Starity

Avenged Sevenfold IV.

23 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 01. 23:23 #121
- törölt felhasználó -    
Pénztár és árufeltöltő xD Kell a pénz. De mintha már mondtam volna... biggrin.gif
Csak egy emelt? Ez gááz :S

Sok sikert, Lilimooo! biggrin.gif

Amúgy... Matt új képe nagyon aranyos wub.gif

Idézet (Eszti181 @ 2012.09.01. 21:18)
amúgy mentem volna emelt törire is, de csak egy emelt tantárgyam lehet... -.-" no mind1
am mit fogsz dolgozni??
meg az emelt matekot nem az a tanár fogja tartani aki eddig tanított szóval ezerszer inkább megyek oda. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Darkness
2012. szeptember 02. 00:15 #122
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.09.01. 23:23)
Pénztár és árufeltöltő xD Kell a pénz. De mintha már mondtam volna... :D
Csak egy emelt? Ez gááz :S
Sok sikert, Lilimooo! :D 
Amúgy... Matt új képe nagyon aranyos  :wub:


igen közben már rájöttem néha rossz a memóriám bocsi :'D
ja :// de nincs mit tenni. megkérdeztem a tanárt, aki ezeket intézi, hogy mi van akkor ha az emelt matek még sem jön be mondjuk így az első hónap után és át akarok menni törire. erre rám förmedt, hogy hogy merészelek ilyet kérdezni. Oo mintha a szexuális életéről kérdeztem volna. Oo én meg mondtam, neki, hogy bocsánat, hogy kérdezni mertem mikor direkt azért jött be az osztályunkba, hogy ha bárkinek van valami kérdése akkor válaszoljon rá... de az a nő amúgy se komplett...

nehéz szülés volt az a kép. több, mint 4000 képem van róluk, de mire találtam egy olyat amit megfelelőnek találtam profilképnek és eddig még nem volt ne tud meg. :D már az idegbaj kerülgetett. :DD
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Lilimooo
2012. szeptember 02. 07:02 #123
- törölt felhasználó -    
Semmi baj, előfordul biggrin.gif
Hát, vannak ilyen idegbeteg emberek -.-"
Igen, én is így szoktam lenni Synnel XD Szuper képei vannak, de sajnos nem mind megfelelő profilképnek.

Idézet (Eszti181 @ 2012.09.02. 00:15)
igen közben már rájöttem néha rossz a memóriám bocsi :'D
ja :// de nincs mit tenni. megkérdeztem a tanárt, aki ezeket intézi, hogy mi van akkor ha az emelt matek még sem jön be mondjuk így az első hónap után és át akarok menni törire. erre rám förmedt, hogy hogy merészelek ilyet kérdezni. Oo mintha a szexuális életéről kérdeztem volna. Oo én meg mondtam, neki, hogy bocsánat, hogy kérdezni mertem mikor direkt azért jött be az osztályunkba, hogy ha bárkinek van valami kérdése akkor válaszoljon rá... de az a nő amúgy se komplett...
nehéz szülés volt az a kép. több, mint 4000 képem van róluk, de mire találtam egy olyat amit megfelelőnek találtam profilképnek és eddig még nem volt ne tud meg. biggrin.gif már az idegbaj kerülgetett. biggrin.gifD
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 02. 14:13 #124
- törölt felhasználó -    
Két kedvenc, és mindkettő lapja nálam van biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Lilimooo
2012. szeptember 02. 14:43 #125
- törölt felhasználó -    
Csináltam egy újat XD
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Darkness
2012. szeptember 02. 17:31 #126
- törölt felhasználó -    
Ezt láttátok/hallottátok már? laugh.gif Chris Jericho + Matt = Perfection heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Lilimooo
2012. szeptember 02. 18:24 #127
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (Krissy 98 @ 2012.09.02. 17:31)
Ezt láttátok/hallottátok már? laugh.gif Chris Jericho + Matt = Perfection heart.gif 


Már töltöm is wink.gif
2012. szeptember 02. 23:15 #128
- törölt felhasználó -    
:DDD
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9qqx16tzx1rvgj7xo1_500.jpg
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 03. 13:47 #129
- törölt felhasználó -    
Hehe biggrin.gif

Idézet (Eszti181 @ 2012.09.02. 23:15)
:DDD
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9qqx16tzx1rvgj7xo1_500.jpg
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 03. 13:52 #130
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (Krissy 98 @ 2012.09.02. 17:31)
Ezt láttátok/hallottátok már? :lol: Chris Jericho + Matt = Perfection :heart: 


Én igen, nagyon szeretem^^:)
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 03. 15:04 #131
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Egyébként, kinek milyen volt az első nap? Melyik órán untátok magatokat, és hallgattátok a fiúkat?biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 03. 15:10 #132
- törölt felhasználó -    
Köszönöm kérdésedet... hát az évzáró - nekünk ma volt - késve indult természetesen, fél órát tartott, aztán a termünkbe mentünk, elintézni a papírmunkát, megkaptuk a holnapi órarendet, és hazamentünk. Holnap négy órám lesz egyenlőre, mert ez még nem ideiglenes XD. Rövid volt, és tűrhető. Ma még nem hallgattam a fiainkat, de azt hiszem, nem ártana a lelki fröccs biggrin.gif És telepakolom a telefonomat velük, és a BSB-vel wub.gif Bár Revről meg a srácokról van egy-egy kép az irataimnál is smileeee.gif Neked hogy telt az első napod? biggrin.gif

Idézet (Lilimooo @ 2012.09.03. 15:04)
Egyébként, kinek milyen volt az első nap? Melyik órán untátok magatokat, és hallgattátok a fiúkat?biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Darkness
2012. szeptember 03. 15:18 #133
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.09.03. 15:10)
Köszönöm kérdésedet... hát az évzáró - nekünk ma volt - késve indult természetesen, fél órát tartott, aztán a termünkbe mentünk, elintézni a papírmunkát, megkaptuk a holnapi órarendet, és hazamentünk. Holnap négy órám lesz egyenlőre, mert ez még nem ideiglenes XD. Rövid volt, és tűrhető. Ma még nem hallgattam a fiainkat, de azt hiszem, nem ártana a lelki fröccs :D És telepakolom a telefonomat velük, és a BSB-vel  :wub: Bár Revről meg a srácokról van egy-egy kép az irataimnál is :) Neked hogy telt az első napod? :D


Évzáró?:D
Hát, én ugye Református iskolába járok:'D A templomban volt az évnyitó, és az is csúszott, mert a zászló vivők - egyik haverom is az - elfelejtették, hogy nekik be kéne hozni a zászlót, szóval ott szerencsétlenkedtek egy darabig:D Egyébként jó nap volt, 5 osztályfőnöki volt megtartva, megbeszéltük a dolgokat, meg ugye hülyültünk:D Egyszóval viccesen telt a nap:D
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 03. 15:24 #134
- törölt felhasználó -    
Igen, nálunk mindig ezzel indul az év, aztán van egy osztályfőnöki nap, amit végzősök lévén, heves tiltakozással ültünk végig XD

Idézet (Lilimooo @ 2012.09.03. 15:18)
Évzáró?biggrin.gif 
Hát, én ugye Református iskolába járok:'D A templomban volt az évnyitó, és az is csúszott, mert a zászló vivők - egyik haverom is az - elfelejtették, hogy nekik be kéne hozni a zászlót, szóval ott szerencsétlenkedtek egy darabig:D Egyébként jó nap volt, 5 osztályfőnöki volt megtartva, megbeszéltük a dolgokat, meg ugye hülyültünk:D Egyszóval viccesen telt a nap:D
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Darkness
2012. szeptember 03. 16:28 #135
- törölt felhasználó -    
Nekünk be kellett menni ünneplőben azért, hogy az osztály teremből nézhessük végig azt a felvételt amit már vagy 10 éve játszanak, csak az elején még annyit hozzá tettek, hogy az igazgató visszavonul és ideiglenesen a Körtési tanárnő(akiről nem rég meséltem) veszi át a helyét mivel ő az egyik igazgató helyettes. utána volt még 3 ofő óra, az utolsóról hamarabb haza mehettünk, hála Milánnak mert ő ki jelentette, hogy hülye lesz bent ücsörögni még egy órát. :D és megkaptam a világ legjobb órarendjét. ^^ a pénteket és a b hét szerdáját leszámítva minden nap nyolc órám van és ebben még a 2 orosz órám nincs benne. ^^ szóval k*rva jó... ((: és akkor még suli után első két hónapban föci tanár is...
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Darkness
2012. szeptember 03. 17:04 #136
- törölt felhasználó -    
8 óra? ohmy.gif Te csak viccelsz, ugye? Ez állat... öhm... emberkínzás ohmy.gif
Én nem kaptam meg a teljes órarendemet, de eddig nem igazán voltam elégedett vele, bár a tavalyi nem volt rossz. Nekünk meg nincs tesióránk ^^

Idézet (Eszti181 @ 2012.09.03. 16:28)
Nekünk be kellett menni ünneplőben azért, hogy az osztály teremből nézhessük végig azt a felvételt amit már vagy 10 éve játszanak, csak az elején még annyit hozzá tettek, hogy az igazgató visszavonul és ideiglenesen a Körtési tanárnő(akiről nem rég meséltem) veszi át a helyét mivel ő az egyik igazgató helyettes. utána volt még 3 ofő óra, az utolsóról hamarabb haza mehettünk, hála Milánnak mert ő ki jelentette, hogy hülye lesz bent ücsörögni még egy órát. biggrin.gif és megkaptam a világ legjobb órarendjét. ^^ a pénteket és a b hét szerdáját leszámítva minden nap nyolc órám van és ebben még a 2 orosz órám nincs benne. ^^ szóval k*rva jó... ((: és akkor még suli után első két hónapban föci tanár is...
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 03. 17:16 #137
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.09.03. 17:04)
8 óra? :o Te csak viccelsz, ugye? Ez állat... öhm... emberkínzás :o
Én nem kaptam meg a teljes órarendemet, de eddig nem igazán voltam elégedett vele, bár a tavalyi nem volt rossz. Nekünk meg nincs tesióránk ^^


végül is én választottam magamnak szóval nem igazán panaszkodhatok. :DD
itt egy kép róla :D
útmutató:
a Tiism az a Titkár Ismeretek
a Gvi az a Gazdaság és vállalkozás ismeretek
a Inf.alk. az az Informatika alkalmazás vagy mit tudom én már nem emlékszem, de szerintem nem ez, de most jó ez. :DD
a Gél az Gépírás és levelezés
a Tis pedig Társadalom tudomány
néhány tantárgyat nem értem minek tanulunk... ://
SZERK: de Informatikai alkalmazás rákérdeztem :DD
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 03. 17:54 #138
- törölt felhasználó -    
Amíg szakmát tanultam, én is így voltam a gazdaságival pardon.gif Most a matekkal vagyok így XD
Mondtam az osztálytársaimnak, hogy ha valaki leérettségizik helyettem matekból, akkor én bevállalom vagy a magyart vagy az angolt az helyett, aki bevállalja helyettem a matekot XD Nagyon hülye vagyok hozzá biggrin.gif

Idézet (Eszti181 @ 2012.09.03. 17:16)
végül is én választottam magamnak szóval nem igazán panaszkodhatok. biggrin.gif
itt egy kép róla biggrin.gif
útmutató:
a Tiism az a Titkár Ismeretek
a Gvi az a Gazdaság és vállalkozás ismeretek
a Inf.alk. az az Informatika alkalmazás vagy mit tudom én már nem emlékszem, de szerintem nem ez, de most jó ez. biggrin.gifD
a Gél az Gépírás és levelezés
a Tis pedig Társadalom tudomány
néhány tantárgyat nem értem minek tanulunk... ://
SZERK: de Informatikai alkalmazás rákérdeztem biggrin.gifD
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Darkness
2012. szeptember 03. 20:47 #139
- törölt felhasználó -    
KIÁLLÍTOTTÁK JIMMY KÉPÉT!

És egy friss interjú Synyster F*cking Gatesszel! beer.gif



Ki szeretne cikket írni ezekből? tongue.gif

Plusz egy kép a csapatról XD
http://i.imgur.com/ctJFW.png
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Darkness
2012. szeptember 04. 14:45 #140
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.09.03. 20:47)
KIÁLLÍTOTTÁK JIMMY KÉPÉT!
És egy friss interjú Synyster F*cking Gatesszel!  beer.gif 

Ki szeretne cikket írni ezekből? tongue.gif
Plusz egy kép a csapatról XD
http://i.imgur.com/ctJFW.png


Ott van a kedvenc és a 2. kedvenc énekesem wub.gif
A kép pedig nagyon..szép
23 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

The Rev The Rev 1820.