Starity

Új albummal jelentkezik Asala

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 05. 09:37 #1
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Asala Nasri utoljára 2010-ben adott ki albumot Qanoon Kaifik címmel, most két év elteltével új albumot ad ki, melynek címe Shakshia Aneeda lett.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. szeptember 05. 13:59 #2
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
durva kép o.o vagyis.. jók a színek.. xd na mindegy, lehet nagyon tudatlan vagyok de nemtudom ki ez a csaj, muszály starityn minden lényegtelen ismeretlen előadónak az új albumát kijelenteni csak hogy eggyel több cikket írjatok? szerintem nem sok embert érdekel csak azért kommentelik, h "jaj de jóóó.." mert ők meg többkommentet akarnak... uff.. mad.gif
2012. szeptember 05. 14:51 #3
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Idézet (bubblegum.. @ 2012.09.05. 13:59)
durva kép o.o vagyis.. jók a színek.. xd na mindegy, lehet nagyon tudatlan vagyok de nemtudom ki ez a csaj, muszály starityn minden lényegtelen ismeretlen előadónak az új albumát kijelenteni csak hogy eggyel több cikket írjatok? szerintem nem sok embert érdekel csak azért kommentelik, h "jaj de jóóó.." mert ők meg többkommentet akarnak... uff.. mad.gif

Attól hogy te nem ismered mások ismerhetik és érdekelheti őket amúgy meg a cikkíró sokat dolgozott ezzel a cikkel meg érdemelne egy kis tisztelet abba meg nem gondoltál bele hogy talán azért is írta hogy több ember megismerje a cikkben említett énekesnőt ? rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Lizania, Pöttömke, Luckie
2012. szeptember 05. 16:13 #4
- törölt felhasználó -    
xd..ott a pont VampireBella biggrin.gif
2012. szeptember 05. 16:22 #5
- törölt felhasználó -    
Én sem ismerem, de attól függetlenül elférhet a cikk. Sokkal több értelme van ennek a cikknek, mint hogy mi van Cristofellel.. Akik tudják, hogy ki ő azok örülnek neki, hogy hallanak a kedvencükről, ezért lehetőleg ne szóld le se a cikket, se az íróját.
2 felhasználónak tetszik: Lizania, Luckie
2012. szeptember 05. 18:37 #6
xDLovatox
xDLovatox
 
StátuszLet it be . . : )
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.23.
Hozzászólás: 727
Csatolások: 0
Azonosító: 181180
Offline offline
Egyetértek VampireBella.
2012. szeptember 05. 22:23 #7
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Nos először is:imádom Asala-t az egyik legnagyobb kedvencem, így minden új számnak örülök! No de, hogy 2 év után egy új album? Kész csoda, nagyon örülök neki! w00t.gif Lehet, hogy az új stílus még kicsit furcsa nekem, de elviselhető. A dalok közül csak 2 van amit kicsit túlzásnak találok és a többi igenis tetszik, van amelyiket imádom! heart.gif
Másodszor pedig:bubblegum.. amit akartam azt már elmondtam privátban, az én személyes ömlengéseimnek nem itt a helye. VampireBella, te pedig leírtad azt ami a lényeg, köszönöm szépen! meghajolo.gif
Nagyon örülök, hogy végre megjelent róla egy cikk, éppen ezért próbáltam a lehető legszebb képet berakni és a legtöbb dolgot beleírni, hogy tartalmas legyen és ne két sorból álljon. Megérdemel ő is egy cikket heart.gif
2 felhasználónak tetszik: VampireBella, Luckie
2012. szeptember 06. 17:35 #8
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
VampireBella igaz. biggrin.gif
2012. szeptember 08. 13:45 #9
- törölt felhasználó -    
El se hiszem, hogy megjelent ez a cikk biggrin.gif Az új albumáról van egy pár szám, ami tényleg jóféle, de neki ez a stílus nem áll túlzottan jól, nem az ilyesmi dalokhoz van jó hangja, plusz az arab nyelv is eléggé szokatlan... tongue.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Assala Assala 14851.