Starity

Catching Fire / Futótűz (2013)

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 09. 16:20 #1
- törölt felhasználó -    
A filmet idén augusztusban vagy szeptemberben kezdik el forgatni,legalábbis én így olvastam. smileeee.gif
Eddig 2013.november 22-ére van kiírva a megjelenés,de aztán még bármi változhat. laugh.gif
A The Hunger Games úgy ahogy tetszett,úgyhogy remélem ez se lesz rosszabb. smileeee.gif
33 felhasználónak tetszik: kriszti145, miss_areo, SmileyZ, adriienn96, Rihannna, Minimanó94, duracell, Adrianna, Lady Suzy, Sammy9, Vampiregirl1, Beba13, patrícia4, Diinaa, rolllllleee, Alison Lerman, ItsLénaa, eperke519, Lindsay019, Törpemókus, Mrs. Peeta, Glamster, sMokEe.cLouD, TheDanush, dijansalihu, iannina, blazeiam, bitchina, Nikikke, Vampire Lady, Genevieve, Namii, Jenny Lawliet
2012. április 09. 16:26 #2
- törölt felhasználó -    
Biztos jó lesz.
Az első filmből kihagytak részeket,de azért nekem így is tetszett.Biztos a Futótűz is jó lesz...
2012. április 12. 13:35 #3
Rékuci
Rékuci
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 145285
Offline offline
Most olvastam el könyvben Az Éhezők Viadalát(az 1. részt) és BAROMIRA tetszett!A film is CSÚCS lehet!Sajnos még nem tudtam megnézni de minél előbb megnézem!biggrin.gif
És nagyon várom a Futótüzet és a Kiválasztottat is!biggrin.gif <3
2012. április 22. 23:12 #4
Rihannna
Rihannna
Faág™
 
StátuszRihannna még nem állította be a státuszát és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 118
Azonosító: 124776
Offline offline
Ezek csak 'fan made' posterek a Futótűzhöz, de gondoltam felrakom, mert szépek készültek.smileeee.gif
22 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Minimanó94, flox87, duracell, Adrianna, Lady Suzy, bibicsibi, Lisa Veronicas, Vampiregirl1, Alizgirl98, panni_0, Katttah, DoDo97, patrícia4, Diinaa, Alison Lerman, ItsLénaa, eperke519, Törpemókus, sMokEe.cLouD, Nikikke, Jenny Lawliet
2012. április 24. 19:38 #5
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
De mért ilyen sokára??? Áh, nem fogom kibírni... a könyvet már kétszer olvastam, és szerintem a Futótűz a legjobb smileeee.gif
2012. április 28. 20:08 #6
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (nothingcanstopme @ 2012.04.24. 19:38)
De mért ilyen sokára??? Áh, nem fogom kibírni... a könyvet már kétszer olvastam, és szerintem a Futótűz a legjobb smileeee.gif


Nekem Az éhezők viadala jobban tetszett. Szerintem az volt a legjobb, és ahogy egyre több könyv jelent meg (3.) egyre romlott a színvonal, mert szerintem az írónő a végére már nem tudta kit is öljön meg? blush.gif
2012. július 02. 00:04 #7
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2012.04.28. 20:08)
Nekem Az éhezők viadala jobban tetszett. Szerintem az volt a legjobb, és ahogy egyre több könyv jelent meg (3.) egyre romlott a színvonal, mert szerintem az írónő a végére már nem tudta kit is öljön meg? blush.gif


Úristen, nagyon nem értek egyet veled. Ha így látod, akkor te nagyon nem értetted meg a történet lényegét.
10 felhasználónak tetszik: saii, Adrianna, miss_areo, Alison Lerman, Glamster, Bessie, Hory Yuuko, Lady Suzy, Nikikke, Kyra99
2012. július 02. 10:28 #8
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Nekem ez a fanmade-poszter is nagyon tetszik... smileeee.gif
Egyetlen hibája, hogy ugyebár a THG nem Saga, hanem Trilogy, de attól nagyon klassz biggrin.gif
Én egyébként is nagyon szerettem a Futőtüzet, mert itt az írónő megmutatta a humorosabbik oldalát is, amikor Katniss és Finnick megijesztette Peetát, vagy én akkor is röhögtem, mikor Finnick újraélesztette Peetát. Akárhogy is, Finnick nagy arc! biggrin.gif
13 felhasználónak tetszik: Adrianna, Minimanó94, duracell, panni_0, DoDo97, Katttah, patrícia4, Törpemókus, Évike12, sMokEe.cLouD, Lady Suzy, House Of Wax, Jenny Lawliet
2012. július 04. 22:24 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2012.04.28. 20:08)
Nekem Az éhezők viadala jobban tetszett. Szerintem az volt a legjobb, és ahogy egyre több könyv jelent meg (3.) egyre romlott a színvonal, mert szerintem az írónő a végére már nem tudta kit is öljön meg? blush.gif

Nekem meg pont, hogy az utolsó rész a kedvencem, amit sokan kritizálnak. Persze a másik kettő is nagyon jó volt, de a befejező kötetben minden benne volt, amit csak akartam. Azt pedig nem értem, hogy miért írtad, hogy nem tudta, kit is öljön meg. Szerintem pontosan tudta, jól is csinálta, kivétel egy szereplő halálánál (bár ez persze egyéni vélemény). Na, de elég is erről ennyi, mivel ez nem a Mockingjay témája.
Amúgy már várom a napot, amikor megerősítik, ki fogja játszani Finnicket, mert biztos vagyok benne, hogy nagy szócsaták lesznek az interneten. Főleg akkor, ha bőrszínt változtatnak, mint Cinnánál. Bár az már kicsit durva lenne. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Misao, Christo, saii, panni_0, duracell, Törpemókus, Glamster
2012. július 04. 22:34 #10
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2012.07.04. 22:24)
Nekem meg pont, hogy az utolsó rész a kedvencem, amit sokan kritizálnak. Persze a másik kettő is nagyon jó volt, de a befejező kötetben minden benne volt, amit csak akartam. Azt pedig nem értem, hogy miért írtad, hogy nem tudta, kit is öljön meg. Szerintem pontosan tudta, jól is csinálta, kivétel egy szereplő halálánál (bár ez persze egyéni vélemény). Na, de elég is erről ennyi, mivel ez nem a Mockingjay témája.
Amúgy már várom a napot, amikor megerősítik, ki fogja játszani Finnicket, mert biztos vagyok benne, hogy nagy szócsaták lesznek az interneten. Főleg akkor, ha bőrszínt változtatnak, mint Cinnánál. Bár az már kicsit durva lenne. rohog.gif


Asszem tudom, hogy kinek a halálára gondolsz... rolleyes.gif Nekem sem tetszett. laugh.gif
Egyébként Finnick szerepében szívesen látnám Garrett Hedlundot. Elvileg ő az egyik esélyes, talán még nem annyira ismert, szerintem tökéletes lenne. Nagy esélyes még Taylor Kitsch, de szerintem ő nem elég fiatal hozzá. A harmadik akiről olvastam, Armie Hammer, őt egyáltalán nem ismerem, de kinézetre talán elképzelhető, hogy jó lenne. De majd meglátjuk. Én szurkolok Garrettnek thumbsup.gif
2012. július 04. 22:50 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2012.07.04. 22:34)
Asszem tudom, hogy kinek a halálára gondolsz... rolleyes.gif  Nekem sem tetszett. laugh.gif 
Egyébként Finnick szerepében szívesen látnám Garrett Hedlundot. Elvileg ő az egyik esélyes, talán még nem annyira ismert, szerintem tökéletes lenne. Nagy esélyes még Taylor Kitsch, de szerintem ő nem elég fiatal hozzá. A harmadik akiről olvastam, Armie Hammer, őt egyáltalán nem ismerem, de kinézetre talán elképzelhető, hogy jó lenne. De majd meglátjuk. Én szurkolok Garrettnek thumbsup.gif

Sejtem, hogy szerinted melyikre gondolok, és igen ő az. Az szerintem szükségtelen volt, bár örüljünk, hogy "csak" ennyien haltak meg. rohog.gif
Igen, Garrett lenne nekem is az ideális. A legtöbb képen is ő szerepel, mint Finnick. Szerintem, ha nem ő kapja meg végül a szerepet, a rajongók 70%-a csalódott lesz. Ő maga Finnick, itt nincs vita. laugh.gif
Egyébként egy dolgot sajnálok, hogy nem fogják beletenni a filmbe (mert biztosan nem fogják időhiány miatt) az előző Nagy Mészárlást. Készült róla egy nagyon jó videó, és mióta megnéztem, a megszállottja lettem. Szívesen néznék más Viadalokat is, csak kíváncsiságból, függetlenül attól, hogy kik a résztvevők. Remélem, ettől még nem válok olyanná, mint egy kapitóliumi. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Christo, Misao, Kyra99
2012. július 04. 23:20 #12
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2012.07.04. 22:50)
Sejtem, hogy szerinted melyikre gondolok, és igen ő az. Az szerintem szükségtelen volt, bár örüljünk, hogy "csak" ennyien haltak meg. rohog.gif
Igen, Garrett lenne nekem is az ideális. A legtöbb képen is ő szerepel, mint Finnick. Szerintem, ha nem ő kapja meg végül a szerepet, a rajongók 70%-a csalódott lesz. Ő maga Finnick, itt nincs vita. laugh.gif
Egyébként egy dolgot sajnálok, hogy nem fogják beletenni a filmbe (mert biztosan nem fogják időhiány miatt) az előző Nagy Mészárlást. Készült róla egy nagyon jó videó, és mióta megnéztem, a megszállottja lettem. Szívesen néznék más Viadalokat is, csak kíváncsiságból, függetlenül attól, hogy kik a résztvevők. Remélem, ettől még nem válok olyanná, mint egy kapitóliumi. unsure.gif


Ja, igen, ezt a videót ismerem, tényleg jó. smileeee.gif Mondjuk Collins az utolsó könyvben tisztára átment Rowlingba, azt kinyírt majdnem minden, számunkra kedves karaktert... biggrin.gif Komolyan volt, hogy 5x újra kellett olvasnom a mondatot, mert egyszerűen nem hittem el, amit olvastam. rolleyes.gif
2012. július 04. 23:25 #13
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2012.07.04. 22:24)


Nekem a Catching Fire a kedvencem,de a Mockingjay se lett olyan rossz mint amilyennek egyesek beállítják. Annak a bizonyos (2) személynek a halálát én se fogom megbocsájtani soha Suzanne Collinsnak,de ez van,így kellett lennie. Finnickre,húúú nagyon kíváncsi vagyok. Valami földöntúli,jóképű embert képzeltem el lelki szemeim előtt olvasás közben,tehát ha a színészetben nem is ez a legfontosabb,Finnick karaktere 'megköveteli',hogy egy állati helyes pasi alakítsa. rohog.gif Johanna (az egyik kedvenc női szereplőm Katniss mellett) könyörgöm,Mila K. kapja a szerepet. Fogalmam sincs miért,de folyton az ő arca ugrik be ahányszor Johannaról van szó. Remélem az új rendező figyelembe veszi majd azt a sok netes szavazást ami a rajongói oldalakon folyik (szinte mindenki Mila mellett dönt) rohog.gif Hamár Finnick +fanmade poszterek...Want a sugar cube?
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5flkuQNP31r1720no3_250.jpg
4 felhasználónak tetszik: Adrianna, duracell, Rékakroki72, Katttah
2012. július 05. 05:32 #14
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
A The Hollywood Reporter szerint Jena Malonet szeretnék megnyerni Johanna szerepére. A színészi kvalitásait nem tagadom, csak nekem hiányzik belőle a tűzről pattantság.

cikk
2012. július 05. 09:56 #15
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Idézet (saii @ 2012.07.05. 05:32)
A The Hollywood Reporter szerint Jena Malonet szeretnék megnyerni Johanna szerepére. A színészi kvalitásait nem tagadom, csak nekem hiányzik belőle a tűzről pattantság. 
cikk

Én Mila Kunist személy szerint jobban el tudnám képzelni Johanna szerepében. Ő sem tűnik rossz választásnak, de nekem valahogy Mila képe ugrott be mindig is, mint Johanna, és nem mellesleg ő tuti jól játszaná Johannát smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, miss_areo
2012. július 09. 18:14 #16
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
HIVATALOSAN IS MEGERŐSÍTVE!

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6wi2dclMq1qc3cj5o1_500.jpg
12 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Caroline W.Lightning, Christo, flox87, Lady Suzy, Adrianna, Vampiregirl1, duracell, patrícia4, Diinaa, Törpemókus, Kyra99
2012. július 09. 22:51 #17
flox87
flox87
Kém
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.27.
Hozzászólás: 1512
Csatolások: 19
Azonosító: 128211
Offline offline
Ez a kép nagyon tetszik és nem láttam még fenn
5 felhasználónak tetszik: Adrianna, duracell, patrícia4, Törpemókus, House Of Wax
2012. július 12. 23:17 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2012.07.09. 18:14)
HIVATALOSAN IS MEGERŐSÍTVE!

Nem igazán értek angolul,valaki nem tudná megmondani,hogy mi van megerősítve? biggrin.gif

Amúgy most olvastam,hogy ő is jelentkezett Finnick szerepére.
2012. július 13. 08:14 #19
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2012.07.12. 23:17)
Nem igazán értek angolul,valaki nem tudná megmondani,hogy mi van megerősítve? :D 
Amúgy most olvastam,hogy ő is jelentkezett Finnick szerepére.


Philip S. Hoffman lesz Plutarch ;)
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2012. július 13. 18:30 #20
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
De ezt most komoly, hogy 2013. novemberéig kell várnom, hogy megnézzem? El se hiszem. dry.gif Na és a befejező rész, mit két részben adnak majd le, úgy mint a HP -t és a Breaking Dawn -t, csak 2015-ben kerül vetítésre, ami felháborító. reklamalo.gif Most még érdekel, de mi lesz évek múlva? Ki tudja? dry.gif
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!