Starity

Hivatalos: távozik a Nightwish énekesnője

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 03. 19:59 #41
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4471
Azonosító: 4076
Offline offline
A gépezet nem áll meg, a koncertek mennek tovább, Anette-t Floor Jansen helyettesíti. Hát nem is tudom. Ok, elég gatya a hang, de az énekest elég jól hallani és nem vagyok róla meggyőződve, hogy jó választás volt. Valami nagyon hiányzik a hangjából. cool.gif
2012. október 04. 13:23 #42
fallen legacyy
fallen legacyy
új tag
 
Státuszdög unaloom és meleeg://
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.07.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 182795
Offline offline
ne máááár:( akkor már nem is ugyanoljan a banda=//
2012. október 04. 15:08 #43
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Na jó, akkor most szépen, értelmesen összefoglalnám a véleményem (már amennyire tőlem telik). 1.: Kétlem, hogy tényleg közös megegyezéssel történt volna az egész, sokkal valószínűbbnek tartom, hogy valaki úgy döntött, hogy most Anette repül és kész. Azért jutottam erre, mert egyrészt túl gyorsan döntötték el, alig egy nappal előtte semmi jele nem volt (Tarjánál hónapokkal előtte lehetett tudni), másrészt meg mert turné közepén jött ez a döntés. Bár különben annak, hogy Floor Jansen a pótlék, kifejezetten örülök, mert eszméletlen hangja van, bár a videók alapján az Imaginaerumos dalok nem igazán mennek neki.
2.: Az énekesnő nem számít, szerintem igazából nem is kéne nekik, Marco hangjával tökéletesen ellennének, de Tuomas kijelentette egyszer, hogy sosem lesz ilyen, szal ez kiesik. Pedig kár. Én persze nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy ki lesz a következő, én annak örülnék a legjobban, ha Floort megtartanák, de ez is esélytelen (oké, annak örülnék a legjobbak, ha Tarja jönne vissza, de olyan nincs), szóval marad a kíváncsiság.
3.: Értelmetlen arról vitatkozni, hogy ki hibája a kirúgás, mert éppúgy mindkét félé, Anette is mondott durva dolgokat, alig felét jogosan, és a srácok is rosszul reagálták le. Amúgy is erősen sejteni lehetett, hogy tarthatatlan ez a formáció, én arra szavaztam volna, hogy az Imaginaerum premierje után jelentik be, hogy szétmennek.
Persze Anette szóló albumát nagyon várom, és hogy a Nightwish is mit fog még alkotni, mert a zeneipar legzseniálisabb alakjairól beszélünk mégiscsak heart.gif Persze nekem a NW örökké ez a NW marad, Anette-tel heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Black Hearth2, Johinna
2012. október 04. 19:36 #44
Gothica
Gothica
visszatérő vendég
 
StátuszBehold the rain of stars...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.15.
Hozzászólás: 267
Csatolások: 0
Azonosító: 169329
Offline offline
Ma hallottam... Engel szó szerint sokkolt a hír. Egyszerűen képtelen vagyok elhinni.
2012. október 14. 10:27 #45
Hachiii
Hachiii
visszatérő vendég
 
StátuszQui prior est tempore, potior est iure.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 0
Azonosító: 171199
Offline offline
Amikor elolvastam a sajtóközlemény teli torokból üvöltöttem hogy: Mi a f*sz van??? Tarja távozása nem viselt meg ennyire mint Anette-é. Néztem a Floor Jansen-es Imaginaerum-os videókat, tény ami tény jó hangja van, de nem illik a Nightwish-hez és mivel bandája van nem hinném hogy megtartják. Anette szólóalbumát meg már nagyon várom. Hiányozni fog a Nightwish-ból Anette...
2012. október 19. 09:49 #46
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Tarja nem volt semmilyen hatással rám...talán egyedül a Nemo című számban nyújtott olyan teljesítményt,amit én is értékelni tudtam,így örültem,hogy elment....Anett idején szerettem meg a zenekart és nélküle nem lesz ugyanolyan sad.gif
2012. október 19. 16:14 #47
- törölt felhasználó -    
AmyTurner, én megmondom őszintén, amikor először láttam a Viván a Nightwish Nemo című klippjüket, alig hogy kezdtem volna megszeretni, mit hallok, hogy az első énekesnő, Tarja kilépett. MIután többször meghallgattam a számaikat, nagyon megtetszett, s ez évben is, hogy visszahallgattam azokat, mondtam is magamban: kár, hogy távoznia kellett, de Anette is jó. Én mondom, lehet, hogy egyszer tényleg visszafogják sírni Tarját, mert Anette távozásával nem tudnák más énekesnőt elképzelni. Ha a Within Temptationból is Sharon kilépne több tíz éves aktív zenélés után, biztosan nem hallgatnám őket tovább (a későbbi kiadásra kerülő albumaikat persze).

Emellett, én is csak ma tudtam meg, hogy Anette kilépett. Nagyszerű, mondhatom sad.gif Mindkét lány nagyszerű, de nehéz lenne eldönteni, melyikük volt a legjobb.
2012. október 21. 16:44 #48
- törölt felhasználó -    
hát ezt nem vártam volna..amikor kirakta a Nightwish a hivatalos oldalán,azthittem hogy csak vicc..mondjuk eléggé érdekes hogy Tuomi megint csak októberben csinálta..biztos valami hagyomány..Személyszerint én Anettet 2 éve szerethettem meg,és nagyon sajnálom hogy elment.Nekem Floor nem tetszett mint énekesnő,és a Nightwishba se.Szerintem a ReVamp ami hozzá illik,nem a Nightwish.Remélem csak ideiglenesen marad a bandába,és találnak valakit,aki méltó Anette és Tarja helyére is mostmár.
2012. október 21. 16:52 #49
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (Zsófijááá @ 2012.10.21. 16:44)
hát ezt nem vártam volna..amikor kirakta a Nightwish a hivatalos oldalán,azthittem hogy csak vicc..mondjuk eléggé érdekes hogy Tuomi megint csak októberben csinálta..biztos valami hagyomány..Személyszerint én Anettet 2 éve szerethettem meg,és nagyon sajnálom hogy elment.Nekem Floor nem tetszett mint énekesnő,és a Nightwishba se.Szerintem a ReVamp ami hozzá illik,nem a Nightwish.Remélem csak ideiglenesen marad a bandába,és találnak valakit,aki méltó Anette és Tarja helyére is mostmár.


Nehéz dolguk lesz. Két okból kifolyólag is. 1: Ezek után, hogy két énekesnőjükkel is ilyen csúnyán elbántak kétszer is meggondolják a delikvensek hogy csatlakozzanak e a wish-hez.
2: Floor Janssen szerintem ideiglenesen csatlakozott, hogy legyen azért énekes Anette helyére a turné végéig, tuti, hogy nem állandó énekesnek szerződtették, hisz Neki van saját bandája.

Én úgy gondolom, a Nightwish-nak befellegzett. Akkor cseszték el de marhára amikor Tarját menni hagyták. Maradnia kellett volna az eredeti felállással. Világrengető dolgokat műveltek együtt...
2012. október 22. 13:33 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2012.10.21. 16:52)
Nehéz dolguk lesz. Két okból kifolyólag is. 1: Ezek után, hogy két énekesnőjükkel is ilyen csúnyán elbántak kétszer is meggondolják a delikvensek hogy csatlakozzanak e a wish-hez.
2: Floor Janssen szerintem ideiglenesen csatlakozott, hogy legyen azért énekes Anette helyére a turné végéig, tuti, hogy nem állandó énekesnek szerződtették, hisz Neki van saját bandája.
Én úgy gondolom, a Nightwish-nak befellegzett. Akkor cseszték el de marhára amikor Tarját menni hagyták. Maradnia kellett volna az eredeti felállással. Világrengető dolgokat műveltek együtt...



Amikor megláttam kirakva facebookon a hivatalos közleményt,akkor úgy gondoltam hogy ez a Nightwish vége lesz..de igazából ha belegondolok,a koncertekre ugyanúgy mennek,vannak akiknek jobban is bejön hogy Floor énekli a számokat,mert pl egy Ghost Love Score-t 7 év után halhattak először a rajongók.Én személy szerint 3 éves korom óta rajongok a Nightwishért,tehát Tarjával szetettem meg.Amióta elment a bandából,szóló karierrjében is követem.Most hogy Anettel is megszerette és elmegy hát ez nagyon gáz.Anette a blogjában azt írta hogy folytatja.Hát kiváncsi leszek..De én jobban örülnék ha megint egy ismeretlen énekesnt találnának,és remélhetőleg olyat aki illik a bandába,mert most nekem nagyon úgy tűnik hogy Floor nem igazából ide való..
2012. október 22. 17:54 #51
- törölt felhasználó -    
Nekem a Nightwish Tarjával volt az igazi. A kedvenceim voltak. Kellett egy kis idő mire Anettet is megszerettem, de már sose voltam annyira oda érte (mármint az együttesért) mint azelőtt. sad.gif
2012. október 29. 17:04 #52
Beth Rose Darkness
Beth Rose Darkness
visszatérő vendég
 
Státuszfuck the system
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.24.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 153
Azonosító: 171910
Offline offline
Nagyon jó énekes Ő is, ahogy Tarja is.
De ez után nem hiszem, hogy annyira boldogok lesznek. Ez a játék már csak a pénzért van.
Floor pedig, nagyon jó énekesnő, szép hangja van. Remélem, hogy Ő marad, és nem keresnek mást. Tarja is visszajöhet, az is nagyon jó lenne. smileeee.gif

Nem tudom, ki nézi gyakran a nightwish.hu - t, de tettek ki egy képet a jelenlegi felállásról. Hát, nincs valami boldog fejük... De azért bízzunk Toumas - ban és Marco - ban, meg persze a többiekben, hogy a lehető legjobb döntést hozzák. smileeee.gif
Kíváncsi vagyok, ki lesz az új énekesnő, és, hogy hogyan fog teljesíteni.
2012. október 29. 23:28 #53
kanyoszabrina
kanyoszabrina
visszatérő vendég
 
StátuszDemi Lovato, Avril Lavigne, Hayley Williams, Ellie Goulding, Christina Perri <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.19.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 52
Azonosító: 145825
Offline offline
ááá pedig annyira jó volt velük. :'( ♥ remélem ha új énekesnő jön be helyette akkor még sokáig lesz még a banda. :') ♥
2012. október 29. 23:49 #54
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2012.10.21. 16:52)
Nehéz dolguk lesz. Két okból kifolyólag is. 1: Ezek után, hogy két énekesnőjükkel is ilyen csúnyán elbántak kétszer is meggondolják a delikvensek hogy csatlakozzanak e a wish-hez.
2: Floor Janssen szerintem ideiglenesen csatlakozott, hogy legyen azért énekes Anette helyére a turné végéig, tuti, hogy nem állandó énekesnek szerződtették, hisz Neki van saját bandája.
Én úgy gondolom, a Nightwish-nak befellegzett. Akkor cseszték el de marhára amikor Tarját menni hagyták. Maradnia kellett volna az eredeti felállással. Világrengető dolgokat műveltek együtt...

Bocsáss meg, hogy pont téged emellek ki, de nem bírok elmenni a sok hülyeség mellett. A létező vagy a nemlétező Isten áldjon már meg titeket és mentsen is meg titeket a hasonló gondolatoktól. Hihetetlen, hogy ilyet írtál, miszerint a Nightwishnek befellegzett, attól mert két énekesnő is távozott, persze te bizonyára tudod, hogy a fiúk hibájából.

A Tarja esetről mindenkinek van fogalma, és tudható, hogy kisasszonyka volt a legnagyobb fekete bárány, nem a fiúk /félreértés ne essék, kedvelem őt és Anettet is/. Sajnálom, hogy az állítólagos rajongóktól annyi telik, hogy a befellegzett jelzőt használják, ha éppen énekesnő híján csak a fiúk vannak vagy, mint most van egy helyettes.

Ebben a zenekarban az énekesnő mindig csak egy eszköz volt, a zene magját és a csodát a fiúk tették és a mai napig teszik hozzá. A srácok alkotják a Nightwisht és Marco hangja adja a töltetet, amit kiegészít egy énekesnő, ne tessék már se süketnek, se vaknak lenni. Apropó, a Nightwish mindig is világrengető dolgokat művelt, T. és A. ide vagy oda pardon.gif
2012. október 31. 12:27 #55
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Az az igazság, hogy én is kezdek egyre kevésbé bízni a NW felépülésében... nem tudom, van valami fura abban, amit csinálnak. Anette viszont (a blogja alapján) úgy tűnik, hogy sokkal jobban érzi magát így egyedül... hát nem tudom.
Viszont Floor Jansen, annak ellenére, hogy nagyon jó hangja van, elképesztően ellenszenves nőci.
Szóval nem tudom... de azért remélem, a fiúk összeszedik magukat, kirakják Floort (vagy nem hagyják hogy nyilatkozzon) és kerítenek valakit, akik jó... erre képesek, azt hiszem biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: AmyTurner
2012. november 03. 00:50 #56
- törölt felhasználó -    
de utálom amikor egyes Tarja fanok jönnek azzal, hogy "a NW-t Tarja tette naggyá"... nagy büdös lóf*szt!.. hány dalszöveget írt a bandának? hánynak szerezte ő a zenéjét?... a NW Tuomas tette azzá, ami. ő ír mindent, szöveget, zenét... az énekesnőnek csak fel kell énekelnie a kész terméket... énekesnő pedig nem csak Tarja van a világon. és nem is csak Anette. amíg Tuomas ki nem írt magából mindent, addig a NW élni és létezni fog, tökmindegy ki lesz a dalospacsirta.
2012. november 03. 12:43 #57
Kinguli
Kinguli
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 188970
Offline offline
Én ehez igazából csak annyit tudok hozzászólni, hogy...Nos...Nem Tarja Turunennel volt a probléma ahogy Anette Olzonnal sem és ahogy a fejlemények is bizonyitják a banda többi tagja nem tud együtt működni egy énekesnővel sem...Amióta kidobták Tarjat jó nagyot csökkent a rajongók száma beleértve az enyémet is. Ne értsetek fére nem Anettel volt a bajom csak nagyon sokáig haragudtam rájuk, Tarja miatt...de ahogy a mondás is szól minden okkal történik...Toumasék hozták meg a döntést és tudniuk kellett hogy akár rajongó nélkül maradhatnak..Őszintén szólva örültem mikor hirűl kaptam, hogy Anette kilépik a NWből, reméltem, hogy Tarja visszakerül. De azóta sokat gondolkodtam és rájöttem, hogy ha Tarjanak egy csepp esze van.önérzetből. nem fog vissza menni. És amugy is kijelentette hogy végzett az énekléssel, családot szeretne smileeee.gif
2012. november 04. 15:15 #58
AmyTurner
AmyTurner
visszatérő vendég
 
Státusz" Because I'm one hell of a butler"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.11.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 165135
Offline offline
Idézet (nothingcanstopme @ 2012.10.31. 12:27)
Az az igazság, hogy én is kezdek egyre kevésbé bízni a NW felépülésében... nem tudom, van valami fura abban, amit csinálnak. Anette viszont (a blogja alapján) úgy tűnik, hogy sokkal jobban érzi magát így egyedül... hát nem tudom.
Viszont Floor Jansen, annak ellenére, hogy nagyon jó hangja van, elképesztően ellenszenves nőci.
Szóval nem tudom... de azért remélem, a fiúk összeszedik magukat, kirakják Floort (vagy nem hagyják hogy nyilatkozzon) és kerítenek valakit, akik jó... erre képesek, azt hiszem biggrin.gif


Egyetértek, már a második énekesnőt dobták ki (mert két nap alatt nem lehet mindent elintézni, ráadásul a turné közepén!), ez már gyanús. Anette viselkedése főleg, hiszen pár hónapja még Nightwish-családként emlegette magukat...jó, persze, voltak vitáik, ezt nem titkolták, de vajon mióta gyűlt bennük a feszültség?
Ami Floor-t illeti: valamiért nem szimpi a csaj. Őszinte leszek, nekem a hangja se igazán tetszik, mondjuk eddig csak az Imaginerum-os dalokat hallottam tőle. blush.gif Tuomas biztosan alkot majd az ő hangjára is, majd kiderül, akkor hogy állja meg a helyét. Szerintem őt megtartják, legalábbis egy időre. Tarja és Anette példáját elnézve, Floor-nak is van félnivalója, hát még annak, aki beszállna énekesnőként, ha őt is kiteszik... huh.gif
2013. július 03. 18:00 #59
- törölt felhasználó -    
hú... hát már Tarja távozása is elég durva volt és nagy port kavart, most pedig egy harmadik énekesnő? remélem jó lesz ez a Floor is, habár nekem Tarját akkor se übereli senki. :/
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!