Starity

Mi ez a "magyar" zene?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 27. 12:43 #1
- törölt felhasználó -    
Úú,nagyon sokan lehordják mindennek. Hogy ezek a mai magyar énekesek nem tudnak énekelni. Szerintem akkor is vannak tehetséges magyarok is. biggrin.gif Főleg Tóth Gabi és Lola. heart.gif wub.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2012. július 27. 15:15 #2
- törölt felhasználó -    
Akkor néhány tehetséges magyar énekes/együttes és néhány szám tőlük:
Ákos - gyönyörű hangja van, a számai és a szövegei fantasztikusak és elgondolkodtatóak, meg kell érteni őket. pl.: Hello
Omega - retro, de jó, vidám számok, élőben is fantasztikusak pl. Gyöngyhajú lány
KFT - ez is retrósabb, de nagyon szeretem pl.: Balatoni nyár
Bikini - dettó smileeee.gif pl.: Közeli helyeken
Mester Tomi - sokan lehúztátok, szerintem fantasztikus hangja van, én a Jack Jackes korszakból hallgatom leginkább, angol nyelvű de jó magyar zene. Nem is tudom, melyik a legjobb szám, jútyubba írjátok be, mindegyik jó smileeee.gif
Unique - nekik is ilyen elgondolkodtató, jó zenéjük van pl. Semmi nem marad
Republic - igazi klasszikus és ki ne ismerné őket, meg legalább egy számukat?! smileeee.gif
Caramel - Megasztárban bukkant fel fantasztikus zenékkel és jó hanggal, pl. Lélekdonor
Rúzsa Magdi - hogy nőt is írjak, szintén csodás hang pl.: Egy aprócska blues
Tóth Vera - Megasztár szintén, jó hang, a Sorskerék c. számát szerintem mindenki hallotta már
Oláh Ibolya - Ő is nagyon tehetséges énekesnő, a Magyarország száma szerintem senki előtt nem ismeretlen

És ez még csak PÁR ismertebb és tehetséges MAGYAR előadó.
3 felhasználónak tetszik: Ajsika, Törpemókus, TheDanush
2012. július 27. 17:29 #3
Hustler
Hustler
­
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1521
Csatolások: 89
Azonosító: 176857
Offline offline
Persze, hogy van jó magyar zene. The Carbonfools, Kocsis Tibi, a Vastag tesók, The Grenma... Lehetne sorolni.
3 felhasználónak tetszik: Ajsika, Törpemókus, Bella99
2013. január 01. 21:21 #4
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Hát igen van néhány tehetséges magyar ember, csak az a gond, hogy a tehetségtelenebbek még többen vannak, és lehúzzák az ország színvonalát! rolleyes.gif
2013. január 02. 18:04 #5
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Szerintem is vannak tehetséges magyar énekesek, de azért meg kell hagyni, hogy SP és Fluor nem feltétlenül tartozik ebbe a tehetséges magyar előadó kasztba.
1 felhasználónak tetszik: CocoChanelEszterrrka
2013. január 03. 00:30 #6
- törölt felhasználó -    
Caramel,Oláh Gergo az akiknek tetszik a hangjuk smileeee.gif
2013. február 10. 16:13 #7
kassidy
kassidy
visszatérő vendég
 
Státusz~ Covido ergo zoom ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 347
Csatolások: 10
Azonosító: 176704
Offline offline
Én inkább úgy mondanám, hogy Mi ez a magyar "zene"? biggrin.gif De amúgy van 1-2 előadó, kit még én is szeretek.
5 felhasználónak tetszik: CocoChanelEszterrrka, Bátor Ventillátor, Darkness, Blaze, Hustler
2013. február 10. 16:20 #8
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (kassidy @ 2013.02.10. 16:13)
Én inkább úgy mondanám, hogy Mi ez a magyar "zene"? biggrin.gif De amúgy van 1-2 előadó, kit még én is szeretek.

Nekem a Road a kedvencem laugh.gif
2013. február 10. 16:23 #9
kassidy
kassidy
visszatérő vendég
 
Státusz~ Covido ergo zoom ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 347
Csatolások: 10
Azonosító: 176704
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2013.02.10. 16:20)
Nekem a Road a kedvencem  laugh.gif

blink.gif Nekem is laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. február 16. 22:23 #10
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Szerintem sok jó magyar zene van biggrin.gif Bár főleg inkább "rock" műfajban vannak kedvenceim. Itt van egy pár darab:

- Tankcsapda
- Rómeó Vérzik
- Alvin és a mókusok
- Depresszió
- Holtidő
- Salvus
- Hátsó Ajtó
- Esti Kornél
- Supernem
- Junkies
- Vad Fruttik
- Road
- 30y
- Ossian
- Fish!
- és még sokan mások biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, kassidy, Darkness, Jody
2015. augusztus 12. 10:30 #11
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Vannak nagyon tehetséges magyar énekesek. Mint Caramel, Tóth Vera, Radics Gigi, az ő hangjaik aranyat érnek.

Az más, hogy a számaik nem mindig találják el az én stílusomat. Sőt... a magyar zeneipar jelenlegi állása nem a szívem csücske, ezért keresgélek máshol, ahol kielégítik az én igényeimet.

De például leborulok Ákos előtt. Kedvelem még Király Viktór és Rúzsa Magdi zenéit is többnyire. Szóval azért van itt tehetség.
2016. április 30. 20:18 #12
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Retro magyar zene a legjobb.
Cserháti Zsuzsa, Koncz Zsuzsa, Kovács Kati, Demjén Ferenc, Szécsi Pál, Máté Péter
De ezen kívül hihetelen jó például az Omega.

Maiak közül is sokat képes vagyok meghallgatni, a kedvenceim Hooligans (első számú), Crystal, Wolf Kati és talán még Zséda.
2016. május 17. 19:53 #13
- törölt felhasználó -    
Szerintem nagyon sok tehetséges magyar van/volt. Mondjuk én leginkább a rockzenében látok ilyeneket, példának okáért: Ossian, Kárpátia, Tankcsapda, Road, Lord, Alvin és a mókusok, Action, Aurora, Avatar, Bloody Roots, Moby Dick, Brazzil, Crazy Granat, Deák Bill Gyula, Depresszió, Rómeó Vérzik, The Grenma, Titkolt Ellenállás, Romantikus Erőszak, Alcohol, Fahrenheit, Seneca, Grievance, Gyöngyvér, Hatóságilag Tilos, Hétköznapi Csalódások, Hooligans, Jolly Jackers, Paddy and the Rats, Ragadozók, Invader, Junkies, Kowalsky meg a Vega, Kalapács, Lovreck, Pokolgép, Omen, P Mobil... Tudnám még sorolni, de azt hiszem, elég. Lényeg a lényeg: magyarok közt is számtalan tehetséges zenész/zenekar van, de ha Fluor és társai közt keresed, nem valószínű, hogy rájuk találsz. pardon.gif
2016. május 19. 14:10 #14
Elleth
Elleth
új tag
 
Státusz~The life is admirable movie.~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.09.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 27
Azonosító: 252155
Offline offline
Hogyne lenne, ez marhaság biggrin.gif Természetesen vannak magyar tehetségek is. Fehérvári Gábor Alfréd, Caramel, és még sorolhatnám biggrin.gif
2016. július 12. 15:09 #15
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2016.05.17. 19:53)
Szerintem nagyon sok tehetséges magyar van/volt. Mondjuk én leginkább a rockzenében látok ilyeneket, példának okáért: Ossian, Kárpátia, Tankcsapda, Road, Lord, Alvin és a mókusok, Action, Aurora, Avatar, Bloody Roots, Moby Dick, Brazzil, Crazy Granat, Deák Bill Gyula, Depresszió, Rómeó Vérzik, The Grenma, Titkolt Ellenállás, Romantikus Erőszak, Alcohol, Fahrenheit, Seneca, Grievance, Gyöngyvér, Hatóságilag Tilos, Hétköznapi Csalódások, Hooligans, Jolly Jackers, Paddy and the Rats, Ragadozók, Invader, Junkies, Kowalsky meg a Vega, Kalapács, Lovreck, Pokolgép, Omen, P Mobil... Tudnám még sorolni, de azt hiszem, elég. Lényeg a lényeg: magyarok közt is számtalan tehetséges zenész/zenekar van, de ha Fluor és társai közt keresed, nem valószínű, hogy rájuk találsz. pardon.gif


Egy csomót ismerek és szertek közülük és teljes mértékben egyet értek.meghajolo.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!