Starity

X-Faktor (2012)

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 02. 19:09 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
A tavalyi szabály még mindig él:

Csak az élő adásba jutott 12-nek lesz jóváhagyva a beküldött adatlap. A többinek csak akkor, ha lesz saját lemez, klip vagy dal!

Ide jöhetnek a vélemények a műsorról, illetve a HQ méretű hivatalos képek, és videók. beer.gif
7 felhasználónak tetszik: nicol bellox, rolllllleee, Alexis_0504, House Of Wax, SmileyZ, Minimanó94, Kazuo
2012. október 02. 19:20 #2
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Én nem tudom ki , hogy van vele de az első évad volt nekem a legjobb, persze az is meg volt rendezve (ne mondja nekem senki, hogy az ilyen fajta műsorok nincsenek), de nem ennyire, mint pl a mostani, ez a szerelmi szál ami most megy Adél és Szilárd között azt hiszem így hívják őket, az is nagyon mesterkélt, könyörgöm legalább várták volna meg az élő adásokat
Nem azt mondom, mert itt is vannak tehetségek, de az ilyen mesterkélt dolgokat nem nagyon bírom, azért nézhető a műsor ezektől függetlenül
1 felhasználónak tetszik: xxxddd
2012. október 02. 20:01 #3
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Megvan rendezve az egész,ez egyértelmű.Az ilyen műsorok mind megvannak rendezve,a Megasztár is megvolt,és a Voice is meg lesz.Tudják mi kell a nézőknek.Az Adél & Szilárd "románc" egyenesen nevetséges,még a vak is látja,hogy csak a show-ért csinálják az egészet.Valószínű,hogy beválasztják őket,és ők lesznak az új Kováts Vera & Baricz Gergő.

A versenyzőket nézve.Nem olyan rossz az idei széria.Vannak,akik nagyon tetszenek.A fiúk kategóriája a legjobb idén és a lányok is jók.A csapatok se rosszak.A 28 felettiek viszont harmatgyenge.

Nálam továbbjutók:
-lányok:Kvaka Andrea,Antal Tímea és Jáger Kinga
-fiúk:Meggyes Csaba,Szabó Dávid és Oláh Gergő
-28 felettiek:Zámbó Krisztián,Kiss Wrnő és Horváth Sándor
-csapatok:Like,P.J.Z. és a Wonderfool
3 felhasználónak tetszik: Bogi13, iannina, xxxddd
2012. október 08. 06:18 #4
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3654
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Az idei X jobb, mint a tavalyi. Az elsőnél nem biztos, hogy jobb, de közel van ahhoz a szinthez. Az én első számú kedvencem idén a Spirit, közülük Peti már a válogatók óta - pedig alig játszottak le belőle fél percet . rolleyes.gif
Meglepően sok olyan továbbjutó volt, akit én az élőkben szerettem volna látni. good.gif
2012. október 08. 08:10 #5
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Hát én nem tudom mit szóljak, megint jutott be pár olyan ember aki azt hiszem nem érdemli meg dry.gif
A legjobban Szabó Dávidnak és Zámbó Krisztiánnak örültem blush.gif Félre ne értsetek, én ki nem állhattam Jimmy-t, de a fia olyan más blush.gif
Akiknek szerintem semmi keresni valója bent: P.J.Z.és Lass Bea dry.gif A Bea egy jó színésznő, annyira mű minden pillanata, hogy az hihetetlen dry.gif Az "együttesről" meg szót sem ejtek, még arra sem méltók cool.gif Mellesleg Antal Tímeának sem örültem túlzottan dry.gif
A csapatok közül pedig egyértelműen a Spirit-nek drukkolok, bár a Like-ot is kedvelem smileeee.gif

Én még mindig azt mondom, hogy nem ér fel az első szériához, de majd látjuk mit hoznak smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Évike12, pink_bunny
2012. október 08. 10:38 #6
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Az én nagy kedvencem ebben a szériában Oláh Gergő attól a perctől fogva,hogy először megláttam heart.gif Én neki drukkolok,remélem ő nyer majd smileeee.gif
Nálam így nézett volna ki a top 12:
Fiúk:
Oláh Gergő,Meggyes Csaba,Fehér Zoltán.
Lányok: Danics Dóra,Antal Tímea,Kvaka Andrea.
28 év felettiek:
Zámbó Krisztián,Kiss Ernő Zsolt,Kovács László Stone.
Csapatok:
Like,Spirit,Wonderfool.

Vagyis számomra mindegyik mentor 1 rossz döntést hozott blush.gif Csobot Adél számomra roppant idegesítő,az állandó vihogásával,meg néha olyan mint akinek idegrángása van blink.gif
Lass Bea...ilyen világfájdalmas nőt én még nem láttam omg.gif
Az egyetlen aminek örülök,hogy a Soldiers nem jutott be blush.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, xxxddd, pink_bunny
2012. október 13. 20:03 #7
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Na látom, ez a topik is elavult rohog.gif

Örülök, hogy senki nem nézi ezt a szennyt cool.gif rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: TheHypooo75, Bessie, iannina
2012. október 13. 20:52 #8
dori324
dori324
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.28.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 41
Azonosító: 154098
Offline offline
Most elmondom az őszinte véleményem és bocsánatot kérek ezzel akit megbántok.
Ez még csak meg sem közelíti az első és a második x-factort.Mind a bekerült 12 személynek 0 a hangja.Geszti ennél rosszab embereket nem tudot volna választani?Hogy-hogy nem vitte magával az élő showba Meggyes Csabát?Neki elképesztő hangja volt erre meg kiejti.Nézétek meg az éló adást (én most azt nézem) ki az akinek azt mondanátok "ez igen ez jó.megérdemelné hogy megnyerje az x-faktort"? .Malek munkáját értékelem mert a lányoknak nagyon jó hangjuk van.Feró is olyat továbbenged mint a P.J.Z..Kérlek.. blink.gif Geszti döntéséről meg ne is beszéljünk az olyan szintem sz@r.Ildikó ő neki a fél csapata jó.Az nagyon fájt mikor Meggyes Csaba kieset.Neki mondtam azt hogy 1000% hogy ő nyeri neki a hangja hu..szavakat sem találok.De azok akik bekerültek na a lányok azok jók meg még Zámbó Krisztián meg még egy pár.Az első 2 adás az olyan magasan volt hogy ez nem bírja tulszárnyalni..
2 felhasználónak tetszik: TheHypooo75, Évike12
2012. október 13. 21:55 #9
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (dori324 @ 2012.10.13. 20:52)
Most elmondom az őszinte véleményem és bocsánatot kérek ezzel akit megbántok.
Ez még csak meg sem közelíti az első és a második x-factort.Mind a bekerült 12 személynek 0 a hangja.Geszti ennél rosszab embereket nem tudot volna választani?Hogy-hogy nem vitte magával az élő showba Meggyes Csabát?Neki elképesztő hangja volt erre meg kiejti.Nézétek meg az éló adást (én most azt nézem) ki az akinek azt mondanátok "ez igen ez jó.megérdemelné hogy megnyerje az x-faktort"? .Malek munkáját értékelem mert a lányoknak nagyon jó hangjuk van.Feró is olyat továbbenged mint a P.J.Z..Kérlek.. blink.gif  Geszti döntéséről meg ne is beszéljünk az olyan szintem sz@r.Ildikó ő neki a fél csapata jó.Az nagyon fájt mikor Meggyes Csaba kieset.Neki mondtam azt hogy 1000% hogy ő nyeri neki a hangja hu..szavakat sem találok.De azok akik bekerültek na a lányok azok jók meg még Zámbó Krisztián meg még egy pár.Az első 2 adás az olyan magasan volt hogy ez nem bírja tulszárnyalni..


