Starity

A bosszúállók — ki kicsoda?

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 16. 10:49 #1
unicum95
unicum95
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 152540
Offline offline
A bosszúállókban Vasember, Thor, Amerika kapitány, Hulk és a S.H.I.E.L.D.-szervezet egyesült erővel mentik meg, amit ugye ekkor szokás – a világot. Akik nem ismernék a színes egyéniségű szuperhősöket, íme egy kalauz, hogy tudd, kikkel áll szemben a Föld legújabb ellensége.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Bettyke94
2012. április 16. 10:54 #2
- törölt felhasználó -    
Jó lett a cikk! Viszont Vasembernél kimaradt, hogy miért is lett belőle szuperhős. Gondolok itt a repeszekre a szívénél.
3 felhasználónak tetszik: kriszti145, funny18, Pöttömke
2012. április 16. 11:17 #3
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Egész jó filmnek látszik.
2012. április 16. 11:33 #4
- törölt felhasználó -    
Igazán nem értem, miért kellett beletenni a filmbe Scarlett Johanssont, a kispuskáival nem fog semmit sem hozzátenni, csak azért fog rajta dobni, mert a férfi rajongók imádják a szűk szereléseket. Menjen vissza a konyhába. reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, kriszti145, Black Hearth2
2012. április 16. 12:24 #5
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Jó cikk,aránylag részletes.De viszon van egy nagy baja,hogy akik eddig nem látták külön-külön a szuperhősök filmjeit,az sok spoilert kap,amit nem mindenki szeret.Scarlett-et én sem értem,hogy válogathatták be,még csak nem is szép és a frizurája se valami túl jó.Hulk szerepére meg inkább Edward Nortont vagy Eric Bana-t tettem volna tongue.gif
Ezektől eltekintve várom már nagyon a filmet. smileeee.gif
2012. április 16. 12:25 #6
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi leszek a filmre. Az eddigi kritikák pozitívak lettek, ráadásul egy erős 9,5-ös értéket kapott eddig az Imdb-n, de szerintem fog az még süllyedni. Sólyomszem pedig miért nem lehett volna inkább a "Zöld íjász"?! Cseppet sem számít a képregényhűség?
Loki pedig mint főellenség?! reklamalo.gif Na nee! Nem erőltették meg magukat a filmkészítők egy cseppet sem, így lesz belőle egy Thor Vol.2. Scarlett pedig, gondolom azért kell a filmbe, hogy a pasik is tudják kin csorgatni a nyálukat!smileeee.gif
Arról pedig egyelőre fogalmam nincs, hogy én vajon RDJ-on vagy CH-on fogom. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, kriszti145
2012. április 16. 13:04 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Norah @ 2012.04.16. 12:25)
Kíváncsi leszek a filmre. Az eddigi kritikák pozitívak lettek, ráadásul egy erős 9,5-ös értéket kapott eddig az Imdb-n, de szerintem fog az még süllyedni. Sólyomszem pedig miért nem lehett volna inkább a "Zöld íjász"?! Cseppet sem számít a képregényhűség? 
Loki pedig mint főellenség?! reklamalo.gif  Na nee! Nem erőltették meg magukat a filmkészítők egy cseppet sem, így lesz belőle egy Thor Vol.2. Scarlett pedig, gondolom azért kell a filmbe, hogy a pasik is tudják kin csorgatni a nyálukat!smileeee.gif
Arról pedig egyelőre fogalmam nincs, hogy én vajon RDJ-on vagy CH-on fogom.  biggrin.gif


Zöld íjász??? mire gondolsz tulajdonképpen??
a Zöld íjász DC képregény hős a polgári neve pedig Oliver Queen míg Sólyomszem Marvel hős és a polgári neve pedig Clinton Barton!
A Zöld íjász karakter hamarabb is jelent meg a képregény világban mint Sólyomszem.A Zöld íjász a 40-es években jelent meg először a DC képregények lapjain és egy modern Robin Hoodnak felel meg annyi különbséggel hogy ö egy milliomos bár Robin Hood is nemesi családból származott. smileeee.gif míg Sólyomszem jóval később lépett fel a Marvel újságokban és egy történet erejéig még a vezetője is volt a Bosszú angyalainak és talán ő az egyik olyan marvel hős akinek nincsenek szuper képességei egyébként pedig a képregény lapjain meghal Sólyomszem! gyanítom a filmnél is lehet számítani hasonlóra .
Szóval semmi köze egymáshoz a két karakternek.

én azt halottam hogy Loki nem egyedüli főellenség hanem lesz valaki aki a háttérből fogja mozgatni a szálakat.esetleg a Vörös koponya és még lehet hogy a Skrull-ok is megjelennek akik egy idegen faj a világűrből!

én egyébként kicsit aggódom a film miatt igaz hogy tetszettek az elmúlt Marvel filmek de e körül a film körül már akkora Hype van hogy vagy nagyot fog szólni vagy elhallgat. biggrin.gif

egyébként valóban a Fekete özvegy egy dögunalmas karakter a képregényben ugyanolyan unalmas mint a Macskanő a Batmanben! de hááá kellett egy női hős is a filmbe és igen hogy még a pasik is örüljenek ezért lett Scarlett.
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2012. április 16. 13:11 #8
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Hát Norah, és azt hiszem mindkettejükön csorogni fogok majd rohog.gif
Egyébként egyik várós filmem az idén, és remélem beváltja majd a hozzá fűzött ígéreteket, és fergeteges filmben lesz részem. smileeee.gif Látványban az már biztos. Chris & Robert drool.gif
2012. április 16. 13:18 #9
- törölt felhasználó -    
jahh még arra reagálnék hogy Edward Norton és Eric Bana pocsék Bruce Bannerek voltak. Bruce Banner egy kisebbségi komplexusban szenvedő kis gyökér aki egyben egy zseniális tudós.
az Egyik Marvel képregényben ahol egy kicsit le offolják a Marvel film adaptációkat. a hősök beszélgetnek hogy ha film készülne belőlük akkor ki lenne a legalkalmasabb Bruce Bannernek és mindegyik hős egyértelműen Steve Buscemi-t választotta. és igen Steve Buscemi egy tökéletes Bruce Banner lehetett volna. de maradt nekünk Mark Ruffalo mondjuk neki is van egy gyökér kisugárzása így lehet jobb választás lesz Banánál vagy Nortonnál.
2012. április 16. 13:30 #10
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.04.16. 13:18)
jahh még arra reagálnék hogy Edward Norton és Eric Bana pocsék Bruce Bannerek voltak. Bruce Banner egy kisebbségi komplexusban szenvedő kis gyökér aki egyben egy zseniális tudós.
az Egyik Marvel képregényben ahol egy kicsit le offolják a Marvel film adaptációkat. a hősök beszélgetnek hogy ha film készülne belőlük akkor ki lenne a legalkalmasabb Bruce Bannernek és mindegyik hős egyértelműen Steve Buscemi-t választotta. és igen Steve Buscemi egy tökéletes Bruce Banner lehetett volna. de maradt nekünk Mark Ruffalo mondjuk neki is van egy gyökér kisugárzása így lehet jobb választás lesz Banánál vagy Nortonnál.


most mondjam azt, hogy egyetértek, már megint?! :DDD túl sok lenne. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. április 16. 13:32 #11
marvellany
marvellany
time-traveller
 
StátuszLet the sky fall when it crumbles we will stand tall face it all together...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.28.
Hozzászólás: 1426
Csatolások: 133
Azonosító: 172167
Offline offline
Én már nagyon várom a filmet biggrin.gif biggrin.gif De aki nem látta külön külön a hősök filmjeit, annak (ahogy olvastam) lesz a film elején egy kis bemutatkozó féleség. De az azért vicces hogy egyik Hulkban sem ugyan az a színész játssza Brucet, de ez másik téma. Fekete Özvegynek is terveznek külön filmet de ez sem ide tartozik .... Na dióhélyban annyi hogy nagyon nagyon jó és várom. Premierre nem tudok elmenni, de még azon a héten ziher hogy megnézem 3D-ben. Nekem már alap hogy kin fogom a nyálam csorgatni. xD Chris az Evans családból biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ez a Lokis harcolás akkor a Thor folytatásához fog hasonlítani... Habár ha felbukkan a Vörös koponya is, akkor már nem biggrin.gif Már várom a ÁPRILIS 26-ot tongue.gif
2012. április 16. 13:36 #12
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
látom elég sok nyál fog folyni a moziban bizonyos urak "megjelenésére". biggrin.gif azért a filmet is figyeljétek majd.
2012. április 16. 13:40 #13
- törölt felhasználó -    
Érdekes filmnek írgérkezik amúgy nagyon jó cikk lett.
2012. április 16. 13:44 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kiim @ 2012.04.16. 13:30)
most mondjam azt, hogy egyetértek, már megint?! :DDD túl sok lenne. cool.gif


