Pixie Lott hazánkba látogat
2012. május 02. 15:20
#61
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Elkell mennem!ELKELL MENNEM!!ELKELL MENNEM!Hát mindjárt elájulok!A legnagyobb brit kedvencem idejön?Na ne,ez vicc!
2012. május 02. 15:47
#62
|
|
Eddy Carnevalevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.01. Hozzászólás: 130 Csatolások: 29 Azonosító: 139924 offline
|
Hát legalább értelmes előadót hívtak
2012. május 02. 16:32
#64
|
sellytanker |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.11.25. Hozzászólás: 716 Csatolások: 525 Azonosító: 164357 offline
|
Hurráá már nagyon várom
2012. május 02. 16:48
#66
|
|
Victoria Rainbowvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.01. Hozzászólás: 499 Csatolások: 0 Azonosító: 152071 offline
|
Kíváncsi vagyok,hogy-hogyan adja majd elő magát;) Mi szeretettel várjuk:P
2012. május 02. 17:05
#69
Jobbat?
Pixie az egyik legtehetségesebb, legszínvonalasabb mai előadó! Edward Maja és a Cascada után felüdülés hallani, hogy valaki tehetségest hívtak. Imádom Pixie-t, és szívem szerint elmennék, de sajnos ezt most ki kell hagynom. Nézni biztosan fogom, mert Pixie-nek nagyon jó a hangja élőben is, és a tavalyi Cascada-show is bejött.
2012. május 02. 18:05
#72
|
|
FruFruChanAll My Life/By My Life™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 11.09.05. Hozzászólás: 1645 Csatolások: 4550 Azonosító: 160107 offline
|
Nem fogok elmenni,de nagyon örülök neki
2012. május 02. 18:38
#75
|
|
porcukormókus97 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.19. Hozzászólás: 691 Csatolások: 1 Azonosító: 155890 offline
|
Jaj de jó! Úgy megnézném Pixie-t, csak sajnos valószínűleg nem leszek ott.
2012. május 02. 18:54
#76
Ahww, olyan jó lenne Pixievel találkozni
De sajnos nem mehetek el..
2012. május 02. 19:20
#77
|
|
pink_bunnynever be good enough |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.01. Hozzászólás: 4332 Csatolások: 11814 Azonosító: 142298 offline
|
Hát, én biztos nem megyek. Az sem nyom sokat a latba, hogy Pixie lesz a fellépő, hiszen nem tartom magam nagy rajongójának.
2012. május 02. 20:27
#78
Megnézném szívesen, csak hát ugye nem hiszem hogy elmennék... ://
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



