Starity

Kristen Stewart ismét főszerepben

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 03. 11:54 #61
- törölt felhasználó -    
A történet tetszik, de Kristen helyett én inkább Jennifert választottam volna, és most nem csak azért mert megcsalta Robot...
2012. augusztus 03. 11:58 #62
Alllike
Alllike
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.20.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 176152
Offline offline
Azért a feltűnő szépség a Hófehér és a Vadászban is sem jött össze Kristennél... Jennifer szerintem sokkal jobb lett volna a szerepre de ha a fanatikus Rob rajongók tényleg beváltják ígéretüket és megkeserítik Kristen színészi karrierjét akkor már a film rendezői is rájönnek hogy rossz döntés volt.
Azért a filmre magára kíváncsi vagyok úgyis rég láttam már Kristen világfájdalmas pillantásait filmben biggrin.gif
2012. augusztus 03. 12:01 #63
- törölt felhasználó -    
Érdekesnek hangzik a film, de nem nevezném Kristent feltűnő szépségnek. -.-" Vannak nála sokkal szebbek még civilek között is! De majd kiderül, mennyit segít rajta a smink.
2012. augusztus 03. 12:01 #64
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Minden szempontból Jennifer-nek kellett volna megkapni a szerepet. Elsősorban a cikkben egy gyönyörű lányt mutatnak be, Kristen már itt elbukott. Nem mondom, hogy csúnya, de Jen szépsége mellett elsüllyedhet. A másik, hogy egy ilyen filmhez színészi tehetség is kell, ami Kristen-nek ugye nincs, Jennifer pedig napjaink egyik olyan színésznője, aki fiatal és tényleg tehetséges. Ha ő lenne a főszereplő, még meg is nézném, de így már nem érdekel, mert nincs kedvem Kristen bamba fejét bámulni, közben pedig azon dühöngeni, hogy, ha nem mindenkit a pénz érdekelne, akkor most Jen pofiját nézhetném. De már minden a pénzről szól, éppen ezért választották őt. Még a botrányaiban is keresik a pénz lehetőségét, hogy minél többet tudjanak lehúzni belőle. A tehetséget ma már mindenki lesz*rja..
5 felhasználónak tetszik: Adrianna, IAmTheCheeseMaestro, Vampiregirl1, dóóra, Hustler
2012. augusztus 03. 12:02 #65
- törölt felhasználó -    
Kristen meg se érdemelte ezt a szerepet pardon.gif Jennifernek kellet volna kapnia!
2012. augusztus 03. 12:06 #66
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Jó lenne ha elbújna már azzal a nagy színészi tehetségével!
2012. augusztus 03. 12:08 #67
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1877
Csatolások: 1418
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (Adrianna @ 2012.08.03. 11:52)
Én figyelek rád.  wink.gif Megértem, hogy lehet nem is akarta Jen a szerepet, de Ő is és még mások is sokkal jobb választások lettek volna erre a szerepre.

Öröm, hogy nem csak süket fülekre találok. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Én elfogult vagyok, úgyhogy ha engem kérdeznél, minden szerepre Jent választanám; ugyanakkor Kristent sem írtam még le. Lássuk be, hogy a legismertebb karaktere nem igazán ad teret széles színészi spektrumnak. wink.gif
2012. augusztus 03. 12:09 #68
krisztinah01
krisztinah01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.19.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 178144
Offline offline
hát.. feltűnő szépség... smileeee.gif Kristen annyira nem az...
a történelem meg csak nem ismétli meg önmagát, bár kitudja. :S
2012. augusztus 03. 12:13 #69
- törölt felhasználó -    
Idézet
A gyönyörű és teljesen egészséges Peyton-t fogja játszani
Már elnézést de Kristen mióta gyönyörű?Tök átlagos az arca és még szépnek sem nevezhető pardon.gif Színészi tehetsége sincs,tök unalmas arcokat vág a filmekben is.Jennifer viszont sokkal tehetségesebb és rá tökéletesen illene a szerep mert Kristennel ellentétben Jennifer gyönyörű.Szerintem ezt a szerepet Kristen azért kapta meg, mert elcsábította ennek a rendezőnek is a fejét sleep.gif
2012. augusztus 03. 12:15 #70
zsanca052
zsanca052
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.03.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 182336
Offline offline
Most tényleg Miss Málészáj kapta a szerepet?!Emberek!!Mégcsak nem is szép!Generációnk színészei közül ő a legnagyobb gyalázat ő és Jennifer ég és föld!idiótákkal vagyok körülvéve...a könyvet talán elolvasom,érdekes sztorinak tűnik,de hogy a filmet meg nem nézem az 100%
1 felhasználónak tetszik: IAmTheCheeseMaestro
2012. augusztus 03. 12:15 #71
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2012.08.03. 12:08)
Öröm, hogy nem csak süket fülekre találok. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 
Én elfogult vagyok, úgyhogy ha engem kérdeznél, minden szerepre Jent választanám; ugyanakkor Kristent sem írtam még le. Lássuk be, hogy a legismertebb karaktere nem igazán ad teret széles színészi spektrumnak. wink.gif

Gondolom a Twilightra gondolsz, ami valóban nem adott igazán teret számára, de vannak/voltak más filmjei és engem ott sem győzött meg. Pl. Joan Jett karaktere sem volt valami igazán jó számára. Én mindenhol ugyanazt az arcát látom, egyedül a Pánikszobában láttam érzelmeket is rajta. Legtöbbször alszok az ő jelenetein, sajnos ez az igazság. lazy.gif
1 felhasználónak tetszik: IAmTheCheeseMaestro
2012. augusztus 03. 12:17 #72
FüMá
FüMá
síugrásb*zi
 
StátuszNo one can hurt us like we've hurt ourselves
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 106
Azonosító: 166064
Offline offline
Idézet (Andro @ 2012.08.03. 11:02)
Ami nincs, abban nem lehet csalódni.  biggrin.gif  _nevet.gif

A számból vetted ki a szót. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: IAmTheCheeseMaestro
2012. augusztus 03. 12:22 #73
patrícia4
patrícia4
 
StátuszPatrícia még nem állította be a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 7621
Csatolások: 1240
Azonosító: 126309
Offline offline
Nos én akkor is örültem volna ha Jen kapja meg a szerepet blush.gif
De annak is örülök hogy Kristen karrierjét nem befolyásolja a magánélete.Gratulálok neki a szerepért,biztos nagyon jól fogja alakítani.
2012. augusztus 03. 12:23 #74
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2012.08.03. 12:08)
Öröm, hogy nem csak süket fülekre találok. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 
Én elfogult vagyok, úgyhogy ha engem kérdeznél, minden szerepre Jent választanám; ugyanakkor Kristent sem írtam még le. Lássuk be, hogy a legismertebb karaktere nem igazán ad teret széles színészi spektrumnak. wink.gif

Én is elég elfogult vagyok, bár Kristent évek óta nem kedvelem. Nem csak az Alkonyat miatt, a Hófehér és a Vadászos történetben adtam neki egy esélyt, de a felénél teljesen meguntam... És értem én, hogy két éve nyilatkozta, azóta lehet, hogy ideje sem lenne rá, de neki én is jobban örülnék. smileeee.gif
2012. augusztus 03. 12:24 #75
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hát azért ez gáz. Most komolyan Kristen lesz megint a "jaj de szép lány"? Ne már, a Hófehér és a vadász is eléggé nevetségessé sikeredett, könyörgöm Jennifer ezerszer csinosabb, mint Kristen, ezzel a folyton ugyan úgy bámulok a kamerába bamba nézésénél. Hát én őszintén reménykedtem Jennifer sikerében, így azt hiszem ezt a filmet is kihagyom. smileeee.gif
2012. augusztus 03. 12:28 #76
- törölt felhasználó -    
Jennifer úgy néz ki mint egy kislány. Nem csúnya, csak benne, ilyen kislányos a báj. Nem hiszem, hogy egy ilyen szerepre, pont ő lenne a megfelelő.
Kristen vele ellentétben, igazi nő. Vele szemben lehetne is szexuális vonzalmat érezni.
A Twilight saga, híres lett. Nagyon is. A rajongó tábora megsokszorozódott. Szerintem, többek között ezért is kapta meg a szerepét.
1 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend
2012. augusztus 03. 12:28 #77
- törölt felhasználó -    
Remek, egy jónak ígérkező film amit megint elrontanak. reklamalo.gif
1, Patrícia4! a karrierjét igenis befolyásolja a magánélete. Mivel színészi "tehetsége" egyenlő a nullával, nagyon más ok nincs. Most mindenki Kristinnel foglalkozik és ( bár én Jennifer rajongó vagyok) sajnos e miatt a botrány miatt híresebbnek, felkapottabbnak számít. A filmet megfogom nézni hátha most kivételesen nem a bamba képét fogja mindig mutatni, hanem megpróbál érzelmeket is kifejezni. Szegény Jennifer most rossz lehet neki.
2012. augusztus 03. 12:29 #78
Syn.Is.My.Sin
Syn.Is.My.Sin
új tag
 
Státuszmy name is Bond. Covalent Bond.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 0
Azonosító: 152756
Offline offline
én azt tartom felettébb érdekesnek, hogy ez a rendező nem tart attól, hogy a film bejövetele esetleg a vártnál alacsonyabb lesz. persze a twilight-nál volt viszonyítási alap, de azért gondolom itt is megvan a minimum, amire számítanak. nekem kicsit gyanús így ez az egész, nem hiszem el, hogy egy rendező ne tartana a jövedelemcsökkenéstől.
a dolgok jelenlegi állása szerint én látok némi esélyt arra, hogy kristen nem a "színészi képességei", vagy éppen a "szépsége" miatt kapta meg a szerepet.
2012. augusztus 03. 12:32 #79
- törölt felhasználó -    
Könyörgöm, csak nem követi el ugyanazt a hibát kétszer! Pláne, ha megbánta.
A film különben elég érdekes lehet, nem igazán nézek ilyesmit, de lehet, hogy mégis megnézem Kristen miatt smileeee.gif
Nem tudom, Jennifer milyen színésznő, nem láttam még egy filmjét sem, de én nagyon szurkolok Kristennek, hogy sikerüljön kilépnie a "Bella skatulyából", ahogy Robert is tette.
2012. augusztus 03. 12:35 #80
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2805
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Idézet (gvilcsi @ 2012.08.03. 11:45)
Szerintem meg megérdfemli a szerepét igen is jó színésznő.És az ő dolga az hogy kivel jönn össze.Amúgy is mivan azzal hogy ha valaki átlagos?Szerintem semmi baj nincs vele.Meg nem minden ki nézzhez ki úgy mint egy pláza cica akinek nem is biztos plasztikáztatva van mindene.Szóval szerintem jó hogy meg kapta a szerepet.HAJRÁ KRISTEN!!Ja és engem nem érdekel Robert Patison más férfi 2 perc alatt túl van az ilyennen.



Mert Jennifer Lawrence pont úgy néz ki, mint egy agyon plasztikázott cicababa, mi??? _nevet.gif rohog.gif
A lényeg, hogy bár szerintem Jennifer sem a lenne a legtökéletesebb választás egy ilyen szerepre, de lényegesen jobb színésznői teljesítményt látnánk tőle mint Kristentől...
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok