Starity

Brad Pitt: „Nem adhatunk pénzt minden koldusnak"

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 17. 09:53 #1
rek4
rek4
 
Státusz"Nem az a fontos, hogy a madár hányszor csap a szárnyával, hanem, hogy íveljen."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 891
Csatolások: 459
Azonosító: 160752
Offline offline
Az nagylelkűségéről ismert Pitt meglepő dolgokat árult el a pénzről, valamint erősen bírálta Beyoncét és Jay-Z-t.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. augusztus 17. 10:00 #2
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Ez a Brad is egyszer ezt mond, máskor azt. Ha eddig meg tudták csinálni, hogy állandóan adakozzanak, ezt most miért nem tudják? Az emberek nem a nagyszívűségükről híresek, ezt azért elmondhatjuk. És ez rájuk is vonatkozik, úgy látszik.
2012. augusztus 17. 10:02 #3
ZsófiiCicus
ZsófiiCicus
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.18.
Hozzászólás: 192
Csatolások: 0
Azonosító: 167467
Offline offline
teljesen igaza van,hiszen nincs a "világon" annyi pénz,amivel az összes szegény emberen segíteni lehetne!
Beyonce-ről és Jay-Z-ről pedig még sohasem hallottam h adományoztak vna,és Brad pedig nem "kritizálta" őket,ahogy a cikk írója fogalmazott,hanem elmondta a véleményét!
2012. augusztus 17. 10:02 #4
pinkgirl96
pinkgirl96
 
StátuszX-Faktor:♥Like♥ P.J.Z:(♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.25.
Hozzászólás: 774
Csatolások: 0
Azonosító: 178604
Offline offline
Igaza van Bradnek!!!biggrin.gif
2012. augusztus 17. 10:04 #5
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ha ők így látják jónak, akkor nekem már nincs beleszólásom. smileeee.gif
2012. augusztus 17. 10:05 #6
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Abban igaza van Bradnek, hogy nem adakozhatnak minden koldusnak, mert a végén ők állnak üres zsebbel,viszont ettől függetlenül szerintem nagyszívűek sok intézményt támogatnak.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, House Of Wax
2012. augusztus 17. 10:05 #7
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Igaza van.Állandóan adakoznak,már sok-sok éve.Azért annyi pénze senkinek sem lehet,hogy minden rászorulónak adjon.Hiszen,ahogy ő is mondta,akkor már te is ott állnál üres zsebekkel.
2012. augusztus 17. 10:05 #8
- törölt felhasználó -    
Először is: 1. senki nem tartott puskát a fejéhez, hogy adakozzon. 2. ha ennyire fukar, akkor miért vágott bele? 3. ha nem szívesen teszi, ezt akkor sem kellene kikiabálni a világnak, mert ettől csak a negatív kritika száma növekszik. 4. Beyonce és Jay-Z pénzéhez rajtuk kívül senkinek semmi köze ahhoz, hogy mire költik.
2012. augusztus 17. 10:05 #9
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Elég megtévesztő cikk, és szerintem elég negatív színben tünteti fel Bradet, és kicsit érzékelteti a cikkíró álláspontját is. Félreértés ne essék! Nem akarom semmi szín alatt a cikk íróját minősíteni.

Bradnek igaza van! Tényleg nem válthatják meg a világot Ők ketten Angie-vel. És abban is igaza van, hogy nem kell azért ész nélkül osztogatni a pénzt, mert van Nekik bőven. Sok gyerekük van, és az Ő jövőjüket is biztosítaniuk kell.

Egyébként mielőtt jönnének az ócsárló kommentek; légyszi gondoljatok arra is, hogy mennyit segítettek ahol csak tudtak embereken, és értelmezzétek Brad szavait is mielőtt ítélkeznétek felette.
5 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2, House Of Wax, Törpemókus, Vampiregirl1
2012. augusztus 17. 10:05 #10
SweatDream
SweatDream
visszatérő vendég
 
StátuszEgy cipő is megváltoztathatja az életed ... kérdezd csak meg Hamupipőkét! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 36
Azonosító: 183352
Offline offline
hát annyi pénzzel amennyi nekik van nem hiszem hogy félniük kéne attól hogy egy vasuk sem marad.
2012. augusztus 17. 10:05 #11
ZsófiiCicus
ZsófiiCicus
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.18.
Hozzászólás: 192
Csatolások: 0
Azonosító: 167467
Offline offline
Lizania: te mennyit adományoztál életedben és mennyit fogsz? örökbe fogsz vagy fogadtál legalább egy gyereket is?? csak mert ők 5-öt!
és ha egy kicsit belegondolsz 1000x többet adtak már másoknak,mint a többi sztárocska!
2012. augusztus 17. 10:06 #12
SweatDream
SweatDream
visszatérő vendég
 
StátuszEgy cipő is megváltoztathatja az életed ... kérdezd csak meg Hamupipőkét! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 36
Azonosító: 183352
Offline offline
Pöttömke ebben teljesen igazad van:)
2012. augusztus 17. 10:09 #13
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Egyetértek, hogy nem kell ész nélkül költekezni, félre kell tenni későbbre is, ha esetleg rosszabb idők következnének náluk. De ők soha nem lesznek olyan helyzetben, hogy az utcán kéne könyörögniük egy kis pénzért!
Én el sem tudok képzelni annyi pénzt a kezemben, amennyi nekik van. Ettől függetlenül ők sokat jótékonykodnak, abban pedig igazuk van, hogy csak úgy nem osztogathatják a pénzt. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2012. augusztus 17. 10:10 #14
- törölt felhasználó -    
Helyes. Igaza van, akkor is, ha csak ki lett ragadva a szövegkörnyezetből a lényeg. Most jönnek majd, hogy "de szívtelen, de gonosz." - de ki az a bolond, aki szétosztogatja a nehezen megkeresett pénzét? Ha milliomos, ha középosztály-beli. Kicsit éles sarkítás ugyan, de sokan a semmire szülnek, vállalnak gyereket, aztán csodálkoznak, hogy éheznek, nyomorognak, utcára kerülnek. Sok munkaképes pedig inkább koldul az utcán, ahelyett, hogy elmenne dolgozni.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2, Pöttömke, Törpemókus
2012. augusztus 17. 10:13 #15
- törölt felhasználó -    
"„Nézd, ez sosem lehet elég és mindig újabb problémákat hoz magával – csak mindig más mértékben.”


Mondja, aki tele van pénzzel. Igaz, nem kell ész nélkül költekezni, de sok ember nem önszántából szegény, sőt, a hajléktalanok sem jókedvükből laknak az utcán.
2012. augusztus 17. 10:19 #16
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Én igazat adok neki. Az már nagylelkűség volt, hogy örökbe fogadtak legalább egy gyerkőcöt is, erre ötöt. Azért adományoztak annyit, mert Ők tudtak miből. Ezzel nem vádolom őket, félreértés ne essék. De mondjuk azt én sem értem, hogyha Ők, akik milliomosok adakoznak, akkor a többi miért nem tud?
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, MadHatter
2012. augusztus 17. 10:28 #17
AMaya
AMaya
Átérző *-*
 
StátuszKit szeretünk igazán? Akiben az álmunk és a valóságunk egybeesik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.17.
Hozzászólás: 2108
Csatolások: 755
Azonosító: 43838
Offline offline
Szimpatikusak voltak mindig. Aki lefukarazza őket annak van valami zavara a szavak értelmezésével...
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2012. augusztus 17. 10:31 #18
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Azoknak akik nem adnak igazat Bradnak,csak annyit mondok:
1.Most őszintén,ha kicsit is olyan gazdagok lennétek,mint ők,adakoznátok?!Mert szerintem nem.
2.Az biztos hogy nem fogadnátok örökbe 5 gyereket.
Nem azt mondom,hogy félnek,hogy elvesztik az összes pénzüket,hanem,hogy az ilyenfajta adakozásoknál nincs megállás.Épp azért nem akarnak minden rászorulónak adni,mert az egész világot nem tudják etetni,és hogy értse meg valaki,hogy ő most nem kap,a másik gyerek mondjuk Kenyában viszont igen?!
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2012. augusztus 17. 10:34 #19
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (ZsófiiCicus @ 2012.08.17. 10:05)
Lizania: te mennyit adományoztál életedben és mennyit fogsz? örökbe fogsz vagy fogadtál legalább egy gyereket is?? csak mert ők 5-öt!
és ha egy kicsit belegondolsz 1000x többet adtak már másoknak,mint a többi sztárocska!

Tekintve, hogy még nem magam keresem a kenyeremet, semennyit, de ha majd odajutok, hogy egyszer dolgozni fogok, én igenis adományozok majd! De nem olyan dolgokra, mint ők. Minden ember a rákos gyerekeket és hasonlókat támogatja. Na de hol maradnak azok a menhelyek, ahol több 100 kutya van kis helyen, gazdátlanul? Nekik is kell valami segítség, hogy enni tudjanak adni azoknak a szegény állatoknak, akik az emberek végtelen hülyesége miatt jutottak ilyen sorsra. Engem te ne állíts be szívtelennek, mert nem vagyok az, csupán hülyeségnek tartom azt, hogy egyik napról a másikra valaki megváltoztassa a véleményét valamiről. Gyereket pedig nem, hogy örökbefogadni, szülni sem fogok, helyette akkor már inkább magamhoz veszek egy pár "millió" menhelyi állatot, mert ők jobban megérdemlik a segítséget! Míg az emberek meg tudják magukat védeni, ők az embereknek vannak kiszolgáltatva. Úgyhogy ezután a jó hosszú offolás után engem senki ne állítson be szívtelen dögnek. A válaszokra meg nem vagyok kíváncsi, hanyagoljatok!
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Törpemókus
2012. augusztus 17. 10:39 #20
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Én imádom Bradet és egyetértek vele. Ahogy mindenkinek neki is a családja a legfontossabb és, hogy őket biztonságban tudja anyagilag is. És amennyit már adományoztak különféle szervezeteknek rosszat nem lehetmmondani rolluk ilyen téren.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok