Véget ér az iCarly
2012. június 20. 09:33
#107
|
|
Lili00új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.20. Hozzászólás: 87 Csatolások: 0 Azonosító: 178174 offline
|
az utolsó rész címe:
"bakiparádé"
pedig -így 10 éves fejjel-nagyon imádtam és... nem tudok nélküle élni.. a set-top-boxunk felvevőmemóriája is egyszer tönkre megy és akkor nem nézhetem többé...
"bakiparádé"
pedig -így 10 éves fejjel-nagyon imádtam és... nem tudok nélküle élni.. a set-top-boxunk felvevőmemóriája is egyszer tönkre megy és akkor nem nézhetem többé...
2012. június 20. 22:09
#108
Idézet (Lili00 @ 2012.06.20. 09:33)
az utolsó rész címe:
"bakiparádé"
pedig -így 10 éves fejjel-nagyon imádtam és... nem tudok nélküle élni.. a set-top-boxunk felvevőmemóriája is egyszer tönkre megy és akkor nem nézhetem többé...
"bakiparádé"
pedig -így 10 éves fejjel-nagyon imádtam és... nem tudok nélküle élni.. a set-top-boxunk felvevőmemóriája is egyszer tönkre megy és akkor nem nézhetem többé...
A 'Bakiparádé' (angolul iBloop) című rész a 3. évadban van
2012. június 24. 13:47
#111
olyan kér pedig nagyon imádom!
kedvenc sorozatom a Nickelodeonon !
2012. június 27. 13:47
#112
|
|
miranda.cosgroveúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.25. Hozzászólás: 53 Csatolások: 0 Azonosító: 178585 offline
|
Idézet (LadyBlair @ 2012.05.18. 10:21)
Pár részt láttam a sorozatból, nem volt olyan rossz. Inkább ez, mint azok dizni channel-es sz*rok.
egyetértek
2012. július 03. 22:12
#114
NA ne már. :|
ez volt az egy értelmes sorozat. -.-
ez volt az egy értelmes sorozat. -.-
2012. július 03. 22:22
#115
Imádom ezt a sorozatot, nagyon kár, hogy vége lesz.
2012. július 08. 01:27
#116
|
Bence12344új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.04. Hozzászólás: 40 Csatolások: 0 Azonosító: 179417 offline
|
kár hogy vége nagyon birtam a srácokat
2012. július 08. 23:41
#118
|
|
Viki Malik |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.07. Hozzászólás: 545 Csatolások: 0 Azonosító: 179754 offline
|
Olyan kár h vége...és még azt a részt se láttam amikor a 1D szerepel. Na mind1 sajnálom h vége...imádtam őket
2012. július 09. 12:22
#119
|
|
Cinti-Ördögúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.09. Hozzászólás: 1 Csatolások: 0 Azonosító: 179844 offline
|
Olyan rossz hogy vége :'(
Az egyik kedvenc sorozatom.
Imádom őket, főleg Samet és Freddiet és remélem hogy Seddie lesz a vége
Az egyik kedvenc sorozatom.
Imádom őket, főleg Samet és Freddiet és remélem hogy Seddie lesz a vége
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
10 évet töltött a sorozattal.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:








