Starity

Christina Aguilera legyőzte Britney Spearst

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 15. 19:29 #41
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
Én a Voice-ban még látok némi fantáziát, míg az X-Factor kész vicc már. Az igaz, hogy a műsorok "verték meg egymást", de ebben óriási szerepe van a zsűritagok személyének. Nem hiába nagyobb a nézettség az egyik műsornál, mint másiknál pardon.gif Én nagyon örülök ennek, hiszen végre láthatok egy olyan műsort , ahol a zsűri megfelelő..
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, LULUPeas, ophely88, Glamster, Black Hearth2
2012. szeptember 15. 19:30 #42
- törölt felhasználó -    
én mind a kettőt szeretem és LULUPeas teljesen igazad van.
2012. szeptember 15. 19:40 #43
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8042
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (botond96 @ 2012.09.15. 19:10)
véleményem szerint a voice ot Xtina your bodyja miatt nézték többen és a klipp előzetes miatt

Tökéletesen egyetértek. Ugyanis tudniillik, Xtina rajongói chatelést tartott szerdán Twitteren, ahol elárulta az album címét, megmutatta a kislemezborítót és utána kijött a Your Body végleges, rádiós verziója is. A többség nagy valószínűséggel azért kapcsolt oda, hogy még többet kapjon.

Idézet (Glamster @ 2012.09.15. 18:36)
Amúgy ez az egész Xtina legyőzte Britney-t felkonferálás a médiától szintén Simonnak köszönhető. Ő mondogatta, hogy az "ő" dívája, mennyivel erősebb és jobb, mint az övék, és Xtina nagyon féltékeny lehet Britneyre. Na, így duplán ciki a helyzet, mert a fagyi visszanyal.


Először is: Simon joggal volt felháborodva, ugyanis az NBC-vel előre megegyezett abban, hogy szerdán-csütörtökön az X Factor lesz, hétfőn-kedden meg a The Voice. Az NBC félt a FOX-tól. Szerdára betett egy harmadik részt is, hogy ne veszítse el a nézettségét. Ez az Xtina vs. Britney-dolog lejárt már. Britney elmondta múlt héten, hogy Christina egy nagyon közeli barátja, és nem lát benne riválist.
2012. szeptember 15. 19:40 #44
BellaLove
BellaLove
♥Young, Wilde and Free♥
 
Státusz~ One ℬig ℛoom ℱull a ℬad ℬitches~ *w*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.11.
Hozzászólás: 1037
Csatolások: 0
Azonosító: 180095
Offline offline
hát xtina sokkal jobb mint az az idétlen szőkeség..
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, ophely88, hellorl, Mia
2012. szeptember 15. 19:43 #45
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8042
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (BellaLove @ 2012.09.15. 19:40)
hát xtina sokkal jobb mint az az idétlen szőkeség..

Mondjuk az az "idétlen szőkeség" többet tett le az asztalra, mint Xtina, és több lemezt is adott el wink.gif
2012. szeptember 15. 19:47 #46
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Attól, hogy több lemezt adott el, nem biztos, hogy feltétlenül jobb is.
4 felhasználónak tetszik: hellorl, Glamster, Mia, Black Hearth2
2012. szeptember 15. 19:49 #47
- törölt felhasználó -    
Jesszus! Ennyiből még nem lehet semmire se következtetni. Ez a Christina vs. Britney konkurenciaharc már nem uncsi? Azt hittem, ebből már 2003 óta ki lehetett gyógyulni. Alapból nem egy kaliberűek.
1 felhasználónak tetszik: hellorl
2012. szeptember 15. 19:56 #48
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (prézli @ 2012.09.15. 19:40)

Először is: Simon joggal volt felháborodva, ugyanis az NBC-vel előre megegyezett abban, hogy szerdán-csütörtökön az X Factor lesz, hétfőn-kedden meg a The Voice. Az NBC félt a FOX-tól. Szerdára betett egy harmadik részt is, hogy ne veszítse el a nézettségét.


A baj csak az hogy Simon hiába puffog. Amerikában ilyen a televíziózás, szerződés, nagy nevek, sztárok, előre leegyeztetett időpontok, műbalhék, egymástól való lopás, ez mind benne van a pakliban. Simon is tudhatná már hogy ami szerződésben van lefektetve az csak akkor igaz, ha már túl van rajta. Az NBC pedig egy igazán utálatos csatorna, kis hülyék, minden jót elkaszálnak, a rosszakat megtartják és gyerekes módszerekhez folyamodnak néha. Annyira utálom mint a Retek Klubot és a TeveKettőt. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: hellorl, Mia, rebellious, Black Hearth2
2012. szeptember 15. 19:57 #49
kobe
kobe
új tag
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 153580
Offline offline
Ez a cikk legfeljebb arra jó, hogy a Britneyt utálók ide fossák az értelmetlen hülyeségeiket... Higgyétek el, akár bukik a müsor akár nem, Britney jól jön ki belőle, rengetteget szerepel a médiában és új rajongókat is szerez... Úgyhogy teljesen felesleges kárörvendeni és okoskodni!
2012. szeptember 15. 19:59 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (prézli @ 2012.09.15. 19:43)
Mondjuk az az "idétlen szőkeség" többet tett le az asztalra, mint Xtina, és több lemezt is adott el wink.gif

Ja mivel Brit 2x annyit adott is ki, "havonta" szórta a lemezeket magából, míg Chris 2-3-4 évente ad ki újakat, amik nem csak minőségibbek is, hanem még a dalok is szólnak valamiről, plusz MAJDNEM mindegyikben minimum társíróként részt is vesz. wink.gif
Idézet (prézli @ 2012.09.15. 19:40)
Először is: Simon joggal volt felháborodva, ugyanis az NBC-vel előre megegyezett abban, hogy szerdán-csütörtökön az X Factor lesz, hétfőn-kedden meg a The Voice. Az NBC félt a FOX-tól. Szerdára betett egy harmadik részt is, hogy ne veszítse el a nézettségét. Ez az Xtina vs. Britney-dolog lejárt már. Britney elmondta múlt héten, hogy Christina egy nagyon közeli barátja, és nem lát benne riválist.

JJAAJJ, mert aztán Simon arról híres hogy egy TÖKÉLETESEN egyenes ember igaz? biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: ophely88, MadHatter, hellorl, Glamster, Mia, Black Hearth2
2012. szeptember 15. 20:06 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (kobe @ 2012.09.15. 19:57)
Ez a cikk legfeljebb arra jó, hogy a Britneyt utálók ide fossák az értelmetlen hülyeségeiket... Higgyétek el, akár bukik a müsor akár nem, Britney jól jön ki belőle, rengetteget szerepel a médiában és új rajongókat is szerez... Úgyhogy teljesen felesleges kárörvendeni és okoskodni!

Hidd el, ha tudom, hogy ezt generálja a cikk, meg sem írom.
Az amerikai sajtó már szinte Britney és Xtina magánharcának aposztrofálja ezt az egészet (amiből fordítottam, az is), pedig csak arról van szó, hogy az NBC alátett a FOX-nak.
6 felhasználónak tetszik: LULUPeas, MadHatter, ophely88, Glamster, Black Hearth2, Mia
2012. szeptember 15. 20:08 #52
kobe
kobe
új tag
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 153580
Offline offline
Lulupeas miről beszélsz? Minöség? Mindössze négy albumot készitett, az utóbbi harmatgyenge volt és megbukott! Az új száma pedig nem gyözőtt meg! Egyébként Britney producereivel dolgozott az új dalán :)Zeneileg egy fikarcnyit sem mutatot többet Britneynél, jó hang ide vagy oda! Na mindegy, egyébként mások kedvencét fikázzni igencsak gyerekes:)
2012. szeptember 15. 20:16 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (rebellious @ 2012.09.15. 20:06)
Hidd el, ha tudom, hogy ezt generálja a cikk, meg sem írom. 
Az amerikai sajtó már szinte Britney és Xtina magánharcának aposztrofálja ezt az egészet (amiből fordítottam, az is), pedig csak arról van szó, hogy az NBC alátett a FOX-nak.


"pedig csak arról van szó, hogy az NBC alátett a FOX-nak." Na itt a pont! Ha az NBC nem szegi meg a szerződésben leírtakat és nem tesz be egy plusz részt szándékosan az X-Faktor premierjének napjára, akkor most nem lenne ez az egész 'balhé'...
2012. szeptember 15. 20:22 #54
Esztycica
Esztycica
 
Státusz"Valami irtó menő és pont ide /nem/ passzoló idézet"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.30.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 0
Azonosító: 181973
Offline offline
hát, nem is tudom! vagy talán sok a britney anti fan... ki tudja
2012. szeptember 15. 20:23 #55
KittenKat
KittenKat
új tag
 
StátuszKittenKat még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.31.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 3
Azonosító: 172392
Offline offline
prézli: tökéletesen egyetértek!
2012. szeptember 15. 20:26 #56
- törölt felhasználó -    
ki a szart érdekel az, hogy christina csak 4 albumot adott ki??? ez semmit sem vátoztat azon hogy christina ezerszer jobban énekel mint britney!! én tényleg szeretem min2-t, de az hogy britney orrból énekel az fix. és cseppet sem számit hogy ki hány albumot adott ki, vagy hogy kinek van több száma. britney már sohasem lesz a régi, de christina még mindig kéépes ugyanazt nyújtani mint régen.....
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, LULUPeas, Mia, hellorl, ophely88, Black Hearth2
2012. szeptember 15. 20:27 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (kobe @ 2012.09.15. 20:08)
Lulupeas miről beszélsz? Minöség? Mindössze négy albumot készitett, az utóbbi harmatgyenge volt és megbukott! Az új száma pedig nem gyözőtt meg! Egyébként Britney producereivel dolgozott az új dalán :)Zeneileg egy fikarcnyit sem mutatot többet Britneynél, jó hang ide vagy oda! Na mindegy, egyébként mások kedvencét fikázzni igencsak gyerekes:)

Te miről beszélsz? Igen 4 albumot adok ki júúj, és te, akkor most mivan b@szki? 4 albumot adott ki olyan számokkal mint a Geine in The Bottle, Beautiful, I'm OK, Candyman, Hurt, Ain't no other man, You lost me, Stronger than ever, I will be...stbstbstb. csak hogy egy párat említsek a LEGJOBB számaiból az évek során, és lehet hogy számodra megbukott de számomra és a tobbi Xtina rajongó számára, akik a megjelenése napján rohantak a boltba megvenni, NEM BUKOTT MEG! Engem sem győzött meg az új dal pedig én a rajongója vagyok. És ezt meg lesz@rom hogy Birtney producerével dolgozott mert igazából számomra, sok jelentőse nincs ha egyszer nem szeretem a számot. pardon.gif Persze tényleg nem tett le semmit az asztalra, ezért van az hogy 5 Grammy-t nyert (igen, igen tudom hogy brit meg 7-et) van, és a Rolling Stone magazin beválasztotta 100 minden idők legjobb hangjai közé, aha. MIKOR FIKÁZTAM ÉN BRITNEY-T KÖNYÖRGÖM?! Ne idegesíts fel nagyon kérlek. Mostanában LÉPTEN-NYOMOM azt hangoztatom hogy SEMMI BAJOM VELE mert NEM ÉRDEKEL. Ahelyett hogy néhány Britney fan is ezt tenné Christinával, de nem, hanem 7364873264x leírják hogy egy idióta és hogy Britney a pop hercegnője, bár szerintem mi még a jobbik csoportba tartozunk. De ha már itt tartunk, akkor tudod mit, a véleményem az hogy Britney túl van sztárolva, míg Christina meg bőségesen le van becsülve. pardon.gif Ezennel lezártam a témát, nincs semmi bajom Britney-vel kész ennyi.
7 felhasználónak tetszik: Glamster, hellorl, rencsi95, ophely88, Black Hearth2, MadHatter, Mia
2012. szeptember 15. 20:27 #58
esszti
esszti
persona non grata
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.15.
Hozzászólás: 1350
Csatolások: 0
Azonosító: 177910
Offline offline
Szandiii_1992 egyetértek!
2012. szeptember 15. 20:32 #59
Süty
Süty
ღMaybe,Onceღ™
 
Státusz"No Hay Nada Más De Lo Previsto"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.14.
Hozzászólás: 3297
Csatolások: 579
Azonosító: 133242
Offline offline
engem Christina inkább érdekel.. smileeee.gif de amúgy szó sem volt róla a cikkben..szóval..
2012. szeptember 15. 20:43 #60
- törölt felhasználó -    
Számomra Britney egy legenda és örökké az is marad. Nem túl van sztárolva, ha nem több esze volt ,mint Chris-nek.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!