Starity

Little Mix

37 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 19. 19:04 #61
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Én már előzetesek alapján eldöntöttem, hogy a Red Planet lesz a kedvencem, szóval mikor feltették YouTube-ra azt se tudtam mit csináljak magammal, annyira fel voltam pörögve. Nagy reményeket fűztem a Madhouse-hoz is és meg kell mondjam, jobb lett, mint vártam. Az Always Be Together szerintem csodálatos lett, mindig amikor hallgatom egyből Jade ugrik be, mikor a Listening Party-n mondta, hogy azt szeretné, ha ezt a számot tennék be a temetésén. Mondom Jade nem hiszem el, hogy te ilyeneken gondolkodsz, de egyébként részben igaz. A Turn Your Face-t nem is részletezném, gyönyörű, gyönyörű, gyönyörű. Na, meg a Change Your Life is nagyon jó lett. Egy szóval imádom az albumot. heart.gif Egyedül a Stereo Soldier nem tetszik..

Kíváncsi vagyok, hogy melyik számhoz készítik majd a következő klipet. Én a Madhouse-hoz annyi mindent el tudnék képzelni, bár van egy olyan érzésem, hogy a Change Your Life-hoz lesz.
13 felhasználónak tetszik: Phopi, ItsLénaa, Blaze, Lolla, Alizgirl98, pink_bunny, iannina, szendreigabriella, Törpemókus, BichGirl, Luckie, Pezz, Elody
2012. november 20. 20:06 #62
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
Nemrég hallgattam meg az albumot, és csak egy szót tudok kinyögni: ELKÉPESZTŐ ohmy.gif Nem számítottam arra, hogy ennyire elfogja nyerni a tetszésem, de a lányok igazán kitettek magukért. heart.gif A kedvencem a Change Your Life, és a How Ya Doin'? Teljesen levett a lábamról, és mostmár bátran kijelentem, hogy Mixer vagyok. laugh.gif
12 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Blaze, Alizgirl98, Lucky5, pink_bunny, iannina, szendreigabriella, Törpemókus, Lolla, BichGirl, Luckie, Elody
2012. november 20. 22:41 #63
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Volt, aki nem hitt nekem, szóval remélem most minden tisztázódik. Maga Jade erősítette meg, hogy nincs személyes Twitter-profiljuk, csak a közös, a többi mind hamis. Gondoltam szólok, nehogy valaki megint bedőljön az álprofiloknak. smileeee.gif

http://www.kephost.com/images4/2012/11/20/a1_2012_11_20_5bculi946c.jpg
14 felhasználónak tetszik: Blaze, pixie1013, Amcs28, Lolla, Lucky5, Alizgirl98, pink_bunny, iannina, szendreigabriella, Törpemókus, BichGirl, ItsLénaa, Luckie, Elody
2012. november 22. 19:24 #64
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Nincs olyan dal az albumon ami ne tetszene! w00t.gif Szerintem az összes nagyon jó lett. Change Your Life, Stereo Soldier, Pretend It's OK, Turn Your Face, Red Planet, Madhouse... de persze az összeset imádom. A lányok nagyon kitettek magukért, de azt hiszem, ez már megszokott tőlük. laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: Alizgirl98, Amcs28, szendreigabriella, Törpemókus, BichGirl, Elody
2012. november 23. 14:48 #65
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Megvan az album egy ideje, de most van időm hallgatni, eddig nagyon jó smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Elody
2012. november 28. 08:14 #66
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
A Turn Your Face annyira de annyira nagyon szépséges lett, imádom wub.gif
6 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, szendreigabriella, Lucky5, Törpemókus, BichGirl, Elody
2012. november 28. 17:24 #67
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
Több facebook oldal is kiírta,hogy ez Jade igazi facebookja és ask-ja.
Facebook.
Ask.
2012. december 04. 14:13 #68
- törölt felhasználó -    
heart.gif

8 felhasználónak tetszik: Ashleys., Amcs28, iannina, szendreigabriella, Lucky5, Törpemókus, Lolla, Elody
2012. december 08. 13:11 #69
szendreigabriella
szendreigabriella
♥This Is Us♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.08.
Hozzászólás: 702
Csatolások: 374
Azonosító: 135791
Offline offline
http://25.media.tumblr.com/1f75c84658b9d80c0ecfb8c5e55c06c8/tumblr_meonz5Ggvj1r50o10o1_500.jpg

olyan cukik wub.gif
16 felhasználónak tetszik: Amcs28, rencsi95, itsmedemz, Ashleys., Blaze, Törpemókus, Lady Suzy, Lolla, BichGirl, iannina, Luckie, pixie1013, Sugarbabes, Hayley.5, Elody, rózika0319
2012. december 15. 15:05 #70
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hannah Baker @ 2012.12.15. 14:52)
Peri egy bóüdös k*rva!! MIT KÉBZEL HOGY EL VESZI AZ ÉN ZEYN-ET??!! 
GYÍŰLÖLŐM ÖT, TEHECSÉGTELEN CAFKA reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif

Te hol voltál amikor az észt osztották? omg.gif
Ne pattogj,ha még írni sem tudsz!
14 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Lolla, Blaze, Amcs28, Luckie, iannina, rencsi95, Sugarbabes, ItsLénaa, Lucky5, szendreigabriella, Alizgirl98, Pezz, Pezz
2012. december 15. 15:09 #71
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hannah Baker @ 2012.12.15. 14:52)
Peri egy bóüdös k*rva!! MIT KÉBZEL HOGY EL VESZI AZ ÉN ZEYN-ET??!! 
GYÍŰLÖLŐM ÖT, TEHECSÉGTELEN CAFKA reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif

Azért ez elég csúnya volt. Először is Zayn nem a tiéd, Perrie nem tehetségtelen és végképp nem egy cafka. Válogasd meg a szavaidat. Az, hogy gyűlölöd Őt az már a te magánügyed, plusz ha már véleményt nyilvánítasz akkor azt kulturáltan is megtehetnéd.
14 felhasználónak tetszik: BichGirl, Lady Suzy, Blaze, Ashleys., Amcs28, Luckie, iannina, rencsi95, Sugarbabes, ItsLénaa, Lucky5, szendreigabriella, Alizgirl98, Elody
2012. december 15. 15:12 #72
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (Hannah Baker @ 2012.12.15. 14:52)
Peri egy bóüdös k*rva!! MIT KÉBZEL HOGY EL VESZI AZ ÉN ZEYN-ET??!! 
GYÍŰLÖLŐM ÖT, TEHECSÉGTELEN CAFKA reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif

http://www.kephost.com/images4/2012/12/15/a1_2012_12_15_656wwf88su.gif
15 felhasználónak tetszik: Lolla, BichGirl, Blaze, Ashleys., Amcs28, Luckie, iannina, rencsi95, pixie1013, Sugarbabes, ItsLénaa, Lucky5, szendreigabriella, Elody, Genevieve
2012. december 15. 15:14 #73
Dorciii98
Dorciii98
visszatérő vendég
 
StátuszSzép hely a mennyország, de a pokolban több az ismerős!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.21.
Hozzászólás: 173
Csatolások: 0
Azonosító: 169763
Offline offline
Ha jól értem akkor azért haragszanak Perrie-re mert Zayn-el van?!
Ha az ilyenek addig a rajnongóik amíg szinglik, akkor ehhez csak gratulálni tudok. 110.gif
5 felhasználónak tetszik: Amcs28, Luckie, Lucky5, szendreigabriella, Elody
2012. december 15. 16:11 #74
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hannah Baker @ 2012.12.15. 14:52)
Peri egy bóüdös k*rva!! MIT KÉBZEL HOGY EL VESZI AZ ÉN ZEYN-ET??!! 
GYÍŰLÖLŐM ÖT, TEHECSÉGTELEN CAFKA reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif

Te hallottál már helyesírásról? Vagy valami hasonlóról? Az egy dolog, hogy nem kedveled Perrie-t, de normálisan is ki lehet fejezni a véleményedet, mint minden épeszű ember. Annyira elegem van már, hogy egyesek még mindig Pezz & Zayn kapcsolata miatt vannak kiakadva. Most komolyan, te az alapján ítélsz el valaki, hogy kivel jár? Már ne is haragudj, de ezt nem tartom normálisnak. Mellesleg, ha ennyire szereted Zayn-t, akkor jó lenne egy picit félretenni jó barátodat, a féltékenységet, és észrevenni, hogy szeretik egymást, boldogok egymás mellett. Basszus, nekem ez a dolog majdhogynem kiszúrja a szememet! huh.gif Egyébként megjegyzem, irtó aranyosak együtt, a Zerrie párost meg egyenesen imádom. Könyörgöm, azért lenne egy k*rva vagy cafka, amiért boldog?! Elég legyen már ebből, rohadtul szánalmasak vagytok. A másik dolog amin kiakadtam, hogy azt írtad tehetségtelen. Are you fuckin' kidding me?! Ajánlom figyelmedbe ezt a videót, hátha változtatsz egy kicsit a véleményeden.. Nem tudom ki hogyan van vele, de amikor meghallom Pezz hangját ösztönösen kiráz a hideg. Jézusom emberek, ez azért már tényleg nevetséges! Mint mondtam, oké, hogy nem bírjátok, de azért valamilyen kulturált formában nem jobb lenne megbeszélni a dolgokat? Csak egy ötletként. Így a végére pedig: köszi, az értelmesebbnél értelmesebb hozzászólásodat, legközelebb inkább maradj csendben, és ne pattogj. Szerintem mindenkit boldogabbá teszel.
14 felhasználónak tetszik: liamvillaattila, Lolla, Ashleys., BichGirl, Lady Suzy, Amcs28, Luckie, iannina, rencsi95, ItsLénaa, Lucky5, szendreigabriella, Pezz, Elody
2012. december 15. 18:39 #75
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (Hannah Baker @ 2012.12.15. 18:09)
mitzugattokk?? ,, ez az igazság éés kész! tongue.gif  tongue.gif amúgy meg az a Jeda is egy retkes riibi. reklamalo.gif elakarja vennie Niall-őt is sad.gif

Először is az Jade, nem Jeda, másodszor nem tudom ki, hogy van vele, de én nem tudtam értelmezni az első szavadat, harmadszor, azért az nem egészen úgy volt, ahogy a cikkben írták. Perrie mindössze annyit mondott, hogy Niall és Jade aranyosak lennének együtt, a média meg felfújta. Nem azt mondta, hogy össze fogja őket hozni, főleg, hogy Jade-nek már jó ideje van barátja. Mindezek után magyarázz meg nekem valamit. Jade mitől is retkes ribi? Ki is érdemelte valamivel ezt a jelzőt, vagy csak azért, mert egy lapon emlegetik Niall-el? Mert akkor javaslom nézz meg a lányokról egy intetrjút, látni fogod, hogy mennyire közvetlenek és aranyosak, nézz meg tőlük egy élő fellépést, biztos vagyok benne, hogy megváltozik a véleményed Perrie hangjáról és Jadey-t sem r*ibancoznád le ok nélkül. Amúgy egyáltalán tudod mit jelent a r*banc és a k*rva szó, vagy csak úgy viccből használod, mert az menő? Legközelebb mielőtt hülyeségeket írnál, keress a gugliba egy jófajta szómagyarázatot. Ééés én itt be is fejeztem küldetésemet, mielőtt még elküldenek egy 30 napos pihenésre.
11 felhasználónak tetszik: Lolla, Anna_Toth, BichGirl, Luckie, Blaze, Sugarbabes, Amcs28, ItsLénaa, Lucky5, szendreigabriella, Elody
2012. december 15. 18:54 #76
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Idézet (Hannah Baker @ 2012.12.15. 14:52)
Peri egy bóüdös k*rva!! MIT KÉBZEL HOGY EL VESZI AZ ÉN ZEYN-ET??!! 
GYÍŰLÖLŐM ÖT, TEHECSÉGTELEN CAFKA reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif

Te,nem zavar hogy te sose kerülsz még csak látási kapcsolatba se Zayn-nel.? normá'is vagy margit _nevet.gif
7 felhasználónak tetszik: Luckie, rencsi95, Blaze, Amcs28, Lucky5, szendreigabriella, Elody
2012. december 15. 19:24 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hannah Baker @ 2012.12.15. 14:52)
Peri egy bóüdös k*rva!! MIT KÉBZEL HOGY EL VESZI AZ ÉN ZEYN-ET??!! 
GYÍŰLÖLŐM ÖT, TEHECSÉGTELEN CAFKA reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Idézet (Hannah Baker @ 2012.12.15. 18:09)
mitzugattokk??,, ez az igazság éés kész! tongue.gif  tongue.gif amúgy meg az a Jeda is egy retkes riibi. reklamalo.gif elakarja vennie Niall-őt is sad.gif

Szádat evésre. Kevesebbet gép előtt, többet nyelvtan órán. Aztán mutasd meg a szüleidnek ezeket az irományaidat. Részemről ennyit.
Komolyan, egyesek annyira szánalmasok tudnak lenni! Azért kell szegény Perrie-t utálni, mert Zayn-nel jár? OMFG, segíts kérlek. Az is valószínűtlen, hogy Zayn valaha tudomást szerez rólad, nemhogy még össze is házasodj vele... De ezt már megszoktam.
Viszont azon, hogy Jade-et r*bancozzák le, tátva maradt a szám. Jade egy tündéri lány Perrie-vel együtt, hogy érdemelné ki ezt? sad.gif Egy szóval se mondta soha Jade, hogy Niall-el akarna járni. Lady Suzy már korábban leírta, hogy csak Perrie mondta, hogy aranyosak lennének együtt. Szövegértés, öcsém. Második osztály. omg.gif
10 felhasználónak tetszik: Anna_Toth, Lolla, iannina, Amcs28, Blaze, Lady Suzy, ItsLénaa, Lucky5, szendreigabriella, Pezz
2012. december 15. 19:50 #78
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
Egyes emberek mit meg nem engednek maguknak..
9 felhasználónak tetszik: Luckie, Sugarbabes, Amcs28, Lucky5, Blaze, Anna_Toth, ItsLénaa, szendreigabriella, Elody
2012. december 15. 19:56 #79
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
Idézet (Hannah Baker @ 2012.12.15. 14:52)
Peri egy bóüdös k*rva!! MIT KÉBZEL HOGY EL VESZI AZ ÉN ZEYN-ET??!! 
GYÍŰLÖLŐM ÖT, TEHECSÉGTELEN CAFKA reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif




Idézet (Hannah Baker @ 2012.12.15. 18:09)
mitzugattokk??,, ez az igazság éés kész! tongue.gif  tongue.gif amúgy meg az a Jeda is egy retkes riibi. reklamalo.gif elakarja vennie Niall-őt is sad.gif



Felháborító,hogy miket írsz. Képzeld. Mikor megtudtam,hogy Zaynnek van barátnője, én is utáltam Perriet. De lássuk be,tehetséges és gyönyörű. De semmi értelme nincs ennek. Te nem tehetsz semmit sem,azért,hogy ők ne legyenek együtt. Nézz rájuk. Őket még az Isten is egymásnak teremtette. A másik,hogy - hogy r*bancozhatsz le úgy valakit,hogy még csak nem is ismered. Így persze,mondhatsz mindenkire mindent. Ja,és ha ilyen véleményed van akkor szerintem érdemesebb lenne megtartani magadnak és nem pont mi,Mixerek előtt leírni..már ha ez írásnak nevezhető.
13 felhasználónak tetszik: Luckie, Sugarbabes, Amcs28, Lucky5, BichGirl, Blaze, Lady Suzy, liamvillaattila, ItsLénaa, Ashleys., szendreigabriella, FruzShina., Elody
2012. december 15. 20:05 #80
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hannah Baker @ 2012.12.15. 14:52)
Peri egy bóüdös k*rva!! MIT KÉBZEL HOGY EL VESZI AZ ÉN ZEYN-ET??!! 
GYÍŰLÖLŐM ÖT, TEHECSÉGTELEN CAFKA reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Uram Atyám megáll az eszem. omg.gif
Először is ez a topik azoknak lett létrehozva akik szeretik a Little Mix-et , Te pedig ide írsz ócsárolod Perrie-t azért mert boldog Zayn-nel. blink.gif Nem tudom hogy tudsz valakit gyűlölni , úgy hogy nem is ismered. Mit ártott neked ? Semmit. Azt meg lefogadom hogy egyszer nem vetted arra a fáradtságot , hogy meghallgass pár Little Mix dalt. Még annyit mondanék hogyha Zayn boldog vele akkor örülnöd kéne annak hogy Zayn boldog. Nem akartam támadni , de az ilyen megnyilvánulások tényleg szúrják a szememet.
9 felhasználónak tetszik: iannina, Luckie, Amcs28, Lucky5, BichGirl, Blaze, Lady Suzy, szendreigabriella, Elody
37 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok