Starity

Terrorizált diáklányból királynő

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 03. 22:03 #41
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
És ez milyen ismerős helyzet... De azért ennyire durva még nem volt. Sajnálom a lányt. Szerintem nem ezt érdemelné.
2012. október 03. 22:29 #42
MissHutcherson
MissHutcherson
új tag
 
StátuszMert őrültek vagyunk és nem bolondok! ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.27.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 184798
Offline offline
Hát mit is mondjak? Átérzem ezt a helyzetet. Nekem az általános iskolai életem volt pokol, nyolc éven keresztül, úgy ahogy volt. Nem egyszer terrorizáltak mind lelkileg, mind pedig testileg. Máig tisztán él a fejemben, ahogy egy lány felpofozott, mire az egész osztály megtapsolta, vagy amikor szó szerint a hátam mögött illettek rám meg a "szépségemre" egy nagyon csúnya jelzőt. Komolyan, vigyorogva ballagtam el közülük, és azóta sem váltottam egy szót sem a többséggel, kivéve akikkel középsuliban is egy osztályba kerültem. Nos, egy kicsit még kilencedikben is ez ment, de! Most jön a tanulságos rész. Elkezdtem összeszedni magamat, legalábbis látszatra. Visszaszóltam, mintha nem venném őket komolyan, meg elkezdtem hangot adni a véleményemnek. Ez fontos. Bár sok hazug barátot kellett félredobnom, mostanra eljutottam odáig, hogy vannak, akik szeretnek, és velem vannak, stb... Sajna másokat ugyanúgy piszkálnak, van egy csaj, akit én is rühellek, de személyes okokból, viszont a legtöbb ellen igyekszem tenni. Megkértem a barátnőmet, hogy kérjen bocsánatot attól, akit piszkált (megtette) egy duci lányt néha elhívok ide-oda, stb...
Az én üzenetem: Ne habozzatok segíteni, ha ezt tapasztaljátok, mert sosem tudhatjátok, mennyit ártanak vele azzal az illetőnek. Nem mindenki olyan határozott, mint a cikkben szereplő lány
2 felhasználónak tetszik: Glamster, Jolie_77
2012. október 04. 01:06 #43
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Gratula Whitneynek és neked is MissHutcherson, és mindenkinek aki még hasonló cipőben járt, de sikerült a nehézségeken felülkerekedni!
1 felhasználónak tetszik: MissHutcherson
2012. október 04. 01:09 #44
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Mindenkinek ajánlom Megan és Liz megfélemlítés ellenes dalocskáját. Szerintem nagyon jó figyelemfelkeltő és együttérző dal. Mindig elszomorodom rajta, de utána jobban érzem magam smileeee.gif
http://www.youtube.com/watch?v=Lq3iagZzloU
2012. október 04. 15:12 #45
FüMá
FüMá
síugrásb*zi
 
StátuszNo one can hurt us like we've hurt ourselves
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 106
Azonosító: 166064
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.10.03. 20:32)

Elborzaszt az, hogy ilyen szinten bántják, gúnyolják és cikizik azokat az embereket, akik igen is mernek mások lenni, mint mások. És tudjátok mit? Igen is merjetek mások lenni, mert belül sokkal értékelhetőbbek vagytok, mint azok, akik minden hétvégén eljárnak diszkózni, pusztítják az agysejtjeiket az alkohollal, a droggal pedig a szervezetüket, valamint a lábaik egy csettintésre szétnyílnak. Komolyan - bánjátok, hogy nem ilyenek vagytok? Olyanok akartok lenni, akiket pár év múlva a kórházba fogják szállítani, mert túl lőtte magát valamelyik droggal?
Soha ne bánjátok azt, hogy nem vagytok futószalagra valóak! Emberek vagyunk, és mindenki különböző. Pontosan ettől olyan szép az evolúció, hogy mindig minden más és más.

Ebben teljesen egyetértek. Én olyan vagyok, aki ki nem állhatja azt, ami manapság "menő" meg "divatos" (gondolok itt zenére, ruhákra, internetes oldalakra, arra, mikor valaki folyton bunkó és flegma, csak mert ez olyan "hű de menő"). Én saját stílusom szerint hallgatok zenét, öltözködöm fel és viselkedem, de az biztos, hogy ezeknek köze sincs a legtöbb mai tinicskéhez. Jól is tanulok, és nem értem, néhányan miért tartják ezt gáznak. Szerencsémre, vagy nem is tudom, miért, de még nem szóltak le emiatt, sőt, sokszor hallottam már, hogy "na igen, te vagy az, akinek van stílusa", és én ennek nagyon örültem. Csak bátorítani tudok mindenkit, hogy merj önmagad lenni, mert nem fognak feltétlenül leszólni, ha meg megteszik, akkor annyit sem érnek, hogy oda figyelj. wink.gif
2012. október 04. 21:55 #46
Lovas csajszi
Lovas csajszi
visszatérő vendég
 
StátuszElfoglalt vagyok, veletek ellentétben!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.02.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 187041
Offline offline
Nem értek bizonyos embereket. Mindenkiben ott bujkál az az énje, amely menő, szép, és tökéletes akar lenni. Ha azonban egy környezetében lévő ember ki mer állni azért, amiben igazán hisz, az illető irígy lesz arra, aki meg merte tenni, aki ki mert állni magáért. Senkinek sem kötelező azt a példát követni, amit mondjuk egy Hollywood-i sztár elkezd. Ha mondjuk Katy Perry lilára festi a haját, rögtön Nekünk is az kell tennünk? Nem! Ő igy fejezi ki magát, mi is fejezzük ki magunkat a muagunk módján! Már nem azért, kit érdekel más véleménye, ha nem érezzük jó magunkat? Én is beleestem ebbe a hibába, nem is olyan régen: megpróbálam ugyanazt a zenéket szeretni, ugyanazta 'trendi' ruhákat hordani! És tudjátok mi lett a vége? Kib.szotul rosszul éreztem magam! Már nem érdekel, ha valaki azt mondja a zenémre, hogy béna, ha valaki azt mondja a ruhánra, hogy tavalyi divat! Ki a francot érdekel mások véleménye? Engem többé nem! Csakis a sajátomé, és azoké, akiket tisztelek és szeretek, akikre felnézek és akikben megbízom. A többiek nem érdekelnek! Titeket se érdekeljenek! Csak azok érdekeljenek, akik megérdemlik!
2012. október 06. 13:28 #47
kataszeles90
kataszeles90
 
StátuszElég a tréből? Állj fel a térről. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.11.
Hozzászólás: 716
Csatolások: 0
Azonosító: 183145
Offline offline
Nagyon elszomorító Whitney története, és főleg az, hogy ez nem egyedi eset...
2012. október 06. 15:30 #48
evaa99
evaa99
 
StátuszThere's a whisper in the dark, as a new life comes to be...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 40
Azonosító: 171196
Offline offline
Ilyenkor jót nevetek azok arcán, akik bántalmaztak valakit, és most meglátják, hogy az nevet, aki utoljára nevet. Egyébként meg mélységesen megvetem őket. -.-
2012. október 06. 15:39 #49
musicmurder95
musicmurder95
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.18.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 0
Azonosító: 169543
Offline offline
A cikk nagyon jó és tényleg hatalmas bátorság meg kitartás kell ehezz.De igazából Whitney-nek és más hasonló helyzetben levő embereknek is nem csak túl élni kell!!!!Amikor elkerülsz egy jobb közösségbe akkor minden jobb de ezt magadban elkönyvelni a legnehezebb,hogy ne csak úgy tegyél mintha erős lennél és ne csak úgy tegyél mintha már túl lennél rajta.Tényleg túl kell lenned rajta és tényleg erősnek kell lenned és ez bizony évek folyamata!!!!!!!De szerintem megéri kirekesztettnek lenni tudom idiótán hangzik de állítom hogy nem lennék az aki ma vagyok ha anno nem piszkáltak volna!!!Először félve nézel arra az emberre aki bántott aztán dühösen és a végén már tudsz mosolyogni:)
2012. október 06. 16:55 #50
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Sajnos nagyon álnokok:/
Nagyon jó,hogy a lány talpra tudott állni,nekem a mai napig nem sikerült.Nagyon sokat csúfoltak a súlyom miatt,mert nem voltam csontsovány és azért mert szerettem olvasni.Meg persze a Justin imádatom miatt is:/
Dicséretes,hogy talpra állt.Nem sokaknak sikerül!wink.gif
2012. október 06. 17:21 #51
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Sajnos én is nagyon de nagyon áttudom érezni.
Pont tavaly voltam így az osztályommal. El is hagytam az egész iskolát!
Ugyanilyen terrorba voltam...40 ember kirekesztett csak úgy,mert 1 azt mondta. Borzalmas volt és ezt én is komolyan mondom, hogy ezeket nem felejti el az ember soha.
Kár, hogy én nem vagyok ilyen magabiztos és erős.
Ahelyett, hogy kiálltam volna magamért inkább elmenekültem.
Engem állandóan a szemem miatt csúfoltak és aláztak,de nem tehetek róla,majd idén megyek műtétre.
De sajnos túl sok a primitív ember.
Minden hasonlóhelyzetben lévő embernek kitartást kívánok! Idén már új iskolába vagyok,és nagyon tetszik. Sokkal másabb jobb a légkör,végre úgy érzem itt befogadtak.
2012. október 06. 18:15 #52
vamphanna
vamphanna
vámpircsaj ;)
 
StátuszMinden,ami vámpir es misztikum.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1
Azonosító: 165036
Offline offline
Nagyon meghato tortenet.Aterzem,hogy milyen lehetett Whitney-nek,mert engem is mindenhol kirekesztenek.Szerencsere velem ilyen “Balkiralyno”-s eset nem tortent,szornyu hogy ilyen emberek is vannak.En nem lennek ennyire bator,biztos azert mert masok leertekelnek es en elhiszem hogy olyan vagyok,es ugy is erzem.De Whitney-t ezert tisztelem es becsulom,es buszke lehet ra Adam hogy ilyen erosse tette.Es ahogy Adam tweetelt az esetrol latszik hogy milyen tiszta lelku.Inspiral mindenkit a valtozasra. smileeee.gif De majd megprobalom oket kizarni. heart.gif 9.ben az egesz osztaly szivatott,tavaly is,es van amikor most is,de nem mehetek mas osztalyba vagy suliba,mert ezt a szakot akartam,es ki kell birjak ket evet,mind az osztallyal,mind a szobatarsaimmal(igaz ok mar abbahagytak,de az egyk csaj olyan nagyos sad.gif ).Valahogy lesz. :/
2012. október 06. 18:18 #53
vamphanna
vamphanna
vámpircsaj ;)
 
StátuszMinden,ami vámpir es misztikum.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1
Azonosító: 165036
Offline offline
Az ilyen emberek akik,masok szivatasaval szorakozik szanalmasak,nincsen az ilyeneknek szivuk,hogy milyen erzes kikozositettnek lenni. sad.gif
2012. október 06. 19:45 #54
musicmurder95
musicmurder95
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.18.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 0
Azonosító: 169543
Offline offline
dóóra
Sajnos én is nagyon de nagyon áttudom érezni.
Pont tavaly voltam így az osztályommal. El is hagytam az egész iskolát!
Ugyanilyen terrorba voltam...40 ember kirekesztett csak úgy,mert 1 azt mondta. Borzalmas volt és ezt én is komolyan mondom, hogy ezeket nem felejti el az ember soha.
Kár, hogy én nem vagyok ilyen magabiztos és erős.
Ahelyett, hogy kiálltam volna magamért inkább elmenekültem.
Engem állandóan a szemem miatt csúfoltak és aláztak,de nem tehetek róla,majd idén megyek műtétre.
De sajnos túl sok a primitív ember.
Minden hasonlóhelyzetben lévő embernek kitartást kívánok! Idén már új iskolába vagyok,és nagyon tetszik. Sokkal másabb jobb a légkör,végre úgy érzem itt befogadtak.

Forrás: http://starity.hu/magazin/32104-terrorizalt-diaklanybol-kiralyno/#ixzz28XemSvgI

Egyáltalán nem baj hogy ahogy fogalmaztál elmenekültél.Harcolhatunk az emberekkel ha nagyon muszály de van ahonnan egyszerűen el kell menni a kirekezstett gyerekeknek is végső soron akkor oldódik meg igazán a helyzetük amikor egy másik közösségbe kerülnek!!!A menekülés nem mindig egy lehetőség van amikor muszály menekülni
2012. október 07. 12:41 #55
- törölt felhasználó -    
Ez a csaj az ismerőseim közt van ohmy.gif smileeee.gif
2012. október 07. 13:02 #56
starci
starci
visszatérő vendég
 
StátuszJobb ha beszélnek rólad mintha észre se vennének
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 260
Csatolások: 0
Azonosító: 178925
Offline offline
Megtudom érteni bár velem ez még nem történt meg.
2012. október 08. 17:04 #57
- törölt felhasználó -    
Én is átérzem a történetet, mondjuk konkrétan ilyen nem történt velem, de van egy osztálytársam aki folyton piszkál, nem a kinézetem miatt csak rámszáll, dobálja a cuccom és az osztályomból sőt a suliből engem senki nem vesz komolyan. Pedig visszaszólok nekik, de hidegen hagyja őket. Nem tudom mit csináljak próbálom figyelmen kívül hagyni őket. Alig várom, hogy elmenjek középsuliba de nem tudom ott mit csinálnának, remélem azért kedvesebbek lesznek.
2012. október 08. 22:37 #58
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Egyébkénnt a szöke vagy a vöröes haja az eredeti?? Mert sztem a vörösesel jobban néz(ett).ki.. Szerencsére velem ilyen még nem történt. És remélem nem is fog. De teljes mértékben megértem azt aki elmenekül abbool a suliból vagy aki esetleg szembe száll a bántó emberekkel!! :/
2012. október 12. 14:26 #59
BernadetteLaura
BernadetteLaura
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.22.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 176315
Offline offline
Nagyon becsülöm ezt a lányt! Tényleg. Engem is szoktak néha piszkálni,de szerencsére én is megtanultam nem figyelni rájuk és csak olyan emberekre fordítok időt és energiát,akik meg is érdemlik. Anyáék is tudnak erről és ők is mondják nekem,hogy hagyjam őket,mutassam hogy erős vagyok (mert amúgy az vagyok) és csak forrjanak a mérgükben,hogy nem sikerült felhúzniuk vagy ki készíteniük. Mert nekik ez a "hobbijuk" a suliba,hogy kispéciznek valakit maguknak és akkor őt piszkálják. De az a baj,hogy ilyenkor elfelejtik azt,hogy ők sem tökéletesek és ugyanúgy lehetne őket is szekálni. Annyira el van "ferdülve" ez a korszak,hogy csak az a jó,ami tucat. Aki valódi egyéniség, az már baj,kövesse a többit. Hogy a Champagne körmösét idézzem tényleg "könyörtelenek és aljasak" a mai fiatalok. Ettől a lánytól csak tanulni lehet!
2012. október 13. 11:09 #60
- törölt felhasználó -    
Így kell ezt csinálni, csajszi...smileeee.gif Amikor az emberek azt hiszik, sikerült a padlóra küldeniük téged, állj fel, és röhögj a képükbe.És Whitney képes volt rá smileeee.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok