Starity

Little Mix

37 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 16. 16:29 #81
- törölt felhasználó -    
Idézet
Idézet (Hannah Baker @ 2012.12.15. 14:52)
Peri egy bóüdös k*rva!! MIT KÉBZEL HOGY EL VESZI AZ ÉN ZEYN-ET??!! 
GYÍŰLÖLŐM ÖT, TEHECSÉGTELEN CAFKA reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Idézet
Idézet (Hannah Baker @ 2012.12.15. 18:09)
mitzugattokk??,, ez az igazság éés kész! tongue.gif  tongue.gif amúgy meg az a Jeda is egy retkes riibi. reklamalo.gif elakarja vennie Niall-őt is  sad.gif


Először is: normális vagy ember?? Felháborító, miket írsz két ilyen szép lányról. Tanulj meg írni, mielőtt beugatsz valakinek b@zdmeg! Hallottál a helyesírási kézikönyvről?? Olvasd ki, azután írj ide valamit, akár egy regényt!
Mi vagy te?? megmondom: NÁTOR!!! Mi az hogy a te Zayn-ed? Nem bírod ki, hogy ne szidd Pezz-t, ne pofázz be nekünk? Nem bírdo felfogni, hogy P. BOLDOG ZAYNNEL?? Komolyan megáll az eszem omg.gif És Jade? Elvenné Niall-t? Kitől? Tőled? na ne... és nem is tetszik neki hülyegyerek!! -.- Csak Pezz vetette fel, ilyen 'mi lenne ha...?' alapon... NÉZZ UTÁNA!
Baszki, minek írsz ide?? Ez a csoport a LITTLE MIXET SZERETŐ EMBEREKNEK KÉSZÜLT!! Húzz vissza a jó büdös francba, te kis... most figyelj: CAFKA!
Perrie a világ egyik leggyönyörűbb nője, Jade-el egyetemben! Ha lecsúnyázod őket, menj el szemészetre! nyomorék nátor.
Tudod, van nekem egy pici szám, vannak itt moderátorok, képes vagyok szólni nekik aranyom <3 smileeee.gif)
Szádat NE ugatásra használd, menj el logopédushoz is!
Hallod, adhatok egy tanácsot is? FORDULJ FEL, MARADJ KUSSBA, ÉS A HELYEDBEN AZONNAL TÖRÖLNÉM MAGAM, MIELŐTT A MODERÁTOROK KIB@ASZNAK A PICSÁBA!! xoxo Sunny

amúgy csövi! smileeee.gif nagyon szeretem a Little Mixet, és a nyáron találtam rájuk, rögtön megszerettem őket ^^ elbűvölőek, szép hangjuk van.. imádom őket ^^ heart.gif xoxo: Sunny
8 felhasználónak tetszik: BichGirl, Amcs28, Lucky5, Luckie, Hayley.5, szendreigabriella, Elody, Vivienne0
2012. december 16. 23:16 #82
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Én is írnék neki, de látom elegen írtatok, ha ez nem használ akkor semmi. Meg aztán nem is nagyon érdemes az ilyenekkel vitatkozni. Bírom az ilyen embereket, ide jön másokat szidni, de írni azt nem tud. Nem értem, miért fáj neki, hogy Zayn boldog. Nem az egy igazi rajongó dolga, hogy támogassa a kedvencét és örüljön a boldogságának? Remélem, egyszer eljön az az időszak, amikor már mindenki elfogadja a kapcsolatukat. Szegény Perrie-t már annyian bántották emiatt.. A másik meg, hogy Jade-t szidni? A világ egyik legédesebb lányát?? Ráadásul ok nélkül... az ilyesmit soha nem fogom megérteni, de még mindig fel tudom idegesíteni magam rajta. shout.gif grrr.gif
9 felhasználónak tetszik: Luckie, Amcs28, Blaze, iannina, rencsi95, Hayley.5, szendreigabriella, Cassie3, Elody
2012. december 21. 13:17 #83
- törölt felhasználó -    
Halihó.
Imádom a lányokat, kb. egy fél éve ismertem meg Őket, azonnal beleszerettem a hangjukba, és szerintem nagyon szépek is. Pezz-t először nem kedveltem, de nem Zayn miatt, hanem mert egyszerűen nem volt szimpatikus... De ahogy jobban megismertem a Little Mix-et, Perrie teljesen belopta magát a szívembe és a második kedvencem a bandában, bár mindegyiket imádom. Az első kis kedvencem pedig Jesy.happy.gif heart.gif
9 felhasználónak tetszik: Amcs28, pixie1013, Blaze, Lady Suzy, BichGirl, Lucky5, Blaze, szendreigabriella, Elody
2012. december 22. 12:02 #84
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sunnygirl @ 2012.12.16. 16:29)
Először is: normális vagy ember?? Felháborító, miket írsz két ilyen szép lányról. Tanulj meg írni, mielőtt beugatsz valakinek b@zdmeg! Hallottál a helyesírási kézikönyvről?? Olvasd ki, azután írj ide valamit, akár egy regényt!
Mi vagy te?? megmondom: NÁTOR!!! Mi az hogy a te Zayn-ed? Nem bírod ki, hogy ne szidd Pezz-t, ne pofázz be nekünk? Nem bírdo felfogni, hogy P. BOLDOG ZAYNNEL?? Komolyan megáll az eszem omg.gif És Jade? Elvenné Niall-t? Kitől? Tőled? na ne... és nem is tetszik neki hülyegyerek!! -.- Csak Pezz vetette fel, ilyen 'mi lenne ha...?' alapon... NÉZZ UTÁNA!
Baszki, minek írsz ide?? Ez a csoport a LITTLE MIXET SZERETŐ EMBEREKNEK KÉSZÜLT!! Húzz vissza a jó büdös francba, te kis... most figyelj: CAFKA!
Perrie a világ egyik leggyönyörűbb nője, Jade-el egyetemben! Ha lecsúnyázod őket, menj el szemészetre! nyomorék nátor.
Tudod, van nekem egy pici szám, vannak itt moderátorok, képes vagyok szólni nekik aranyom <3 smileeee.gif)
Szádat NE ugatásra használd, menj el logopédushoz is! 
Hallod, adhatok egy tanácsot is? FORDULJ FEL, MARADJ KUSSBA, ÉS A HELYEDBEN AZONNAL TÖRÖLNÉM MAGAM, MIELŐTT A MODERÁTOROK KIB@ASZNAK A PICSÁBA!! xoxo Sunny
amúgy csövi! smileeee.gif nagyon szeretem a Little Mixet, és a nyáron találtam rájuk, rögtön megszerettem őket ^^ elbűvölőek, szép hangjuk van.. imádom őket ^^ heart.gif xoxo: Sunny

Domcsi drágám, azért ne olyan hevesen. Azért mert a hozzászólásodban sok trágár szó van, nem leszel nagyobb arc, vagy hogy is mondjam. Idejött ez a csajszi, leszólta Perrie-t és Jade-t, de mivel érdemelte volna ki a cafka jelzőt? Semmi olyat nem tett, amiért ezt kellett volna rá mondani. Amúgy nekem még azt mondtad, hogy nem szereted a Little Mix-et, főleg Pezz-t nem. Ez így igazán érdekes, de mindegy is, ezt rád hagyom.

Hayley.5 üdv itt. laugh.gif Melyik dalt hallottad tőlük először? smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Luckie, Amcs28, szendreigabriella, Elody
2012. december 22. 13:03 #85
Mustache
Mustache
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 2
Azonosító: 186864
Offline offline
Már rég eldöntöttem, hogy ide írok egyszer, most megteszem. Nagyon szeretem őket, mert...mindenért. Csudajó hangjuk van, 100%-ban megérdemelték, hogy megnyerjék az X- factort. Én igazából azért becsülöm őket a legjobban, mert nagyon kevés idő alatt összeszoktak, és megbíztak egymásban. Nekem sose ment ez.

Az új album pedig hihetetlen lett.Minden számot ugyanúgy szeretek, de mégis ami nagyon közel került hozzám az a Turn your face. Gyönyörű zene.

Drága Kenyér! mi van itt. Perrie ilyen meg olyan. mert ellopja a TI?! Zayneteket? Jesszum pepi ilyet se hallottam még. Én is imádom a One Directiont de ilyen még eszembe se jutott. Szerintem tökéletesek együtt. És Jade-del mi bajotok van? És esetleg az nem jutott eszetekbe hogy Perriet mennyien bántják? Csodálom hogy nem tart ott ahol mimnt pl. Demi Lovato tartott (tudom h ő nem emiatt lett olyan)de akkor is.Milyen lehet az ha naponta több ezren küldenek neked olyanokat mint pl. ebben a topikban vannak feljebb. Ómájgád ómájgád blink.gif
6 felhasználónak tetszik: Amcs28, Lady Suzy, BichGirl, Lucky5, iannina, szendreigabriella
2012. december 24. 16:18 #86
Pepsigirl
Pepsigirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.24.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 192217
Offline offline
na, most már nem csak én gondolom úgy, hogy Perie egy lotyó...utálom őt, és Hannah Bake: ZAYN AZ ENYÉM! dry.gif
2012. december 24. 16:26 #87
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
Idézet (Pepsigirl @ 2012.12.24. 16:18)
na, most már nem csak én gondolom úgy, hogy Perie egy lotyó...utálom őt, és Hannah Bake: ZAYN AZ ENYÉM! dry.gif

Szerintem ezt a kört, egy előző felhasználóval, már lejátszottuk. rolleyes.gif
11 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Blaze, BichGirl, Lolla, Amcs28, iannina, rencsi95, Luckie, szendreigabriella, ItsLénaa, Lucky5
2012. december 24. 16:34 #88
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Idézet (Pepsigirl @ 2012.12.24. 16:18)
na, most már nem csak én gondolom úgy, hogy Perie egy lotyó...utálom őt, és Hannah Bake: ZAYN AZ ENYÉM! dry.gif

Könyörgöm, ne kezdjük ezt megint. Perrie miért lenne lotyó? Boldogok együtt. Basszus, ezt most komolyan ilyen nehéz felfogni? Inkább fogadd el, hogy a kedvenced boldog és ne mocskolódj. Sokkal többet érsz el vele.
9 felhasználónak tetszik: BichGirl, Blaze, Lady Suzy, Amcs28, iannina, rencsi95, Luckie, szendreigabriella, Elody
2012. december 24. 16:46 #89
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pepsigirl @ 2012.12.24. 16:18)
na, most már nem csak én gondolom úgy, hogy Perie egy lotyó...utálom őt, és Hannah Bake: ZAYN AZ ENYÉM! dry.gif

Meddig csináljátok ezt? Annyira unalmas már, hogy azért utálják ennyien Perrie-t mert Zayn-nel jár. Különben is, egy rajongónak nem az a dolga, hogy támogassa a kedvencét? Vagy megeshet az is, hogy csak én tévedek, bár őszintén szólva ezt nagyon kétlem. Nem tudom, hányszor magyaráztam már el más oldalon is, hogy szeretik egymást, boldogok együtt és egyszerűen csak kiegészítik egymást. A Zerrie páros meg egyenesen imádnivaló. Ennek meg az "ő az enyém" dolognak legyen már vége, mert esküszöm falnak megyek. Egyébként, ha vennéd a fáradtságot és utánanéznél Perrie-nek, akkor talán rájönnél, hogy ez a csajszi egy igazán szerethető, aranyos ember, aki csak boldog, és nekem senki ne mondja azt, hogy ez olyan nagy baj lenne. Mert nem, tényleg nem az. Ismételten csak gratulálni tudok azoknak a nagyon értelmes embereknek akik az alapján ítélnek el egy embert, hogy kivel jár. Komolyan mondom, ehhez tehetség kell. Szánalmas amit műveltek és rettentően unalmas. A véleményedet meg valami normális formában is meg lehetne fogalmazni, vagy ha ez nem megy akkor csak annyit tudok mondani, hogy egyen meg a féltékenység és az irigység, de úgy istenigazából. Kössetek életre szóló barátságot, de minket és a lányokat meg békén lehet hagyni. Ennyi.
9 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, BichGirl, Lucky5, Amcs28, iannina, rencsi95, szendreigabriella, Luckie, Elody
2012. december 24. 16:49 #90
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Látom tényleg nehézséget okoz megjegyezni az alapból tök egyszerű nevüket. Perie, Peri, Jeda. rohog.gif
15 felhasználónak tetszik: Blaze, BichGirl, Lucky5, Lolla, Ashleys., Amcs28, iannina, Anna_Toth, Luckie, szendreigabriella, ItsLénaa, Alizgirl98, Hayley.5, rencsi95, Elody
2012. december 25. 16:47 #91
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Boldog karácsonyt mindenkinek! laugh.gif
http://data.whicdn.com/images/47111360/150981_118057298341222_2026815386_n_large.jpg
13 felhasználónak tetszik: iannina, Luckie, rencsi95, Blaze, Lady Suzy, pixie1013, szendreigabriella, Amcs28, Lucky5, Cassie3, ItsLénaa, Alizgirl98, Elody
2012. december 25. 16:54 #92
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Látom itt is sok a szánalmas One Direction rajongó... Csak tudnám minek írnak a lányok topikjába ha utálják őket??? ohmy.gif
Amúgy Boldog Karácsonyt minden Little Mix rajongónak thumbsup.gif
Nekem akkor is Perrie az egyik kedvencem wink.gif Jade meg a másik, de kedvelem mind a négy csajszit wink.gif
6 felhasználónak tetszik: Anna_Toth, Luckie, Lady Suzy, szendreigabriella, Lucky5, Elody
2012. december 25. 17:04 #93
- törölt felhasználó -    


heart.gif
12 felhasználónak tetszik: Blaze, Lady Suzy, Luckie, Anna_Toth, szendreigabriella, iannina, Amcs28, Lucky5, Cassie3, ItsLénaa, BichGirl, Elody
2012. december 25. 17:09 #94
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pepsigirl @ 2012.12.24. 16:18)
na, most már nem csak én gondolom úgy, hogy Perie egy lotyó...utálom őt, és Hannah Bake: ZAYN AZ ENYÉM! dry.gif


Zayn még mindig Perrie-t szereti , nem pedig titeket. Ha annyira szeretitek akkor fogadjátok el azt , hogy ő Perrie-t választotta. Attól hogy szerelmes az egyik kedvencedbe már kiérdemelte a l*tyó jelzőt? blink.gif Mellesleg egy tündéri lány,akit nagyon könnyen meg lehet kedvelni , csak ti (utálkozók) esélyt sem adtok neki, mert ugyebár könnyebb szidni őt. mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Luckie, Amcs28, Lucky5, Elody
2012. december 25. 17:13 #95
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pepsigirl @ 2012.12.24. 16:18)
na, most már nem csak én gondolom úgy, hogy Perie egy lotyó...utálom őt, és Hannah Bake: ZAYN AZ ENYÉM! dry.gif

A falat tudnám kaparni a hozzád hasonló elmebajos rajongóktól. Milyen rajongó vagy te, ha nem bírod elviselni, hogy a kedvenced boldog? Az se valószínű, hogy Zayn valaha tudomást szerez rólad, nemhogy még "a tied legyen". Kib*szottul fejbe tudnám b*szni az ilyeneket. (elnézést a kifejezésért) furesz.gif
És egy kis magánvélemény: személy szerint sose szerettem se Zayn-t, se a 1D-t, sőt... De mégis, szerintem nagyon édesek Perrie-vel, őszintén boldognak látszanak. Ők egy álompár. Szívből remélem, hogy szép jövőjük lesz, egy nagy családi házban, néhány gyerkőccel. Zerrie. heart.gif
4 felhasználónak tetszik: Anna_Toth, szendreigabriella, Amcs28, Lucky5
2012. december 25. 17:26 #96
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Az utálkozókra én csak azt tudom mondani hogy szánalmasak! Kezdjük ott,nem is ismeritek az illetőt vagyis Perrie-t igazából,mi se,de legalább tiszteljük.Valamint fogd már fel hogy Zayn sosem lehet a tied.Egy kisvárosi lány vagy,angolul se tudsz és még Zayn közelébe se fogsz kerülni soha életedbe hogyha ilyen szavakat használsz!Ez lenne a véleményem az utálkozokról és nekik egy kis felvilágosítás!Nem értem miért hívjátok ti egypáran őt loty*nak stb-nek.Ő csodálatos ember és példakép mint a többi Little Mix tag,vagyis Jessy,Leigh-Anne és Jade (nem Jeda,Peri!!) cool.gif
3 felhasználónak tetszik: Luckie, Amcs28, Elody
2012. december 25. 17:57 #97
szendreigabriella
szendreigabriella
♥This Is Us♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.08.
Hozzászólás: 702
Csatolások: 374
Azonosító: 135791
Offline offline
öcsém..most olvastam végig a hozzászólásokat és..áhh nem hiszem el h egyesek mennyire../síp rohog.gif /
én se kedveltem először Perrie-t,de utána nagyon megszerettem..amint látszik.. rohog.gif
és ha belegondolnak azok a személyek abba h mikor Perrie-t sértegetik akk Zayn-t is..mivel gondoljanak bele nekünk is rossz érzés mikor mondjuk a barátodat,testvéredet sértegetik...azzal minket is megbántanak...de úgy látszik ezek nem igazi Zayn rajongók..ha ebbe nem gondolnak bele...h valszeg ezzel Zayn-nek is ártanak...szánalmas dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Amcs28, Luckie, liamvillaattila, Lucky5
2012. december 25. 18:11 #98
- törölt felhasználó -    
Idézet (szendreigabriella @ 2012.12.25. 17:57)
öcsém..most olvastam végig a hozzászólásokat és..áhh nem hiszem el h egyesek mennyire../síp  rohog.gif /
én se kedveltem először Perrie-t,de utána nagyon megszerettem..amint látszik.. rohog.gif 
és ha belegondolnak azok a személyek abba h mikor Perrie-t sértegetik akk Zayn-t is..mivel gondoljanak bele nekünk is rossz érzés mikor mondjuk a barátodat,testvéredet sértegetik...azzal minket is megbántanak...de úgy látszik ezek nem igazi Zayn rajongók..ha ebbe nem gondolnak bele...h valszeg ezzel Zayn-nek is ártanak...szánalmas dry.gif


Hát igen. Zayn-nek sem lehet kellemes érzés amikor azt olvasgatja hogy a ' rajongói' milyen szavakkal illetik azt a lányt akit a világon a legjobban szeret. mellow.gif
9 felhasználónak tetszik: Amcs28, Luckie, Lucky5, szendreigabriella, Phopi, Blaze, iannina, liamvillaattila, Elody
2012. december 25. 21:33 #99
szendreigabriella
szendreigabriella
♥This Is Us♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.08.
Hozzászólás: 702
Csatolások: 374
Azonosító: 135791
Offline offline
http://www.vivatv.hu/music/artists/little-mix/videos/dna-848033/
légyszi írjatok hozzá és like-oljátok,mert sztem itt nézik meg h játszák-e...de nem biztos..csak szerintem..de azért nem baj ha egy kicsit látják h igenis vannak MIXEREK!!! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: vivi0403, Amcs28
2012. december 26. 08:49 #100
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Boldog születésnapot Jade heart.gif
12 felhasználónak tetszik: Blaze, Lady Suzy, Lolla, szendreigabriella, iannina, Phopi, Luckie, Lucky5, BichGirl, pink_bunny, FruzShina., Elody
37 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok