Starity

Arrow / A zöld íjász (2012-2020)

23 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 18. 13:30 #141
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.17. 23:05)
Milyen évadzáró volt ez már?  reklamalo.gif


Hát én nagyon depis lettem tőle. Eleve kitépem a hajam Laureltől. Nem tehetek róla, utálom a karakterét. Thea és Roy nagyon édesek, szeretem őket. wub.gif Felicity az egyik kedvenc karakterem lett, ahogy Dig is. Viszont én vagyok az egyetlen aki sokkal szívesebben látna egy Felicity Oliver párost? laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, miss_areo, AmyVie
2013. május 18. 18:33 #142
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2013.05.18. 13:30)
Hát én nagyon depis lettem tőle. Eleve kitépem a hajam Laureltől. Nem tehetek róla, utálom a karakterét. Thea és Roy nagyon édesek, szeretem őket. wub.gif Felicity az egyik kedvenc karakterem lett, ahogy Dig is. Viszont én vagyok az egyetlen aki sokkal szívesebben látna egy Felicity Oliver párost?  laugh.gif


B@kker, akkor nem csak én akadtam ki. A depi itt is megvolt, hát nem bírom ki a második évadig. Ami, Laurelt illeti, hát nekem sem a szívem csücske, én mondjuk nem sajnáltam, de várható volt, hogy jön majd a hős lovag, csak arra nem számítottam, hogy ez a valaki épp Tommy lesz.
Nem, nem nekem is kell egy Felicity Ollie páros. Én is ezért imádkozom, csak hát ezek szerintem nem működik. rohog.gif Amúgy én sose akadtam még ki ennyire egy Arrow részen, mint ezen. Most komolyan Tommy meghalt?? Az nem lehet!!! unsure.gif Azt nem bocsátom meg mad.gif
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Bessie, miss_areo
2013. május 18. 18:47 #143
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.18. 18:33)
B@kker, akkor nem csak én akadtam ki. A depi itt is megvolt, hát nem bírom ki a második évadig. Ami, Laurelt illeti, hát nekem sem a szívem csücske, én mondjuk nem sajnáltam, de várható volt, hogy jön majd a hős lovag, csak arra nem számítottam, hogy ez a valaki épp Tommy lesz.
Nem, nem nekem is kell egy Felicity Ollie páros. Én is ezért imádkozom, csak hát ezek szerintem nem működik. rohog.gif Amúgy én sose akadtam még ki ennyire egy Arrow részen, mint ezen. Most komolyan Tommy meghalt?? Az nem lehet!!! unsure.gif Azt nem bocsátom meg mad.gif


Én már pár résszel ezelőtt kezdtem felkészíteni magam arra, hogy Tommy biztos rosszfiú lesz. De arra álmomban nem gondoltam volna, hogy meghal. Már a 22. részben is nagyon sajnáltam szegényt, mikor meglátta Olliet meg Laurelt. És annak sem örültem, hogy a kedvenc dalomat berakták a jelenet alá. laugh.gif Nem oda kellett volna. laugh.gif
Oh én sem sajnáltam Laurelt. Jobb lett volna ha kikerül a képből. laugh.gif Elképesztően irritál. blink.gif De tényleg, a sorozatkészítők nem nézelődnek a neten? Mindenki Felicityt akarja Oliver mellé. laugh.gif
Én akkor voltam még nagyon mérges ezen a sorozaton amikor Ollie Laurelt választotta Dig helyett. Teljesen jogos volt, hogy Dig berágott rá, és ott hagyta a francba. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz a kövi évadban. De olyan soká lesz... sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Bessie, miss_areo
2013. május 18. 19:05 #144
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2013.05.18. 18:47)
Én már pár résszel ezelőtt kezdtem felkészíteni magam arra, hogy Tommy biztos rosszfiú lesz. De arra álmomban nem gondoltam volna, hogy meghal. Már a 22. részben is nagyon sajnáltam szegényt, mikor meglátta Olliet meg Laurelt. És annak sem örültem, hogy a kedvenc dalomat berakták a jelenet alá. laugh.gif Nem oda kellett volna. laugh.gif 
Oh én sem sajnáltam Laurelt. Jobb lett volna ha kikerül a képből. laugh.gif Elképesztően irritál.  blink.gif De tényleg, a sorozatkészítők nem nézelődnek a neten? Mindenki Felicityt akarja Oliver mellé. laugh.gif 
Én akkor voltam még nagyon mérges ezen a sorozaton amikor Ollie Laurelt választotta Dig helyett. Teljesen jogos volt, hogy Dig berágott rá, és ott hagyta a francba. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz a kövi évadban. De olyan soká lesz... sad.gif


Jaj, ne is mondd, Dig végtére is Oliver miatt sérült meg, nem? Hát tutira nem hagytam volna ott. Felicityt is lerendezte egy minden oké veled kérdéssel és ennyi. Hát mondom ez a pasi se normális. Mondjuk Olliera is haragszom egy kicsit, mert azért mégiscsak ő mondogatta Tommy-nak, hogy mondja meg Laurelnek hogy szereti. Erre meg elmegy hozzá aztán történt ami történet? dry.gif
Én várom majd ezt az Ollie Felicity vonalat, remélem lesz. Én amúgy azt hittem Tommy majd az apja nyomdokaiba lép, hát erre én sem gondoltam. Remélem nem lesz neki itt vége. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2013. május 19. 10:02 #145
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.18. 19:05)
Jaj, ne is mondd, Dig végtére is Oliver miatt sérült meg, nem? Hát tutira nem hagytam volna ott. Felicityt is lerendezte egy minden oké veled kérdéssel és ennyi. Hát mondom ez a pasi se normális. Mondjuk Olliera is haragszom egy kicsit, mert azért mégiscsak ő mondogatta Tommy-nak, hogy mondja meg Laurelnek hogy szereti. Erre meg elmegy hozzá aztán történt ami történet? dry.gif 
Én várom majd ezt az Ollie Felicity vonalat, remélem lesz. Én amúgy azt hittem Tommy majd az apja nyomdokaiba lép, hát erre én sem gondoltam. Remélem nem lesz neki itt vége. unsure.gif


Igen, néha én is be tudok rágni Olliera. Már attól, ahogy hangoztatja Laurelnek, hogy "te vagy a legfontosabb, csak te vagy bla bla bla" közben meg ott van az anyja, a húga (aki imádja őt) Dig, Felicity akik mindenben segítenek. A legjobb barátja Tommy. Meg szerintem mindenki ott lett volna neki, ha engedi. Tehát ez elég érdekes. Meg a visszatekintős részekből nekem úgy jött le, hogy amikor elindult az apjával akkor baromira nem volt annyira oda a csajért. Eltöltött 5 évet a szigeten, és bumm halálosan szerelmes fickóként jött vissza.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, miss_areo
2013. május 19. 17:12 #146
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2013.05.19. 10:02)
Igen, néha én is be tudok rágni Olliera. Már attól, ahogy hangoztatja Laurelnek, hogy "te vagy a legfontosabb, csak te vagy bla bla bla" közben meg ott van az anyja, a húga (aki imádja őt) Dig, Felicity akik mindenben segítenek. A legjobb barátja Tommy. Meg szerintem mindenki ott lett volna neki, ha engedi. Tehát ez elég érdekes. Meg a visszatekintős részekből nekem úgy jött le, hogy amikor elindult az apjával akkor baromira nem volt annyira oda a csajért. Eltöltött 5 évet a szigeten, és bumm halálosan szerelmes fickóként jött vissza.


Hát tudod megkomolyodott. rolleyes.gif Amúgy ez tényleg érdekes, de oké, mondjuk engem nem érdekel, hogy még mindig szereti, mert egye fene, lenyelem, de akkor mondta volna meg már az elején kerek perec, ne biztassa Tommyt, nem? blush.gif Amúgy a második évadban lesz még egy nagy mosolyszünet Ollie és Laurel között, mikor a csajszi megtudja, hogy Ollie az íjász. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. május 19. 18:11 #147
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.19. 17:12)
Hát tudod megkomolyodott. rolleyes.gif Amúgy ez tényleg érdekes, de oké, mondjuk engem nem érdekel, hogy még mindig szereti, mert egye fene, lenyelem, de akkor mondta volna meg már az elején kerek perec, ne biztassa Tommyt, nem?  blush.gif Amúgy a második évadban lesz még egy nagy mosolyszünet Ollie és Laurel között, mikor a csajszi megtudja, hogy Ollie az íjász.  rohog.gif


Hát igen, nem volt túl tisztességes hogy azt mondta Tommynak, hogy harcoljon érte 5 percre rá meg elment hozzá... Én valamelyik nap azt olvastam, hogy a halál eset is kihat majd a kapcsolatukra. Hát kíváncsi vagyok, hogy mi lesz velük utána.
2013. május 20. 14:36 #148
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2013.05.19. 18:11)
Hát igen, nem volt túl tisztességes hogy azt mondta Tommynak, hogy harcoljon érte 5 percre rá meg elment hozzá... Én valamelyik nap azt olvastam, hogy a halál eset is kihat majd a kapcsolatukra. Hát kíváncsi vagyok, hogy mi lesz velük utána.


Vagyis akkor már fix, hogy Tommy meghalt? Oké, nálam a remény hal meg utoljára, szóval azért én még bíztam a dologban, hogy a 2. évad úgy kezdődik majd, hogy Tommy felnyitja a szemeit és sálálá élünk boldogan!!! laugh.gif Amúgy én tényleg nem értem mi ez a nagy sorozat szereplő irtás?! reklamalo.gif Hát nekem nagyon tele van vele a hócipőm. Nekem amúgy Tommy volt a favorit. Nagy arc volt! Amúgy szerintem várható volt, hogy most a nagy vallomás után majd Laurel is megváltozik, végtére is Tommy miatta halt meg! unsure.gif Mert neki nem kellett volna ott lennie, de elment és játszotta a fényes páncélú lovagot. dry.gif Szóval a második évadban is lesznek még itt viták. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. május 20. 14:41 #149
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.20. 14:36)
Vagyis akkor már fix, hogy Tommy meghalt? Oké, nálam a remény hal meg utoljára, szóval azért én még bíztam a dologban, hogy a 2. évad úgy kezdődik majd, hogy Tommy felnyitja a szemeit és sálálá élünk boldogan!!!  laugh.gif Amúgy én tényleg nem értem mi ez a nagy sorozat szereplő irtás?!  reklamalo.gif Hát nekem nagyon tele van vele a hócipőm. Nekem amúgy Tommy volt a favorit. Nagy arc volt! Amúgy szerintem várható volt, hogy most a nagy vallomás után majd Laurel is megváltozik, végtére is Tommy miatta halt meg!  unsure.gif Mert neki nem kellett volna ott lennie, de elment és játszotta a fényes páncélú lovagot.  dry.gif Szóval a második évadban is lesznek még itt viták.  laugh.gif


Igen, biztos. sad.gif Az interjúban direkt rákérdeztek, hogy lesz e valamilyen csodálatos visszatérés. És azt mondták hogy nem, meghalt. sad.gif Én is nagyon szerettem őt, ő volt az egyik kedvencem.
Na igen, ha Laurel nem fontoskodott volna megint, hanem a pi..áján marad akkor ez nem történik meg.
De én is nagyon unom, hogy mindig a kedvenceimet ölik meg. mad.gif
2013. május 20. 14:48 #150
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2013.05.20. 14:41)
Igen, biztos. sad.gif Az interjúban direkt rákérdeztek, hogy lesz e valamilyen csodálatos visszatérés. És azt mondták hogy nem, meghalt. sad.gif Én is nagyon szerettem őt, ő volt az egyik kedvencem. 
Na igen, ha Laurel nem fontoskodott volna megint, hanem a pi..áján marad akkor ez nem történik meg.
De én is nagyon unom, hogy mindig a kedvenceimet ölik meg. mad.gif


Hát akkor a remény is halott. cray.gif Persze, mert egy rendes szerethető karakter halálára felfigyel mindenki, aki nézi, ha a gonosz hal meg annak örül mindenki. Most majd itt lesz Roy, tutira az ő évada lesz. unsure.gif
2013. május 20. 14:49 #151
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.20. 14:48)
Hát akkor a remény is halott. cray.gif Persze, mert egy rendes szerethető karakter halálára felfigyel mindenki, aki nézi, ha a gonosz hal meg annak örül mindenki. Most majd itt lesz Roy, tutira az ő évada lesz.  unsure.gif


Roy az új kedvenc nálam. Ha bármi bántódása esik az évadban tüntetni fogok. laugh.gif Amúgy is, tuti jó páros lesznek majd Ollival. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, miss_areo
2013. május 25. 12:41 #152
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2013.05.20. 14:49)
Roy az új kedvenc nálam. Ha bármi bántódása esik az évadban tüntetni fogok. laugh.gif Amúgy is, tuti jó páros lesznek majd Ollival. laugh.gif


Hát én is kíváncsi vagyok erre az Ollie és Roy párosra. laugh.gif
2013. május 26. 14:50 #153
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2013.04.12. 17:43)
Új S1 Promoshoot HQ
heart.gif
14 felhasználónak tetszik: Beckie, miss_areo, Toxic, Minimanó94, chelseagirl18, zsofeeh, Andika66, otyg, Sztár Mániás, Katttah, HeavyMetalBabe, Domcicc, Boscorelli, nightfever
2013. május 27. 16:53 #154
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
A 16. résznél tartok, de még mindig nem tudom hogy is állok ezzel a sorozattal. Úgy a 10 rész környékén indult be (nálam) a sztori, addig csak szenvedve néztem. De az olyan részeknél, amikor ha szükséges, Oliver tökéletes orosszal és kínaival szólal meg, csak röhögök. biggrin.gif Oké, hogy valami Kínához tartozó szigeten volt 5 évig, de ott is hogy tanulhatta meg? A sziget tulajdonképpen lakatlan, csak rabok voltak ott, meg katonák, akikkel túl sokat nem beszélt még angolul sem. Kivéve ugye az a Yao Fei. De kétlem, hogy a kínai megtanulása így menne. rohog.gif Tudom, tudom, ez csak egy sorozat. biggrin.gif

Felicity meg k..vaidegesítő a béna és erőltetett poénjaival. 110.gif
2013. június 07. 13:52 #155
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Illene utálni John Barrowmant, de nem tudom. blush.gif Remélem benne lesz a második évadban is. Annyira jól áll neki amikor gonosz. És amikor nem. rohog.gif

Tommyn szintén ki vagyok akadva, ez szörnyen béna húzás volt a készítőktől. reklamalo.gif Roynak viszont örülök. biggrin.gif Várom nagyon a folytatást.
2 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Minimanó94
2013. június 23. 17:02 #156
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
9 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Andika66, Katttah, HeavyMetalBabe, Domcicc, Minimanó94, zsofeeh, Toxic, nightfever
2013. július 23. 23:40 #157
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Őszintén legeslegelőször csakis kizárólag Colton Haynes miatt kezdtem el nézni a sorozatot viszont nagyon megfogott és nagyon megtetszett igy megkedveltem és azóta a kedvenceim egyike smileeee.gif
2013. augusztus 03. 18:27 #158
- törölt felhasználó -    
Én most kezdtem el nézni, nagyon izgalmas, jó sorozat! Stephent már láttam a Vámpírnaplókban, ahogy Katie-t láttam az Odaátban, úgyhogy nem ismeretlenek számomra! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. augusztus 05. 12:21 #159
Miti
Miti
 
StátuszTedd, vagy ne tedd, de sohase próbáld! /Star Wars/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 604
Csatolások: 0
Azonosító: 154148
Offline offline
Ezt a sorozat csak szeretni lehet.
2013. augusztus 06. 15:29 #160
MegaBibuska
MegaBibuska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.06.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 182644
Offline offline
Imádom ezt a sorozatot! Katie Cassidyt eddig is szerettem,de most valahogy teljesen belopta magát a szívembe biggrin.gif
23 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!