Starity

Figyelem! A trollok etetése tilos!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 25. 10:03 #1
- törölt felhasználó -    
Biztosan mindenki találkozott már fórumokon, különböző közösségi portálokon olyan felhasználókkal, akik szándékosan generálják a feszültséget, és látva a kialakult vitát, mindezt még élvezik is - ők az internetes társadalom úgy nevezett "trolljai". Bárki, aki profilt készít magáról az interneten, a fent említett trollok áldozataivá válhat. Mit lehet tenni ilyen helyzetben? És vajon hogyan reagálnak a sztárok?
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2012. szeptember 25. 10:11 #2
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Annyit kell tenni, mint a valódi életben: tojni rá magasról és figyelmen kívűl hagyni, bármit is mond vagy tesz az illető. Miért törölném a profilomat vagy a fotót, amit kommentelget a hülyeségeivel? Hogy ezzel is örömöt okozzak az illetőnek, mutatva, hogy felbosszantott és megbántott? Soha. Pukkadozzon a saját levében, hogy oda sem figyelek rá.
8 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Pöttömke, Selena., Bessie, An_d_a, prézli, MadHatter, Charlotte Benning
2012. szeptember 25. 10:17 #3
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Egyébként a cikk nagyon jó lett. smileeee.gif
2012. szeptember 25. 10:27 #4
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
Èn is vitàztam neten de az nem volt komoly... Vagyis nem tudom de senkit nem fenyegettem meg nm mondtam rà csunyàt...És nm is èn kezdtem , de ha valakit megsèrtettem akkor elnèzèst kèrek...;( Sajnàlom. De ez a cikk nagyon hasznos ès jo is arra h a mai tinik tanuljanak...Szerintem tok jo...smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Selena.
2012. szeptember 25. 10:30 #5
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Bevallom, kis időbe telt felismernem a jelenséget. Legelőször a youtube-on futottam bele egy trollba. Egy nekem kedves színész egyik interjú videójánál kommentelgetett. Többen is leálltunk vele, aztán jött valaki és csak annyit írt, hogy "hagyjátok, csajok, TROLL". Mivel abszolúte tudatlan voltam ezen a téren, privátban megkérdeztem az illetőtől, hogy az mi. Elmagyarázta, röhögtem egyet és azzal befejeztem a vitát. Pont úgy pattoghatott, ahogy akart, nem reagáltam. Gondolom ettől begőzölt, de ez már nem az én bajom. pardon.gif Azóta nem vagyok hajlandó felvenni a kesztyűt és nem is fogom. Egyrészt, mert ez a céljuk és nem akarom megadni az ilyeneknek az örömöt, másrészt mert rohadtul nem érdekel, hogy egy arctalanságba, névtelenségbe burkolózó, gyáva ember mit pofázik össze az interneten, harmadrészt pedig igaznak tartom a mondást, hogy mindig az az erősebb, aki nem tombol, hanem mosolyog. Egyszerű. Én nem tudom kik lesznek ilyen miatt öngyilkosok, de valószínű nagyon engedi, hogy elfajuljon a helyzet. Pedig mindenre van megoldás. Nem figyelni, viszont szépen feldobni az illetőt, jelenteni az adminoknak, moderátoroknak, szerkesztőknek. De ami a legfontosabb. Tényleg soha nem szabad felvenni a kesztyűt. Ha reagál az ember, az olaj a tűzre. Nem szabad reagálni és akkor egy idő után megunja és más áldozat után néz. Vagy rájön, hogy egy agyatlan barom és nem vicces, amit csinál, de erre azért kevesebb az esély. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Selena., Bessie, Black Hearth2, Charlotte Benning
2012. szeptember 25. 10:31 #6
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
JA ès nem zaklattam senkit es szóban se csak egy apró vita volt vagyis meg annyi se csak kötekedés...smileeee.gif azt meg mindenki csinàlt màr...
2012. szeptember 25. 10:36 #7
Andy1996
Andy1996
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.20.
Hozzászólás: 1931
Csatolások: 436
Azonosító: 160928
Offline offline
Nagyon jo lett a cikk az biztos : D
2012. szeptember 25. 10:41 #8
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Az ilyen emberkék úgy látszik nincsenek tisztában avval, hogy háborúzni a neten annyi eséllyel lehet, mint a trójai falónak egy lovas futamon. Vagyis nem sokkal... Egyébként tökéletesen igazuk van akik állítják, h magasról kell tenni az ilyenekre, mert annál jobban semmi sem bosszantja Őket.
2 felhasználónak tetszik: Selena., Charlotte Benning
2012. szeptember 25. 10:47 #9
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A legelső ilyen élmény körülbelül általános iskolás korom végén, gimi elején ért egy bizonyos kereskedelmi csatorna fórumán. Hihetetlenül fájt minden szó, amit leírt az illető. Aztán hagytam a fenébe. Rá se néztem, rá se kerestem. Piszok nehéz volt megállni, hogy ne csekkoljam le a dolgait, de gondoltam, ha nem teszem meg, akkor csak kikészülök tőle.

Egyet kell értenem azokkal, akik azt javasolják, hogy át kell nézni rajtuk, mint az üveglapon. Sokkal bosszantóbb nekik ez, hiszen a céljuk valóban az, hogy vele foglalkozzunk és felidegesítsük magunkat. Mi tépjük a hajunk, ő meg a monitor túlsó végén röhög a markában. Nem kell megadni nekik ezt az örömöt!

Egyébként velem fordult már elő személyesen is hasonló. Vagyis, hogy félig személyesen. Az illetőt ismertem, nap, mint nap találkoztunk, de a mocskolódásait az interneten küldte nekem. Amikor azt válaszoltam neki, hogy nem interneten kéne pattognia, hanem személyesen, csak azzal tért ki, hogy örüljek neki, hogy nem személyesen teszi. blink.gif Folytatta tovább, én meg le se sz*rt*m. Aztán be is fejezte, mert látta, hogy hidegen hagy, amit csinál.

Szóval emberek, OKOS ENGED, SZAMÁR SZENVED! wink.gif
6 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Pöttömke, Selena., Bessie, Black Hearth2, Charlotte Benning
2012. szeptember 25. 11:02 #10
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Engem speciel az ostobaság jobban idegesít, mint a trollok. Ha vitába is keveredek egy trollal a neten, az soha nem hat a személyes hangulatomra. Az ismerőseim, a barátaim, a családtagjaim meg tudnak bántani. Egy ismeretlen aki látatlanból üzen nekem olyat, hogy randa vagyok mint egy görény, legfeljebb csak nevetésre késztet. (Különben is a görények aranyosak... biggrin.gif )

Nem szabad hagyni, hogy egy ilyen arc nélküli bohóc felzaklasson. Inkább röhögj vissza a képébe. biggrin.gif

Ez viszont, hogy az elhunytak Facebook profiljával babrálnak tényleg nagyon durva. Ezért már le lehet (és le is kell) csukni embereket.
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Pöttömke, Selena., Black Hearth2
2012. szeptember 25. 11:30 #11
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Ez aztán a cikk!A videókat láttam már előrre is,és érdekesnek találtam.A cikk bő és eléggé lenyúl a dolgok mélyére.Sajnos TROLLOK voltak,vannak és lesznek.Mindenki megoldja ahogyan tudja.Kaptunk itt pár tanácsot is.Szóval wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Selena.
2012. szeptember 25. 11:33 #12
dorii_TVD
dorii_TVD
Downer™
 
StátuszIs it too late to change the name?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 1755
Csatolások: 1686
Azonosító: 184868
Offline offline
Nem kell foglalkozni az ilyenekkel, ennyi. biggrin.gif Egyébként jó cikk! smileeee.gif
2012. szeptember 25. 12:01 #13
Remika
Remika
 
Státuszgumibaba-hárem xd
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.25.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 0
Azonosító: 172008
Offline offline
a vidiben ezek a beszólásaok nem is viccesek
2012. szeptember 25. 12:16 #14
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Aki ezeken besértődik, az ne járjon az internetekre és seggfájjon.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2012. szeptember 25. 12:22 #15
- törölt felhasználó -    
A "trollkodás" szó szerintem idióta, ahogy az is, amit a mai "fiatalok" számára jelent. nagyon *** egy cikk lett.
2012. szeptember 25. 12:43 #16
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Ilyenek mindig voltak és lesznek is. Régebben még törődtem velük, ma már csak röhögök rajtuk, hogyan képesek ilyen agyilag nullák engem zaklatni. Az első ilyen eset még a Fan-Site-on ért, de itt sem kíméltek meg. Itt legalább letilthatom azt' cső. Nem kell velük foglalkozni, nem éri meg.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2012. szeptember 25. 12:49 #17
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
ez a cikk tényleg hasznos, szerintem sincs sok értelme a trollkodásnak, attól én nem leszek szebb vagy jobb, ha valakbe belekötök... persze a legjobb ha nem foglalkozik velük az ember
2012. szeptember 25. 13:13 #18
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Mindenki maga dönti el hogy akar-e bunkó lenni mással (akár neten, akár a való életben). Személyszerint nagyon idegesítőnek találom a trollokat, a kötekedést nem szeretem mert gyakran érzek kényszert a visszaszólásra és néha le is tudom magam nyugtatni de annyira fáj amit olvasok hogy muszáj valamit visszaírni a védelmemben pedig nem akarom tovább szítani a vitát csak értelmesen vitatkozni. Csak ugye ehhez ugye két értelmes ember kellene és én hiába vagyok az, ha a másik pont nem. biggrin.gif Engem a tudatlanság kevésbé idegesít inkább elgondolkodtat néha a fórumon is, hogy egyik másik felhasználó tényleg a Föld nevű sárbolygóról jött-e vagy sem. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Pöttömke, Bessie, Black Hearth2, Charlotte Benning
2012. szeptember 25. 13:20 #19
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Ezen az oldalon is van néhány igen érdekes felhasználó aki mást se csinál csak beleköt másokba... wink.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2
2012. szeptember 25. 13:24 #20
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
egyre gondoltunk ophely. biggrin.gif Sajnos itt a fórumon is vannak, akik csak azt nézik, hol tudnának beszólni a másiknak. Azt hiszik ezzel menők, valójában a tudatlanságuknak adnak hangot. mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow, Pöttömke, ophely88, Black Hearth2
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!