Elegendő vizet iszol?
2012. június 22. 16:06
#21
|
|
itsStell |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 12.03.21. Hozzászólás: 867 Csatolások: 0 Azonosító: 171691 offline
|
Én már ájultam el,de nem gondoltam volna hogy a víz miatt lett volna.De mostmár tudom,viszont fejfájás soha nem volt,csak széfülés,ájulás.Megpróbálok többet inni,főleg ilyen melegben;)
2012. június 22. 16:09
#22
|
|
ericsaade.hu |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.27. Hozzászólás: 636 Csatolások: 105 Azonosító: 159469 offline
|
inkább energia italt iszok de vizben a jég hideget szeretem
2012. június 22. 16:11
#23
|
|
Dzsenifer3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.13. Hozzászólás: 7117 Csatolások: 481 Azonosító: 155330 offline
|
Nagyon jó cikk lett!
hasznos dolgokat ír!
2012. június 22. 16:36
#26
|
|
Selena111look at the flowers™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.21. Hozzászólás: 5421 Csatolások: 1635 Azonosító: 131691 offline
|
Én nagyon de nagyon keveset iszom mert nem vagyok szomjas, anyukám meg mindig szól, hogy igyak már. Szóval belém úgy kell erőltetni a folyadékot.
2012. június 22. 16:40
#27
|
|
Dailyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.04. Hozzászólás: 285 Csatolások: 0 Azonosító: 168547 offline
|
Nem szeretem a csapvizet, az ásványvizet még néha-néha meg iszom, de azt is csak tényleg nagyon ritkán! Am meg az én kedvenceim is a Fanta, Cola! Innivaló is mindig van nálam, kivéve amikor nem
2012. június 22. 16:41
#28
|
|
répácska999visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.09. Hozzászólás: 330 Csatolások: 0 Azonosító: 175181 offline
|
Én sokat iszok.Néha jegesteát vagy szörpöt,de általában vizet.
Nagyon jó a cikk.
Nagyon jó a cikk.
2012. június 22. 17:01
#32
|
|
stengerkittiಌ†Drømmende†ಌ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.10. Hozzászólás: 1296 Csatolások: 596 Azonosító: 142983 offline
|
Én a nap 80%-ban iszok
Elég?
2012. június 22. 17:50
#34
én nagyon kveset iszok.ha meleg van,ha hideg van.eddig szerencsére még nem veszélyeztetett a kiszáradás
2012. június 22. 18:00
#36
|
|
lola97122×Jigoku Shoujo× |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 3206 Csatolások: 685 Azonosító: 143769 offline
|
vicus0120 próbálj meg többet inni, nehogy te is úgy járj mint én. Én két és fél éve voltam kórházban azért mert nem ittam eleget, napokig infúzión voltam és csak teát ihattam, ráadásul valami nem tudom mit is beadtak vénásan, úgy emlékszem naponta 2-szer 3-szor.
2012. június 22. 18:54
#40
|
|
Lilla98♥Miley Ray Cyrus♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.24. Hozzászólás: 1900 Csatolások: 88 Azonosító: 125752 offline
|
én nagy ritkán megiszok talán 2 litert ha mondjuk olyan helyen vagyok ahova mondjuk palackos vizet kell vinni de otthon még szerintem 1 litert sem iszok meg amúgy meg nincs semmi bajom és még sosem volt szóval szerintem lehet hogy ezek a kutatások egyáltalán nem igazak és a személytől függ hogy mennyi vizet kell bevinni a szervezetbe. Egyébként ha a testemnek szüksége lenne több folyadékra akkor jelezné nekem.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:


