Starity

Iron Man 3 / Vasember 3 (2013)

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 29. 16:59 #81
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Nagyon jó volt, megéri elmenni megnézni! meghajolo.gif


+ mióta megjelent a film:$195,300,000
3 felhasználónak tetszik: mikieger, House Of Wax, Adrianna
2013. április 30. 12:59 #82
- törölt felhasználó -    
Már nem azért, de Cobie Smuldersnek köze nincs ehhez a filmhez
2013. május 01. 15:26 #83
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Most értem haza, jó volt! thumbsup.gif
2013. május 13. 08:00 #84
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
heart.gif
8 felhasználónak tetszik: duracell, Évike12, Éowyn, SmileyZ, Katttah, Adrianna, standoffan, Lindsay019
2013. május 16. 22:48 #85
laszloboti
laszloboti
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.20.
Hozzászólás: 281
Csatolások: 578
Azonosító: 169680
Offline offline
egyszeruen imadtam a filmet! remek alkotas es csak annyit tudnek irni a Marvelnek hogy ne szedjek le a programrol csak kicsit jegeljek es par ev mulva egy 4est dobjanak ki! Amugy Robert alakitasa nagy volt, persze a tobbiek is jol jatszottak a szerepuket de valahogy az o karaktere az ameik mindent meger! Az tuti hogy ha meglesz 1080p ben akkor megnezem vagy 10x de addig is lehet h nem birom ki mig megjelenik es meg 1x legalabb elmegyek megnezni a moziba! Remek, csodas es izgalmas volt minden penzt meger!! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif hullam.gif
2013. május 19. 06:39 #86
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó volt a film, bár nekem ez tetszett a három közül a legkevésbé. Főleg azok a lángoló ellenfelek idegesítettek, de a látvány és a főszereplők hozták, amit kellett. Örülök, hogy Tony a végén megszabadult a Vasembertől és rájött, hogy mi az igazán fontos az életben. Meg már nem kell az izé a szívébe sem.

10/8 de csak a rosszfiúk miatt
2 felhasználónak tetszik: Éowyn, Adrianna
2013. május 19. 11:39 #87
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ezek szerint csak én unatkoztam a film alatt? huh.gif Jó, Ben jelenete jó volt, és elmentek az akció jelenetek is, de ez nagyon nudli volt.
2013. május 19. 19:29 #88
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2013.05.19. 11:39)
Ezek szerint csak én unatkoztam a film alatt? huh.gif Jó, Ben jelenete jó volt, és elmentek az akció jelenetek is, de ez nagyon nudli volt.


nem kell ezt szépíteni ez a film egy akkora átverés amekkora csak lehet. dry.gif és ezt tökéletesen előkészítették a teljesen mesterkélten epikusra megvágott előzetesekkel. én még ennyire pénzt nem sajnáltam mozira mint ennél a filmnél!! reklamalo.gif pedig öcsém megmondta: "figyeld meg hogy becsapnak a trailerekkel"!!! én pedig optimista voltam ahhjjss ne legyél már ennyire negatív erre neki lett igaza. dry.gif idén már nem is megyek Marvel filmre moziba az biztos! smileeee.gif nekem már a Thor trailere is gyanus! rolleyes.gif a Wolverine pedig hááá az sem túl meggyöző!
de úgy látom iszonyat nagy siker a Vaesember 3 és még kiváló kritikákat is kap akkor lehet semmi baj nincs vele! smileeee.gif hááá erre van akkor igény úgy néz ki! dry.gif sad.gif arról nem is beszélve hogy mindössze 109 perces a játékidő a filmnek de nekem több mint 2 órának tünt! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. május 19. 20:30 #89
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (saint7 @ 2013.05.19. 19:29)
nem kell ezt szépíteni ez a film egy akkora átverés amekkora csak lehet. dry.gif  és ezt tökéletesen előkészítették a teljesen mesterkélten epikusra megvágott előzetesekkel. én még ennyire pénzt nem sajnáltam mozira mint ennél a filmnél!! reklamalo.gif  pedig öcsém megmondta: "figyeld meg hogy becsapnak a trailerekkel"!!! én pedig optimista voltam ahhjjss ne legyél már ennyire negatív erre neki lett igaza.  dry.gif idén már nem is megyek Marvel filmre moziba az biztos! smileeee.gif  nekem már a Thor trailere is gyanus!  rolleyes.gif a Wolverine pedig hááá az sem túl meggyöző! 
de úgy látom iszonyat nagy siker a Vaesember 3 és még kiváló kritikákat is kap akkor lehet semmi baj nincs vele! smileeee.gif  hááá erre van akkor igény úgy néz ki! dry.gif  sad.gif arról nem is beszélve hogy mindössze 109 perces a játékidő a filmnek de nekem több mint 2 órának tünt! rolleyes.gif

air_kiss.gif Ezek szerint nem lehet mindig bízni az ösztönünkben. Az öcsédé most jól működött. biggrin.gif
Egyébként vicces, mert amikor a fenti hozzászólást írtam, gondolkoztam azon, hogy odaírom azt is, hogy ajánlom a Marvelnek, hogy a Thor: The Dark Worldöt el ne rontsák, mert akkor iszonyat nagy balhét csinálok. reklamalo.gif De hát ott lesz Chris, szóval én tutira olvadozni fogok. man_in_love.gif Picit amúgy félek, hogy sikerül képre vinni Malekitht és a dark elfeket. De ha jól tudom, most jobban bemutatják Siff és Thor viszonyát is. biggrin.gif Egy szó mint száz: nálam az év egyik legjobban várt filmje.
2013. május 20. 11:43 #90
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Én is csak annyit írtam rá, hogy jó volt.
A 3 Vasember film közül ez tetszett a legkevésbé, de erről nem a színészek tehetnek.
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Bessie
2013. május 21. 00:36 #91
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2013.05.19. 20:30)
air_kiss.gif Ezek szerint nem lehet mindig bízni az ösztönünkben. Az öcsédé most jól működött. biggrin.gif 
Egyébként vicces, mert amikor a fenti hozzászólást írtam, gondolkoztam azon, hogy odaírom azt is, hogy ajánlom a Marvelnek, hogy a Thor: The Dark Worldöt el ne rontsák, mert akkor iszonyat nagy balhét csinálok. reklamalo.gif De hát ott lesz Chris, szóval én tutira olvadozni fogok. man_in_love.gif Picit amúgy félek, hogy sikerül képre vinni Malekitht és a dark elfeket. De ha jól tudom, most jobban bemutatják Siff és Thor viszonyát is. biggrin.gif Egy szó mint száz: nálam az év egyik legjobban várt filmje.


az a gond hogy nem vagyok színész orientált szóval nekem egy fecske nem csinál nyarat sőt még egy tucat sem. smileeee.gif és amit a Thor 2 trailerében láttam hááá nemtom nem igazán keltette fel az ingerküszöbömet! míg az első részének az előzeteseit megláttam egyből csorgott a nyálam itt ilyen nem volt biggrin.gif de ki tudja lehet ez a trailer is becsapós mint a Vasember 3-é csak itt jó értelemben! smileeee.gif majd meglátjuk! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok