrofont, de én személy szerint adás közben nem is vettem észre,azt hittem hogy az is benne van, hogy leguggolt:D.. Utána a produkció végén mondta a Claudia..biggrin.gif Meglepődtem. Abszolút jól kezelte a helyzetet!smileeee.gifÉs a dal amit énekelt is marha jó volt.smileeee.gif
Bihal Roland nem igen szimpatikus, de majd meglátjuk mit hoz neki a jövőhét:)
2012. március 31. 17:06 #4
- törölt felhasználó -    
Nagyon hamisan énekelt, de azért nem volt rossz hangja! De lássuk be ő volt a leggyengébb! Már csak Adrinak és Benjinek kéne kiesni! Meg talán Bozontnak!
2012. március 31. 17:07 #5
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Egyetértek azzal,hogy István esett ki,ő volt tegnap a leggyengébb.Viszont azon meglepődtem,hogy Bihal Roland a zsűri elé került.Azt hittem neki elég nagy a szavazótábora.Amikor kiderült,hogy István és Roland között fog dönteni a zsűri egyértelmű lett,hogy István fog kiesni.Gondoltam,hogy másodszorra nem juttatják tovább.
Szerintem a lányok közül Andi és Timi a legjobbak.Gigi is adásról-adásra egyre szimpibb lesz,de még mindig úgy gondolom,hogy elég túlértékelt.És igaza volt tegnap Bereczki Zolinak,hogy nagyon jó hangja van,de a színpadi előadását még fejlesztenie kellene.Aki viszont adásról-adásra egyre jobban irritál az Adri.Kezdjük ott,hogy mi a fenének ment oda,ha egyszer befujott énekesnő,és vette el az esélyt azoktól,akiknek tényleg ez az egyetlen lehetősége?A lányok közül ő tetszik a legkevésbé,és szerintem Timinek,Andinak és Giginek is jobb hangja van,mint neki.Ráadásul szerintem ő is elég túlértékelt.Egyhamar biztos nem fog kiesni,mivel neki már kialakult rajongótábora vanb,akik tolják.Szép csaj tényleg,de nem kellene ennyire ájuldozni tőle,mert vannak nála jobbak is.
A fiúk közül nekem Talán Attila tetszik a legjobban.De Balázs is jó.
A többi elmegy kategória.
2012. március 31. 17:09 #6
mévi0616
mévi0616
visszatérő vendég
 
Státusz~you make me wanna die..♥~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.11.
Hozzászólás: 378
Csatolások: 0
Azonosító: 163674
Offline offline
Szerintem is most István volt a leggyengébb, de mostmár a kis Benjikének kéne kiesnie bad.gif
2012. március 31. 17:18 #7
Lora28
Lora28
visszatérő vendég
 
StátuszHa valaki azt mondja neked, hogy az élet nehéz, kérdezd meg őt: mihez képest?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 126445
Offline offline
Ez így szerintem teljesen jó döntés volt,hiszen István nem csak ebben az adásban énekelt nagyon hamisan hanem már az előzőkben is.
2012. március 31. 17:23 #8
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
A címmel kapcsolatban, én alig bírtam magammal wub3.gif drool.gif

Istvánnak pedig ideje volt már kiesnie!
2012. március 31. 17:26 #9
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2486
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
most nem hallgattam emg Istvánt de nsm is baj emrt szerintem is eléggé csak gyengécske...nekem még mindig Talán Attila a legszimpibb és adásról adásra csak jobban bírom amúgy ahhozz képest hogy a csajt csak úgy felhívta elléggé jól türte vagy nem is tudom mivel írjam le mert pl ha velem csinálna iylet egy kedvencem tuti hogy jobban látszódna rajtam hogy azvarban vagyok emg meglepődtem Giginek pedig még mindig eszméletlen hangja van de tényleg a mozgásán van még mit csiszolni
2012. március 31. 17:27 #10
- törölt felhasználó -    
Bereczkit eddig sem bírtam, de tegnap azt hittem lehidalok, akkora butaságot mondott. 15 évesen ne várja már, hogy valaki pr*stuljon a színpadon! Ne hasonlítsa már Gigit Gagához meg Madonnához, mert ha őt hasonlítgatnánk mondjuk Michael Jacksonhoz, akkor csúnyán elvérezne. Talán arra gondolhatott Gigivel kapcsolatban, hogy kicsit hagszerszerűen énekel. Néha már steril tökéletességnek tűnik, néha valóban azon a fokán, hogy az ember már playback-re gyanakodhatna. Azt nem mondta ugyan, hogy vonaglania kéne a színpadon, ráadásul egy ilyen énekprodukció ezt nem is igényelné. Ezzel együtt toronymagasan ő volt a legjobb,de még egyszer mondom: abszolút nincs nehéz dolga, mert EBBŐL A MEZŐNYBŐL nem nagy kunszt kimagaslani..
A fiúk pedig vérgyengék. Nem csodálom, hogy potyognak a férgesei.
2012. március 31. 17:39 #11
- törölt felhasználó -    
István elsőként is kieshetett volna!!!! semmi hangja nem volt!!!!!!! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2012. március 31. 17:44 #12
Ketherina
Ketherina
 
Státusz"Because the man wasn't good he was great..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.27.
Hozzászólás: 502
Csatolások: 13
Azonosító: 162756
Offline offline
Tegnap bevallom a végét megnéztem, és Roland produkcióját csak röviden láttam, de sokkal jobban tetszett, István nagyon hamis volt, és semmilyen érzelmet nem vetített ki az arcára. Benji, az egyik legnagyobb egyéniség (eddig szerintem) most szintén csűnyán hibázott, ő tud énekelni, de azért szerettem, mert egy egész produkciót csinál mellé, most melléfogott. Gigi kicsit túl van sztárolva, és Timi (a másik nagy kedvencem) is ráhibázott. Azt hiszem Attila (akit nem csípek) volt a legjobb, Bozontal és Rolandal, Andrea produkcióját sem láttam, de őt is szeretem. Remélem Benji és Timi jobban teljesít következőleg, mert jelenleg csak ők érdekelnek (meg talán Bozont is)
2012. március 31. 17:45 #13
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Én azt nem értem, mire jó az, hogy minden egyes ilyen tehetségkutatóban előadják Joe Cockert, Jet-Are you gonna be my girl, vagy éppen Robbie Wlliams-Let me entartain you és társai dalokat, amiket már mindenki 20.000x hallott, komolyan már hányni tudnék ezektől az ilyen 1000 éves sz.r daloktól, mást el nem énekelnének semmi pénzért. Meglepetés ha néha valami olyan csendül fel, amit senki nem várna. pl. Linkin Park a múltkoriban.
2012. március 31. 17:46 #14
one direction
one direction
visszatérő vendég
 
StátuszHarry.♥♥♥♥♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.02.18.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 0
Azonosító: 169525
Offline offline
háát én nem nézem.ohmy.gif elején néztem de sose végig mert hosszú ezt a részt meg pláne.ohmy.gif nem bírom máár
2012. március 31. 17:52 #15
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Idézet (rocknroller @ 2012.03.31. 17:45)
Én azt nem értem, mire jó az, hogy minden egyes ilyen tehetségkutatóban előadják Joe Cockert, Jet-Are you gonna be my girl, vagy éppen Robbie Wlliams-Let me entartain you és társai dalokat, amiket már mindenki 20.000x hallott, komolyan már hányni tudnék ezektől az ilyen 1000 éves sz.r daloktól, mást el nem énekelnének semmi pénzért. Meglepetés ha néha valami olyan csendül fel, amit senki nem várna. pl. Linkin Park a múltkoriban.

Tudod az ilyen műsorokban a dalválasztáson is sok múlik.Nyílván nagyobb sikere lesz,ha olyan előadóktól olyan dalokat énekel,akiket/amiket sokan ismernek és szeretnek.
2012. március 31. 17:54 #16
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Persze nem vitatom, csak azért néha mást is választhatnának, mint amit sokan ismernek, simán lehet a közönség körében az is népszerű, ha végre nem csak a mainstream dalokat hallják.
2012. március 31. 17:58 #17
like me
like me
Emma Woodhouse
 
StátuszFallen love<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 1415
Csatolások: 15
Azonosító: 164042
Offline offline
Jah, tényleg, tegnap Megasztár vót a TéVéKettőn... smileeee.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. március 31. 17:59 #18
CottonCandy
CottonCandy
 
StátuszMenj, éld világod, mondd, ha kérdenek: egy jámbor őrült futni engedett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.31.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 108
Azonosító: 162972
Offline offline
szerintem isvtánban még lett volna lehetőség emlékezzünk csak vissza a válogatós dalára. csak sose kapott az élő showban jó dalt-.- jah és az én véleményem szerint szakos andinak kellene már kiesnie. igen én is vasvári vagyok és pont ezért mondom mert itt mindenki tudja milyen..oké hogy jó hangja van deh ez nem egy jótékonysági műsor -.-
2012. március 31. 18:04 #19
Tjaaash
Tjaaash
Cameron Monaghan ♥ Gallavich
 
Státuszif you don't have anything nice to say, don't say anything at all.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.28.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 264
Azonosító: 115832
Offline offline
Én szívesen lettem volna a lány helyén drool.gif Attila heart.gif
Örülök, hogy István esett ki, mert nagyon hamis volt szerintem az eddigi összes élő adásban biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2012. március 31. 18:06 #20
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
De utálom ezt a Talán gyereket. -.-
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!