Starity

Christina Aguilera legyőzte Britney Spearst

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 15. 20:45 #61
- törölt felhasználó -    
LULUPeas- tökkkkéletesen igazad van biggrin.gif
2012. szeptember 15. 20:50 #62
- törölt felhasználó -    
Számomra Britney egy legenda és örökké az is marad. Nem túl van sztárolva, ha nem több esze volt ,mint Chris-nek.



Egyet értek veled Kyila wink.gif
2012. szeptember 15. 20:53 #63
Wiwii98
Wiwii98
 
StátuszMindenki : Jobb. Szebb. Vékonyabb. Viccesebb. NÁLAM... !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.05.
Hozzászólás: 510
Csatolások: 0
Azonosító: 179534
Offline offline
hááát oké..biggrin.gifD Süty adom.smileeee.gif
2012. szeptember 15. 21:06 #64
- törölt felhasználó -    
OMG, ilyen idióta címet -.-"
Ettől Chris még nem győzte le Britneyt! És nem kell emiatt összeveszni! Mindkettő tehetséges énekes. Nem mondom, hogy nem értem, miért vállalták el a mentorkodást, mert Amerikában talán valamivel több tehetséget termelnek ki, nem úgy, mint nálunk.
Simon Cowell meg nem egy őszinte ember, szerintem is lódított, amikor a csatornával való megegyezésről beszélt.
Christina és Britney JÓBAN vannak, fogadjátok el, és ne szívjátok már egymás vérét, mert nagyon szánalmas! Mindenkinek lehet véleménye persze, de elmondhatjuk ezt anélkül, hogy a másikat megbántanánk.
Kit érdekel, hogy melyikük hány albumot adott ki, meg miket csinált? Az a múlt, emberek... ahogyan Britney és Christina összeugrasztása is wink.gif Ezt a hülyeséget a média kezdte el még a 90-es években, ideje elfelejteni.
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. szeptember 15. 21:14 #65
Life.and.Happy
Life.and.Happy
●winter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.02.
Hozzászólás: 1267
Csatolások: 5
Azonosító: 182238
Offline offline
Chelsy igazad van :")
2012. szeptember 15. 21:25 #66
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
szerintem azért is nézték többen a the voicet, mert ugye hamarabb megkezdődött, mint az x factor és mivel az ember kíváncsi inkább megnézi a hétfői adást, mert hülye lenne várni szerdáig, ha már hétfőn tud jól szórakozni, és ha már belegabalyodik a voiceba akkor nem fogja előröl kezdeni ugyanezt az x factorral is, és ahogyan azt előttem elmondták sokan pont arra a napra időzítették Xtina nagy dobását is.
Én nem azt mondom, hogy nem csinálta jól vagy rosszul, mert én nem dönhetek felettük, de az ígéret szép szó, na meg persze a szerződés is, na mindegy még mindig ott vagyok leakadva, hogy a TEHETSÉGKUTATÓT, a zsűrik miatt nézik..ez aztán a felfogás.
Nem a tehetségre mennek ezek a showk
2012. szeptember 15. 21:29 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (rolleee @ 2012.09.15. 21:25)
szerintem azért is nézték többen a the voicet, mert ugye hamarabb megkezdődött, mint az x factor és mivel az ember kíváncsi inkább megnézi a hétfői adást, mert hülye lenne várni szerdáig, ha már hétfőn tud jól szórakozni, és ha már belegabalyodik a voiceba akkor nem fogja előröl kezdeni ugyanezt az x factorral is, és ahogyan azt előttem elmondták sokan pont arra a napra időzítették Xtina nagy dobását is.
Én nem azt mondom, hogy nem csinálta jól vagy rosszul, mert én nem dönhetek felettük, de az ígéret szép szó, na meg persze a szerződés is, na mindegy még mindig ott vagyok leakadva, hogy a TEHETSÉGKUTATÓT, a zsűrik miatt nézik..ez aztán a felfogás.
Nem a tehetségre mennek ezek a showk

Végülis az Egyesült Államokról van szó, ott elnökválasztáskor is arra szavaznak, akinek markánsabb az álla. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Mia
2012. szeptember 15. 21:34 #68
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (rebellious @ 2012.09.15. 21:29)
Végülis az Egyesült Államokról van szó, ott elnökválasztáskor is arra szavaznak, akinek markánsabb az álla.  rohog.gif

ez így igaz és pont ez a baj
2012. szeptember 15. 21:36 #69
liliboni4
liliboni4
 
StátuszTwitter: https://twitter.com/#!/liliboni4 - Itt tudtok nyomon követni
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 08.08.24.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 17072
Azonosító: 69870
Offline offline
ami azt illeti Christina dala akkor debütált a Voici-ban így érthető hogya azt nézték, hisz több mint 2 éve nincs új dala...
2012. szeptember 15. 21:39 #70
liliboni4
liliboni4
 
StátuszTwitter: https://twitter.com/#!/liliboni4 - Itt tudtok nyomon követni
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 08.08.24.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 17072
Azonosító: 69870
Offline offline
Szeretem Christina hangját de Britney hihetetlen jó és van benne valami ami miatt sokkal sokkal nagyobb ikon mint Christina. Christina mindíg is Britney árnyékában volt és lessz is akármien jó is a hangja...
2012. szeptember 15. 21:39 #71
IAmJulcsi
IAmJulcsi
Pretty Liar ✔
 
Státusz#goodbyeglee
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.12.
Hozzászólás: 3543
Csatolások: 749
Azonosító: 165186
Offline offline
Szerintem pedig az X-Faktor jobb, mint a The Voice dehát ők tudják...
2012. szeptember 15. 21:47 #72
- törölt felhasználó -    
És szerintem ha Britney is kiadott volna egy dalt az x faktorban akkor több milliós nézettséggel verte volna a Voice-t.
2012. szeptember 15. 21:52 #73
Wercsikee
Wercsikee
 
StátuszLife is about Passions Thank you for sharing mine... ♥ Schumi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.10.
Hozzászólás: 769
Csatolások: 10
Azonosító: 138428
Offline offline
ugy birom mikor 2 csatorna eloall ugyanolyan musorral es ugyanabban az idoben adjak hogy vajon melyik lesz a jobb...tongue.gif de hogy ennek mi ertelme..tongue.gif tipikus rtl-tv2 ..
2012. szeptember 15. 21:54 #74
- törölt felhasználó -    
Idézet (mohika @ 2012.09.15. 21:47)
És szerintem ha Britney is kiadott volna egy dalt az x faktorban akkor több milliós nézettséggel verte volna a Voice-t.


Ennyi. wink.gif Szóval most bejött az NBC -nek a szánalmas húzása, de majd meglátjuk hogy a későbbiekben is így fog e állni a nézettségi mutató. wink.gif Egyébként Simon az élő showk egyike alatt tervez egy Britney - Demi duettet, ami szintén nagyot fog ütni. wink.gif
2012. szeptember 15. 21:54 #75
- törölt felhasználó -    
Idézet (Wercsikee @ 2012.09.15. 21:52)
ugy birom mikor 2 csatorna eloall ugyanolyan musorral es ugyanabban az idoben adjak hogy vajon melyik lesz a jobb...tongue.gif de hogy ennek mi ertelme..tongue.gif tipikus rtl-tv2 ..

Szerintem is hülyeség, sokan vannak, akik mindkét műsorra kíváncsiak lennének.
2012. szeptember 15. 22:12 #76
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2012.09.15. 21:54)
Ennyi. wink.gif Szóval most bejött az NBC -nek a szánalmas húzása, de majd meglátjuk hogy a későbbiekben is így fog e állni a nézettségi mutató. wink.gif Egyébként Simon az élő showk egyike alatt tervez egy Britney - Demi duettet, ami szintén nagyot fog ütni. wink.gif

Szánalmas húzás? Akkor nézd csak meg, hogy Simon papa mit csinál a Demi Lovatóddal és Britney Spearsszel: na az a szánalmas. Az X-faktor pedig bukás, pénz és hatásvadász műsor, míg a The Voice a tiszta tehetségre épül.
Nem véletlenül utasította el annyi ember a zsűrizést - köztük Katy Perry is, akinek JÓVAL többet ajánlottak, mint Britneynek -, és nem véletlenül volt olyan fontos a hirtelen cseréljünk ki mindenkit a csapatból rész.
Te nem érzed undorítónak, hogy Demit csakis azért választotta be, mert aktuálisan népszerű volt a "töretlen" szerepe miatt? smileeee.gif
Könyörgöm. 21 éves, hogy adjon tanácsokat? Milyen tapasztalat? És Britney oktatja ki a nála 100x jobb énekeseket?
Ezzel szemben nézd meg a The Voice zsűritagjait: kicsivel hitelesebb a szavuk, nem? A siker ott garantált. Az emberek vevők a minőségre, és a The Voice az.
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, ophely88, Mia
2012. szeptember 15. 22:20 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (Glamster @ 2012.09.15. 22:12)
Szánalmas húzás? Akkor nézd csak meg, hogy Simon papa mit csinál a Demi Lovatóddal és Britney Spearsszel: na az a szánalmas. Az X-faktor pedig bukás, pénz és hatásvadász műsor, míg a The Voice a tiszta tehetségre épül.
Nem véletlenül utasította el annyi ember a zsűrizést - köztük Katy Perry is, akinek JÓVAL többet ajánlottak, mint Britneynek -, és nem véletlenül volt olyan fontos a hirtelen cseréljünk ki mindenkit a csapatból rész.
Te ne érzed undorítónak, hogy Demit csakis azért választotta be, mert aktuálisan népszerű volt a "töretlen" szerepe miatt? smileeee.gif
Könyörgöm. 21 éves, hogy adjon tanácsokat? Milyen tapasztalat? És Britney oktatja ki a nála 100x jobb énekeseket?
Ezzel szemben nézd meg a The Voice zsűritagjait: kicsivel hitelesebb a szavuk, nem? A siker ott garantált. Az emberek vevők a minőségre, és a The Voice az.


Könyörgöm ne járasd már le magad. Ahol csak tudod elhordod mindennek Demit, de érdekes módon a Demi Lovato Magyarországot bekedvelted, és pont 2 napja írtál egy kommentet. Nem tartod ezt egy kicsit kétszínű és nevetséges dolognak? Ha ennyire nem bírod az X-Faktort, akkor mért foglalkozol velük? Én se szeretem Christinát, vagy például az imádott Adamed, ezért nem is szánom az időm rájuk, és nem szidom őket lépten - nyomon. Elég gyerekes viselkedés. Katy Perry nevéről pedig sehol sem hallottam hogy felmerült volna. biggrin.gif "aktuálisan népszerű volt" Miről beszélsz? Ha nem vagy tisztában a körülötte lévő dolgokkal, akkor inkább ne nyisd ki a szád. Az aktuálisan népszerű előadónak még 8 hónappal a megjelenés után is a rádiós és a Billboard lista 1. helyén van a dala. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: IAmJulcsi
2012. szeptember 15. 22:24 #78
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Én mondjuk mind a kettőt utálom (mármint a műsort, nem az énekesnőket). Ilyen komment se volt még. pardon.gif
És nem értem, miért nevezik "csatározásnak" az egészet. Ahelyett, hogy dalaikkal foglalkoznának (jó, Christinának jön az új albuma), itt b**ák a rezet a két, színvonaltalan tehetségkutatóban.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. szeptember 15. 22:26 #79
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Törpemókus @ 2012.09.15. 22:24)
Én mondjuk mind a kettőt utálom (mármint a műsort, nem az énekesnőket). Ilyen komment se volt még. pardon.gif 
És nem értem, miért nevezik "csatározásnak" az egészet. Ahelyett, hogy dalaikkal foglalkoznának (jó, Christinának jön az új albuma), itt b**ák a rezet a két, színvonaltalan tehetségkutatóban.

Ezt jól megaszontad', barátném. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. szeptember 15. 22:27 #80
- törölt felhasználó -    
Ez a versengés semmi másra nem jó minthogy mindkét műsor veszítsen a nézettségéből, hiszen ha nem ugyanazon a napon lenne és nem egy időpontban akkor mindkét tehetségkutató jobban járna mert így a nézőknek sem kéne kettészakadni és tudnák nyugodtan nézni mindkettőt!
1 felhasználónak tetszik: rebellious
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!