Véget ér az iCarly
2012. július 10. 12:18
#121
Azért az furcsa, hogy az angol Wikipédián a 6. évad részeiről leírást is adnak (aki nem hiszi, nézze meg), és azt írják, hogy USA -ban 2012. márciusában kezdték vetíteni, miközben az ötödik éved sincs kész. What Da F.ck?
2012. július 10. 16:06
#123
Idézet (Lili00 @ 2012.07.08. 09:27)
Ez szerintem nem igaz... az angol wikiben 6. és7. évadot is találtam...
Mert a Wikipédia bármelyik verziója kb. 40 %-ban megbízhatatlan, minden hülyeséget írnak bele. És kinek hiszel jobban, a rendezőnek és a szereplőknek, akik 2 hete írtak Twitter-re olyanokat, hogy 'Utolsó forgatási nap #iGoodbye', vagy a Wikipédiának ahova mindenféle baromságokat írnak?
2012. július 10. 21:38
#125
biguszkaa ez így szokott lenni.. kiveszik a jó sorozatot és beraknak a helyére valami sz-rt..-.-"
2012. július 15. 10:47
#128
|
|
PinkBarbieLittle Butterfly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.13. Hozzászólás: 1975 Csatolások: 0 Azonosító: 177766 offline
|
A V mint Viktória jobb! :S
2012. július 26. 20:31
#132
|
|
nina456 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.25. Hozzászólás: 594 Csatolások: 50 Azonosító: 181415 offline
|
Igen, véget ér, és a főszereplő Miranda egyetemre megy. De most mégis azt mondja mindenki, hogy az Anubisz házának rejtélyeiben Miranda lesz az új Nina. Most akkor mi van?
És nem egy helyen írták már ezt.
És nem egy helyen írták már ezt.
2012. július 26. 20:33
#133
|
|
nina456 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.25. Hozzászólás: 594 Csatolások: 50 Azonosító: 181415 offline
|
Idézet (PinkBarbie @ 2012.07.15. 10:47)
A V mint Viktória jobb! :S
Egyetértek, bár a kedvenc sztárom Miranda, be kell vallanom ,hogy az iCarly elég erőltetett, és a poénok 60-70%-a nem is vicces. Pedig ugyanaz a tervezője mindkettőnek, de a V, mint Viktóriában sokkal tehetségesebbek a szereplők.
2012. július 26. 22:43
#134
Amikor elolvastam a címet, sokkot kaptam. Hiányozni fog az, ahogyan Sam kaja után sóvárog, ahogyan Freddie mondja, hogy 5, 4, 3, 2!, ahogyan Spencer mindent felgyújt, ahogyan Gibby leveszi a pólóját (amit "már nem csinál"), Carly bájos jellege, Ms Benson mániákus vigyázata Freddie-re, ahogyan Nevel próbálja tönkretenni a műsort, ahogyan T-Bo próbálja eladni a kajáját, ahogyan élték a nem mindennapi napjaikat. iRIP iCarly!
2012. július 29. 21:04
#139
Jajjj, ne már. Ez volt a kedvenc sorozatom. A kedvenc részem: A One Direction-ös volt.
Aki még nem láta annak itt van:
http://www.putlocker.com/embed/734BA732F4AE7F08
Aki még nem láta annak itt van:
http://www.putlocker.com/embed/734BA732F4AE7F08
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


0 felhasználónak tetszik:
offline








