Starity

Sztárt farag gyermekéből Bodnár Attila

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 22. 14:38 #81
- törölt felhasználó -    
Valmi borzalmas.
2012. augusztus 22. 19:47 #82
- törölt felhasználó -    
Ezt itt most be kéne fejezni, míg nem látták olyan sokan...
2012. augusztus 24. 14:55 #83
Samirah15
Samirah15
visszatérő vendég
 
StátuszSzép volt Fernando!!! Jövőre újra megpróbáljuk :)
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.11.20.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 164141
Offline offline
Elég volt az első 13 mp ebből a borzalomból ha tovább hallgatom halláskárosult leszek wacko.gif
Előbb nézem a Musicmix-et és ezt adták ohmy.gif
2012. szeptember 01. 09:30 #84
- törölt felhasználó -    
hallo fiatalok , nézzétek meg a lány weboldalát többféle dalt és előadást láthattok és talán felfogjátok milyen elhamarkodottan és spontán gonoszságból irigattok itt, irigyen vagy egyszerüen csak gomoszan......miért kell a sikeres szülei miatt bosszut állni a Jenay-n ...az a rengeteg ember aki a szülei lemezeit megvette és szereti őket vajon mit gondolnak rólatok...
2012. szeptember 01. 09:48 #85
- törölt felhasználó -    
Ez igy igaz ahogy itt olvasható, sajnos a gonoszok azok szeretnek villogni , meg bántani , és belekötni mindenkibe ...de meg kell nézni miket szeretnek ezek a fiatalok ....hát van sajnos néhány ilyen is ....de ezek leperegnek a Janey -ről ....mert a gonoszok mennek tovább, ezt élvezik ha bánthatnak még haezzel saját maguk butaságát és tájékozatlanságát árulják is el.Én megnéztem Janey Roy weboldalát és bizony sokféle dolgot csinál és gyönyörüen énekel lyrai dalt is és széles hangterjedelemben mély átéléssel. Melyik okoska tudna igy táncolni mint ahogy ott látható a musiclsuli felvételen?? jesszusom remélem ennyi az összes magyar fiatal az országban aki ilyen szüklátókörű és bután ,spontán gonosz..Hajrá Janey !!!
2012. szeptember 01. 10:03 #86
- törölt felhasználó -    
no kérem most már én is megnéztem a Janey Roy weboldalt és ajánlom mindenkinek nézze meg !!!!!Akkor rájön mennyire többféle tud lenni ez a lány .Ő szinésznő lesz és pont az a jó hogy ennyi féle arca van .....ezek szerepek fiatalok!!!!....próbáljátok már kinyitni az eszeteket és látni is a dolgokat ne csak nézni !!!! persze kiderül egyből, hogy csak az spontán gonoszkodás a lényeg ...na szóval ez a lány nagyon tehetséges. Hangterjedelemben , tánckészségben és előadóművészetben és még 17 éves rengeteget fog fejlődni ....de nem tiáltalatok .....gonoszok ...van jó emberek akik tanitják és szeretik....de hát ennyi rossz ember bőven elfér ....majd kinövik magukat ...talán...
2012. szeptember 01. 10:11 #87
- törölt felhasználó -    
bizony , hogy vannak jó emberek is bőven és ez a Janey Roy nagyon jó .....sajnálni lehet azt, aki nem magával törődik, hanem mások bántásával ....ki tudja kinek a hibája , hogy ilyen goszoszak lettek.....na nem is az ilyen gonosz gyerekek szeretetére vágyik gondolom a lány ....Csak énekelj és játsz tovább Janey ....a világban nagyon sok jó ember van akinek Te kellessz!!!!
2012. szeptember 02. 11:30 #88
- törölt felhasználó -    
nagyon jól énekelsz Janey Roy, megnéztem a honlapodat...persze , hogy más dalokat és más stilusban is remekül csinálod az éneket , táncot , látszik , hogy tanulod komolyan , musical szinten ....ez a Sixteen egy uj stilus, váratlan, meglepő, ujszerű, kell ilyennel is próbálkozni ....én amerikában születtem és ott éltem sokáig, feltünően jól ejted az angolt ...amerikaiasan....a lyrai számok még jobban állnak neked, csinálj többet olyat is .....minden jót továbbra is , van időd hisz olyan fiatal vagy még
2012. szeptember 02. 11:41 #89
- törölt felhasználó -    
persze hogy jó a lány ....mindent jól csinál éneket , táncot , meg arca isvan a játékhoz és szép.... az hogy nőiesen kihívó is tud lenni az csak a sokoldalúságát bizonyitja , tényleg jól énekel lyrai dalt is...meghallgattam a homepagen és más stilust is ...na jól van ez ...és igy van ez jól...
2012. szeptember 02. 12:11 #90
- törölt felhasználó -    
na végre valami más mint a duc... duc ... el kellene még néhány ilyen ujszerű hangzás ,mert már nagyon elsekélyesedett a fülük a "mai trendtől"...helyes hogy egy 17 éves lány teszi ezt .....ügyesen csinálja és csak igy lehet eredményt elérni ...tehetséggel és kezdeményezéssel....a hangterjedelme és a hangszine meg egészen egyéni ...nem csoda , hogy a külföldi producerek már felfedezték és dolgoznak vele...
2012. szeptember 02. 12:58 #91
- törölt felhasználó -    
ez a beszéd gyerekek ....végre valami más ....végre valami sokszinű változatos és ritmikus jó zene a többféle dalaitokban....szerintem jót tesz , hogy rengeteg külföldi barátjuk van angol nyelvterületen , mer érzik a szinte tökéletes amcsi-angol kiejtés ...más 17 évesen még makogni sem tud ...hát igen a világ az a világ .... nyitottság!!! az kéne minden fiatalnak, nem csak a mókuskerék amit a média nyom e földön ....go and go Janey & Chris
2012. szeptember 11. 20:20 #92
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
semmi hangja sincs. Kínzásra viszont tökéletes lenne. rohog.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok