Starity

Christian Bale

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 19. 14:22 #1
- törölt felhasználó -    
Ide jöhet minden, ami Christian Bale-lel kapcsolatos. Csak ne jöjjetek azzal, hogy " a+ ki?! - mert agybajt kapok. Ha esetleg nem tudnád ki az, akkor javaslom a Google-t vagy a Wikipediát.
El voltam képedve, hogy neki még nincs saját topicja. Éppen ezért úgy gondoltam, hogy majd akkor leszek olyan kedves és nyitok én neki egyet. Christian az én egyik mindenem. Nem csak isteni színész, de férfiként is nagyon vonzó.
Kedvenc filmek, szerepek. Mióta szereted, ha szereted...blablabla
2012. július 26-a pedig szent nap lesz!
4 felhasználónak tetszik: ophely88, duracell, Black Hearth2, Pöttömke
2012. június 19. 21:50 #2
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Köszönet a topikért. meghajolo.gif
Én az Equilibrium - Gyilkos nyugalom című filmben láttam de nálam Patrick Bateman szerepében volt a legmeggyőzőbb bár a The Flowers of War sem volt rossz. smileeee.gif
2012. június 19. 22:18 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.06.19. 21:50)
Köszönet a topikért.  meghajolo.gif 
Én az Equilibrium - Gyilkos nyugalom című filmben láttam de nálam Patrick Bateman szerepében volt a legmeggyőzőbb bár a The Flowers of War sem volt rossz.  smileeee.gif


A Flower of War Christian filmjeinek egyike (nem sok van:)) amit még nem láttam. Patrick Bateman..hát igen:) sokáig azzal a karakterével azonosítottam őt. Volt is egy kis előítéletem vele szemben emiatt. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. június 19. 22:26 #4
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Norah @ 2012.06.19. 22:18)
A Flower of War Christian filmjeinek egyike (nem sok van:)) amit még nem láttam. Patrick Bateman..hát igen:) sokáig azzal a karakterével azonosítottam őt. Volt is egy kis előítéletem vele szemben emiatt. rohog.gif


A Flowers of war nem könnyű darab és nem is állt hozzam annyira közel a kínai stílus de ő nagyon jól alakított benne. Viszont ebben az évben mégegyszer már nem akarom megnézni az is biztos. mellow.gif

Az előítélet nem jó dolog de filmes körökben azt mondják hogy jó színész akkor végez jó munkát ha utálják, elítélik vagy megszeretik a szerepében. rohog.gif
2012. június 19. 22:38 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.06.19. 22:26)
A Flowers of war nem könnyű darab és nem is állt hozzam annyira közel a kínai stílus de ő nagyon jól alakított benne. Viszont ebben az évben mégegyszer már nem akarom megnézni az is biztos. mellow.gif 
Az előítélet nem jó dolog de filmes körökben azt mondják hogy jó színész akkor végez jó munkát ha utálják, elítélik vagy megszeretik a szerepében.  rohog.gif


Pontosan:) ez így van. Ha pozitív, vagy negatív hatással van rád, akkor már volt az emberre legalább valamilyen hatással. A Shaft c. filmje erre még rá tett egy jókora lapáttal. Igazság szerint Batmanként lopta be magát a szívembe. Sok DC Comics képregényt olvastam még gyerekként. Christian eddig szerintem a legjobb Batman. Nagyon jól ráérzett a Bruce/Batman kettősségre. Azután nem volt megállás. Egyenesen megszerettem őt. Az Americai psycho-t is imádom azóta. A Gépészben és a Nehéz időkben tetszett még nagyon az alakítása.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. június 19. 22:51 #6
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Norah @ 2012.06.19. 22:38)
Pontosan:) ez így van. Ha pozitív, vagy negatív hatással van rád, akkor már volt az emberre legalább valamilyen hatással. A Shaft c. filmje erre még rá tett egy jókora lapáttal. Igazság szerint Batmanként lopta be magát a szívembe. Sok DC Comics képregényt olvastam még gyerekként. Christian eddig szerintem a legjobb Batman. Nagyon jól ráérzett a Bruce/Batman kettősségre. Azután nem volt megállás. Egyenesen megszerettem őt. Az Americai psycho-t is imádom azóta. A Gépészben és a Nehéz időkben tetszett még nagyon az alakítása.


Bale remekül alakított a Batmanben és kicsit sajnálom is hogy többször nem akar Batmant játszani. Gyerekkoromban csak Garfield képregényeket olvastam rohog.gif de az összes képregényes film közül a Batmant szeretem a legjobban.



2012. június 20. 22:06 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.06.19. 22:51)
Bale remekül alakított a Batmanben és kicsit sajnálom is hogy többször nem akar Batmant játszani. Gyerekkoromban csak Garfield képregényeket olvastam  rohog.gif de az összes képregényes film közül a Batmant szeretem a legjobban.



Ez mikor történt? ohmy.gif Ezt még nem is láttam. Az Igazság ligáját, ha vászonra viszik (a Bosszúállók sikere után ez nagyon is elképzelhető), akkor majd talán csak lesz az a pénz, amivel majd belátja, hogy csak érdemes felvenni azt a bőrszerkót. rohog.gif
2012. június 20. 22:19 #8
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Norah @ 2012.06.20. 22:06)
Ez mikor történt?  ohmy.gif Ezt még nem is láttam. Az Igazság ligáját, ha vászonra viszik (a Bosszúállók sikere után ez nagyon is elképzelhető), akkor majd talán csak lesz az a pénz, amivel majd belátja, hogy csak érdemes felvenni azt a bőrszerkót.  rohog.gif


Ez az MTV Movie Awardson, az idei díjátadón történt, mikor bemutattak egy Batman összeállítást és Heath is benne volt a videóanyagban. Mondanom sem kell hogy Gary Oldman és JGL is alig tudta visszatartani a könnyeit de Christian borult ki a legjobban, ő sírt is. Jól láthatóan. Ás akkor ez a férfi ver nőket. dry.gif
Nolan azt mondja hogy nem rendez több Batman filmet, egy ismerősének segít betörni a rendezői szakmába.
2012. június 21. 20:49 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.06.20. 22:19)
Ez az MTV Movie Awardson, az idei díjátadón történt, mikor bemutattak egy Batman összeállítást és Heath is benne volt a videóanyagban. Mondanom sem kell hogy Gary Oldman és JGL is alig tudta visszatartani a könnyeit de Christian borult ki a legjobban, ő sírt is. Jól láthatóan. Ás akkor ez a férfi ver nőket.  dry.gif 
Nolan azt mondja hogy nem rendez több Batman filmet, egy ismerősének segít betörni a rendezői szakmába.


Christian szereti a húgát, szóval nehéz lenne róla elhinni. Az újságírók rossz alanyt próbáltak besározni.
2015. november 17. 12:21 #10
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Christian Bale Sings the Powerpuff Girls Theme

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok