Eckü a Hősökből elárulta, hogy ismét közös projektet terveznek Fluorral, és elmondta véleményét a magyar popzenéről, valamint, hogy mitől vált hirtelen szélesebb körben is népszerűvé a hip-hop.
A teljes cikkhez kattints ide!
Eckü: „Fluort könnyű leb*zizni”
2012. július 19. 09:40
#5
|
|
ducsaiannasztármániás |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.13. Hozzászólás: 2140 Csatolások: 5 Azonosító: 162041 offline
|
Végülis igaza van!
2012. július 19. 09:41
#6
|
|
Christiina |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.10. Hozzászólás: 504 Csatolások: 110 Azonosító: 175233 offline
|
Könnyű hát!
2012. július 19. 09:43
#7
hümm hümm a flour féle művészetre a legtalálóbb ami most hirtelen beugrott az az igénytelenség. eckü vagy hogy hívják a másik művészurat pedig jobban tenné ha nem beszélne magas lóról mert szintúgy egy senki aki "gatyaletolással" próbál érvényesülni. a fiatal generációnak lásd lentebb írt bencewtf-ot ez lehet hogy bejön de amit ő állított hogy a 80 éveseknél is -megint csak hümhüm- ők minden bizonnyal megvetik ezt a fajta művészeti irányzatot...
1 felhasználónak tetszik:
Hustler
2012. július 19. 09:52
#9
|
|
Caroline W.LightningNotBad™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.15. Hozzászólás: 1067 Csatolások: 22 Azonosító: 158384 offline
|
De még milyen könnyű! 
Egyébiránt, én Fluor régebbi zenéit jobban bírom. Lásd: Csicskalángos, G.cigránát.
Azok se jók, de a Mizunál jobbak.
A másikat meg nem is ismerem, de ha ő ilyen gatyaletologatós, nem is nagyon akarom...
Egyébiránt, én Fluor régebbi zenéit jobban bírom. Lásd: Csicskalángos, G.cigránát.
Azok se jók, de a Mizunál jobbak.
A másikat meg nem is ismerem, de ha ő ilyen gatyaletologatós, nem is nagyon akarom...
2012. július 19. 10:24
#11
|
|
Mkb VeszprémMrs.Lautner.♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.13. Hozzászólás: 1015 Csatolások: 117 Azonosító: 122642 offline
|
Könnyű hát,mert az
D
2012. július 19. 10:29
#12
|
|
Beaaaa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.24. Hozzászólás: 1193 Csatolások: 0 Azonosító: 141537 offline
|
Amúgy igaza van Eckünek, bírom ezt az embert, de most nem csak emiatt, hanem, mert a zenéjük jó. Egyébként lehet magam ellen fogok beszélni, mert bírom Fluort, de nem tudom, hogy a Mizu meg ezek hol rappek. Elég nagy a különbség mondjuk egy Partyállat és egy Történet között. Na mind1 ehhez én nem értek...
2012. július 19. 10:31
#13
|
|
XxCrazyn3ssxXwarrior |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.30. Hozzászólás: 1834 Csatolások: 19 Azonosító: 176832 offline
|
Na jólvan kövezzetek meg de én szeretem Fluort
És Eckünek igaza van
2012. július 19. 10:38
#16
nahhh háá kedves Eckü addig volt hallgatható a ti zenétek is amíg csak egy adott réteg hallgatta szóval az a kevés ember akik képesek voltak beutazni a Hősökért egész Magyarországot. én nem tartoztam akkor sem a Hősök fanok közé!szóval amíg nekik nyomattátok a cuccaitokat addig semmi baj nem volt.
amint elkezdtetek bohóckodni a vivatv-én és hallgathatóvá tettétek mindenki számára a zenéteket nahh az ment a minőség rovására!de hááá pénzt kell keresni gondolom a legfrissebb DC és Vans kollekciót nem könnyű mindig frissíteni!
jó nem is!
régebben még a Tesco is jó volt láttam jó párszor amikor koncertre érkeztek a Tesco gazdaságos szatyort a kezükben!
bár amikor már ők következtek akkor én inkább léptem a buliból!
tegnap is láttam Mentha egyik számát véletlen próbálta nagyon előadni még mindig ezt a nagyon real vagyok dolgot!de szerintem ez már nem működik ugyanúgy!
de hogy ha nekik is már a 12-13 éves tini lányok a célközönség akkor nem szóltam.de ha a 80-an éves nagymamák háá az még kínosabb.
majd ha megint olyan zenét csinálnak mint a Nyelvtan albumon akkor lehet miről beszélni.
meg amúgy is négyőjük közül mindig is Joeker volt a legtehetségesebb megkérdezném már egyszer az ő véleményét is a dolgokról!
jahh hogy ő már csak tiszteletbeli tag és producerkedik inkább hááá érthető!
amint elkezdtetek bohóckodni a vivatv-én és hallgathatóvá tettétek mindenki számára a zenéteket nahh az ment a minőség rovására!de hááá pénzt kell keresni gondolom a legfrissebb DC és Vans kollekciót nem könnyű mindig frissíteni!
tegnap is láttam Mentha egyik számát véletlen próbálta nagyon előadni még mindig ezt a nagyon real vagyok dolgot!de szerintem ez már nem működik ugyanúgy!
de hogy ha nekik is már a 12-13 éves tini lányok a célközönség akkor nem szóltam.de ha a 80-an éves nagymamák háá az még kínosabb.
majd ha megint olyan zenét csinálnak mint a Nyelvtan albumon akkor lehet miről beszélni.
meg amúgy is négyőjük közül mindig is Joeker volt a legtehetségesebb megkérdezném már egyszer az ő véleményét is a dolgokról!
jahh hogy ő már csak tiszteletbeli tag és producerkedik inkább hááá érthető!
2012. július 19. 10:42
#17
|
|
MachineMagicpainkiller. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.22. Hozzászólás: 1126 Csatolások: 6 Azonosító: 133664 offline
|
Hát ez a Starity már komolyan olyan, mint egy rossz bulvárlap, a címben nem a lényeget ragadják ki, hanem figyelem felkeltést csinálnak! Nem is az a lényege, ez csak egy mellékes hozzáfűzés.. Mindegy. Egyébként nem bírom Fluort, és nincs a cikkhez (azon kívül, amit leírtam) semmi kommentelni valóm.
2012. július 19. 10:43
#18
|
|
MachineMagicpainkiller. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.22. Hozzászólás: 1126 Csatolások: 6 Azonosító: 133664 offline
|
"Eckü"-t meg egyáltalán nem is ismerem..
2012. július 19. 10:44
#20
|
|
devilroseHer Majesty Imperator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.22. Hozzászólás: 3098 Csatolások: 0 Azonosító: 123383 offline
|
Én azt se tudom, hogy ki az a Eckü( milyen név ez már?
) elvből nem nézem a magyar Vivát. A németet sajnos kivették a csomagból, pedig az minden zenei réteget szerető egyénnek szólt..
1 felhasználónak tetszik:
ophely88
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline


