Burkely Duffield
2012. július 15. 15:38
#1
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Szerintem jó színész, én szeretem a karakterét a House of Anubisban.
1 felhasználónak tetszik:
Pöttömke
2012. július 15. 16:14
#2
|
|
PöttömkeMiss Brightside |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.05. Hozzászólás: 5011 Csatolások: 14884 Azonosító: 161655 offline
|
Teljesen egyet értek az előző hozzászólával. Szerintem is tehetséges, és imádom a karakterét a HOA-ban. Egyébként tud e valaki arról bővebbet, hogy benne lesz e a 3. évadban?
Nem olvastam ugyan sehol sem, hogy ne térne vissza, és a twitterén is folyton írja, hogy angliában forgat, de a 2. évad vége miatt akadnak kétségeim...
2012. július 15. 16:16
#3
Szerintem is nagyszerű színész. Nem mellesleg pasinak sem utolsó. A legnagyobb kedvencem Jerome után a House of Anubisban (csak azért a második, mert Eugene Simon akcentusától meghalok.
). Meg szerintem Eddie karaktere tök vicces.
2012. július 15. 16:18
#4
Idézet (Pöttömke @ 2012.07.15. 16:14)
Teljesen egyet értek az előző hozzászólával. Szerintem is tehetséges, és imádom a karakterét a HOA-ban. Egyébként tud e valaki arról bővebbet, hogy benne lesz e a 3. évadban?
Nem olvastam ugyan sehol sem, hogy ne térne vissza, és a twitterén is folyton írja, hogy angliában forgat, de a 2. évad vége miatt akadnak kétségeim...
Benne lesz.
2012. július 15. 16:58
#5
|
|
PöttömkeMiss Brightside |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.05. Hozzászólás: 5011 Csatolások: 14884 Azonosító: 161655 offline
|
Idézet (sophiej @ 2012.07.15. 16:18)
Benne lesz.
Legalább is én azt olvastam.
Ohohooo. Good News!!
1 felhasználónak tetszik:
bogi kertész
2012. július 16. 09:59
#6
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Igen, Eddi karaktere tényleg vicces, jó szerep jutott Burkleynek. Én Patriciával is nagyon szeretem őket, amikor hülyéskednek egymással, meg piszkálódnak. Kár, hogy az első évadban még nem volt benne...
1 felhasználónak tetszik:
bogi kertész
2012. július 16. 10:40
#7
Idézet (Alizgirl98 @ 2012.07.16. 09:59)
Igen, Eddi karaktere tényleg vicces, jó szerep jutott Burkleynek. Én Patriciával is nagyon szeretem őket, amikor hülyéskednek egymással, meg piszkálódnak. Kár, hogy az első évadban még nem volt benne...
Össze is fognak jönni.
2012. július 16. 10:50
#8
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Idézet (sophiej @ 2012.07.16. 10:40)
Össze is fognak jönni.
Vagy csak csókolóznak... már nem tudom. De nagyon édesek. 
Igen, én léttam egy ilyen animációt interneten.
Jól is mutatnak együtt.
2012. július 16. 10:52
#9
Idézet (sophiej @ 2012.07.16. 10:40)
Össze is fognak jönni.
Vagy csak csókolóznak... már nem tudom. De nagyon édesek. 
első perctől gondoltam
1 felhasználónak tetszik:
bogi kertész
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline



