Titanic (1997)
2010. június 17. 09:40
#41
|
|
Tomforever♥Sherlock♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.07. Hozzászólás: 1938 Csatolások: 377 Azonosító: 36468 offline
|
Imádom ezt a filmet. Én is nagyon kicsi voltam még mikor láttam és tök bele voltam zúgva Leo-ba.
Ma már annyira nem de még midnig imádom. Nagyon szép film
2011. május 12. 21:42
#43
++RÁADÁS..
Hiányzó képek törölve - Lindsay019
Hiányzó képek törölve - Lindsay019
8 felhasználónak tetszik:
dóóra,
NiceandCute,
MycySmiley,
DisneyFans,
mikeyla,
House Of Wax,
jasztelek,
An_d_a
2011. május 12. 21:46
#44
|
|
dóóragallavich. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.22. Hozzászólás: 6278 Csatolások: 1202 Azonosító: 115351 offline
|
Ohh de imádom ezt a filmet.
1 felhasználónak tetszik:
MycySmiley
2011. május 24. 20:27
#45
STILLS.. MÉG TÖBB TITANIC...
Hiányzó képek törölve - Lindsay019
Hiányzó képek törölve - Lindsay019
8 felhasználónak tetszik:
MycySmiley,
DisneyFans,
Amber Angel,
mikeyla,
House Of Wax,
jasztelek,
linus04,
An_d_a
2011. augusztus 29. 09:24
#47
|
|
BaByGaGavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.21. Hozzászólás: 465 Csatolások: 237 Azonosító: 133634 offline
|
Nekem ez a kedvenc filmem, mióta először láttam valamikor 2008-ban. Erre a filmre igenis büszkék lehetünk, hisz valami csodás története van, a katasztófán át a szerelemig. Nem kell hozzá semmilyen látvány technika, hogy élvezhessem. Olyan érzelmeket, hoz ki az emberekből, mint amilyent nem minden ilyen típusu film tud. A színészek egyszerüen csodásan alaítanak, a rendezők munkája kiváló, mert elhiszem, hogy én is ott vagyok és átélem. Ez a film megunhatatlan.
2011. augusztus 29. 09:29
#49
Már ez az 5.hogy látom/láttam.Vagyis tegnap este az RTL-en.Az első perctől az utolsóig néztem,fantasztikus film...Egy filmen se sírtam még így,mint ezen az egy filmen.Csodálatos film,gyönyörű és szomorú.De min e-mellett a színészek,Rose és Jack szerelmes szerepét kiválóan játszották.Annyira jó volt,hogy Jack miatt élte túl Rose..Annyira romantikus..
2011. augusztus 29. 09:53
#52
|
|
Dominica JInovel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.25. Hozzászólás: 3348 Csatolások: 480 Azonosító: 156416 offline
|
Tegnap néztem
de már láttam többször is
2011. augusztus 29. 09:58
#53
Tegnap is megnéztem.
Már láttam 17× (számolom
). Szerintem Kate Winslet gyönyörűen játssza a szerepét,és be kell valljam Leonardo DiCaprio is! Szerintem nagyon tehetséges színésznőt,és színészt választottak a filmhez,és kész siker is lett. Nem csoda,hogy annyi díjat nyert!
2011. augusztus 29. 10:24
#54
|
|
dóóragallavich. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.22. Hozzászólás: 6278 Csatolások: 1202 Azonosító: 115351 offline
|
Én is megnéztem tegnap megint...mert hát miért ne néztem volna!?♥ És hát...áá az utolsó 20 percet kb most is végig sírtam. Megmondom őszintén nem örülök,hogy 3D-ben is meglesz...szerintem ez öli meg most a lényeget,aztán kitudja lehet én vagyok maradi. De ezt szerintem nem kéne "tuningolni" enélkül is megvan a maga varázsa.
Így is kihoz az emberekből érzelmeket,kell ennél több? Szerintem nem. Azért megnézem majd 3D-ben kíváncsi vagyok,de szerintem így nem fog nekem tetszeni...aztán kitudja majd eldől.
2011. augusztus 29. 10:29
#55
|
|
Eszter655asylum |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.29. Hozzászólás: 6255 Csatolások: 679 Azonosító: 134102 offline
|
Gyönyörű,romantikus film.
Én szeretem az igaz történeteket,de a Titanic messze az örök favorite.Véleményem szerint a legszomorúbb jelenet,amikor Rose örökre elengedi Jacket, mert mindig sírok.
Én szeretem az igaz történeteket,de a Titanic messze az örök favorite.Véleményem szerint a legszomorúbb jelenet,amikor Rose örökre elengedi Jacket, mert mindig sírok.
1 felhasználónak tetszik:
dóóra
2011. augusztus 29. 14:26
#58
|
|
dave095 |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.12.15. Hozzászólás: 7183 Csatolások: 83636 Azonosító: 114760 offline
|
Idézet (BarcaFan @ 2011.08.29. 14:25)
Ha lett volna egy kis humoruk a készítőknek, csináltak volna alternatív befejezést hozzá. 
Csináltak hozzá. YouTube-on fent van.
1 felhasználónak tetszik:
ophely88
2011. augusztus 29. 14:38
#59
Pont a múlt héten néztem, nagyon nagyon szuper film!
1 felhasználónak tetszik:
a7xforever
2011. augusztus 29. 14:39
#60
|
|
a7xforeverThe Lochtenator♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.24. Hozzászólás: 2618 Csatolások: 128 Azonosító: 156371 offline
|
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.29. 14:38)
Pont a múlt héten néztem, nagyon nagyon szuper film! 
Én tegnap néztem
1 felhasználónak tetszik:
Thora_90
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
10 évet töltött a sorozattal.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline




