Starity

Az X Factor versenyzője megsiratta Demi Lovatót

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 17. 15:58 #161
sellylove99
sellylove99
visszatérő vendég
 
StátuszNever ever give up -Bella Thorne
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.16.
Hozzászólás: 192
Csatolások: 1439
Azonosító: 158501
Offline offline
ez szerintem irtó kedves volt Demitől, mást nem is vártam volna tőle. viszont szerintem attól, hogy terrorizálták a csajt a suliban, nem hiszem, hogy át kéne engedni minden akadályon. hiszen szerintem Deminek sem volt valami könnyű élete és csak magára számíthatott úgymond. szóval nekem nem annyira tetszik a hangja, viszont szerintem tehetséges, de a története csak úgy egyszerűen nem fogja átvinni minden akadályon, szóval Demi, Britney, Simon és LA Reid, vigyázzatok! smileeee.gif
2012. szeptember 17. 16:34 #162
Alishon.
Alishon.
 
Státusz♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 653
Csatolások: 537
Azonosító: 163409
Offline offline
Britney & Demi! heart.gif
Nem tudom elégszer meghallgatni !
2012. szeptember 17. 16:41 #163
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Annyira megrendezettnek tűnik az egész, Demi hozzáállása, és a lány mondókája is. Tényleg nincs rossz hangja, de akkor sem kellene ott sajnáltatnia magát, persze egy ilyen miatt mindenki elájul majd attól, hogy milyen rendes is Demi, és, hogy mennyi erőt tud adni a történetével az embereknek, de ez már csak a műsor része. Nem értem, hogy ezen, hogyan lehet sírni, annyira hatásvadász és mű az egész szituáció szerintem.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. szeptember 17. 17:03 #164
- törölt felhasználó -    
Ez a videó engem is megríkatott.
2012. szeptember 17. 17:17 #165
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
Ezen még én is sírtam,nagyon sajnálom ezt a lányt sad.gif Demi meg Britney nagyon aranyosak smileeee.gif wub.gif
2012. szeptember 17. 17:37 #166
szandi14
szandi14
visszatérő vendég
 
StátuszNemtudom, hogy vagytok vele!? ... de én pörgök mint a mérgezet egér! :DD xD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.07.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 168776
Offline offline
nerija van meg kenyer
2012. szeptember 17. 17:46 #167
allisynfan
allisynfan
 
StátuszMost éppen nagyon boldog vagyok mert csupa jó jegyem van.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.16.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 153075
Offline offline
Gyönyörű lehetett ez Deminek meg a lánynak is.
2012. szeptember 17. 18:08 #168
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
AKIKNEK NEM TETSZETT AZOK OLVASSÁK EL A KOMMENTEM LÉGYSZIVES!!!!!!!
Azzal szeretném kezdeni, hogy eggyáltalán nincs igazatok. El tudjátok hinni ez a lány min ment keresztül?? Kínozták fenyegették megerőszakolták zaklatták és sorolhatnám. Ti belegondoltatok már abba, hogy nektek milyen lenne? Milyen lenne nektek átvészelni ezt az egészet?? Több éven át álmatlan éjszakáitok lennének a zaklatás miatt. Mondjátok ti irigyek vagytok? Az lehet hogy nem metszett. Nem is azt mondom. De ez a lány azért ment oda hogy megmutassa azoknak akik terrorizálták őt, hogy megmutassa mi van benne és hogy egyáltalán nem egy CSICSIKA akit cseszegethetnek!! És hogy ő erős. És ez a lány nagyon fantasztikus volt. Bár igaz voltak hamis hangok. És? Akkor mi van? Nektek is van!!!! Vagy tévedek? Ti tökélyek vagytok? MERT NEM!!! Kicsit gondoljátok már át hogy olyanokat kritizáltok akik jobbak mint ti! És ezt ti is tudjátok! Miért kell kritizálni? Ciki nek tartjátok? Hát nem az. Az tecchet ami akar. És azért nem megy el oda mindenki mert ők nem olyan erősek mint ez a lány.. És jól jegyezzétek meg, hogy amit ti ide leírtatom ocsmány véleményt, azt nagyon de nagyon visszakapjátok majd az élettől.
1 felhasználónak tetszik: SsciorLuv
2012. szeptember 17. 18:35 #169
starci
starci
visszatérő vendég
 
StátuszJobb ha beszélnek rólad mintha észre se vennének
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 260
Csatolások: 0
Azonosító: 178925
Offline offline
Szerintem borzasztó lehetett átélni. Kedves volt a lánytól hogy megköszönte Deminek. Szerintem gyönyörű volt.
2012. szeptember 17. 18:46 #170
Maite_Selena fan
Maite_Selena fan
visszatérő vendég
 
StátuszOp,op,op,op,oppa GANGNAM STYLE<3333
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.19.
Hozzászólás: 473
Csatolások: 0
Azonosító: 184026
Offline offline
szegény lány...sad.gif sajnálom nagyon,én is majdnem sírtam.de legalább szép hangja van a lánynak és nagyon rendes volt Demi-től smileeee.gif
2012. szeptember 17. 18:53 #171
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.09.16. 12:52)
Nem Pöttömke a szánalmas, hanem ez a csaj.  mellow.gif Megmutatta, hogy mit nem tud. Felnőtt módon gondolkozni és továbblépni. Azon kívül, hogy előre megrendezett, szépen koreografált jelenet volt és hamisan csengett az egész sztori, még a csaj rá is játszott egy jó nagy lapáttal. Végigbőgte a dalt. Sírni ment, vagy énekelni? Elég fontos lenne ezt eldönteni, ugyanis. Akik csúfolták, ezek után is röhögni fognak rajta, mert csak azt mutatta meg, hogy őt meg lehet taposni, hiszen elérik vele a céljukat, így kiborul, hogy egy ép hangot se képes kinyögni szinte. pardon.gif



Hallod ezt jól megmondtad wink.gif thumbsup.gif
És üzenem mindekinek aki netán-tán még veszekedni akar,hogy semmi értelme!Minek veszekedjünk egy csaj miatt akit nem is ismerünk.Nem tudjuk,hogy igaz-e a sztori és,hogy valódiak-e a könnyei,de viszont az sem old meg semmit,hogy egymás fejéhez vágjátok,hogy szánalmas.És egyébként tudod mit,te vagy a szánalmas,hogy valaki aki nem akar senkit sem megbántani,és van saját véleménye azt le szánalmasozod,mert nem egyeznek a tiéddel a gondolatai! wink.gif blink.gif
2012. szeptember 17. 18:59 #172
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Idézet (Ilovezayn4ever @ 2012.09.17. 18:08)
AKIKNEK NEM TETSZETT AZOK  OLVASSÁK EL A KOMMENTEM LÉGYSZIVES!!
Azzal szeretném kezdeni, hogy eggyáltalán nincs igazatok. El tudjátok hinni ez a lány min ment keresztül?? Kínozták fenyegették megerőszakolták zaklatták és sorolhatnám. Ti belegondoltatok már abba, hogy nektek milyen lenne? Milyen lenne nektek átvészelni ezt az egészet?? Több éven át álmatlan éjszakáitok lennének a zaklatás miatt. Mondjátok ti irigyek vagytok? Az lehet hogy nem metszett. Nem is azt mondom. De ez a lány azért ment oda hogy megmutassa azoknak akik terrorizálták őt, hogy megmutassa mi van benne és hogy egyáltalán nem egy CSICSIKA akit cseszegethetnek!! És hogy ő erős. És ez a lány nagyon fantasztikus volt. Bár igaz voltak hamis hangok. És? Akkor mi van? Nektek is van!! Vagy tévedek? Ti tökélyek vagytok? MERT NEM!!! Kicsit gondoljátok már át hogy olyanokat kritizáltok akik jobbak mint ti! És ezt ti is tudjátok! Miért kell kritizálni? Ciki nek tartjátok? Hát nem az. Az tecchet ami akar. És azért nem megy el oda mindenki mert ők nem olyan erősek mint ez a lány.. És jól jegyezzétek meg, hogy amit ti ide leírtatom ocsmány véleményt, azt nagyon de nagyon visszakapjátok majd az élettől.


Figyelj,valamenyire igazad van.Én is átéltem ezeket a hülyeségeket és mégsem sírok az első arra járó ember karjában(vagy ebben az esetben Demiében).Sőt erős nő vagyok és azok akik zaklattak,azok is elgondolkodtak és rájöttek,hogy nem volt igazuk.És tényleg ne érts félre,de miért lenne baj,hogy ők leírják,hogy mi a véleményük,szabad ország,nem mindnkinek pozitív a véleménye wink.gif
Amúgy meg nekem tetszett a lány hangja és tényleg hatalmas erő kell,ahoz hogy valaki felül emelkedjen a zaklatáson,de nem így,ahogy ezt ez a lány tette.És egyébként azt sem tudjuk,hogy igaz-e a története wink.gif
2012. szeptember 17. 19:04 #173
grétaa98
grétaa98
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.14.
Hozzászólás: 620
Csatolások: 0
Azonosító: 160576
Offline offline
Hát biztos rossz lehet..de nagyon szépen énekelt.! Demi.wub.gif
2012. szeptember 17. 19:11 #174
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.09.16. 13:34)
Ha ennyire ajnározod ezt a csajt, miért nem tetted be a cikkbe ezt a videót is? Így ugyanis mindenki csak azt a részt látja/hallja, ami alatt sír, ezt meg nem mindenki.
Amúgy nincs rossz hangja, de még mindig nem győzött meg. pardon.gif Az állandó rángatózása tisztára olyan, mint Demié a Camp Rock első részében. Fölösleges és idegesítő is. Lehet, hogy a való életben kedves lány, de a tehetsége vitatható. Az meg, hogy kijátszotta a "Bántalmaztak az iskolában" kártyát, nem volt szép dolog. Attól függetlenül, hogy kérdezgették őt az életéről. Szerintem énekelni ment oda, nem pedig az élettörténetét elmesélni. pardon.gif



Hát,szerintem teljesen igaza van itt mindenkinek,de engem ez a videó győzött meg--->videó
2012. szeptember 17. 20:46 #175
SmileAngel
SmileAngel
új tag
 
StátuszBelieber♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.13.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 185932
Offline offline
ugyan már, a legtöbb músor megrendezett, a nézettség a lényeg.
DE ha ez nem azok közé tartozik akkor ez nagyon rendes volt Demitől:)
2012. szeptember 17. 23:07 #176
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
SsciorLuv: Hát az lehet. De figyeljetek már! Lehet hogy te átélted ezeket. És akkor most szépen elevenítsd fel magadban. Azt a sok rosszat. Ezt a csajt lehet hogy megerőszakolták vagy bántalmazták. Veled volt ilyen? Szerintem nem... És persze mindenki írja le a véleményét.Lehet negatív is. Letojom. De egyet mondok a negatív komisoknak: Ők mikor merik odatolni több ezer ember elé a seggüket és énekelni He? Olyan embert sértegetnek, aki sokkal bátrabb mint ők(ti) és olyan embert sértetek végig, aki áttzdta vészelni ezt. Van nektek fogalmatok arról, hogy mit mondtok? Ez eggyáltalán nem menő. Lekritizáltok olyat aki kimerte tolni a képét oda tôbb ezer ember elé és el tudott énekelni egy dalt. ÉS ELMONDANÁM HOGY ÉN VOLTAM XF-EN ÉS NEM MEGRENDEZETT... És akkor itt belehet fejezni... Nagyon sajnálom, hogy így álltok hozzá. Meg lehet a véleményetek, de ne úgy hogy egy olyat sertsetek es úgy h ocsmányan. ÉS KÍVÁNOM MINDENKINEK AKI OCSMÁNY ÉS TRÁGÁR SZAVAKKAL SÉRTI EZT AZ ÁRTATLAN LÁNYT HOGY VELÜK LEGYEN VALAMI AMITŐL JÓL ARCRA ESSENEK.
2012. szeptember 18. 08:38 #177
- törölt felhasználó -    
Ez rendes volt Demi-től smileeee.gif
Örülök,hogy ő ilyen kedves maradt smileeee.gif
Jillian pedig tényleg tehetséges,szép hangja van smileeee.gif
2012. szeptember 18. 09:51 #178
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ilovezayn4ever @ 2012.09.17. 23:07)
SsciorLuv: Hát az lehet. De figyeljetek már! Lehet hogy te átélted ezeket. És akkor most szépen elevenítsd fel magadban. Azt a sok rosszat. Ezt a csajt lehet hogy megerőszakolták vagy bántalmazták. Veled volt ilyen? Szerintem nem... És persze mindenki írja le a véleményét.Lehet negatív is. Letojom. De egyet mondok a negatív komisoknak: Ők mikor merik odatolni több ezer ember elé a seggüket és énekelni He? Olyan embert sértegetnek, aki sokkal bátrabb mint ők(ti) és olyan embert sértetek végig, aki áttzdta vészelni ezt. Van nektek fogalmatok arról, hogy mit mondtok? Ez eggyáltalán nem menő. Lekritizáltok olyat aki kimerte tolni a képét oda tôbb ezer ember elé és el tudott énekelni egy dalt. ÉS ELMONDANÁM HOGY ÉN VOLTAM XF-EN ÉS NEM MEGRENDEZETT... És akkor itt belehet fejezni... Nagyon  sajnálom, hogy így álltok hozzá. Meg lehet a véleményetek, de ne úgy hogy egy olyat sertsetek es úgy h ocsmányan. ÉS KÍVÁNOM MINDENKINEK AKI OCSMÁNY ÉS TRÁGÁR SZAVAKKAL SÉRTI EZT AZ ÁRTATLAN LÁNYT HOGY VELÜK LEGYEN VALAMI AMITŐL JÓL ARCRA ESSENEK.

Natascha Kampusch-t 8 évig tartotta bezárva egy pincében és nap mint nap erőszakolta meg egy elmebeteg. És Natascha TÚLTETTE MAGÁT RAJTA. Írt róla egy könyvet és éli a normális életét.
Ez egy tehetségkutató műsor, itt énekelni kell. Ha a problémáiról akar beszélni, a Dr. Phil-be jelentkezzen.
Én ugyan semmiféle ocsmány vagy trágár szóval nem illettem ezt a lányt, de ha boldogulni akar az életben, egyszerűen felül kell emelkednie a vele történteken, mert ha állandóan ezen rágódik, sosem fog előrelépni.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, ophely88
2012. szeptember 18. 10:23 #179
- törölt felhasználó -    
Szerintem sem helyes ezzel indítani egy tehetség kutató műsorban, de ha tegyük fel nekem valaha ilyen problémám lett volna, és velem szemben ott ülne az az ember aki tudja miről beszélek (értsd: Demi Lovato) biztosan máshogyan állnék fel a színpadra.
És ennek a lánynak a szemében láthatóan ott volt a fájdalom, a hangjában érezhetően ott volt minden. És valóban jó ötletnek tartom,hogy megmutatta a bántalmazóknak, hogy ki Ő.
Demi pedig már egy másik történet, szerintem annyira Demis volt,ahogy oda ment és megnyugtatta. Szerintem itt egyikünk sem annyira érzéketlen, hogy ne vigasztalna meg egy zokogó embert(/barátot).
2012. szeptember 18. 10:27 #180
- törölt felhasználó -    
Idézet (rebellious @ 2012.09.18. 09:51)
Natascha Kampusch-t 8 évig tartotta bezárva egy pincében és nap mint nap erőszakolta meg egy elmebeteg. És Natascha TÚLTETTE MAGÁT RAJTA. Írt róla egy könyvet és éli a normális életét.


Mindig lehet elrettentő példákat felhozni, és lehet azon is vitatkozni,hogy Natascha Kampusch esete vajon mennyire 'hétköznapi' de azt biztosan állíthatom, hogy ilyen problémákkal nap szinten több 100 vagy 1000 gyerek küzd, csak Magyarországon..
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok