Starity

Zs-kategória

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 08. 19:04 #1
- törölt felhasználó -    
nagy film rajongó vagyok de emiatt van egy "perverzióm"! rohog.gif a Zs-kategória! laugh.gif
havonta 2-3 alkalommal mindenképp megnézek egy totál idióta filmet. rohog.gif mert kell és igénylem! rohog.gif a kedvenc TV csatornám is a Film+. meghajolo.gif
szóval mivel láttam hogy ilyen topic nincs még, ezért legyen ez a gyűjtő helye a Zs-kategóriás totálisan Xar filmeknek! rohog.gif

itt van a múltheti termésem cápáztam egyet! biggrin.gif

nahh ez a film fantasztikus! rohog.gif mekkora ötlet hogy a cápa már ne csak a tengereket riogassa ezért mindjárt rakjuk be őket egy tóba ahol kényükre kedvükre táplálkozzanak az oda tévedt egyetemistákkal.és ha ez nem volna elég akkor még a suttyó helyiek is bekavarnak a szemét vízi seriffel együtt. rohog.gif
totálisan sablon karakterek a kötelező jó fiúval aki bele van zúgva a kötelező furcsa de bomba nőbe,aztán ugye itt van a fekete sportatléta meg a nagy seggű szíve választottja,de van még a vagányt adó tetkós csaj a lúzer kockafiú,és a szépfiú.plussz még az őrült vidékiek és a szemét fő gonosz zsaru nahh és a cápák ugye amik valami írtóra gagyi és vicces CGI technikával lakmároznak a szereplőkből. és találjátok ki hogy kit fognak ebből a csapatból először megtámadni a cápák!nahh szerintetek?? rohog.gif
szóval ez a film igazi ZS kategóriás xar és attól válik igazán xarrá hogy a film a felétől kb. így megpróbálja komolyan venni magát a egy irtó gagyi múltbéli storyval a föhős lány részéről.nagyon röhejes az egész. és gyakorlatilag a film első 30-percéig nem is találkozunk cápával. rohog.gif és ez a film 3D-ben ment a mozikban???ohh te jó ég! rohog.gif
szóval Zs fanoknak kötelező szigorúan letölteni megnézni aztán törölni! rohog.gif
Cápák éjszakája
1/5
http://www.thecinematheque.com/poster_sharknight1.jpg

nahh ez a film érdekes volt abból a szempontból hogy nem az a tipikus Asylum szemét mivel olyan eget verő baromságok nincsenek a filmben egyszerűen unalmas és xar film és hihetetlenül hosszú 169perc! w00t.gif
valami ostoba szennyeződés miatt a cápák hordába verődnek és elkezdik ritkítani akit érnek.
közbe ugye van egy sablon story hogy egy aljas befektető fel akarja vásárolni a szigetet ezért különféle szennyező dolgokat juttat a vízbe hogy tönkretegye a helyiek pénzforrását a halászatot.csak ugye jönnek a dögök bekattannak és módszeresen átrágják magukat a tervén! rohog.gif
aztán ugye vannak a jók nem fecsérelnék rájuk sok szót akik valami k*bebaxott impulzus fegyverrel megmentik a helyzetet és mindez közel 3-órán keresztül zajlik gagyi CGI-vel unalmas semmit mondó párbeszédekkel.
szóval szemét ez csak másféle szemét! rohog.gif
az a durva hogy elég tisztességes szereplő gárdája van a filmnek John "Smallville"Schneider.Daryl Hannah.F.Murray Abraham és Armand Assante! rohog.gif háá elég illusztris társaság azért meg kell hagyni! rohog.gif a film megpróbálja felhívni a figyelmet a környezetvédelemre csak az a gond hogy akkora baromság a film hogy erre senki sem fog oda figyelni. cool.gif
szóval abszolút ZS movie de ilyen filmekre specializálódott társasággal kötelező a nézése jókat lehet rajta nevetni néhol! rohog.gif
Cáparajzás
2/5
http://www.freecovers.net/preview/0/c14a8d3b3fd1ddf1fc024a95297bc469/big.jpg
6 felhasználónak tetszik: Christo, saii, Josh_, tya04, LeoM, Black Hearth2
2012. május 08. 20:22 #2
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
2 cápás film egymás után? Csak nem horgászni készülsz? _nevet.gif fish.gif

Nálam is van néhány Zs kategóriás film.
Legelső talán a Hullajó, aztán ott van még a Magasfeszültség. Ja és ki ne hagyjam Megan Fox leggagyibb filmjét, az Ördög bújt beléd című förmedvényt. Hirtelen ezek jutott eszembe. rolleyes.gif

u.i.: a Film+-t én is szoktam nézni, főleg a régi horror filmeket. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Christo, gonzales7, Domcicc, saii, Adrianna, tya04, Black Hearth2
2012. május 08. 22:16 #3
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Anyáss, olyat röhögtem a topikcímen... nevet2.gif

Jó lesz ez...
6 felhasználónak tetszik: gonzales7, saii, Bessie, joe_r, Adrianna, Black Hearth2
2012. május 08. 22:42 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.05.08. 20:22)
2 cápás film egymás után? Csak nem horgászni készülsz? _nevet.gif  fish.gif 
Nálam is van néhány Zs kategóriás film.
Legelső talán a Hullajó, aztán ott van még a Magasfeszültség. Ja és ki ne hagyjam Megan Fox leggagyibb filmjét, az Ördög bújt beléd című förmedvényt. Hirtelen ezek jutott eszembe. rolleyes.gif
u.i.: a Film+-t én is szoktam nézni, főleg a régi horror filmeket. rohog.gif


oohh hogyneee a Hullajó az egy alapfilm a kezdet és a vég igazi klasszikus! rohog.gif meghajolo.gif talán nekem azzal kezdődött ez a máig tartó "szerelem"! rohog.gif bár lehet hogy az Üvöltéssel nem emlékszem már! biggrin.gif rohog.gif
a FILM+ a legjobb adó én állandóan csemegézek rajta meghajolo.gif régebben volt egy külföldi adó talán német volt ahol hasonló filmek mentek azokon azt csináltuk hogy unokatesóm gyakorlatilag leszinkronizálta a filmet miközben néztük és így a történet még egy fordulattal bővült.

az egyik ilyen film volt a Gyilkos bohócok az űrből nahh itt megragadom az alkalmat hogy ezt mindenképpen nézzétek meg MERT EZT MEGÉRI! párotokkal, haverokkal, barátnővel,aztánj lehet hogy 10-perc után magatok maradtok! _nevet.gif rohog.gif rohog.gif de ezt látni kell zseniális igazi klasszikus ZS-kat! rohog.gif
én amikor először láttam ezt a filmet én meghaltam a röhögéstől annyira beteg. rohog.gif még lehet fent van a youtube-on is!

Gyilkos bohócok az űrből
5/5
http://slices-of-life.com/wp-content/uploads/2011/09/KillerKlowns.jpg
2 felhasználónak tetszik: saii, Christo
2012. május 08. 22:49 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2012.05.08. 22:16)
Anyáss, olyat röhögtem a topikcímen... nevet2.gif 
Jó lesz ez...


nahhh örülök hogy tetszik! biggrin.gif bár nem tudom hogy megéri e hogy ez a "műfaj"topic-ot kapjon de most már mind1! rohog.gif
aztán ti is nyomassátok a jobbnál jobb filmeket várom szeretettel! laugh.gif én sem láttam még mindent! biggrin.gif

még a hétvége előtt be is pótolom az egyik nagy lemaradásomat a Gyilkos paradicsomok támadását! rohog.gif
már alig várom! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2012. május 08. 23:01 #6
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Én is néztem már pár ilyen filmet. Van ami egész szórakoztató. biggrin.gif Kb. egy hete láttam az az Űrkamionosokat, ami zerintem úgy ahogy volt, kész vicc volt. Tegnap előtt pedig a Király!-t (Your Highness) néztem. Nem mondom, hogy zs-kategória, már csak a szereplők miatt sem, de unalmas és idegesítő volt az egész. Legutóbb ezt a két jelzőt egyszerre csak a Könnyű nőcskére használtam. Amitől pedig teljesen kikészültem, mert annyira förtelmes volt, az a Bucky Larson: Született filmcsillag. Ezt kerülje el mindenki, mert az IMDB-n is túl lett értékelve azzal a 2.9-cel. _nevet.gif

Szerk.: Kihagytam az egyik "legjobbat", az Egyedül a sötétbent. Az igazi kínszenvedés volt. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie, tya04, ophely88
2012. május 08. 23:13 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (szavy @ 2012.05.08. 23:01)

Szer.: Kihagytam az egyik "legjobbat", az Egyedül a sötétbent. Az igazi kínszenvedés volt.  biggrin.gif


ohh nah az tényleg igazi "csemege" UWE BOLL mestertől!zseniális! meghajolo.gif rohog.gif csak az az a fajta ZS-kat amin már én is szenvedtem! rohog.gif de háá Maestro Uwe Boll directorban ez zseniálitás hogy harcedzett zs-kat rajongóból is képes kihozni az "ÁLLATOT"! rohog.gif kegyetlen film! w00t.gif
a celluloid pusztító vírus Maestro Boll asszondja ezt nektek hhheehhhe:
http://gamepod.hu/dl/cnt/2008-04/30929/g365_14044.jpg
1 felhasználónak tetszik: jasztelek
2012. május 09. 06:35 #8
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Nálam a zs kategória:

Uwe Boll filmek, Paranormal Activity filmek, talált kamerás filmek, Alkonyat filmek...

HÁNYOK TŐLÜK
5 felhasználónak tetszik: gonzales7, House Of Wax, tya04, ophely88, Black Hearth2
2012. május 09. 11:25 #9
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2012.05.09. 06:35)
Nálam a zs kategória:
Uwe Boll filmek, Paranormal Activity filmek, talált kamerás filmek, Alkonyat filmek...
HÁNYOK TŐLÜK

bevallom, egyszer elkezdtem nézni az Alkonyat utolsó részét, de valamiért nagyon untam. Többször pillanatálljoztam, és úgy a felénél abba is hagytam. Azóta sem vitt rá a lélek, hogy folytassam. rohog.gif Pedig a könyv nagyon jó. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. május 09. 11:32 #10
- törölt felhasználó -    
Nálam Zs-kategóriáju a Megacápa az óriáskrokodil ellen, meg a hasonló megaizé a hogyishivjákellen meg hasonlók. lolhit.gif
5 felhasználónak tetszik: Bessie, gonzales7, csicsi20, Adrianna, tya04
2012. május 09. 14:49 #11
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Ja, meg Jason Friedberg és Aaron Seltzer összes 'filmje' (a Drágám, add az életed! és a Horrorra akadván kívül)

Csajozós film, Bazi nagy film, Spárta a köbön...

Mind undorító gané. A legpocsékabb szutyok amit Hollywood valaha is kihányt. Ezt a két embert nem szabad kamera mögé engedni.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. május 09. 18:24 #12
- törölt felhasználó -    
Megacápa az óriáskrokodil ellen nahh erről jut eszembe hogy csütörtök este az RTL Klub le adja! rohog.gif asszem megnézem! unsure.gif rohog.gif
ma pedig akinek van universal channel csatornája érdemes lesz oda kapcsolni 21:20-kor mert a Kétfejű cápa kerül műsorra amiben a cápa egyszerre fog bele harapni Brooke Hogan és Carmen Electra hátsójába! rohog.gif _nevet.gif nem lehet kihagyni! _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bessie, Adrianna
2012. május 09. 19:14 #13
mstk93
mstk93
visszatérő vendég
 
Státusz- - -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 280
Csatolások: 4791
Azonosító: 152581
Offline offline
Ha már ZS, akkor mindenképpen egy Asylum-film jut eszembe, akkora förmedvény, hogy ritkán lát olyat az ember, anno, mikor néztem, nagyon kiakadtam rajta, ez pedig, az Alien vs. Hunter.
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, csicsi20
2012. május 09. 21:09 #14
- törölt felhasználó -    
uhh ennek a filmnek minden perce fájt!egy igazi hardcore primitív agymenés az első percétől kezdve! rohog.gif
azokat akik ezt a filmet csinálták bele kéne fojtani egy tál paradicsom szószba! rohog.gif
mondjuk annyi szól mellette hogy a film abszolút nem veszi komolyan magát egyszerűen egy giga trééé szenny baromság az egész! és nagyon fájdalmas minden perce! rohog.gif
csak is erős idegzetűeknek ajánlom!
Gyilkos paradicsomok támadása
0/5
http://www.cultreviews.com/wp-content/uploads/2010/02/Attack-of-the-Killer-Tomatoes-poster.jpg
3 felhasználónak tetszik: Bessie, saii, jasztelek
2012. május 10. 00:22 #15
- törölt felhasználó -    
nahhh meg volt a Kétfejű cápa tipikus Asylum borzadály.Carmen Electrán egyszerűen visítottam amikor megláttam semmi színészi kvalitás nincs ebben a nőszemélyben.az a rész amikor neki állt napozni a hajón és olyan volt az egész mintha egy fotózáson lenne az nagyon röhejes volt visítottam rajta! rohog.gif Brooke Hogan legalább kivette a részét ebből a borzalomból! rohog.gif a kedvenc jelenetem egyértelműen a cici villantásos leszbi show a vízben amit aztán szét marcangol a dög. rohog.gif és
egyszerűen zseniális húzás volt az elmerülő sziget ZSENIÁLIS! rohog.gif merül a sziget és kétfejű mutáns cápa a vízben ohh briliáns! rohog.gif
a cápa annyira röhejesen nézett ki közelről nekem folyton az volt az érzésem mintha egy félre sikerült Discovery dokumentum filmet néznék kb ott készülnek ilyen számítógépes cápa modellek! rohog.gif
a film vége felé azon gondolkoztam no nem azon hogy mi lesz a vége mert az nem érdekelt hanem azon hogy pl.Brooke Hogan miért vállal szerepet egy ilyen mocsokban és már nem először teszi ezt tényleg a pénzért??? nem hiszem hogy annyi pénzt kapnának azok akik ilyen filmekben játszanak. vagy mégis??? tényleg pénzért bármit?? rolleyes.gif úgy néz ki igen! rohog.gif
nahh mind1!
nahh egy darabig elég ezekből a borzalmas filmekből mert agymenést kapok nem lehet ennyit megnézni egyszerre! rohog.gif
Kétfejű cápa
2/5
a poszter nekem bejön! rohog.gif
http://www.dreadcentral.com/img/news/nov11/ukshark.jpg
3 felhasználónak tetszik: Christo, saii, jasztelek
2012. május 10. 01:02 #16
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Szimplán a szösszeneteid olvasásától megáll az agyam. rohog.gif A hülyeség határtalan, az tuti. Ez a kétfejű cápa is, ezmiez? omg.gif
5 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie, Adrianna, ophely88, Black Hearth2
2012. május 10. 09:14 #17
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Na ez egy jó topic biggrin.gif
Zs-kategóriás nálam a Birdemic... pazar színészi játék, és azok az effektek rohog.gif

Részlet
1 felhasználónak tetszik: saii
2012. május 10. 15:27 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2012.05.10. 01:02)
Szimplán a szösszeneteid olvasásától megáll az agyam. rohog.gif


biggrin.gif nahh akkor már elértem a célomat! wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Christo, ophely88
2012. május 10. 21:05 #19
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2012.05.10. 09:14)
Na ez egy jó topic  biggrin.gif 
Zs-kategóriás nálam a Birdemic... pazar színészi játék, és azok az effektek  rohog.gif 
Részlet


Basszus... Ezen kidőltem. _nevet.gif _nevet.gif Amúgy kb. mindegyiknél ez volt a reakcióm, de eddig ez a legnevetségesebb. El nem tudom képzelni, hogy lehet ezeket filmeknek nevezni. blink.gif
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, csicsi20, Lady Suzy
2012. május 10. 21:12 #20
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.09. 21:09)

Gyilkos paradicsomok támadása
0/5


Ebből a filmből, ha jól rémlik, akkor mese sorozat is készült, valamikor a kilencvenes évek elején. Anno még vagy a Sat1, vagy a Pro7 adta. Az szerintem egy jó mese volt, annak ellenére, hogy németül karattyoltak benne.
A filmhez viszont - hála az összes szentnek, akikben nem hiszek - nem volt szerencsém.

Egyébként, ha már zs-kategória, akkor, - legalábbis nálam - a Blair Witch Project mindkét része ide tartozik. Ritka gyenge, túlértékelt valami mind a két film.
5 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie, dave095, tya04, ophely88
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!