Road
2013. március 10. 14:42
#102
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Idézet (Darkness @ 2013.03.09. 19:26)
Ja, ma vettem meg a Hammer Worldöt
(road interjúval).
Pont ma olvastam róla egy részletet online HammerWorldön
http://hammerworld.hu/2013/03/10/road-maris-aranylemez-a-tegyuk-fel-kepek-a-lemezbemutatorol/
Ja és állat jók a képek!!
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. március 10. 15:04
#104
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2013.03.10. 14:42)
Pont ma olvastam róla egy részletet online HammerWorldön
http://hammerworld.hu/2013/03/10/road-maris-aranylemez-a-tegyuk-fel-kepek-a-lemezbemutatorol/
Ja és állat jók a képek!!
Na meg az adatlapok is!!! Gratula hozzá!! 
http://hammerworld.hu/2013/03/10/road-maris-aranylemez-a-tegyuk-fel-kepek-a-lemezbemutatorol/
Ja és állat jók a képek!!
Á, de irigylem én azokat, akik ott voltak pénteken
2013. március 12. 16:47
#106
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Egyszer élünk
Te vagy az egyetlen
Lúzer
Helyetted pengékkel
A hatodik
Kicsit könnyebb
Világcsavargó
Jövök
Az Isten állatkertje
Te vagy az egyetlen
Lúzer
Helyetted pengékkel
A hatodik
Kicsit könnyebb
Világcsavargó
Jövök
Az Isten állatkertje
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2013. március 12. 20:25
#109
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (kassidy @ 2013.03.12. 20:24)
Lesz mit hallgatni mostanában 
Ja, csak többit nem találom és ott a pengető is
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2013. március 14. 13:52
#112
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (kassidy @ 2013.03.14. 09:58)
Na most ki irigyel, kit?
(hát én téged.. xd)
A médiában vagy 80 darab volt, csak a többiből egy sem,de szerintem vedd meg Te is, 1000 FT és elképesztően jó
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
2013. március 15. 22:05
#113
|
|
Alszi666HIMster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.27. Hozzászólás: 2101 Csatolások: 241 Azonosító: 170194 offline
|
Áh hétfőn rohanok is a mediába!!!
Elképesztően faján jó album lett!!
Gratula srácok!!
Már most számtalanszor hallgattam meg a dalokat...
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. március 16. 10:58
#114
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Alszi666 @ 2013.03.15. 22:05)
Áh hétfőn rohanok is a mediába!!!
Elképesztően faján jó album lett!!
Gratula srácok!!
Már most számtalanszor hallgattam meg a dalokat...
Én is
De pengetőt csak az előrendelőknek adnak
2013. március 26. 17:22
#116
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Youtube
Ki ismer magára?
VILÁGCSAVARGÓ
Amíg nem ismersz, Ne mondj semmit rólam
Hogy honnan jöttem, Hogy merre tartok én
Úgyis hazugság lesz, Minden egyes szóban
Mert aki nem ismer, Az nem is lát belém
A szívem nagy, de viharvert a lelkem
És a kelleténél mindig nagyobb a szám
De igaz vagyok és soha el nem felejtem
Hogy mit tanított az életről apám
Lehet, hogy elkövettem
Jó néhány hibát
Kaptam már eleget a sorstól
Tanultam a jóból, a rosszból
Csend van, megyek az úton, nem szólnak hozzám
Nincsen szeretőm, nincsen ágyam, nincs hazám, de
Bárhol járok, nekem mindenütt ugyanúgy jó
Én a nyughatatlan világcsavargó
Tudom hányszor imádkozott értem
És éjszakánként mennyit sírt anyám
Hogy angyalt küldött és mindent túléltem
És hogy most is sír, de akkor is büszke rám
Csend van, megyek az úton, nem szólnak hozzám
Nincsen szeretőm, nincsen ágyam, nincs hazám, de
Bárhol járok, nekem mindenütt ugyanúgy jó
Én a nyughatatlan világcsavargó
Amíg nem ismersz, Ne mondj semmit rólam...
Ki ismer magára?
VILÁGCSAVARGÓ
Amíg nem ismersz, Ne mondj semmit rólam
Hogy honnan jöttem, Hogy merre tartok én
Úgyis hazugság lesz, Minden egyes szóban
Mert aki nem ismer, Az nem is lát belém
A szívem nagy, de viharvert a lelkem
És a kelleténél mindig nagyobb a szám
De igaz vagyok és soha el nem felejtem
Hogy mit tanított az életről apám
Lehet, hogy elkövettem
Jó néhány hibát
Kaptam már eleget a sorstól
Tanultam a jóból, a rosszból
Csend van, megyek az úton, nem szólnak hozzám
Nincsen szeretőm, nincsen ágyam, nincs hazám, de
Bárhol járok, nekem mindenütt ugyanúgy jó
Én a nyughatatlan világcsavargó
Tudom hányszor imádkozott értem
És éjszakánként mennyit sírt anyám
Hogy angyalt küldött és mindent túléltem
És hogy most is sír, de akkor is büszke rám
Csend van, megyek az úton, nem szólnak hozzám
Nincsen szeretőm, nincsen ágyam, nincs hazám, de
Bárhol járok, nekem mindenütt ugyanúgy jó
Én a nyughatatlan világcsavargó
Amíg nem ismersz, Ne mondj semmit rólam...
1 felhasználónak tetszik:
Alszi666
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!

offline

