Starity

Klippremier: Christina Aguilera - Your Body

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 28. 20:56 #61
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5220
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Christina gyönyörűen néz ki a klipben. heart.gif wub.gif
És nagyon jó szám lett, már most imádom. Első hallásra is tetszett már, ami nagyon kevés számnál van így. smileeee.gif
2012. szeptember 28. 21:02 #62
Feilla
Feilla
KoЯniac.
 
Státusz'The places i have ran to all my life have disappeared and i owe this to you.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 1942
Csatolások: 0
Azonosító: 176625
Offline offline
Szép a hangja, de a Figter száma magasan lekőrözi. Viszont a klip... biggrin.gif
2012. szeptember 28. 21:06 #63
- törölt felhasználó -    
Úgy gondolom, hogy mindenkinek meg van a véleménye, ezért is szerintem csodás dal lett, Xtina gyönyörű lett benne, a klipet meg imádom.!
Ui. : egyáltalán nem kövér.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. szeptember 28. 21:21 #64
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
A klipnek nagyon örülök, viszont ami a kommenteknél zajlik az már durva. Egyre kevésbé van kedvem feljönni ide... De jó lenne, ha egyesek megértenék, hogy a fene se kíváncsi a véleményükre alpári és/vagy bunkó stílusban. Aki nem szeret valakit, akkor sz..ja le, és hagyja békén a többit, hadd élvezze azt amit akar. Én se szeretek sok mindenkit, nem is olvasom el a cikkeket róluk, sőt semmit nem nézek meg velük kapcsolatban. Komolyan ilyen nehéz figyelmen kívül hagyni azt, ami nem tetszik? Pl. prézlit is már nem egy kedvencemnél láttam olyan véleményt nyilvánítani, hogy csak pislogtam... No offense, de megnézném mit szólna ő is, ha az övénél írogatnék hasonlókat. Már nagyon unom, hogy mindig ilyenekbe botlok. Félreértés ne essék, normális hangnemben meg lehet mondani, ha valami nem tetszik. Akik meg már megint/még mindig Christina alakját hordják le, úgy megnézném milyen tökéletesek ezek az emberek... Sejtem mennyire.

A szám stílusára annyit mondok, hogy aki szereti a kedvencét, úgyis megérti, hogy idővel ő is változik, hiszen ugyanolyan ember, mint Te vagy én, nem marad ugyanaz, aki volt. Fogadd el így, vagy lépj tovább. Én se szeretem a sok sminket, a színes hajat és annyira a ruhákat sem, de nemcsak ebből az egy dalból áll az új album. Köszöntem.
12 felhasználónak tetszik: MadHatter, Törpemókus, Glamster, Siistra, Teora, Meoww, Mia, Pöttömke, Black Hearth2, joe_r, House Of Wax, idone
2012. szeptember 28. 21:22 #65
barbyyy
barbyyy
DV&LM♥VINAI♥
 
Státuszi hate you, but i love you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.25.
Hozzászólás: 6158
Csatolások: 0
Azonosító: 165850
Offline offline
érdekes lett ://
2012. szeptember 28. 21:24 #66
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Idézet (Adrianna @ 2012.09.28. 21:21)
A klipnek nagyon örülök, viszont ami a kommenteknél zajlik az már durva. Egyre kevésbé van kedvem feljönni ide... De jó lenne, ha egyesek megértenék, hogy a fene se kíváncsi a véleményükre alpári és/vagy bunkó stílusban. Aki nem szeret valakit, akkor sz..ja le, és hagyja békén a többit, hadd élvezze azt amit akar. Én se szeretek sok mindenkit, nem is olvasom el a cikkeket róluk, sőt semmit nem nézek meg velük kapcsolatban. Komolyan ilyen nehéz figyelmen kívül hagyni azt, ami nem tetszik?  Pl. prézlit is már nem egy kedvencemnél láttam olyan véleményt nyilvánítani, hogy csak pislogtam... No offense, de megnézném mit szólna ő is, ha az övénél írogatnék hasonlókat. Már nagyon unom, hogy mindig ilyenekbe botlok. Félreértés ne essék, normális hangnemben meg lehet mondani, ha valami nem tetszik. Akik meg már megint/még mindig Christina alakját hordják le, úgy megnézném milyen tökéletesek ezek az emberek... Sejtem mennyire. 
A szám stílusára annyit mondok, hogy aki szereti a kedvencét, úgyis megérti, hogy idővel ő is változik, hiszen ugyanolyan ember, mint Te vagy én, nem marad ugyanaz, aki volt. Fogadd el így, vagy lépj tovább. Én se szeretem a sok sminket, a színes hajat és annyira a ruhákat sem, de nemcsak ebből az egy dalból áll az új album. Köszöntem.

meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Adrianna, Meoww, Mia
2012. szeptember 28. 21:35 #67
Süty
Süty
ღMaybe,Onceღ™
 
Státusz"No Hay Nada Más De Lo Previsto"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.14.
Hozzászólás: 3297
Csatolások: 579
Azonosító: 133242
Offline offline
egész jó lett..happy.gif
2012. szeptember 28. 21:42 #68
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
nemtudom mi a bajotok szerintem nagyonjó a szám már leis töltöttem : DDDD és a klipp is jó, igen visszanyerte az alakját ;DD nekem nagyon tetszik az egész ahogy van, kicsit beteg a klipp de így jó happy.gif
3 felhasználónak tetszik: Törpemókus, MadHatter, Pöttömke
2012. szeptember 28. 21:43 #69
Katey88
Katey88
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 164111
Offline offline
Egy tény: Christina tényleg meghízott. De van ilyen. Sztem egy énekesnőnél fontosabb a hang. És lássuk be: neki van toronymagasan a legjobb hangja az énekesnők között. Ha ő jól érzi így magát - és ez látszik is - akkor legyen ilyen. Fontosabb hogy jól érezd magad a bőrödben, mint hogy egész nap nyűglődj, mert mindent kitaccsolsz magadból. Nem mellesleg sztem jó a szám, a klip is, és tényleg dögös csajszi! Hajrá Xtina! :-)
4 felhasználónak tetszik: Törpemókus, MadHatter, Mia, Pöttömke
2012. szeptember 28. 21:56 #70
zuzz
zuzz
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.07.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 166765
Offline offline
nem érdekes hogy christina meghízott még így is fantasztikus mint mindig smileeee.gif
2012. szeptember 28. 21:58 #71
- törölt felhasználó -    
Hát lehet, hogy velem van a baj, de mikor először megnéztem a videót, még csak észre se vettem rajta semmi "súlyfelesleget". Aztán látom, hogy páran írják, hogy kövér. Most tényleg ez az első megfigyelés egyeseknek? A fantasztikus hangjától még mindig eláll a szavam, és a zene is elég jó. Nem a legjobb, természetesen ő is változik, de neki még ez is jól áll. meghajolo.gif
ui: szerintem Xtina gyönyörű
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Törpemókus, Adrianna, Mia, Pöttömke, Black Hearth2, Glamster, Meoww
2012. szeptember 28. 22:01 #72
Ninaa.
Ninaa.
♛ smuldersholic
 
StátuszBarbie is a b*tch, she is just a witch...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 1120
Csatolások: 117
Azonosító: 144054
Offline offline
Nekem ebben a klipben a régi(szinte tini) és a felnőtt(Candyman)-es XTina keveredik. De imádom!
2012. szeptember 28. 22:02 #73
Phopi
Phopi
VS angel
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.04.
Hozzászólás: 1281
Csatolások: 80
Azonosító: 172647
Offline offline
A szám viszonylag jó de a klip az vmi fantasztikus:D
2012. szeptember 28. 23:19 #74
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
A felszedett kilók ebben a klipben eszméletlen jól állnak neki, atom szexuális és vonzó, igazi díva. Aki erre azt mondja, hogy kövér, azt szívesen körbevizslatnám én is, hogy milyen jogon is ítélkezik így mások felett...
Senki sem tökéletes, maradjunk ennyiben, de Christina itt tényleg méltósággal és nagyon szexin viseli a felesleget, ami van rajta.
Arról nem beszélve, hogy a klip zseniális, nagyon ütős, gyönyörűek a színei és ötletes is. A dalt eleve imádom, nagyon slágergyanús, szóval azoknak, akiknek savanyú a szőlő, csak annyit mondanék: dolgozzátok fel drágáim, hogy a királynő visszatért. wink.gif
9 felhasználónak tetszik: Glamster, Pöttömke, Black Hearth2, MadHatter, Adrianna, Meoww, joe_r, House Of Wax, Lucky5
2012. szeptember 28. 23:32 #75
mayaa.
mayaa.
optimistic.™
 
StátuszMosolyogj ha kérlek, a mosolyodból élek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 2178
Csatolások: 1309
Azonosító: 160044
Offline offline
Elképesztő hogy milyen hangja van w00t.gif Hát igen, van ami szerencsére nem változik biggrin.gif Engem nem igazán zavarnak a felszedett kilói, sőt szerintem igenis jól áll neki, és esetleg még példaértékű is lehet a fiatalok számára hogy egy nő nem csak akkor szép ha nagyon vékony smileeee.gif
Nagyon jó klip lett! laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: Glamster, Pöttömke, Mia, MadHatter, Meoww, hellorl, Lucky5
2012. szeptember 29. 00:09 #76
muffinkaah
muffinkaah
 
Státusz"Fuck 'em if they can't take a joke" -Ben
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.30.
Hozzászólás: 700
Csatolások: 30
Azonosító: 185094
Offline offline
szerintem szuper a klip is, a zene is meg ő is smileeee.gif
2012. szeptember 29. 00:34 #77
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
ebben a sztoriban mintha szerepet játszana. egy bizonyos nőtípust mutat be... a szélsőséges, ámbár feltűnő megjelenés, a temperamentum, és a carpe diem ideológia. a túlzott éxerek és színek engem leginkább a 90s évek neon-feelingjét juttatják eszembe, az akkori bizsuk voltak hasonlók, maradt is belőle pár, de némi 60s/80s évek is becsúszik, na de az az ósdi pc, az totál 90s vindóóz... az internet, a digitális világ hajnala. na szóval csipetnyi retró is befigyel itt-ott.
hát igen, a palikat tényleg kezelésbe veszi, és klassz, h egy trendi képpel oldották meg a "végkifejleteket". aztán ott az ágyon, magában hempergő fürtöske, szerintem a "belső én"-t jelképezi, plussz poén, h a lila, a női vágyakozás színe... hátt, vannak benne utalások bizonyos dolgokra...

amúgy a művészet is olyan, mint a pénz: nem változtat meg, csupán előcsalogatja v felerősíti az ember egyes tulajdonságait... leginkább a gondolkodásmódjáról vall vki, amikor véleményt mond/ír.

pí-esz az epéseknek: egyre többen hozzuk szóba, h azok akik beböfögni járnak ide, menjenek olyan terepre, ahol jól érzik magukat, ami meg a lelkinyugalmukat zavarja (egyúttal a mienket is), onnan koccoljanak elfele. ez nem óvoda, h pesztrálni vagyunk itt titket, bárgyú trollokat, akik nem érik fel ésszel, h ez egy zárt körű rendezvény, ahova olyan klubtagok léphetnek be, akik tisztelik, értékelik akiről v amiről szó van. menjetek máshova lázadozni. fárasztóak vagytok. azt is megírtuk jó páran, h mi sem járunk a-szomszéd-küszöbére-szarni, szóval tipli van.
9 felhasználónak tetszik: Glamster, Pöttömke, Black Hearth2, Mia, MadHatter, Adrianna, Meoww, joe_r, hellorl
2012. szeptember 29. 06:07 #78
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
nem tetszenek a gyilkoságos részek főleg az autos mega wc és mert az ato olyan furra felhőként robban a pasinak a vére meg kék az utcsónál elnézem mert az durva 1 kicsit amugy a fuck your os szövegre lesz klip mert engem ez a love íour body nagyon idegesit
2012. szeptember 29. 06:44 #79
- törölt felhasználó -    
Ez nem az ő stílusa!
1 felhasználónak tetszik: Blade
2012. szeptember 29. 07:10 #80
- törölt felhasználó -    
Ez valami bűn rossz. ohmy.gif Én imádom Christina zenéjét, de ez valami förtelmes és a klip hozzá. Ez nem az ő világa és nem is áll jól neki.
1 felhasználónak tetszik: Blade
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok