Starity

Titanic (1997)

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 30. 20:12 #121
luca28
luca28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 576
Csatolások: 415
Azonosító: 152353
Offline offline
Idézet (Papucs @ 2008.07.06. 12:23)
klasszikus és bárhányszor megnézhetõ, szép szövg, szép kép, jó színészi játék. 
és végre nem hollywoody mézesmázos happyend.

hát lehett hogy nem mézesmázos happyend de rengetegen meghaltak mad.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. augusztus 30. 20:14 #122
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Gyönyörű és megható film.
Imáádom nagyon nagyon, egyik kedvenc filmem, sose unom meg, pedig már nagyon sokszor láttam blush.gif heart.gif
Furcsa, hogy Jack, Rose, és Rose vőlegénye csak kitalált karakterek.
Egyébként Leo és Billy nagyon helyesek benne wub.gif blush.gif
Mindenki nagyon jól játszotta a szerepét smileeee.gif thumbsup.gif

heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
5 felhasználónak tetszik: Thora_90, An_d_a, BaByGaGa, SmileyZ, Adrianna
2011. augusztus 30. 20:21 #123
- törölt felhasználó -    
Ne is mondd! Én meg neten rákerestem _nevet.gif Youtubeon találtam egy videót, amiben állítólag az IGAZI Jack Dawson van4 De sztem tutira kamu - itt a link
Bár tény és való, h a videóban szereplő srác hasonlít Leora.
Szerk: ezek meg az eredeti Titanicról képek, bár a végére be vannak szúrva képek a filmből is :/

Idézet (nicol bellox @ 2011.08.30. 20:14)
Furcsa, hogy Jack, Rose, és Rose vőlegénye csak kitalált karakterek.
2 felhasználónak tetszik: An_d_a, SmileyZ
2011. augusztus 30. 21:59 #124
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Jack Dawson is és Rose is csak kitalált karakter, az író találta ki!! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2011. augusztus 31. 18:56 #125
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Megmondom őszintén , én nem sírtam a Titanic végén.Egyáltalán nem hatott meg h, Leonardo meghalt.ha esetleg más színész lett volt helyette akkor sírtam volna.Utálom Leonardo-t.
2011. augusztus 31. 20:48 #126
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (Empress @ 2011.08.31. 18:56)
Megmondom őszintén , én nem sírtam a Titanic végén.Egyáltalán nem hatott meg h, Leonardo meghalt.ha esetleg más színész lett volt helyette akkor sírtam volna.Utálom Leonardo-t.


Nem hiszem,hogy mindenki Leonardo miatt sírt volna. blink.gif
Hanem a történet miatt.Egy lány elveszíti a szerelmét.. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. szeptember 01. 19:54 #127
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (mikeyla @ 2011.08.30. 17:38)
Hehe, az szép lesz rohog.gif Előtte veszek egy hatalmas napszemüveget biggrin.gif  Bár szerintem nem mi lennénk az egyetlenek akik végig sírnák a filmet biggrin.gif


Ott mindenki sírna. wink.gif
2011. szeptember 01. 20:29 #128
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2011.08.31. 18:56)
Megmondom őszintén , én nem sírtam a Titanic végén.Egyáltalán nem hatott meg h, Leonardo meghalt.ha esetleg más színész lett volt helyette akkor sírtam volna.Utálom Leonardo-t.

Majd, ha igazán szerelmes leszel, akkor tudsz majd rajta sírni. Régebben az utolsó egy órát sírtam végig, mert, hát szomorú volt, de most már az első egy óra után rám jön a bőgés. Párommal múltkor csak neki kezdtünk, de nem sikerült befejezni. Nagyon hosszú, és azt hiszem, hogy talán még egy óra lehetett a filmből. Egymást szorosan átölelve sírtunk együtt. Egyrészt azért, mert a történet nagyon szomorú, másrészt meg belegondoltam, hogy mi lenne, ha én veszíteném el a szerelmemet. Ha téged nem hatott meg, akkor nincs olyan film, amin te sírni tudnál. Most, ha utálsz egy színészt, akkor nem nézel tőle filmeket. De tudod, akkor sem a színészt kell nézni, hanem azt, hogy mennyire hiteti el veled, hogy ő már pedig az a karakter, akit eljátszik. Leonardo pedig elhitette velem, hogy ő Jack. A legszebb szerelmes történet, amit valaha láttam vagy olvastam. Igaz, nem vagyok romantikus beállítottságú, de régen a minőségi filmek kaptak Oscart. Gyerekek, ez a film nem hiába 11 Oscar díjas film. Van története, mondanivalója és tanulsága. Ízlések és pofonok. Van, aki éretlen egy ilyen film megnézéséhez.
8 felhasználónak tetszik: Tamás2.0, BaByGaGa, An_d_a, MileyCyrus40, Adrianna, SmileyZ, Marlita, Cintii
2011. szeptember 01. 21:03 #129
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.09.01. 20:29)
Majd, ha igazán szerelmes leszel, akkor tudsz majd rajta sírni. Régebben az utolsó egy órát sírtam végig, mert, hát szomorú volt, de most már az első egy óra után rám jön a bőgés. Párommal múltkor csak neki kezdtünk, de nem sikerült befejezni. Nagyon hosszú, és azt hiszem, hogy talán még egy óra lehetett a filmből. Egymást szorosan átölelve sírtunk együtt. Egyrészt azért, mert a történet nagyon szomorú, másrészt meg belegondoltam, hogy mi lenne, ha én veszíteném el a szerelmemet. Ha téged nem hatott meg, akkor nincs olyan film, amin te sírni tudnál. Most, ha utálsz egy színészt, akkor nem nézel tőle filmeket. De tudod, akkor sem a színészt kell nézni, hanem azt, hogy mennyire hiteti el veled, hogy ő már pedig az a karakter, akit eljátszik. Leonardo pedig elhitette velem, hogy ő Jack. A legszebb szerelmes történet, amit valaha láttam vagy olvastam. Igaz, nem vagyok romantikus beállítottságú, de régen a minőségi filmek kaptak Oscart. Gyerekek, ez a film nem hiába 11 Oscar díjas film. Van története, mondanivalója és tanulsága. Ízlések és pofonok. Van, aki éretlen egy ilyen film megnézéséhez.


Tehát akkor én éretlen vagyok ? Valahogy nem hatott meg.Több filmen sírtam már (Armageddon,Pearl Harbor,P.S I love you , Oroszlánkirály stb stb).
De ez valahogy nem hatott rám.
2011. szeptember 01. 23:41 #130
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2011.09.01. 21:03)
Tehát akkor én éretlen vagyok ? Valahogy nem hatott meg.Több filmen sírtam már (Armageddon,Pearl Harbor,P.S I love you , Oroszlánkirály stb stb).
De ez valahogy nem hatott rám.

Éretlen vagy? Döntsd el, magad! Én nem ismerlek. A Titanic egy komoly film, és úgy gondolom, hogy egyáltalán nem értetted, hogy mit akar üzenni. Majd akkor, ha szerelmes leszel igazán, akkor fogod igazán megérteni. Bár nekem 13-14 éves koromban is átjött a mondanivalója, de most értettem meg igazán, hogy kb. 5-6 év után vettem újra elő a filmet. Mint említettem ízlések és pofonok. A P.S I love you kutyafüle a Titanichoz képest szerintem. Elég gyenge a sztorija és maga a film is. Ha valaki azért nem tud meghatódni egy filmen és csak azért nézi meg, vagy csak egyáltalán randomban megnézi (tegyük fel) és azért nem tudja átérezni a filmet, mert hú, de utálja a színészt, akkor az nagyon értelmes ember. Nem azért, de ilyet még nem hallottam. Persze kinek a pap, kinek a papné. Akkor fogod teljes mértékben megérteni a filmet, amikor rájössz, hogy neked is van egy "Jacked" és te is elveszítheted őt. Szerény véleményem szerint a film egyáltalán nem jött át neked. Szerintem túlságosan is lefoglalt a Leonardo iránti ellenszenved. Nekem nem nagy kedvencem DiCaprio, de azt elismerem, hogy nagy színész.
9 felhasználónak tetszik: cintia0023, BaByGaGa, dave095, An_d_a, MileyCyrus40, Adrianna, SmileyZ, Marlita, Cintii
2011. szeptember 02. 22:19 #131
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.09.01. 23:41)
Éretlen vagy? Döntsd el, magad! Én nem ismerlek. A Titanic egy komoly film, és úgy gondolom, hogy egyáltalán nem értetted, hogy mit akar üzenni. Majd akkor, ha szerelmes leszel igazán, akkor fogod igazán megérteni. Bár nekem 13-14 éves koromban is átjött a mondanivalója, de most értettem meg igazán, hogy kb. 5-6 év után vettem újra elő a filmet. Mint említettem ízlések és pofonok. A P.S I love you kutyafüle a Titanichoz képest szerintem. Elég gyenge a sztorija és maga a film is. Ha valaki azért nem tud meghatódni egy filmen és csak azért nézi meg, vagy csak egyáltalán randomban megnézi (tegyük fel) és azért nem tudja átérezni a filmet, mert hú, de utálja a színészt, akkor az nagyon értelmes ember. Nem azért, de ilyet még nem hallottam. Persze kinek a pap, kinek a papné. Akkor fogod teljes mértékben megérteni a filmet, amikor rájössz, hogy neked is van egy "Jacked" és te is elveszítheted őt. Szerény véleményem szerint a film egyáltalán nem jött át neked. Szerintem túlságosan is lefoglalt a Leonardo iránti ellenszenved. Nekem nem nagy kedvencem DiCaprio, de azt elismerem, hogy nagy színész.

Nem rég ugye az RTL-n adták, és rávettem magam, hogy megnézem.. Tudom, régebben is adták, de nem sokszor, és akkor még nem éreztem magam hozzá elég érettnek.. Most 14 éves vagyok, és végig bőgtem.. Nagyon szomorú film. Egyetértek, hogy nem a színészt/színésznőt kell nézni, hanem a mondanivalóját.
2 felhasználónak tetszik: BaByGaGa, Marlita
2011. szeptember 03. 12:22 #132
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2011.09.01. 21:03)
Tehát akkor én éretlen vagyok ? Valahogy nem hatott meg.Több filmen sírtam már (Armageddon,Pearl Harbor,P.S I love you , Oroszlánkirály stb stb).
De ez valahogy nem hatott rám.

Igen. Szerintem teljes mértékben éretlen vagy. Nem értetted meg a filmet. Elmondjak valamit? Én nem csak DiCapriót, Winsletet is kifejezetten unszimpatikusnak találom, mégis sírtam rajta. Bár lehet, hogy most úgy érzed magad, te vagy itt a jani, mert téged nem tudott meghatni. Igazad van. Mind felnézünk rád. _nevet.gif
10 felhasználónak tetszik: dave095, szavy, LittleVampire, janet7, MileyCyrus40, An_d_a, Adrianna, Eszter655, Marlita, Cintii
2011. szeptember 03. 12:34 #133
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Taurilla @ 2011.09.03. 12:22)
Igen. Szerintem teljes mértékben éretlen vagy. Nem értetted meg a filmet. Elmondjak valamit? Én nem csak DiCapriót, Winsletet is kifejezetten unszimpatikusnak találom, mégis sírtam rajta. Bár lehet, hogy most úgy érzed magad, te vagy itt a jani, mert téged nem tudott meghatni. Igazad van. Mind felnézünk rád.  _nevet.gif


Na akkor ezt megbeszéltük !
2011. szeptember 03. 12:41 #134
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2011.09.03. 12:34)
Na akkor ezt megbeszéltük !

Tök jó hogy egy véleményen vagyunk! wub.gif wub.gif wub.gif
2011. szeptember 03. 12:48 #135
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Taurilla @ 2011.09.03. 12:41)
Tök jó hogy egy véleményen vagyunk!  wub.gif  wub.gif  wub.gif



Ja ! ((: Tök fölösleges veszekedni szerintem.
2011. szeptember 07. 13:19 #136
szasz0920
szasz0920
visszatérő vendég
 
Státusz(◕^^◕) hali (◕^^◕)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 155
Azonosító: 155597
Offline offline
Idézet (Aribeth @ 2007.02.25. 11:37)
smileeee.gif 
+ James Cameron

fúúúú én imádom
2011. szeptember 09. 11:42 #137
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
A csajok mindenen tudnak sírni:)

Ahhoz hogy egy pasi könnyet hullajtson, sokkal több kell, mint holmi tizenkettő-egy-tucat románc és drámai zene.

Valami, ami olyan mélyen megindítja, hogy egy arcán legördülő könnycseppel fejezi ki a benne dúló érzelmeket:)

Dragonheart ('To the stars, Bowen')
Saving Private Ryan ('Tell me I'm a good man')
Braveheart (No comment)
Gladiator (No comment)
Toy Story 3 (Amikor készek együtt meghalni)
Up! (A legeleje)
The Last Samurai (A végső szamuráj roham)
Terminator 2 ('I know now why you cry')
The Fountain ('I'm going to die')
I Am Legend (A kutya halála)
Neverending Story (A Szomorúság Ingoványa)
The Lion King (Mufasa halála)
The Land Before Time (Tappancs anyjának halála)
Doctor Who - Doomsday (Rose és a Doktor elválik)
Babylon 5 (Lényegében az egész finálé)

Csak úgy hirtelen, amik eszembe jutottak.
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Xabi
2011. október 02. 11:38 #138
Long Fart
Long Fart
visszatérő vendég
 
StátuszA SlipKnoT HALOTT..........
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 0
Azonosító: 152383
Offline offline
Júúj kis koromban nagyon sokat néztem ezt a filmet biggrin.gif
2011. október 03. 16:29 #139
bettus185
bettus185
új tag
 
StátuszÍrd ide, hogy mit gondolsz, vagy mi történik veled éppen!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.10.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 1
Azonosító: 117148
Offline offline
Sziasztok smileeee.gif
Én kétszer néztem végig a Titanicot, tök jó film, a színészek is jók.
Jók a képek smileeee.gif
2011. október 03. 16:59 #140
- törölt felhasználó -    
Nagyon szeretem:)és egyben sad.gif
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok