Starity

Vírus? riched32.dll

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2007. március 07. 23:12 #21
zoomify
zoomify
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.19.
Hozzászólás: 1799
Csatolások: 46
Azonosító: 5440
Offline offline
igen, ezt még lehet variálni, h két winyója van vkinek és 2 os rajtuk, és lehetõleg az egyik vírusmentes naggyából


Idézet(alien4 @ 2007. March 7. - 05:15)
amúgy meg ienkor a legjobb ha nem akarsz új rendszert öregem h vinyó ki és fel haverhoz ott meg adsz neki egy NAV-ot...
így mivel nem boot/bios vírusról van szó nem mászik át semmi ha nem indtasz semmit a vinyóról csak belövöd a gépbe...
megjegyzed h minek volt vírusészlelése... megkeresed és ott 2 könnyed mozdulattal élsz mindenható jogoddal és törlöd... ezután 2-3 full sys scan és hiba megoldva...
ha ezek után is para van akkor meg szólj...
ez a legjobb megoldás ugyanis a vírusok makacs ám mégos aranyos teremtések és kritikus rendszerfolyamatként ismerteteik magukat, ergo nem engedik kitöröltetni magukat... tehát valószínü h otthonról arról a rendszerrõl nem fogod tudni megoldani...
és nem ekll megkeresni meg letölteni meg felülírni öregem...

hja és megint osztogathatnak az okosok!

2007. március 07. 23:31 #22
alien4
alien4
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.12.15.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 2181
Offline offline
gyerekek... kifejteneém amit válaszolni szeretnék de kurv_ra nicsn kedvem a ti lököttségeiteken idegelni magam... de kajak...
amúgy meg kajak megdumálom veletek MSNen.. vegyetek fel.... de csak mikrofonon! mralien4@freemail.hu
amúgy meg persze h felidegelem magam amikor a pagefil.sys kitörölhetõ meg cseréld le meg ienek...
a csökkekntettmód kajak igaz ha oan a vírus... az igaz! ergo tõled sry.. bár enm sok semmiért...a többiekét meg el sem olvastam... mert annyit írtatok és "egy mûveletlen ANALFABÉTA vok aki lusta a helyesírási hibákat javítgani"
amúgy meg tom h a legtöbbet a nav eszi de ki mire esküszik... én erre te arra ecsém... az én gépem hardwaresen elbírja... tehát megengedhetem magamnak...
hja és az FTP meg a többi csak példa volt és ha nem haragszotok meg talán azért nem írtam le a többit mert még minig lusta vok leírni... de nem is fogom...
a win az FO$ és ki sem állhatom amikor már a boot idõ duplázódik...
amúgy kajak tudjátok mi lesz a végén a tuti? biggrin.gif az h a gyerek nem is volt vírusos biggrin.gif akkor aztán szívhatjuk az agyunkat! de amúgy a megoldásra kíváncsi vok h mi lett a vége!
bye all hja és kössz az elõttemszólónak a támogatást!
2007. március 07. 23:40 #23
alien4
alien4
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.12.15.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 2181
Offline offline
hja és kajak szeretek kajakozni amikor szertném idegelni a másikat biggrin.gif de nem személyes biggrin.gif
2007. március 09. 10:20 #24
jjj
jjj
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.20.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 2614
Azonosító: 451
Offline offline
Idézet(Joe-ker @ 2007. March 7. - 20:47)
Viszont az eredeti problémához visszatérve, a dll-bemásolós megoldást kipróbáltad, jjj? Nem vált be?
A napali ( smileeee.gif ) gépemrõl hazaküldtem a fájlt, de semmi. Egyébként a helyén volt, és a hossza is egyezett.


Sajna most nem volt idõm tovább foglalkozni a dologgal, mert a Nõvérem kórházba (intenzív osztályra) került.

Csak még annyit, hogy a NAV-ot mindig frissítem, nielött elkezdek internetezni.

A Google kereséssel a riched32.dll-hez jelzett vírusok mind régiek, így, ha kifelejtettem volna egy frissítést, akkor is meg kellett volna fognia.

A Fiam gépével hálozatba van kapcsolva a gépem, rendszeres adatforgalmunk van. Az övé rendben mûxik.

Köszönöm a elõremutató hozzászólásokat. A többi meg nem érdekel.
2007. március 10. 18:19 #25
zero_cool51
zero_cool51
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1086
Azonosító: 49
Offline offline
Hát akkor már csak annyit mondunk, hogy jobbulást a nõvérednek...
2007. március 11. 13:31 #26
alien4
alien4
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.12.15.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 2181
Offline offline
át jah...
2007. március 12. 20:08 #27
jjj
jjj
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.20.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 2614
Azonosító: 451
Offline offline
Idézet(zero_cool51 @ 2007. March 10. - 19:19)
Hát akkor már csak annyit mondunk, hogy jobbulást a nõvérednek...
Nagyon köszi! smileeee.gif smileeee.gif
Õ már alakul. a gáp meg nem érdekel.
beer.gif
2007. április 03. 14:42 #28
jjj
jjj
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.20.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 2614
Azonosító: 451
Offline offline
Naszóval adtam a nyamvadtnak egy pofontot. Mivel igen lusta is tudok lenni, nem volt kedvem tovább gyötrõdni a kereséssel. rohog.gif

Mivel formázásról szó sem lehetett, mivel az wincsin levõ cuccot nem tudtam hova teni, így elõkaptam a TC-t és a win jónéhány érzékeny pontjába jó alaposan beletöröltem. Mondjuk ráment egy félórám, mert állandóan ellentkezett. mad.gif

XP telepító cd elõ és L variációval újraírtam a rendszert.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!