Starity

Paris Hilton gusztustalannak tartja a meleg férfiakat

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 23. 19:34 #141
Mirjána
Mirjána
fantaszta
 
StátuszBarátgyűjtők és szavazgatók kíméljenek!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.29.
Hozzászólás: 1045
Csatolások: 4303
Azonosító: 35778
Offline offline
A nemi hovatartozása mindenkinek a magánügye. Engem egészen addig nem zavar egy homoszexuális férfi, amíg nincsennek nőies tulajdonságai és nem az utcán csókolózik egy másik férfival. Van olyan ismerősöm, akiről tudom, hogy a saját neméhez vonzódik, de ez a viselkedésén egyáltalán nem látszik.
2012. szeptember 24. 23:09 #142
HILTON 1
HILTON 1
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.24.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 186568
Offline offline
Sziasztok! Én azért szólok mindehhez hozzá, mert elég furcsának találom, hogy senki nem veszi
észre, hogy ez az egész dolog egyáltalán nem PARIS műve! Egyrészt nem találom, hogy hol mondott
egyetlen rossz szót is a melegekre? Ezenkívül 100%, hogy épp egy meleg barátjának Ő biztos nem
mondana ilyet, ami viszont még
furcsább kéne legyen mindenkinek, hogy éppen Ő hogyan mondhatna rosszat a melegekre, amikor
Ő maga is biszexuális, már volt is szerelmes lányba, sőt járt is lánnyal,
például Nicole Lenz személyében!!
Szerintetek ezek után ilyet mondana? Biztos vagyok benne, hogy valamit mondhatot, ha még
ÁLLÍTÓLAG(!) mentegetőzött is, de azt is meg merem kockátatni, hogy nem is halott erről az egész
esetről! Én Paris óriási rajongója vagyok, ezért persze elfogult is, és védem Őt. Ő egy okos,
tehetséges csodálatos ember, és azokat a dolgokat kéne felhozni vele kapcsolatban (mint általában
mindenkinél, ami szép és jó tulajdonsága, mert Ő tele van ilyennel! Rengeteg mindennel
foglalkozik, és még semmivel sem vallott kudarcot, sőt!!! Az az érdekes, hogy aki meg nem szereti
ezt a fantasztikus lányt, az miért foglalkozik azzal, hogy üzenetet küldjön, és sértegesse!
Én IMÁDOM Őt, és mindíg is hatalmas rajongója leszek!
A másik dolog az az, amit itt néhány kommentárben olvastam és nagyon nem értek! Ha valakinek
vannak homokos vágyai, akkor mi van? (Pedig én hetero vagyok).
de a homoszexualitás nem ütközik törvénybe, és senkit nem bánt, ellentétbe egy-két agresszív
"emberrel" akinek még egy kedves mondata nem volt senkihez! Ha valaki netán homokos, akkor ne
elégítse ki a vágyait, mert egy-két bunkót ez zavar! Szídják ezek azt aki megcsalja a párját! Ja
de azt divat csinálni, attól már aztán hű micsoda gyerek lesz az illető, mi? Ennyit "fejlődött" a
világ!
Szóval szerintem mindenki azzal foglalkozzon amit szeret, csinálja azt amit szeret, és ne
mást piszkáljon! Akkor sokkal szebb lehetne mindenki élete! Nekem bevállt! Apropó, ez az emberekre
is igaz! Azzal foglalkozzon mindenki akiket igazán szeret és fontosak neki (már akiknek vannak
ilyenek az életében)!
A taxisofőrt meg feljelenthetnék a lehallgatásért, remélem megteszik!
Üdv mindenkinek: Hilton 1
2012. szeptember 24. 23:25 #143
HILTON 1
HILTON 1
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.24.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 186568
Offline offline
Sziasztok! Én azért szólok mindehhez hozzá, mert elég furcsának találom, hogy senki nem veszi
észre, hogy ez az egész dolog egyáltalán nem PARIS műve! Egyrészt nem találom, hogy hol mondott
egyetlen rossz szót is a melegekre? Ezenkívül 100%, hogy épp egy meleg barátjának Ő biztos nem
mondana ilyet, ami viszont még
furcsább kéne legyen mindenkinek, hogy éppen Ő hogyan mondhatna rosszat a melegekre, amikor
Ő maga is biszexuális, már volt is szerelmes lányba, sőt járt is lánnyal,
például Nicole Lenz személyében!!
Szerintetek ezek után ilyet mondana? Biztos vagyok benne, hogy valamit mondhatot, ha még
ÁLLÍTÓLAG(!) mentegetőzött is, de azt is meg merem kockáztatni, hogy nem is halott erről az egész
esetről! Én Paris óriási rajongója vagyok, ezért persze elfogult is, és védem Őt. heart.gif Ő egy okos,
tehetséges csodálatos ember, és azokat a dolgokat kéne felhozni vele kapcsolatban (mint általában
mindenkinél, ami szép és jó tulajdonsága, mert Ő tele van ilyennel! Rengeteg mindennel
foglalkozik, és még semmivel sem vallott kudarcot, sőt!!! Az az érdekes, hogy aki meg nem szereti
ezt a fantasztikus lányt, az miért foglalkozik azzal, hogy üzenetet küldjön, és sértegesse!
Én IMÁDOM Őt, és mindíg is hatalmas rajongója leszek! wub.gif
A másik dolog az az, amit itt néhány kommentárben olvastam és nagyon nem értek! Ha valakinek
vannak homokos vágyai, akkor mi van? (Pedig én hetero vagyok).
de a homoszexualitás nem ütközik törvénybe, és senkit nem bánt, ellentétbe egy-két agresszív
"emberrel" akinek még egy kedves mondata nem volt senkihez! Ha valaki netán homokos, akkor ne
elégítse ki a vágyait, mert egy-két bunkót ez zavar! Szídják ezek azt aki megcsalja a párját! Ja
de azt divat csinálni, attól már aztán hű micsoda gyerek lesz az illető, mi? Ennyit "fejlődött" a
világ!
Szóval szerintem mindenki azzal foglalkozzon amit szeret, csinálja azt amit szeret, és ne
mást piszkáljon! Akkor sokkal szebb lehetne mindenki élete! Nekem bevállt! Apropó, ez az emberekre
is igaz! Azzal foglalkozzon mindenki akiket igazán szeret és fontosak neki (már akiknek vannak
ilyenek az életében)!
A taxisofőrt meg feljelenthetnék a lehallgatásért, remélem megteszik!
Üdv mindenkinek: Hilton 1
2012. november 21. 17:45 #144
Horse1000
Horse1000
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.13.
Hozzászólás: 228
Csatolások: 30
Azonosító: 187674
Offline offline
Személy szerint nem bírom Parist, de talán ez az egy miatt igen. smileeee.gif
2012. november 21. 17:47 #145
- törölt felhasználó -    
már nem azért...de egyetértek vele...
2012. december 06. 10:39 #146
Larive
Larive
új tag
 
Státuszcrazy horror fan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 189308
Offline offline
"Az örökösnő még szeptember 7-én ült be egy New York-i taxiba, ahol a taxisofőr állítólag titokban rögzítette Paris magánbeszélgetését." >>Nos ha a sztori igaz, valszeg már rég beperelte volna vagy a sofőrt vagy a céget, személyiségi jogok mesértése miatt, de erről nem hallani! Másrészt nem a melegekre tett megjegyzést, hanem kimondta az igazat, ha meleg pasi lenne félne az aids-től!
2012. december 06. 10:55 #147
Marley Rose
Marley Rose
új tag
 
StátuszI like that boulder. That's a nice boulder.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.05.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 191004
Offline offline
Szerintem meg elsősorban Paris Hilton a gusztustalan.
2012. december 25. 17:47 #148
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
Larive : egyet értek..
2013. május 09. 18:26 #149
- törölt felhasználó -    
Miért nem lehet normálisan, civilizált lények módjára csak élni egymást mellett? Muszáj folyton bántani valakit? Sok-sok éve lejöttünk már a fáról, annyira sokat dobna a világon, ha ez minden ember viselkedésén meglátszana.
2013. július 01. 21:38 #150
Licky
Licky
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.30.
Hozzászólás: 364
Csatolások: 0
Azonosító: 150346
Offline offline
Hehh biggrin.gif Furcsa, hogy pont ő undorítóz le másokat..
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok