Starity

Ballagás: tényleg várjuk?

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 18. 10:08 #121
fannuska12
fannuska12
visszatérő vendég
 
StátuszManchester United! ♥ GGMU!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.19.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 1
Azonosító: 149607
Offline offline
Én Nem várom!!! Pedig most én következem..8.os vagyok.. sad.gif Elég kis faluban élek és az osztálytársaimmal már óvodás korunk óta ismerjük egymást. Nagyon összetartóak vagyunk senki nincs rosszba senkivel. Elárulom, a mi osztályunkba 12 gyerek jár.. - Kevés ugye? Mégis mekkora az összetartás! Nekünk nagyon nehéz lesz az elválás. Minden rosszaságot együtt csináltunk és ha kellett megvédtük a másikat . Emlékszünk az összes óvodás-,vagy akár iskolás csínytevéseinkre. A mi iskolánkban nincs olyan hogy A, B , vagy C osztály ,csak Sima 1.2.3.4.5.6.7.8.... A tanárok szerint A 8. vagyis a mi osztályunk a "megnyugvás szigete" ,mivel mi órán viselkedünk, de nem mindig akkor is hülyék vagyunk.. de szünetbe...mint akiket elvágnak. biggrin.gif
Tudnék még sokat írni, de lehet hogy felesleges, ki tudja ezt lehet senki el nem fogja olvasni. De az igazság az, hogyha mi a ballagásra gondolunk, néhányunknak már könnyes a szeme!! A búcsú nehéz, de muszály..nem maradhat senki örökké Nyolcadikos.... sad.gif
1 felhasználónak tetszik: fashionbébíí
2012. április 18. 13:22 #122
Niicky
Niicky
visszatérő vendég
 
Státuszhetvege :**
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.20.
Hozzászólás: 116
Csatolások: 0
Azonosító: 158828
Offline offline
Nme várom biggrin.gif..hiáynozni fog az egész osztály az a retard osztáyom :*DD
2012. április 18. 15:12 #123
- törölt felhasználó -    
Én egyszerre várom is meg nem is. Azért várom, mert az összes osztálytársam egy retardált állat, akik már csak azért kiközösítik az embert, mert nem olyan mint ők. Nálunk a lányok többsége, már ezerrel festi magát, és úgy öltözködnek mint a prostik. (Egyik sem idősebb 14 és fél évnél) Olyan is van aki már 1-2 éve biztos nem szűz...

Azért nem várom, mert azért ez alatt a 7 év alatt egyetlen egy olyan nap sem volt, amikor ne történt volna semmi. Pár szóval, elég izgalmas volt ez az eddigi 7 és fél év.
2012. április 18. 15:16 #124
- törölt felhasználó -    
Én vártam, előző osztályom nagyon rossz volt. Megvoltak a 6-7 fős klikkel, és aki nem a te klikkedből volt ahhoz nem tudtál odamenni beszélgetni, vagy valami.. Aki természetesen velünk volt azzal tartom még a kapcsolatot, tekintve, hogy legjobb barátnőm onnan ismerem. De a többiekkel nem. A gimnáziumi osztályom viszont fantasztikus, bárkihez odamehetek, bárki segít, nőnapon, szülinapokon, névnapokon gondolunk egymásra, ölelgetjük egymást, vannak kézfogásaink biggrin.gif szóval most én a gimis ballagásom nem várom tongue.gif
2012. április 18. 15:32 #125
beusska 15
beusska 15
visszatérő vendég
 
StátuszOne Direction.......♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.03.
Hozzászólás: 165
Csatolások: 0
Azonosító: 172574
Offline offline
Hát várom is meg nem is!Van elég ember akit utálok az osztályból,de pár oszitársammal rengeteget hülyülünk,nevetünk úgyh csak az a pár ember fog hiányozni!!A hangulat bizt fog hiányozni! sad.gif
2012. április 18. 17:26 #126
Lilly-chan
Lilly-chan
 
StátuszBooks are a uniquely portable magic. /Stephen King/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1048
Csatolások: 0
Azonosító: 139065
Offline offline
Biztos jó lehet, én sajnos nem élhettem át, hatodik után gimnáziumba mentem és nem ballaghattam a volt osztálytársaimmal... sad.gif
2012. április 18. 17:59 #127
twirling
twirling
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.05.
Hozzászólás: 230
Csatolások: 1
Azonosító: 172748
Offline offline
én már ballagtam és nagyon szomorú, mert rájössz hogy többé nem lesznek azok az emberek körülötted akiket megszoktál. Az én osztályom nem volt igazán összeszokot, mivel 7.-ben összevontak egy másik osztállyal...de akkor is hiányzik a régi osztály, de szerencsére a gimis osztályomat imádom <3
2012. április 18. 18:08 #128
Kriszti07
Kriszti07
visszatérő vendég
 
Státusz,, Mit gondolsz ki az ördögök vagyunk mi??? "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.01.
Hozzászólás: 188
Csatolások: 0
Azonosító: 148414
Offline offline
Én nem várom a ballagást, mert annak ellenére , hogy elég sok mindenkit nem birok az osztályból attól azért 8 évet együtt töltöttünk és mindenképp hiányozni fognak smileeee.gif)
2012. április 18. 18:10 #129
patiszonfan
patiszonfan
új tag
 
Státuszoké elkezdtem facebook helyett twittert imádom csak ajánlani tom Xd ^<
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 152742
Offline offline
én nem várom nagyon 90%-ba
2012. április 18. 18:33 #130
Kittike1999
Kittike1999
visszatérő vendég
 
StátuszAmikor azt hiszed minden véget, akkor kezdődik el igazán az elét.......;) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 158724
Offline offline
Az is szörnyű mikor a legjobb barátod elmegy 6osztályos gimnáziumba :'(. De azt is tudom h sokszor haragszok az osztálytársaimra viszont hiányozni is fognak :'(. smileeee.gif
2012. április 18. 18:45 #131
Rózsapiros
Rózsapiros
visszatérő vendég
 
Státuszhelyesiras.mta.hu :*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.22.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 0
Azonosító: 162452
Offline offline
én idén fogok ballagni, és egy kicsit olyan "is-is" érzés bujkál bennem. egyrészt várom, mert ez nem egy túl jó suli, és nem mindenkit szeretek. másfelől viszont... szívesen áttenném egy-két évvel későbbre, hiszen az osztályom nagy részét nyolc éve ismerem és szeretem, annyit hülyéskedtünk együtt, olyan furcsa arra gondolni, hogy ezentúl már nem ez lesz az én osztályom... nagyon fognak hiányozni smileeee.gif
2012. április 18. 20:04 #132
- törölt felhasználó -    
Szerencsére 4. után elmentem gimibe de örülök ennek nagyon szar volt az alsos osztályom már el is felejtettem ....Szerintem gimiben alakulnak ki az igaz barátságok és történnek meg az elsö nagy szerelmek
2012. április 18. 20:05 #133
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2012.04.17. 18:53)
[...] de tudod mennyi pénz elmegy a meghívókra és a tanároknak való nyalásra? Rengeteg. Fél millió volt a számlán, annak a felét elverték a szalagavatóra, a másik fele pedig, ahogyan észrevettem, a tanárokra, amit abszolút feleslegesnek tartok. Veszünk mindegyiknek legalább 30 000 Ft-os ajándékot, mert a fizetéséért kegyeskedett okítani.

Érdekes, szinte mindenhonnan ezt hallom. Nekem nagy mázlim volt, mert olyan gimibe jártam, ahol fillérekből megoldottunk mindent. Nem csináltunk nagy felhajtást, a tanárok sem várták el. Például mindenki az iskola tulajdonában lévő talárban ballagott, még csak egyenkosztümöket sem kellett varratni. A bankettet simán megoldottuk a suli ebédlőjében. Mindenki adott 1-2 ezer forintot és volt mindenféle szendvics, pogi, üdítő. A végén meg mindenki vitt belőle haza is. Oszinak adtunk ajándékot csak, többieknek csak jelképes dolog járt. Nőknek csokor virág, pasiknak egy üveg pia. De ha jól rémlik, itt sem kapott mindenki. rohog.gif

Idézet (Holly Keller @ 2012.04.17. 18:53)
Amúgy megjegyzem, most, hogy nézegettem a szakokat a könyvben, nem csodálom, hogy néhányan elhelyezkedni sem tudnak. Miért? Mert annyi olyan "kutyának sem kell" szak van, mint a nyű. Olyanok, akiket nem alkalmaznak sehova sem, vagy, ha igen, akkor igen csak kis létszámban. Voltam az Education, hogy érdeklődjek a hőn áhított szakról, és tolongtak az ELTE bölcsész karán. Oké, hogy kiképeznek ennyit, de nem alkalmaznak. Ezért kell mérten válogatni, és nem olyat megjelölni, ami a fene sem tudja, hogy micsoda, és, hogy ne legyen túl tömített, tehát ne lehessen Dunát rekeszteni belőlük.

Ez valóban probléma. Viszont én amondó vagyok, hogy az ember csak azt tanulja, ami érdekli is. Különben kínszenvedés lesz neki a felsőoktatás. Akkor sem egyszerű sokszor, ha valaki úgy megy oda, hogy nagyon lelkes és elhivatott. Ha valakit tényleg érdekel valami, akkor abban kiemelkedően jól is fog tudni teljesíteni. Ha ügyes, tud kapcsolatokat építeni a gyakorlatai során, az oktatók felfigyelnek a kiemelkedő hallgatókra. Szerintem aki tudatos, annak sokkal kisebb esélye van arra, hogy ne találjon állást, ha nem is rögtön, de hónapokon, esetleg egy éven belül. Kivételek persze itt is vannak, de tapasztalataim szerint ez általában így működik. Tulajdonképpen nekem se lenne most az az állásom már több, mint 3 éve, ha az egyik oktatóm nem ajánl be egy ismerősének, aki éppen embert keresett. Szerencse is kell, nagyon sok, de ha az ember lelkes, elhivatott és tudatos, az már fél siker.
Nagyon sokan meg csak azért mennek egyetemre meg főiskolára, hogy legyen egy papírjuk. Ha 6 év alatt végzik el a 3 évet, akkor 6 év alatt, nem számít. Csak a tengés-lengés, bulizás, lógás, hülyülés. Több csoporttársam csak évekkel később fejezte be a szakját. Én pedig már a 3. végzettségemet szerzem a felsőoktatásban és ez a félévem még mindig állami, az utolsó évet kell majd fizetnem, mert elfogyasztottam az állami finanszírozási lehetőségeimet.
Szóval ha valaki született bölcsésznek érzi magát, hát vágjon bele. Maximum utána tanul valami mást is. De szerintem fontos, hogy az ember lelke kielégüljön attól a tudástól, amire tényleg vágyik. Mert amit az ember megtanul, azt már senki nem veheti el tőle, az már az övé. Amit sosem tudhatjuk, mikor tudunk hasznosítani. smileeee.gif Amúgy én is bölcsészdiplomával helyezkedtem el, és jelenleg is bölcsészkaron vagyok egy másik egyetemen. Nekem ehhez van affinitásom, ez érdekel, ezt szeretem. Ezzel tudok azonosulni. Tudom, hogy valami másik papírral lehetne sokkal több pénzt meg jobb állást is találni, de nincs kedvem végigszenvedni egy olyan szakot, amihez "semmi közöm". Még a jelenlegivel is szenvedek olykor, pedig ezt szeretem. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Holly Keller
2012. április 18. 20:20 #134
boomy
boomy
visszatérő vendég
 
StátuszHana Yori Dango<3 szar ez a szar pff
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.31.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 3
Azonosító: 159815
Offline offline
én már 12 éve (ovi óta) össze vagyok zárva az osztálytársaimmal, őszintén szólva gyakran állatkertben érzem magam rohog.gif de azért örülök hogy megismertem őket. a suli állapotáról inkább nem beszélek..
2012. április 18. 20:26 #135
minibogárka
minibogárka
Miss Pond
 
Státuszred hair... must be a weasley
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1018
Csatolások: 4
Azonosító: 139036
Offline offline
Ez attól függ, milyen az osztályod. Sajnos nem mindegyik ilyen álomosztály... dry.gif
2012. április 18. 20:56 #136
Krisztina Gál
Krisztina Gál
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.01.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 166400
Offline offline
Az én osztályom egy nagy sz*r! Ugy hogy alig várom a ballagást!! Minibogárka egyetértek! biggrin.gifD
2012. április 18. 21:11 #137
- törölt felhasználó -    
én is idén ballagok..már csak 1-2 hónap..igazából a mostani osztályomat csak 3 éve ismerem,de olyan mintha már sokkal több ideje lennék együtt velük...bár mi vagyunk az egyik legrosszabb osztály a sulinkban,akkor is hiányozni fognak ezek az idióták [még azok is akiket nem igazán kedvelek] biggrin.gif ♥ minden amit együtt csináltunk..(remélem fel is vesznek majd valahova :'D)
2012. április 18. 21:19 #138
Team Delena 4ever
Team Delena 4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Ami késik, nem múlik!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 347
Csatolások: 0
Azonosító: 166311
Offline offline
Az én osztályomban is van egy-két nemkívánatos személy, de megtanultuk nem észre venni őket. (és ezzel szinte az egész osztály így van) Én nagyon szeretem a mostani baráti társaságomat, és habár nagyon várom a gimit, ők biztos hiányozni fognak!
2012. április 19. 14:04 #139
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Team Delena 4ever @ 2012.04.18. 21:19)
Az én osztályomban is van egy-két nemkívánatos személy, de megtanultuk nem észre venni őket. (és ezzel szinte az egész osztály így van) Én nagyon szeretem a mostani baráti társaságomat, és habár nagyon várom a gimit, ők biztos hiányozni fognak!

Hmm, grat. Mert ez általában fordított arányban van jelen. rohog.gif
2012. április 19. 17:05 #140
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Én tavaly ballagtam 8.ból és csak utána fogtam fel, hogy már nem leszünk együtt, és elég rossz érzés volt. De az új osztállyal már a kezdetekkor megértettük egymást tongue.gif Most meg újra visszavágyok egy kicsit a régi társasághoz.
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!