Idézet (RockerŁány @ 2013.02.11. 16:25)
Jól jött ez az A7X topic. :)
Ők a kedvenceim...
RIP Jimmy.
Ők a kedvenceim...
RIP Jimmy.
Sajnos mostanában nem vagyunk annyira aktívak, mint régen. ://
De üdvözlünk köreinkben. ^^
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Lilimooo
|
|
Eperfa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.16. Hozzászólás: 571 Csatolások: 4 Azonosító: 158518 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Eperfa
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
13 éves volt, amikor így döntött.