Starity

A WWE Kelly Kellyt is elküldte!

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 03. 15:02 #21
- törölt felhasználó -    
ennek mi értelme van ez mind csak NAGY SZÍNÉSZKEDÉS!
2012. október 03. 15:07 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dj Medison14 @ 2012.10.03. 15:02)
ennek mi értelme van ez mind csak NAGY SZÍNÉSZKEDÉS!


A színészkedés tudod mi? A sorozatok! Mióta köztudott hogy a WWE előre megírja a storykat, azóta mindenki ezt mondja.
Pedig egyáltalán nem így van, fele-fele arányban, de sokszor van hogy a szövegeket ők mondják el, vagy mozdulatot ők csinálnak, saját maguk. Megírják a story-t, mert ez egy komoly cég, SZÓRAKOZTATÓIPAR, de egyáltalán nem 'színészkedés' Ők profi pankrátorok, évekig tanulják a mozdulatokat, és az vesse a WWE-re az első követ aki tökéletesen, most azonnal elvégez egy bonyolult movesetet. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Maci HEEL, Törpemókus
2012. október 03. 15:17 #23
- törölt felhasználó -    
Zitus, osztom a véleményedet! smileeee.gif
Bezzeg ha mi az 1D fabnokat csesztetjük, leharapják a fejünket, térjen már észre 1-2 nagyokos!!! dry.gif
2012. október 03. 15:23 #24
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Csajok, ne húzzátok fel magatokat emiatt. Egyesek azt hiszik, hogy okosat mondanak, pedig bölcsebbek lennének, ha hallgatnának arról, amihez nem értenek. rohog.gif
Mi tudjuk miről szól a pankráció, ők meg maradjanak a saját kis mesevilágukban. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Maci HEEL, Törpemókus
2012. október 03. 15:26 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.10.03. 15:23)
Csajok, ne húzzátok fel magatokat emiatt. Egyesek azt hiszik, hogy okosat mondanak, pedig bölcsebbek lennének, ha hallgatnának arról, amihez nem értenek. rohog.gif 
Mi tudjuk miről szól a pankráció, ők meg maradjanak a saját kis mesevilágukban. biggrin.gif


Az iskolában okoskodjanak ennyire biggrin.gif
Amúgy már annyi ilyen kommentet láttam, és mindig megfogadom hogy nem szólok hozzá, de előjön belőlem a fan. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Maci HEEL, Bessie
2012. október 03. 15:36 #26
CrazyHeartx3
CrazyHeartx3
 
Státuszविकास के लिए सबसे अच्छा मार्ग आज़ादी का मार्ग है.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.20.
Hozzászólás: 1852
Csatolások: 43
Azonosító: 176171
Offline offline
Nanemáááááááár. Birtam ezt a csajt. xdxd :c
2012. október 03. 15:40 #27
szemcsa
szemcsa
új tag
 
StátuszA TÁNCBAN nincsenek szabályok, ha igazán érzed a zenét, nem csinálhatod rosszul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 185014
Offline offline
kár hogy el ment Kelly Kelly a WWE-ből sad.gif
2012. október 03. 16:51 #28
- törölt felhasználó -    
Én csak annyit tennék hozzá, hogy 2005-ben kezdtem el pankrációt nézni, 2 éva hagytam fel vele és csak a kedvenceim követem nyomon, én indítottam el a hullámot annak idején a fórumon még 2007-be és pont a kis divatfanok miatt hagytam abba a témázást, mert sokan azt hiszik eszméletlenül okosak és értenek hozzá, nem véletlen nem írok a Pankráció topikba, mert nincs szükségem a "kisokos-ok" kioktató dumáira (tisztelet a kivételnek). Én a régieket szerettem és szeretni is fogom, az újak nem is érdekelnek. Igen, előre le van zsírozva minden, nem véletlen hívják cirkusznak, na de ha színészkednek, akkor vajon miért sérülnek le? Pár éve, amikor az MNM visszetért Joe Mercurynak az arcába repült egy létre, szilánkosra törte az arcát, nos azt is biztos csak megjátszotta, nem? Jó tanács: aki nem ért hozzá, plusz hsz fejében ne írjon inkább semmit, mert ez nagy szegénységi bizonyítványt állít ki róla, igaz nem hinném, hogy lesz olyan, aki ezt a pár sort felfogja.
Bessie köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. október 03. 17:11 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (CanDee Sweet @ 2012.10.03. 16:51)
Én csak annyit tennék hozzá, hogy 2005-ben kezdtem el pankrációt nézni, 2 éva hagytam fel vele és csak a kedvenceim követem nyomon, én indítottam el a hullámot annak idején a fórumon még 2007-be és pont a kis divatfanok miatt hagytam abba a témázást, mert sokan azt hiszik eszméletlenül okosak és értenek hozzá, nem véletlen nem írok a Pankráció topikba, mert nincs szükségem a "kisokos-ok" kioktató dumáira (tisztelet a kivételnek). Én a régieket szerettem és szeretni is fogom, az újak nem is érdekelnek. Igen, előre le van zsírozva minden, nem véletlen hívják cirkusznak, na de ha színészkednek, akkor vajon miért sérülnek le? Pár éve, amikor az MNM visszetért Joe Mercurynak az arcába repült egy létre, szilánkosra törte az arcát, nos azt is biztos csak megjátszotta, nem? Jó tanács: aki nem ért hozzá, plusz hsz fejében ne írjon inkább semmit, mert ez nagy szegénységi bizonyítványt állít ki róla, igaz nem hinném, hogy lesz olyan, aki ezt a pár sort felfogja. 
Bessie köszönöm!  meghajolo.gif



Tökéletes hozzászólás volt. meghajolo.gif
Amúgy tényleg nagyon sok komoly dolog történt a pankrátorokkal és történik is mind a mai napig. Owen Hart 24 méteres zuhanása 1999-ben, ami következtében szörnyethalt, az is biztos színészkedés volt, meg a szögek Orton hátában valamikor a karrierje elején, Mysterio térdsérülése ami miatt több mint egy évet kihagyott vagy Lita nyaka, de még lehetne sorolni ezer más pankrátort és más sérülést. Ez nem a Barátok Közt, ahol eljátsszák hogy verekednek, ez a való élet, és bár a story meg van írva, a sérüléseket tényleg nem szabad elviccelni. Bár szerintem ezt sem fogják sokan megérteni, de nem baj.
2012. október 03. 20:07 #30
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én imádom a filmeket, sorozatokat. Az színészkedés. Érdekes, ezt mindenki tudja, mégis nézik. rohog.gif
Az, aki pankrációt, és színészkedésnek hívja, ajánlanám, hogy nézzen meg néhány mérkőzést. A pankrátorok és dívák méterekről ugranak, repülnek szinte, csapódnak a ringbe, vagy a földbe, és kapnak igen durva ütéseket néha. Az ilyen adásokat élőben nézik, és adják is le a tévében. Amit a WWE csinál, az gyerekbarát, ami csupán annyit jelent, hogy vér nem folyhat, agyrázkódása egy szupersztárnak nem lehet. Mert régen olyan meccseket adtak, hogy ilyesmik előfordultak. A WWE-nél van, hogy egy héten 5 mérkőzést is csinálnak, mindig más városba utaznak, hogy az ottani közösséget szórakoztassák. Nem egy interjúban meséltek már arról, hogy mennyire megerőltető sérülésekkel utazni, mégis folytatják tovább az egészet, nem mennek haza pihengetni, csak ha már nincs választásuk. Az év 300 napján szinte dolgoznak és úton vannak!!! Nem leszólást, tiszteletet érdemelnének. Arról nem is beszélve, hogy pont az ilyen sérülések miatt néha igazán sok gyógyszert kell beszedniük fájdalomcsillapításra. Nem véletlenül kapnak annyi pénzt,amennyit.

Ott van Chris Benoit esete is. Sok embernek ismeretlen ez a név. Pankrátor volt, nem is akármilyen. Neki is voltak sérülései, aztán egyszer nem ment többet fellépni. Kiderült, hogy ő, és a családja meghalt. Sokáig nagy viták folytak az egészről, mert elég szörnyű eset volt, aki akar utánaolvashat részletesen. A lényeg az, hogy kiderült ő ölte meg a családját, mert a sok gyógyszer teljesen hatott az agyára. sad.gif Azt az orvost, aki írta neki a gyógyszereket leültették, és ha minden igaz, még mindig ül.

Vagy Edge is. Megmondták neki az orvosok, ha nem hagyja abba a pankrációt meghalhat vagy teljesen lebénulhat. Annyi sérülést kapott, hogy nem volt más választása.

Sokkal összetettebb műfaj a pankráció, minthogy valaki egyszerűen csak annyit mondjon rá, hogy színészkedés az egész.
2012. október 04. 15:22 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.10.03. 20:07)
Én imádom a filmeket, sorozatokat. Az színészkedés. Érdekes, ezt mindenki tudja, mégis nézik. rohog.gif 
Az, aki pankrációt, és színészkedésnek hívja, ajánlanám, hogy nézzen meg néhány mérkőzést. A pankrátorok és dívák méterekről ugranak, repülnek szinte, csapódnak a ringbe, vagy a földbe, és kapnak igen durva ütéseket néha. Az ilyen adásokat élőben nézik, és adják is le a tévében. Amit a WWE csinál, az gyerekbarát, ami csupán annyit jelent, hogy vér nem folyhat, agyrázkódása egy szupersztárnak nem lehet. Mert régen olyan meccseket adtak, hogy  ilyesmik előfordultak. A WWE-nél van, hogy egy héten 5 mérkőzést is csinálnak, mindig más városba utaznak, hogy az ottani közösséget szórakoztassák. Nem egy interjúban meséltek már arról, hogy mennyire megerőltető sérülésekkel utazni, mégis folytatják tovább az egészet, nem mennek haza pihengetni, csak ha már nincs választásuk. Az év 300 napján szinte dolgoznak és úton vannak!!! Nem leszólást, tiszteletet érdemelnének. Arról nem is beszélve, hogy pont az ilyen sérülések miatt néha igazán sok gyógyszert kell beszedniük fájdalomcsillapításra. Nem véletlenül kapnak annyi pénzt,amennyit. 
Ott van Chris Benoit esete is. Sok embernek ismeretlen ez a név. Pankrátor volt, nem is akármilyen. Neki is voltak sérülései, aztán egyszer nem ment többet fellépni. Kiderült, hogy ő, és a családja meghalt. Sokáig nagy viták folytak az egészről, mert elég szörnyű eset volt, aki akar utánaolvashat részletesen. A lényeg az, hogy kiderült ő ölte meg a családját, mert a sok gyógyszer teljesen hatott az agyára. sad.gif Azt az orvost, aki írta neki a gyógyszereket leültették, és ha minden igaz, még mindig ül. 
Vagy Edge is. Megmondták neki az orvosok, ha nem hagyja abba a pankrációt meghalhat vagy teljesen lebénulhat. Annyi sérülést kapott, hogy nem volt más választása.
Sokkal összetettebb műfaj a pankráció, minthogy valaki egyszerűen csak annyit mondjon rá, hogy színészkedés az egész.


Itt lehet bővebben az esetről olvasni.
Ezek után mondja valaki hogy színészkedés... Egy ember meghalt, és nem ő tehetett róla, ő csak csinálta amit szeretett. És bár nem most volt, még mindig emlékeznek Chris-re, és fognak is.
2012. október 04. 15:24 #32
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Én nem szoktam pankrációt nézni, de azért sajnálom, hogy ezt a csajszit is elküldik.
2012. október 05. 15:30 #33
- törölt felhasználó -    
Itt olvasom a komikat. Azt mondjátok, a WWE egy megjátszás. Lehet. Sőt. És Kellyről is láttam 1-2 szidalmazást. Mégis, mit képzeltek magatokról? Ismeritek ezt a lányt? Ártott nektek valamit, hogy szidni kell? Nem. Akkor?... Baromság? Tragédia? Hülyeség? Na szerintem most azonnal abba lehet hagyni!!!!!! A WWE nem hülyeség. Kelly Kelly nem r*banc. Baromság h ezt megírta CanDee? Ezt igazából csak megköszönhetem neki. Ha nem tetszik, nem kell elolvasni!!!! Mi a francot képzeltek magatokról? Ti nem tudjátok, hogy az életüket jelenti a pankrátoroknak ez a cég. A testüket is képesek feláldozni a rajongókért. Mert ők törődnek velük. Kelly is közéjük tartozik. Ahogy már említették, 1-2 méteres magasságból ugranak, simán eltörhet valamijük. Színészkedés? Hol laksz, kislány? Meglátogatnálak.. A színészkedés az a Máricsuj, meg az ilyenek!!!!!!!!!!!!!!! És a kis Dzsásztin, Szelena, meg 1D fanok (mondjuk én is szeretem a 1D-t, de ez mellékes), nagyon kérem, fogják be a csőrüket, mert ha egyszer nem szereted, nem kell hozzá írni!!!

egyébként nem kapott búcsúmeccset?? ._____." Hiányozni fogsz heart.gif

Ja és: ZitaTwilight, Bessie, CanDee Sweet meghajolo.gif meghajolo.gif
2012. október 07. 12:27 #34
ViczianMark
ViczianMark
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 186081
Offline offline
Nane! Maryse volt a kedvencem azon alig lettem túl erre most Kelly.....már csak Rosa maradt de ha elküldik előhozom a Judi bírónőt...
2012. október 07. 19:34 #35
kelly2000
kelly2000
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 170373
Offline offline
Szép ahogy kiálnak eggyesek Kelly Kelly mellett!! Szerintem ez az amiért egyrészben tisztel és szeret titeket!! Csak így tovább!! Ne törődjetek másokkal. Az a lényeg, hogy TI Kelly Kelly fanok csak az járjon az eszetekben, hogy ki mellett áltok ki és, hogy miért szerettétek meg!! Lehet, hogy hülyeség amit írtam de azért remélem eggyesek megértettek engem és azoknak köszönöm!! smileeee.gif
2012. október 08. 18:03 #36
ViczianMark
ViczianMark
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 186081
Offline offline
Sunnygirl-nek igaza van....!
2012. október 22. 14:45 #37
cece 11
cece 11
új tag
 
StátuszSzeretem a WWE-t!! Kedvenc dívám:Kelly and Eve! Pankrátor:egy csomó!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.06.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 157620
Offline offline
Annyira fogsz hiányozni Kelly te voltál a 2. kedvenc dívám!! heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif Ja és egyet értek sunnygirl-el!! meghajolo.gif
2012. november 27. 16:55 #38
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Ne már ő volt a kedvenc dívám cry.gif sohasem felejtelek el cry.gif
A wwe nem normális!
2012. december 28. 09:31 #39
Subika13
Subika13
új tag
 
StátuszNow I know that what you want most, I have to let go!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.13.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 88
Azonosító: 120109
Offline offline
WHY???? De ne mááár.....:'( ez szemétséég...sad.gifsad.gifsad.gif
2013. január 10. 09:35 #40
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Mág mindig nagyon fáj és nem tudom feldolgozni hiányzól!!!! GYERE VISSZA KELLY!!!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok