Starity

Avenged Sevenfold IV.

23 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 01. 19:05 #101
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.09.01. 19:02)
Szia, üdv itt! beer.gif 
Hát az túlzás, hogy ezerrel... unsure.gif meg kissé elkanyarodtunk a fiúktól  blush.gif


biggrin.gif Csak egy kicsit wink.gif
2012. szeptember 01. 19:08 #102
- törölt felhasználó -    
Hír: beküldtem egy elhunyt tehetségekről szóló cikket, remélem, megjelenik, mert Revről is írtam benne, természetesen smileeee.gif
Meg volt valami gubanc a deathbatnewszal az Isaac hurrikán miatt, de úgy tűnik, helyreállt a rend biggrin.gif Remélem, a fiúkról is lesz valami hír!
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Devil93
2012. szeptember 01. 19:20 #103
- törölt felhasználó -    
ha elkanyarodunk is mindig vissza térünk hozzájuk egy kis idő után. :DD
ilyen cikket egyszer már írtál nem??
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 01. 19:22 #104
- törölt felhasználó -    
Psszztt... wink.gif Az előző profilommal amúgy... de azt nem küldtem be újra :$

Idézet (Eszti181 @ 2012.09.01. 19:20)
ha elkanyarodunk is mindig vissza térünk hozzájuk egy kis idő után. biggrin.gifD
ilyen cikket egyszer már írtál nem??
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 01. 19:24 #105
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.09.01. 19:22)
Psszztt... ;) Az előző profilommal amúgy... de azt nem küldtem be újra :$


Te lepisszegtél? :O Te lepisszegtéél?? :OO Engem te pisszegjél le! :D
Akkor újra írtad? vagy egy másikat írtál amiben szintén benne van? :DD Azért remélem megjelenik :DD
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Lilimooo
2012. szeptember 01. 19:27 #106
- törölt felhasználó -    
Oh, de még hogyan! biggrin.gif biggrin.gif Még jó hogy! Hát ez TITOK ;D
Nem, ez ugyanaz, kisebb javításokkal, cikkekkel és információkkal kiegészítve biggrin.gif beer.gif

Idézet (Eszti181 @ 2012.09.01. 19:24)
Te lepisszegtél? ohmy.gif Te lepisszegtéél?? ohmy.gifO Engem te pisszegjél le! biggrin.gif
Akkor újra írtad? vagy egy másikat írtál amiben szintén benne van? biggrin.gifD Azért remélem megjelenik biggrin.gifD
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 01. 19:29 #107
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.09.01. 19:27)
Oh, de még hogyan! :D :D Még jó hogy! Hát ez TITOK ;D
Nem, ez ugyanaz, kisebb javításokkal, cikkekkel és információkkal kiegészítve :D  :koccint:


ooohh éééértem. ^^
amúgy Darkness neked ki a kedvenced a bandából, hopp és már vissza is tértünk a fiúkhoz. jeej :DD
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 01. 19:30 #108
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (Eszti181 @ 2012.09.01. 19:29)
ooohh éééértem. ^^
amúgy Darkness neked ki a kedvenced a bandából, hopp és már vissza is tértünk a fiúkhoz. jeej biggrin.gifD


Nem szeretek választani, de ha nagyon kell, akkor: The Rev cry.gif
1 felhasználónak tetszik: Lilimooo
2012. szeptember 01. 19:31 #109
- törölt felhasználó -    
Nekem is! Meg Synyminis ^-^ De reméljük nem mini XD _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif

Idézet (Darkness @ 2012.09.01. 19:30)
Nem szeretek választani, de ha nagyon kell, akkor: The Rev  cry.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 01. 19:32 #110
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darkness @ 2012.09.01. 19:30)
Nem szeretek választani, de ha nagyon kell, akkor: The Rev  :sír:


ilyen sem volt még :D
általában vagy Matt(köhöm) vagy Syn vagy Zacky. :DD de jó hogy van egy Jimmy-s tagunk is. ^^
aamúúúúgy mi a t*köm van az SzSMRSz&DBO avikkal?? :DD
2012. szeptember 01. 19:50 #111
- törölt felhasználó -    
Nem tudom :S Nekem valszeg nem nagyon lesz már időm ezzel foglalkozni, de majd meglátom. A többieket, akik bevállalták, nem tudom... vagy csak ketten vállaltuk be? :S

Idézet (Eszti181 @ 2012.09.01. 19:32)
ilyen sem volt még biggrin.gif
általában vagy Matt(köhöm) vagy Syn vagy Zacky. biggrin.gifD de jó hogy van egy Jimmy-s tagunk is. ^^
aamúúúúgy mi a t*köm van az SzSMRSz&DBO avikkal?? biggrin.gifD
2012. szeptember 01. 20:01 #112
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (Eszti181 @ 2012.09.01. 19:32)
ilyen sem volt még biggrin.gif
általában vagy Matt(köhöm) vagy Syn vagy Zacky. biggrin.gifD de jó hogy van egy Jimmy-s tagunk is. ^^
aamúúúúgy mi a t*köm van az SzSMRSz&DBO avikkal?? biggrin.gifD


Lehet, hogy h*lye vagyok, de mi az? blink.gif
2012. szeptember 01. 20:25 #113
- törölt felhasználó -    
neeem már mindenki megcsinálta aki mondta és el is küldte csak az érdekelt, hogy összeszedte-e valaki őket mert nekem csak a Syn-es meg az Arin-os van amit ugye én csináltam meg talán meg van még Lilimooo-é is.

az SzSMRSz&DBO egy rövidítés. :DD még az előző topicban találtuk mi magunkra. Szerencsétlen Sorsüldözött Magyar Rajongók Szövetkezete és Deathbat B*ches Organisation(nem tudom hogy írják asszem így :'D) és gondolkodtunk egy egységes avin, mindenki csinált egyet vagy kettőt, mindenki választott magának a srácok közül egyet és arról egy évről évre gifet csinált. és addig szép is jó volt míg végre mindenki megcsinálta csak aztán szerintem mindenki b*szott összeszedni őket. :'D
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Lilimooo
2012. szeptember 01. 20:30 #114
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darkness @ 2012.09.01. 20:01)
Lehet, hogy h*lye vagyok, de mi az?  blink.gif

Még az előző topicban "létrehoztunk" egy csoport féleséget, mi, A7X rajongók. Poénnak indult, hogy majd házról házra járunk (ez Lenora ötlete volt) és összegyűjtünk pénzt, hogy kimehessünk Huntington Beachre a fiúkhoz. biggrin.gif És ez lett az elnevezésünk, ami mellé lett volna egyen avatar is. Ez a magyarázat dióhéjban, ha valaki máshogyan emlékszik és még kell kiegészítés, akkor bocsánat. blush.gif
Egyébként én el vagyok havazva: kezdődik a gimi, ráadásul egy nehéz gimibe mentem, szóval élni sem lesz időm... Mattet is ezért bíztam Lenorára, mert tudom, hogy ő szereti, vigyáz rá. Nem adtam volna másnak, mert annál sokkal jobban szeretem Shadowst. Szóval, ha csak a tetszik gombot nyomogatom, az azért van, hogy tudjátok, figyelemmel kísérem a topicot, de nincsen energiám/időm írni. Van, hogy telefonról olvasgatok, de ott az írás macerás, szóval kérek egy kis megértést!! unsure.gif Jaj, és sok sikert mindenkinek az évkezdéshez, azt hiszem el fog kélni!! beer.gif Aztán nem a fiúkról álmodozni matekóra közben... rohog.gif wink.gif
És jó, hogy vannak új tagok, csak kár, hogy nem maradnak huzamosabb ideig.
2 felhasználónak tetszik: Darkness, Lilimooo
2012. szeptember 01. 20:32 #115
- törölt felhasználó -    
Értem, és igen, így kell írni ;D

Idézet (Eszti181 @ 2012.09.01. 20:25)
neeem már mindenki megcsinálta aki mondta és el is küldte csak az érdekelt, hogy összeszedte-e valaki őket mert nekem csak a Syn-es meg az Arin-os van amit ugye én csináltam meg talán meg van még Lilimooo-é is.
az SzSMRSz&DBO egy rövidítés. biggrin.gifD még az előző topicban találtuk mi magunkra. Szerencsétlen Sorsüldözött Magyar Rajongók Szövetkezete és Deathbat B*ches Organisation(nem tudom hogy írják asszem így :'D) és gondolkodtunk egy egységes avin, mindenki csinált egyet vagy kettőt, mindenki választott magának a srácok közül egyet és arról egy évről évre gifet csinált. és addig szép is jó volt míg végre mindenki megcsinálta csak aztán szerintem mindenki b*szott összeszedni őket. :'D
2012. szeptember 01. 20:33 #116
- törölt felhasználó -    
Idézet (bakocsenge @ 2012.09.01. 20:30)
Még az előző topicban "létrehoztunk" egy csoport féleséget, mi, A7X rajongók. Poénnak indult, hogy majd házról házra járunk (ez Lenora ötlete volt) és összegyűjtünk pénzt, hogy kimehessünk Huntington Beachre a fiúkhoz. :D És ez lett az elnevezésünk, ami mellé lett volna egyen avatar is. Ez a magyarázat dióhéjban, ha valaki máshogyan emlékszik és még kell kiegészítés, akkor bocsánat. :blush: 
Egyébként én el vagyok havazva: kezdődik a gimi, ráadásul egy nehéz gimibe mentem, szóval élni sem lesz időm... Mattet is ezért bíztam Lenorára, mert tudom, hogy ő szereti, vigyáz rá. Nem adtam volna másnak, mert annál sokkal jobban szeretem Shadowst. Szóval, ha csak a tetszik gombot nyomogatom, az azért van, hogy tudjátok, figyelemmel kísérem a topicot, de nincsen energiám/időm írni. Van, hogy telefonról olvasgatok, de ott az írás macerás, szóval kérek egy kis megértést!! :unsure: Jaj, és sok sikert mindenkinek az évkezdéshez, azt hiszem el fog kélni!! :koccint: Aztán nem a fiúkról álmodozni matekóra közben... :rohog:  ;) 
És jó, hogy vannak új tagok, csak kár, hogy nem maradnak huzamosabb ideig.


megértjük ^^ nekem is elég sz*r évem lesz főleg az első 2 hónapban utána már csak az órákkal kell megbirkózni emelt matek vááárlak! :DD
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 01. 20:39 #117
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Ja, értem...ötletes, az biztos wink.gif
2012. szeptember 01. 20:39 #118
- törölt felhasználó -    
Nekem meg meló suli mellett :S És még a jövő héten be kell tanulnom tongue.gif Izgatott is vagyok, de ugyanakkor nem is várom annyira. Ráadásul utolsó évem :S Hát majd meglátjuk, mit hozok össze biggrin.gif
Emelt matek? Az húúzós :S Sok sikert hozzá! beer.gif

Idézet (Eszti181 @ 2012.09.01. 20:33)
megértjük ^^ nekem is elég sz*r évem lesz főleg az első 2 hónapban utána már csak az órákkal kell megbirkózni emelt matek vááárlak! biggrin.gifD
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 01. 21:18 #119
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.09.01. 20:39)
Nekem meg meló suli mellett :S És még a jövő héten be kell tanulnom :P Izgatott is vagyok, de ugyanakkor nem is várom annyira. Ráadásul utolsó évem :S Hát majd meglátjuk, mit hozok össze :D
Emelt matek? Az húúzós :S Sok sikert hozzá!  :koccint:


amúgy mentem volna emelt törire is, de csak egy emelt tantárgyam lehet... -.-" no mind1
am mit fogsz dolgozni??
meg az emelt matekot nem az a tanár fogja tartani aki eddig tanított szóval ezerszer inkább megyek oda. :D
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2012. szeptember 01. 23:14 #120
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (bakocsenge @ 2012.09.01. 20:30)
Még az előző topicban "létrehoztunk" egy csoport féleséget, mi, A7X rajongók. Poénnak indult, hogy majd házról házra járunk (ez Lenora ötlete volt) és összegyűjtünk pénzt, hogy kimehessünk Huntington Beachre a fiúkhoz. biggrin.gif És ez lett az elnevezésünk, ami mellé lett volna egyen avatar is. Ez a magyarázat dióhéjban, ha valaki máshogyan emlékszik és még kell kiegészítés, akkor bocsánat. blush.gif 
Egyébként én el vagyok havazva: kezdődik a gimi, ráadásul egy nehéz gimibe mentem, szóval élni sem lesz időm... Mattet is ezért bíztam Lenorára, mert tudom, hogy ő szereti, vigyáz rá. Nem adtam volna másnak, mert annál sokkal jobban szeretem Shadowst. Szóval, ha csak a tetszik gombot nyomogatom, az azért van, hogy tudjátok, figyelemmel kísérem a topicot, de nincsen energiám/időm írni. Van, hogy telefonról olvasgatok, de ott az írás macerás, szóval kérek egy kis megértést!! unsure.gif Jaj, és sok sikert mindenkinek az évkezdéshez, azt hiszem el fog kélni!! beer.gif Aztán nem a fiúkról álmodozni matekóra közben... rohog.gif  wink.gif 
És jó, hogy vannak új tagok, csak kár, hogy nem maradnak huzamosabb ideig.



Hát, igen, mindenkinek sok sikert a tanévhez, nekem ez az utolsó év, és valószínű elég nehéz lesz:S De azért semmi esetre sem mondok le arról, hogy a fiúkról álmodozzam matekóra közben biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
23 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

The Rev The Rev 1825.