Starity

Lemony Snicket - A balszerencse áradása

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 29. 15:03 #1
zsazsa
zsazsa
új tag
 
StátuszAHS-Jessica Lange
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 122
Azonosító: 156146
Offline offline
színes, magyarul beszélő, amerikai családi vígjáték, 108 perc, 2004 (12)

rendező: Brad Silberling
forgatókönyvíró: Daniel Handler
operatőr: Emmanuel Lubezki
díszlettervező: Cheryl Carasik, Rick Heinrichs
jelmeztervező: Colleen Atwood
zene: Thomas Newman
maszk: Valli O'Reilly, Bill Corso
látványtervező: Rick Heinrichs
vágó: Dylan Tichenor

szereplő(k):
Jim Carrey (Olaf)
Meryl Streep (Josephine)
Emily Browning (Violet Baudelaire)
Liam Aiken (Klaus Baudelaire)
Timothy Spall (Mr. Poe)
Billy Connolly (Montague Montague nagybácsi)
Jude Law (Lemony Snicket hangja)
Kara Hoffman (Sunny Baudelaire)
Shelby Hoffman (Sunny Baudelaire)

Felgyullad a családi ház, bennégnek a szülők. A három Baudelaire gyerek: a kamasz Violet, a könyvmoly Klaus és a kicsi Sunny árván marad a világban. Ismerősük, Poe bácsi próbálja meg teljesíteni a szülők végakaratát: felkutatja a család távoli rokonait, és közülük keres gyámot a gyerekeknek. Elsőként Olaf grófot találja meg, aki tudomást szerezve a tetemes örökségről, amelyet Violet vehet át, ha majd nagykorú lesz, gondolkodás nélkül vállalja a gyámságot. A gróf borzalmas házában magukra hagyott testvérek is hamarosan rádöbbennek, hogy Olaf semmitől, de tényleg semmitől nem riad vissza, hogy a vagyont megkaparintsa. És ebből az első kalandból hiába menekülnek meg ép bőrrel, csak még több szörnyűség és viszontagság vár rájuk.
3 felhasználónak tetszik: duracell, Dorothy6, Lindsay019
2012. július 31. 16:11 #2
lina kat
lina kat
visszatérő vendég
 
Státusz'The eyes of the city are counting the tears falling down'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.16.
Hozzászólás: 107
Csatolások: 274
Azonosító: 129340
Offline offline
szeretem ezt a filmet smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: zsazsa
2012. július 31. 18:26 #3
- törölt felhasználó -    
Nem rossz film, az első három kötetet dolgozza fel igencsak nagy ugrásokkal. Viszont tetszik a történet, jók a karakterek, és kiválóak a színészek. Na, meg az effektek sem semmik.
1 felhasználónak tetszik: zsazsa
2012. szeptember 17. 11:56 #4
Dorothy6
Dorothy6
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.11.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 306
Azonosító: 158072
Offline offline
A balszerencse áradása azon filmek közé tartozik, amelyeket már nagyon sokszor láttam, és ennek ellenére mégsem tudom megunni. biggrin.gif Tetszik a film története, nagyon jó a szereposztás és a képi megjelenítés. Jim Carrey fantasztikusan játssza Olaf gróf szerepét, le a kalappal előtte. heart.gif Elképesztő, hogy milyen színészi tehetséggel lett megáldva. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: zsazsa
2012. szeptember 17. 15:37 #5
zsazsa
zsazsa
új tag
 
StátuszAHS-Jessica Lange
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 122
Azonosító: 156146
Offline offline
Idézet (Dorothy6 @ 2012.09.17. 11:56)
A balszerencse áradása azon filmek közé tartozik, amelyeket már nagyon sokszor láttam, és ennek ellenére mégsem tudom megunni. biggrin.gif  Tetszik a  film története, nagyon jó a szereposztás és a képi megjelenítés. Jim Carrey fantasztikusan játssza Olaf gróf szerepét, le a kalappal előtte. heart.gif  Elképesztő, hogy milyen színészi tehetséggel lett megáldva. meghajolo.gif


Ja igen nagyon igazad van . smileeee.gif Jim óltáriii ! És Meryl hiába keveset van benne akkor is szuper smileeee.gif Csak miatta néztem meg tongue.gif smileeee.gif)
1 felhasználónak tetszik: Dorothy6
2012. szeptember 18. 18:03 #6
Dorothy6
Dorothy6
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.11.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 306
Azonosító: 158072
Offline offline
Idézet (zsazsa @ 2012.09.17. 15:37)
Ja igen nagyon igazad van . smileeee.gif Jim óltáriii ! És Meryl hiába keveset van benne akkor is szuper smileeee.gif Csak miatta néztem meg tongue.gif smileeee.gif)

Egyet értek, Meryl Streep is nagyon jól alakítja a karakterét. Ők ketten a legjobbak, szuper páros. thumbsup.gif Meryl ugyan nem tartozik a kedvenceim közé, de ettől függetlenül el kell ismernem, hogy nagyon tehetséges színésznő. meghajolo.gif A balszerencse áradása és a Mamma Mia! a két nagy kedvenc filmem tőle. smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok