Starity

Terrorizált diáklányból királynő

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 02. 18:22 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Whitney Kropp igazi példaképpé nőtte ki magát az őt ért támadások miatt, amelyek ellen mert kiállni, és segítséget kérni.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: An_d_a, Beyla
2012. október 02. 18:27 #2
dfreak
dfreak
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1959
Csatolások: 0
Azonosító: 129705
Offline offline
érdekes cikk:) de manapság tényleg sok a gúnyolódás, kiközösítés ._.
2012. október 02. 18:31 #3
Pocok
Pocok
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj egész nap!:) Sose tudhatod, ki fogja viszonozni!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.26.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 186682
Offline offline
Sajnos ez tényleg nem ritka manapság..:| Én tudom milyen, sokszor én is semminek vagyok nézve, és jó párszor bántanak az osztályomban nem csak lelkileg, de testileg is.. Ezt szerintem senki nem érdemli meg :| Adamnak és Whitney-nek is igaza van!smileeee.gif Remélem sokra viszi majd az életben.smileeee.gif
2012. október 02. 18:36 #4
GossipCat
GossipCat
 
Státusz"Az élet szép, de élni tudni kell.. Az élet egy harc, s benne győzni kell!" :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.26.
Hozzászólás: 606
Csatolások: 30
Azonosító: 172074
Offline offline
Jó cikk lett smileeee.gif
2012. október 02. 18:42 #5
- törölt felhasználó -    
A mi osztályunkba is ez megy de nem ilyen durván...
2012. október 02. 18:44 #6
csakpp
csakpp
Little Monster & Carrie Bear
 
StátuszNyár! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.18.
Hozzászólás: 1365
Csatolások: 0
Azonosító: 123111
Offline offline
A mai gyerekek már katasztrófák. A mi sulinkban is vannak ilyenek. Én is így jártam 8.-ban, és alig vártam, hogy elballagjak mert már annyit sírtam, h nem tudtam mit csináljak. Megpróbáltam nem foglalkozni velük, de egyszerűen nem ment.

Örülök, hogy Whitney-nek sikerült:)
2012. október 02. 18:54 #7
Esztycica
Esztycica
 
Státusz"Valami irtó menő és pont ide /nem/ passzoló idézet"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.30.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 0
Azonosító: 181973
Offline offline
uhh szegény lány! de neki sikerült smileeee.gif
és annyira kár hogy sok ilyen buta és az éretlen embert! és nem csak a kamaszok világában sad.gif
most komolyan! miért kelll??????
2012. október 02. 19:07 #8
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Én átérzem a fájdalmát. Pont úgy voltam ,mint ő.Különc.Ez 6 évig így volt, aztán elfogadtak engem ú az osztálytársaim úgy, ahogy vagyok. Most 9.-re megbátorodtam ugyan is nem olyan osztályba kerültem, ami gúnyolódós, kicsúfolnak, mert egy kicsit más vagy, mint a többiek.De én megtapasztaltam, hogy az emberek igen is gonoszak tudnak lenni, méghozzá igen fiatal korban. Én is bátrabb lehettem volna annak idején, és megvédhettem volna magam.
Jó látni, hogy visszatudott vágni Whitney, ezzel is csak azt mutatja, hogy ő jobb mindenben. Remélem kétszer megfontolják a többiek, hogy csesztessék őt.
2012. október 02. 19:08 #9
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Sajnálom a lányt! És szerintem nagyon undorítóak azok az emberek akik ennyire kitudják készíteni a másikat...!!! Nem is értem,hogy ez mire jó...?!!
2012. október 02. 19:21 #10
Feilla
Feilla
KoЯniac.
 
Státusz'The places i have ran to all my life have disappeared and i owe this to you.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 1942
Csatolások: 0
Azonosító: 176625
Offline offline
Érdekes cikk lett. Elgondolkodtató... : s
2012. október 02. 19:44 #11
Ellie
Ellie
új tag
 
StátuszZzzZZzz..♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.08.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 6
Azonosító: 185702
Offline offline
Nagyon jó cikk lett! Whitney nagyon sok gyötrelmen ment keresztül, mert nem olyan volt mint a többiek. Ez a boldogság a végére már nagyon kijárt neki. Whitney-nek sikerült, nagy-nagy gratuláció! smileeee.gif
2012. október 02. 20:02 #12
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Ezt hívják inspirációnak. Büszke vagyok Adamre, itt mutatkozik meg, hogy milyen nagyszerű ember és mit próbál átadni/üzenni a világnak. Whitney pedig rendkívül okos lány, hogy jól profitált mindenből és jó időben állt ki a tömeg ellen.
Saját bőrömön tapasztaltam, milyen ez, de mint ahogy W. is vallja, "Állj ki azért, amiben hiszel, és tegyél meg érte mindent szívvel-lélekkel." A lényeg, hogy megtanuljunk ignorálni.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, nora rose
2012. október 02. 20:17 #13
cicusmicus8
cicusmicus8
b!tch
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.27.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 31
Azonosító: 184793
Offline offline
áááááááááááááááááá én meghalok jjó cikk lett
2012. október 02. 20:39 #14
zsoca00
zsoca00
visszatérő vendég
 
StátuszMost épp itthon vagyok végre elég nehéz nap ez a hétfő...........fáradt vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.26.
Hozzászólás: 169
Csatolások: 0
Azonosító: 186695
Offline offline
Ezt jó író írta ez a cikket. és hozzáfűzöm: Terrorizál?
2012. október 02. 21:09 #15
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett!
Most már számomra is példaképpé vált Whitney! Igazán bátor dolog volt kiállnia magáért. Büszke lehet rá mindenki, hogy példát mutat a fiatalságnak! smileeee.gif
2012. október 02. 21:44 #16
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Őszintén szólva, amikor olvastam a cikket, kicsit összeszorult a szívem. Régen volt már ugyan, olyan 7-8 évvel ezelőtt, de mély nyomot hagyott bennem az általános iskola, és sajnos nem pozitív értelemben. Habár a középiskolában nem voltam ilyen szinten kirekesztve, mégis egy életen át megbélyegzett az, hogy néhány szemét ember minden áldott nap rajtam élte ki a mások iránti eltipró vágyait. Whitney valóban példakép lehetne, mert ő is megrázta magát és felállt a mocsokból, ahelyett, hogy magát sajnálná. Minden elismerésem az övé, mert nekem akkor nem volt ekkora lelkierőm hozzá. Állandóan sírtam, összetört és levert voltam. És miért csinálták velem mindezt? Mert mertem más lenni, egyéniség, és nem álltam be 14 évesen a klónok közé. Talán akkor nem gondoltam úgy, de ma már kifejezetten örülök annak, hogy így alakult az életem. Miért? Mert ma 21 évesen egy életerős, független fiatal nő vagyok, akinek van egyénisége és nem egy bólogató birka, aki úszik az árral.

A cikkért, pedig ezer köszönet, nagyon jó lett! Régen gondoltam már az általános iskolás éveimre, arra az időszakra, amikor gyűlöltem iskolába menni, és amikor gyűlöltem az lenni, aki vagyok. Így az évek elteltével bátran és büszkén kijelenthetem, hogy lettem valaki. A régebbi osztálytársaim, meg hát, féjszbukkon amit látok belőlük... kettő gyereket szült, a másik tíz úgy éli az életét, mint egy ostoba kölyök, és valaki állítólag prostituált is lett azóta. Ezért légy az, aki vagy, önmagad! A bor is annál jobb, minél öregebb! Ne félj magadat adni még zsenge szőlőként sem!
6 felhasználónak tetszik: Misao, Glamster, Pöttömke, nora rose, An_d_a, Meoww
2012. október 02. 21:50 #17
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.10.02. 21:44)
Őszintén szólva, amikor olvastam a cikket, kicsit összeszorult a szívem. Régen volt már ugyan, olyan 7-8 évvel ezelőtt, de mély nyomot hagyott bennem az általános iskola, és sajnos nem pozitív értelemben. Habár a középiskolában nem voltam ilyen szinten kirekesztve, mégis egy életen át megbélyegzett az, hogy néhány szemét ember minden áldott nap rajtam élte ki a mások iránti eltipró vágyait. Whitney valóban példakép lehetne, mert ő is megrázta magát és felállt a mocsokból, ahelyett, hogy magát sajnálná. Minden elismerésem az övé, mert nekem akkor nem volt ekkora lelkierőm hozzá. Állandóan sírtam, összetört és levert voltam. És miért csinálták velem mindezt? Mert mertem más lenni, egyéniség, és nem álltam be 14 évesen a klónok közé. Talán akkor nem gondoltam úgy, de ma már kifejezetten örülök annak, hogy így alakult az életem. Miért? Mert ma 21 évesen egy életerős, független fiatal nő vagyok, akinek van egyénisége és nem egy bólogató birka, aki úszik az árral.
A cikkért, pedig ezer köszönet, nagyon jó lett! Régen gondoltam már az általános iskolás éveimre, arra az időszakra, amikor gyűlöltem iskolába menni, és amikor gyűlöltem az lenni, aki vagyok. Így az évek elteltével bátran és büszkén kijelenthetem, hogy lettem valaki. A régebbi osztálytársaim, meg hát, féjszbukkon amit látok belőlük... kettő gyereket szült, a másik tíz úgy éli az életét, mint egy ostoba kölyök, és valaki állítólag prostituált is lett azóta. Ezért légy az, aki vagy, önmagad! A bor is annál jobb, minél öregebb! Ne félj magadat adni még zsenge szőlőként sem!


A történedben mintha a sajátomat olvastam volna (igaz, az még régebben történt, ennek ellenére még mindig bennem a tüske) és minden mondatoddal egyet értek. A cikk valóban remekül sikerült és Whitney egy igazi példakép. Remélem, élőben is találkozik majd Adammel, megérdemli.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2012. október 02. 22:15 #18
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.10.02. 21:44)
Őszintén szólva, amikor olvastam a cikket, kicsit összeszorult a szívem. Régen volt már ugyan, olyan 7-8 évvel ezelőtt, de mély nyomot hagyott bennem az általános iskola, és sajnos nem pozitív értelemben. Habár a középiskolában nem voltam ilyen szinten kirekesztve, mégis egy életen át megbélyegzett az, hogy néhány szemét ember minden áldott nap rajtam élte ki a mások iránti eltipró vágyait. Whitney valóban példakép lehetne, mert ő is megrázta magát és felállt a mocsokból, ahelyett, hogy magát sajnálná. Minden elismerésem az övé, mert nekem akkor nem volt ekkora lelkierőm hozzá. Állandóan sírtam, összetört és levert voltam. És miért csinálták velem mindezt? Mert mertem más lenni, egyéniség, és nem álltam be 14 évesen a klónok közé. Talán akkor nem gondoltam úgy, de ma már kifejezetten örülök annak, hogy így alakult az életem. Miért? Mert ma 21 évesen egy életerős, független fiatal nő vagyok, akinek van egyénisége és nem egy bólogató birka, aki úszik az árral.
A cikkért, pedig ezer köszönet, nagyon jó lett! Régen gondoltam már az általános iskolás éveimre, arra az időszakra, amikor gyűlöltem iskolába menni, és amikor gyűlöltem az lenni, aki vagyok. Így az évek elteltével bátran és büszkén kijelenthetem, hogy lettem valaki. A régebbi osztálytársaim, meg hát, féjszbukkon amit látok belőlük... kettő gyereket szült, a másik tíz úgy éli az életét, mint egy ostoba kölyök, és valaki állítólag prostituált is lett azóta. Ezért légy az, aki vagy, önmagad! A bor is annál jobb, minél öregebb! Ne félj magadat adni még zsenge szőlőként sem!


Ez a komment is legalább annyira inspiráló,és bátorító mint maga a cikk. meghajolo.gif Én meg pont most élem a középiskolás évek átkát,maga az iskola nem is lenne rossz,ha nem lenne néhány kis r*bi aki megkeseríti ezeket a mindennapokat...Az ember azt hinné,hogy ezeknek a diákoknak is már egy bizonyos kor után benő a fejük lágya,vagy felnőnek esetleg megkomolyodnak,de nem rolleyes.gif Úgy vagyok vele egszer csak vége lesz...
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2012. október 02. 23:37 #19
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.10.02. 21:44)
Őszintén szólva, amikor olvastam a cikket, kicsit összeszorult a szívem. Régen volt már ugyan, olyan 7-8 évvel ezelőtt, de mély nyomot hagyott bennem az általános iskola, és sajnos nem pozitív értelemben. Habár a középiskolában nem voltam ilyen szinten kirekesztve, mégis egy életen át megbélyegzett az, hogy néhány szemét ember minden áldott nap rajtam élte ki a mások iránti eltipró vágyait. Whitney valóban példakép lehetne, mert ő is megrázta magát és felállt a mocsokból, ahelyett, hogy magát sajnálná. Minden elismerésem az övé, mert nekem akkor nem volt ekkora lelkierőm hozzá. Állandóan sírtam, összetört és levert voltam. És miért csinálták velem mindezt? Mert mertem más lenni, egyéniség, és nem álltam be 14 évesen a klónok közé. Talán akkor nem gondoltam úgy, de ma már kifejezetten örülök annak, hogy így alakult az életem. Miért? Mert ma 21 évesen egy életerős, független fiatal nő vagyok, akinek van egyénisége és nem egy bólogató birka, aki úszik az árral.
A cikkért, pedig ezer köszönet, nagyon jó lett! Régen gondoltam már az általános iskolás éveimre, arra az időszakra, amikor gyűlöltem iskolába menni, és amikor gyűlöltem az lenni, aki vagyok. Így az évek elteltével bátran és büszkén kijelenthetem, hogy lettem valaki. A régebbi osztálytársaim, meg hát, féjszbukkon amit látok belőlük... kettő gyereket szült, a másik tíz úgy éli az életét, mint egy ostoba kölyök, és valaki állítólag prostituált is lett azóta. Ezért légy az, aki vagy, önmagad! A bor is annál jobb, minél öregebb! Ne félj magadat adni még zsenge szőlőként sem!

Ugyanez itt. Ugye én elköltöztem Angliába, de esküszöm, még egy évem lett volna abban a környezetben, begyógyszerezem magam. Olyan mély sérelmeim vannak, hogy rágondolni is nehéz, nem leírni. A felnőttek el sem tudják képzelni, milyen most tinédzsernek lenni.
Egyébként nekem a volt osztályomból a 90% nem az ismerősöm, olyan szinten nem vagyok rájuk kíváncsi. Most írtam epillanatban az egyiknek egy kemény levelet, mert.. Áh biggrin.gif Vicc az egész biggrin.gif megláttam a falán, hogy megosztott rólam egy két éves, szörnyű képet, hogy "na ezt sokszorosítsátok, ne a popcorn magazint"
Mondom ez mi a fene? Én már x ideje nem foglalkozom velük, erre neki még mindig az a legnagyobb problémája, hogy kikészítsen?
Sokszor voltam nagyon depressziós, és sokszor éreztem magam miattuk értéktelen embernek. Azonban most összeszedtem magam és kiírtam magamból mindent. Őszintén. Mi a fenét képzelnek? Kik ezek?
Nem nagyon akarok belemenni a részletekbe, de szerintem az elárul mindent, hogy utolsó héten be sem mentem suliba és el sem köszöntem tőlük. Rengeteg végigsírt éjszaka után - mert én csak barátokra vágytam és arra, hogy elfogadjanak. De nekik mindig bajuk volt az alakommal, a ruháimmal,a felfogásommal, vagy bármimmel. Annyira egyedül voltam, hogy kezdtem azt hinni, tényleg ez vagyok, az az ember, aki nem érdemli meg, hogy szeressék és megérdemli azt, amit kap. Adam sokszor célt adott nekem a tovább harcolásra, így végtelenül hálás vagyok neki is. Amikor nem volt mellettem senki, akkor ott volt mellettem ő. Ez így hülyén hangzik, de így volt.
Emiatt egyébként rendkívül bizalmatlan vagyok az emberekkel és félek megnyílni, mert tartok attól, hogy megint azt kapom, amit ott és megint visszakerülök oda, ahol voltam.
7 felhasználónak tetszik: Misao, Pöttömke, Beyla, nora rose, An_d_a, Vampiregirl1, Meoww
2012. október 03. 07:01 #20
- törölt felhasználó -    
Maga a cikk szomorú, de előfordul. Vannak ilyen lények minden iskolában. Elevenen el kéne ásni őket...
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok