A neves rendezvény az idei NME-hez hasonlóan új kategóriákkal bővítette versenyét, díjat ad át a Legjobb filmnek, videójátéknak és az év gonoszának. A jelöltek között van Amy Lee, Paramore, My Chemical Romance, 30 Seconds to Mars, Justin Bieber és a One Direction is.
A teljes cikkhez kattints ide!
Kerrang! 2012: a jelöltek
2012. május 02. 23:29
#3
jézus év gonosza :'D jó kis kategóriák lettek, kíváncsi vagyok kik lesznek a nyertesek. ((:
2012. május 03. 07:46
#7
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Idézet (loveliz @ 2012.05.03. 06:39)
mi az a év gonosza??
Villan of the year, az év rosszfiúja, másnéven, az a kategória, amibe a legidegesítőbb embereket jelölik, akik jelen esetben ránk szabadították a zenéknek gyúnyolt valamijüket és Simon Cowellt, amiért úgy kreálja a fiúbandákat, mint pék a kenyeret.
2012. május 03. 09:29
#8
|
|
SzanduSs98▲ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.06. Hozzászólás: 4223 Csatolások: 184 Azonosító: 166705 offline
|
Hát.. nem is tudom kinek szurkoljak..
Sok sikert mindenkinek!
Sok sikert mindenkinek!
2012. május 03. 13:32
#11
Én összeállítottam azt a listát, aminek örülnék:
Legjobb brit újonc:
Ez a kategória hidegen hagy, mindegy ki nyeri!!
Legjobb nemzetközi újonc:
Falling In Reverse!!
Legjobb kislemezdal:
You Me at Six - Bite My Tongue
Legjobb videó:
Paramore - Monster
Legjobb album:
Szintén egy olyan kategória, hogy mindegy ki nyeri!!
Legjobb banda élőben:
My Chemical Romance!!!
Legjobb brit banda:
Nos, nekem az Iron Maiden a befutó..
Legjobb nemzetközi banda:
Egyértelműen: 30 Seconds to Mars!!!
Legjobb TV-műsor:
Trónok harca
Legjobb film:
The Girl with the Dragon Tattoo
Legszexibb nő:
Amy Lee
Legszexibb férfi:
Matt Bellamy-val szimpatizálok, de nem férfiként egyszerűen csak örülnék ha ő nyerné!!
Az év gonosza:
Ronnie Radke
Az év hőse:
Ez a legnehezebb és a legjobb kategória: Jared Leto-ra szavazok, de M. Shadows is megérdemelné!!
Ez az én listám...
Legjobb brit újonc:
Ez a kategória hidegen hagy, mindegy ki nyeri!!
Legjobb nemzetközi újonc:
Falling In Reverse!!
Legjobb kislemezdal:
You Me at Six - Bite My Tongue
Legjobb videó:
Paramore - Monster
Legjobb album:
Szintén egy olyan kategória, hogy mindegy ki nyeri!!
Legjobb banda élőben:
My Chemical Romance!!!
Legjobb brit banda:
Nos, nekem az Iron Maiden a befutó..
Legjobb nemzetközi banda:
Egyértelműen: 30 Seconds to Mars!!!
Legjobb TV-műsor:
Trónok harca
Legjobb film:
The Girl with the Dragon Tattoo
Legszexibb nő:
Amy Lee
Legszexibb férfi:
Matt Bellamy-val szimpatizálok, de nem férfiként egyszerűen csak örülnék ha ő nyerné!!
Az év gonosza:
Ronnie Radke
Az év hőse:
Ez a legnehezebb és a legjobb kategória: Jared Leto-ra szavazok, de M. Shadows is megérdemelné!!
Ez az én listám...
2012. május 03. 13:44
#12
Hajrá M. Shadows!
De h válogatták ki az év gonoszát? Egyáltalán Ronnie Radke mit keres ott?
2012. május 03. 13:54
#13
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Idézet (Shady007 @ 2012.05.03. 12:16)
ez nem sértés?xdd az év gonosza.. kicsit..szenyóság, nem?xdd bár ez az én véleményem.xd
Szerintem poén de valaki szerint sértés.
2012. május 03. 13:55
#14
Idézet (Thora_90 @ 2012.05.03. 13:44)
Hajrá M. Shadows!
De h válogatták ki az év gonoszát? Egyáltalán Ronnie Radke mit keres ott? 
Csatlakozom ophely88-hoz: szerintem is poén az egész, nem kell ezt komolyan venni!!!
2012. május 03. 14:55
#15
|
|
ducsaiannasztármániás |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.13. Hozzászólás: 2140 Csatolások: 5 Azonosító: 162041 offline
|
És hol van az 1D
2012. május 03. 14:59
#16
Idézet (ducsaianna @ 2012.05.03. 14:55)
És hol van az 1D

A Kerrang! tudtommal elsősorban a rockzene terén tevékenykedőket jutalmazza!!!
Szerk.: Lehet, hogy nincs leírva az összes kategória, csak a fontosabbak!!!
2012. május 03. 15:46
#17
|
sellytanker |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.11.25. Hozzászólás: 716 Csatolások: 525 Azonosító: 164357 offline
|
ducsaianna egyet értek
2012. május 03. 15:55
#18
ducsaianna---ők is ott vannak :DDD AZ ÉV GONOSZAc. kategóriájában :DDD
2012. május 03. 15:56
#19
Shady007 az ugy van hogy IRÓNIKUSAN van mondva :DDDDDDDD
2012. május 03. 15:59
#20
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Hajrá Evanescence, Amy Lee és Huinger Games. 
De...
Justin Bieber mint az év gonosza?? Ő nem gonosz, csak tehetségtelen.
De...
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
4 felhasználónak tetszik:











