Starity

Ballagás: tényleg várjuk?

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 15. 23:54 #61
SugarGirl
SugarGirl
 
Státusz"Fashions fade, style is eternal." - Yves Saint Laurent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 0
Azonosító: 138434
Offline offline
Én most fogok ballagni, és várom, mert új iskolába megyek, ami nagyon jónak ígérkezik, viszont hiányozni fognak a közös ökörködések. Össz. két lány barátnőm van az osztályból, a többiek mind fiúk, de ezek után is tartani fogjuk a kapcsolatot ugyanúgy. Úgyhogy szerintem ha valaki nem akar elszakadni a másiktól, akkor úgyis megtalálja majd a módját, hogy találkozzanak. smileeee.gif
2012. április 16. 06:50 #62
loveliz
loveliz
arnyvadasz
 
Státuszorokke, es tovabb...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.02.
Hozzászólás: 2146
Csatolások: 2
Azonosító: 157207
Offline offline
még van 1 évem biggrin.gif jó cikk lett smileeee.gif
2012. április 16. 06:59 #63
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Nagyon jó cikk lett. Még ez éven kívül van még egy évem.
2012. április 16. 08:17 #64
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hát, megmondom őszintén, nem nagyon emlékszem az általános iskolai ballagásommal társuló érzéseimre. (a gimisre már inkább)
Ami a cikkben van, az szép és jó, de ez megint egy idealizált sablonszöveg. Egy osztály általában nem ilyen. Vagy csak nekem volt mindig szerencsém egy teljesen másik típushoz. Főleg, ami a tanulás kérdését illeti.
"Nyolcadik osztályra sok gyerek tudja, mit kezd majd magával" --> Wow, komolyan? Érdekes, én azt tapasztalom, hogy a végzős gimisek se tudják, mihez kezdjenek... rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, Black Hearth2, Holly Keller
2012. április 16. 08:18 #65
Marina Salvatore
Marina Salvatore
Goth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OyzI2hrmGgI&feature=related *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.29.
Hozzászólás: 5443
Csatolások: 2807
Azonosító: 150271
Offline offline
Jó cikk lett:)...én ballagásomkor jól elvoltam...szomorú voltam de nem sírtam:)...elröhögtük az egészet...xD
2012. április 16. 10:10 #66
- törölt felhasználó -    
nekem már lassan 10éve annak,hogy ballagtam.sirtam meg minden,pedig nem igazán voltam az osztály kedvence.nekem szebbek voltak a közép iskolás éveim,és azok még 5 év után is nagyon tudnak hiányozni.
2012. április 16. 11:04 #67
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Hát én még most sem tudom konkrétan mit akarok tovább vannak ötletek, de nem biztosak pedig 5 hét és ballagok mellow.gif
2012. április 16. 11:28 #68
- törölt felhasználó -    
én egyáltalán nem várom a ballagást. szeretem a mostani osztályomat,már óvoda óta együtt vagyunk sad.gif am most fogok ballagni júniusban smileeee.gif
2012. április 16. 12:27 #69
bniki25
bniki25
új tag
 
StátuszTalán sohasem vagyunk annyira természetesek, mint mikor szerepet játszunk.
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 2
Azonosító: 138403
Offline offline
Én sem várom,de körülöttem már mindenki igen...Talán azért mert bele sem gondolnak hogy nem leszünk újra megin együtt,vagy nem jelentett nekeik ez a 8 év semmit....:"(
2012. április 16. 13:45 #70
mariana1998
mariana1998
visszatérő vendég
 
Státusz"Az az igazán bátor, aki meri követni az igaz álmait!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 133064
Offline offline
Én nagyon várom a ballagásomat ! Mert mi egyáltalán nem vagyunk egy csipet csapat osztály! Nálunk nincs össze tartás ! De az egyik bekezdésben teljes mértékben egyetértek
"Az élethez elengethetetlen dolog a barátság , a tudás és a támogatás "
Ez nagyon igaz ! Én nem is tudom mi lenne velem a barátnőim nélkül! Ő rájuk mindig számíthatok és meg nevetettnek a szomorú vagyok!Őket tényleg igazi barátnőimnek érzem! Mert volt egy két ember aki a barátnőmnek mondta magát ,de valojában nem volt az! Én már nagyon várom a ballagásomat ! Mert nagyon nem szeretem az osztályom és ők sem engem ! Csak a barátnőim fognak hiányozni ! Na ennyit rólam ! Jó cikk lett! smileeee.gif
2012. április 16. 13:52 #71
puszedli0510
puszedli0510
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.28.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 156727
Offline offline
én alig várom hogy ballaghassak,7évig voltam egy osztállyal,akiket nagyon szerettem,mostmeg 8-dikba újhelyre kerültem egy pocsék osztályhoz...alig várom hogy ne kelljen látnom őket...
2012. április 16. 14:01 #72
ericsaade.hu
ericsaade.hu
 
StátuszVan annak oka hogy bunkó vagyok és ez nem fog megváltozni!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.27.
Hozzászólás: 638
Csatolások: 105
Azonosító: 159469
Offline offline
én már várom a másik sulit most 7.es vagyok még egy év és egy jobb helyre kerülök persze itt is vannak jó fejek meg vannak bunkó parasztok ahogy a másik suliba is lesznek
2012. április 16. 14:13 #73
- törölt felhasználó -    
nekem nem volt:DDD hat osztályosba mentem , és 8.után jött a kilencedik. szval semmi felhajtás:DD
2012. április 16. 14:17 #74
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Én nagyon régóta vártam a ballagásomat, mert akkor minden rólunk szól, tablófotózás, bankett, stb.
De mikor már elkezdődtek az iskolamegjelölések, mindenki szinte más suliba akart menni, már az utolsó félév volt és odáig jutottunk hogy már nincs is tananyag, elég ha a középsulira gondolunk, akkor az ezért eléggé leesik hogy a ballagás nem csak arról a ceremóniáról szól, az a pár órás műsor ahol a 8. osztály a középpont.
Látni az osztályt arról beszélve hogy ki hova megy tovább, és a legtöbb messze van ettől a várostól, készülés énekekkel, versekkel, azért elég szívszorító, hogy 6 évesen kezdtük és 14 évesen végeztünk (én legalábbis).
A ballagást végigbőgtem, banketton is inkább kimentünk a suli bejáratához a lépcsőre beszélgetni hogy milyen jók voltak ezek az évek, sőt még szerenádon is amikor majdnem éjfél volt és gyalog sötétben mentünk a hegyen (mert az alsós tanítónénink a hegyen lakott és nem találtunk oda.), és végig sírtunk, mert hihetetlenül rá lehet ilyenkor döbbenni hogy ez mind el fog múlni.
és pár hónap után a gimikezdéstől megbeszéltünk egy osztálytalálkozót, és alig jöttek el páran, és már az osztály összes tagjának új barátai voltak.. közben meg kb 10 évig együtt voltunk (oviban is). hát én nagyot sokat sírtam, én nagyon szerettem az osztályomat.

a gimi az más. már teljesen felnőttként kezelnek téged, nincsenek olyan közösségösszekovácsoló programok (nekünk pl. még osztálykirándulás sem lesz mert nem tanulunk németből -.-' általánosban mikor csináltak volna ilyet?) szóval 2 év múlva a gimis ballagásomon nem hiszem hogy fogok sírni.

a cikkhez hozzászólva ha már belementünk a témában én más szemszögből közelítettem volna meg, és nem hangsúlyoztam volna annyira ki hogy általános iskola. lehet ilyen szívszorító a gimi is, ahol mégnagyobb kapu előtt állsz, és mégfontosabb mint az általános

hát bocsi hogy ilyen hosszú szöveget írtam smileeee.gif
2012. április 16. 15:07 #75
- törölt felhasználó -    
én nem igazán vártam, mármint, simán felvettek a gimibe ahova jelentkeztem (ezen se görcsöltem igazából biggrin.gif), csak 2 barátnőm volt akiket imádtam de velük még most is tartom a kapcsolatot,szóval nem az volt hogy 'hú, milyen király az osztály,hiányozni fogtok'.

a gimi felüdülés volt az általános után, imádok oda járni. sokkal jobb az osztályom is,és igaz hogy nehezebb, de én választottam, arról döntöttem hogy nem szakközepes és szakmunkás akarok lenni. ha alig akarnék tanulni és kőművesnek elmenni,akkor nyilván olyan iskolába mentem volna. szóval ilyen szempontól megéri átgondolni ki hova megy,és ki mit fog bírni.

a ballagásom konkrétan olyan volt mint a többi, bakikkal, mosolygással, stb. szép nap volt, emlékezetes, de sokkal fontosabb a középiskolai ballagás.

na azt nem várom egyáltalán biggrin.gif érettségi, nyelvvizsgák .. huhuu. 2014 is coming...
2012. április 16. 15:19 #76
MióÓ
MióÓ
visszatérő vendég
 
StátuszIf you're with me let me see your hands, stand up and salute!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.10.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 173085
Offline offline
Köszönöm, hogy értékeltétek néhányan a cikket, most írtam először smileeee.gif és nagypn vártam a reakciókat. Csakis saját tapasztalatból merítettem xD. És mentségemre legyen mondva mi csak 10-en vagyunk egy osztálya, (5 lány, 5 fiú) és nagyon összetartunk az utóbbi 1 évben biggrin.gif
2012. április 16. 15:36 #77
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5051
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
Én nagyon vártam a nyolcadikas ballagást:) Szeretem az új dolgokat, a változást. És most sincs másképp, hogy kb. két hét múlva 12.ből ballagok. Már várom. smileeee.gif
2012. április 16. 15:37 #78
Spongya
Spongya
hodor
 
Státuszha tested fázik, lelkem rád adom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 2273
Csatolások: 214
Azonosító: 141897
Offline offline
Lehet, hogy beteges, de én rettegek attól, hogy 2 hónap múlva már nem leszünk 1 osztály.
2012. április 16. 15:54 #79
stelly28
stelly28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.18.
Hozzászólás: 963
Csatolások: 2
Azonosító: 139019
Offline offline
Én is kissé félek az új osztálytól mert naon szeretem a mostanit és már a 22 gyerekből kb 8-an együtt kezdtünk elsőben és rossz lesz nem egy osztálynak lenni bár egy pár embertől és tanártól jó lesz megszabadulni
2012. április 16. 16:19 #80
Barbara 98
Barbara 98
visszatérő vendég
 
StátuszA dream is only a dream until you decide to make it real!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.22.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 0
Azonosító: 162448
Offline offline
én is most fogok ballagni de nagyon fog hiányozni az osztályom!! a 23 gyerekböl kivétel nélkül mindekit szeretek!! nagyon fognak hiányozni!!sad.gif(
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!