ááá köszi! biggrin.gif
csupán csak fanatikus képregény rajongó vagyok így saját elvakult rajongói szemszögből nézem ezeket a filmeket.
Mi vagyunk a legnehezebb feladat azoknak akik ilyen filmet csinálnak mert mi nézzük a legkritikusabb szemmel a filmjeiket.és míg az átlag néző be ül egy ilyen fimre és vagy jót szórakozik rajta vagy azt mondja hogy mi ez az Amerikai baromság már megint.
addig mi képregény rajongók fogjuk évek múltán is meg venni a relikviákat és képregényeket erre nincs gyógyír ez betegség! rohog.gif
más kérdés hogy a legtöbb film egyszerűen pocsék ami a képregényekből készült. és talán jobb is lett volna ha nem kerülnek fel a mozi vászonra hanem maradnak az újságok lapjain.
vannak kivételek persze amik már már kiválóan sikerültek pl.a Tim Burton Batman-je az X-men:A kivülállók még a második rész is jóféle, a 300 a Watchmen az X-men:Az elsők is jóra sikeredett és a Nolan Sötét lovagja is nézhető kategória. viszont minden idők legjobb képregény filmje az a Penge 1 Wesley "motherfucker"Snipes-al! remélem a 2013-as Man of Steel-ig fogom ezt gondolni és Zack Snyder megmutatja hofy hogyan is kell jó képregénmy filmet csinálni bár ő már bizonyított a 300-al ás a Watchmen-el!
és egyébként a Bosszúállók előzmény filmjei is tisztességesre sikerültek.

de lassan elég már a képregény filmekből mert ami sok az sok! rolleyes.gif
2012. április 16. 13:44 #15
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
Nagyon jó cikk!:-D
2012. április 16. 13:58 #16
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Bravó. thumbsup.gif Egy újabb képregényfeldolgozás ami vagy nagyot szól vagy nagyot bukik. rolleyes.gif
Nem szeretem a képregényeket, a filmeket igen, ha jól van megcsinálva mintpl Batman de ez a film hidegen hagy. Nagyon haragszom amiért Chris Evans is benne van, persze tudom, hogy nem lehet kihagyni. Chris nem tud színészkedni. Nem és én. Nem mintha egy ilyen film sok színészi játékot igényelne .. rohog.gif Végülis, így nagyon nem lesz feltűnő biggrin.gif
Csakis Jeremy Renner miatt fogom megnézni máskülönben nincs az az Isten, hogy leüljek megnézni. rohog.gif Jeremy rendkívül tehetséges, amiből most biztosan nem látunk sokat de bánja Isten, ha így néz ki. drool.gif
2012. április 16. 14:15 #17
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Remek cikk lett! smileeee.gif
Sokmindent megtudtam, tűkön ülve várom mr ezt a fillmet! biggrin.gif <3
2012. április 16. 14:25 #18
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Éljen, egy újabb film, amire nem kell elmenni a moziba! rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2
2012. április 16. 14:27 #19
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Idézet (ophely88)
Nagyon haragszom amiért Chris Evans is benne van, persze tudom, hogy nem lehet kihagyni.Chris nem tud színészkedni.


Én meg rád haragszom biggrin.gif Igen is tud színészkedni,nézzd meg a többi filmjeit.Különben is marha jó teste van,ha már Scarlett-két berakták őt se szabad kihagyni. tongue.gif
2012. április 16. 14:30 #20
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (N.k @ 2012.04.16. 14:27)
Különben is marha jó teste van

Szerintem ez egy filmben egyáltalán nem lényeges szempont. Ha meg már az, akkor meg no comment... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!