Gesztinél van talán az összes eddigi X-Faktor legerősebb férfi énekese, Oláh Gergő... Ne vicceljünk már, az a srác profi, nulla giccs, brutálisan jó hang, alázat, minden megvan benne.
7 felhasználónak tetszik: Vegas, nicol bellox, SmileyZ, pink_bunny, Alizgirl98, Kelsey, Black Hearth2
2012. október 13. 22:46 #10
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
Szerintem harmatgyenge a mezőny.Vicc komolyan ami itt folyik, az ilyeneket mint akik most az élő showban vannak, az angol X-factorban, már a válogatón kiejtették volna.Remélem egy külföldi sem néz bele, mert én szégyellem magam hogy erre mondják azt, hogy tehetségkutató műsor.Az, meg amikor Keresztes Ildikó állva tapsolt valamelyik szerencsétlennek, nevetséges volt.Ez a párbajnak nevezett valami, meg max egy karaoke esten megy el, pár feles után. pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: iannina, trina, Sellina, xxxddd
2012. október 13. 22:49 #11
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2398
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Tényleg elég gyenge a mezőny,de még mindig jobb,mint tavaly,vagy tavalyelőtt.Egyáltalán nem lettek jól kiválogatva az emberek,a mentorok nagyon elrontották. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: xxxddd
2012. október 13. 22:49 #12
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5250
Csatolások: 34906
Azonosító: 138106
Offline offline
Eddig az összes részt néztem,de rá jöttem,hogy ez mekkora bunda. Az énekesek most a legrosszabbak,és ezek a mentorok..inkább őket már hagyom is. Tuti,hogy még egy részt,nem fogok megnézni belőle! dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Sellina
2012. október 13. 23:01 #13
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Kicsit viccesnek találom, hogy valaki elkezd mondogatni egy véleményt és a többiek meg mennek utána birka módjára. rohog.gif Nem arról van szó, hogy nincs benne igazság, szimplán nagyon látszik a csordaszellem. tongue.gif
Egyébként a külföldi X-Factort én nem hoznám fel, mint követendő példa, mert ott is annyi gyenge, átlagos figurát agyonsztároltak, hogy elment egy jó (tragi)komédiának.
4 felhasználónak tetszik: Bessie, SmileyZ, Black Hearth2, pink_bunny
2012. október 13. 23:06 #14
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Ezt nem hiszem el.Kvaka Andit kiejtik elsőnek.A nála sokkal gyengébb P.J.Z.,Fehér Zolika,a labilis Lass Bea meg a Zámbó gyerek pedig simán továbbjutnak.Szégyen.
5 felhasználónak tetszik: janet7, Vampire Lady, Alexis_0504, SmileyZ, pink_bunny
2012. október 13. 23:42 #15
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Tény, hogy az ilyen tehetségkutatókból kikerült emberek között kevesen lesznek ténylegesen sikeresek. Mégis miért látni szinte minden évben? Csatornának megéri, a készítőknek szintén. Megy a reklám és a pénz is ezerrel. Én nem küldenék egyetlen smst sem. Ne rajtam gazdagodjon meg a csatorna. tongue.gif

Egyébként vannak jó hangok közöttük. biggrin.gif De a megrendezés valahogy elveszi az egész dolog lényegét. blush.gif Szvsz.
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. október 14. 01:33 #16
susurrus
susurrus
Rickrolled
 
Státusz"You choose your friends by their character and your socks by their color." - GO
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.01.
Hozzászólás: 2759
Csatolások: 5169
Azonosító: 22484
Offline offline
Ez az idei X-Faktor szinte egy az egyben kuka... Antal Tímea és Oláh Gergő messze kiemelkedők, ők tényleg kiválóak, csak miattuk érdemes nézni... de a többiek... talán még a Szabó Dávid ér valamit (a hangja jó), csak nekem ő meg túl nyálas... a Spritiben a magasabb srácnak kellemes mély orgánuma van... de ennyi... Csobot pedig nagyon úgy tűnik, hogy csak ezt az egy stílust tudja...
Egyik kedvencemet, Meggyes Csabát sajnos múltkor kipenderítették... (gondolom nem túl trendi vagy ilyesmi...)
3 felhasználónak tetszik: Siistra, Bessie, pink_bunny
2012. október 14. 11:47 #17
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.10.13. 21:55)
Gesztinél van talán az összes eddigi X-Faktor legerősebb férfi énekese, Oláh Gergő... Ne vicceljünk már, az a srác profi, nulla giccs, brutálisan jó hang, alázat, minden megvan benne.


A tavalyi X-Faktor egyes versenyzőiről nagyon nem egyezett a véleményünk de úgy látom most ez máshogy van smileeee.gif Oláh Gergő fantasztikus,számomra már megnyerte az X-Faktort ő igenis tehetséges és habár tényleg volt már ennél erősebb is a mezőny azért vannak itt olyan énekesek akik megérdemlik,hogy figyeljenek rájuk smileeee.gif
Gergő pont ilyen meghajolo.gif A tegnapi előadása után minden mentor állva tapsolt azért ez nem semmi szerintem blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Bessie, pink_bunny, janet7, House Of Wax
2012. október 28. 07:36 #18
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Egyetlen egy hozzászólásom van a most Szombati élőadáshoz: Az RTL Klub ássa el magát a föld alá amiért egy ilyen drogos, majdnem gyilkos, szemét emberrel villog!! Nagyszerű példát mutatnak, le a kalappal cool.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Évike12
2012. október 28. 10:04 #19
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2012.10.28. 07:36)
Egyetlen egy hozzászólásom van a most Szombati élőadáshoz: Az RTL Klub ássa el magát a föld alá amiért egy ilyen drogos, majdnem gyilkos, szemét emberrel villog!! Nagyszerű példát mutatnak, le a kalappal  cool.gif


Én azt bírtam mennyire reklámozta már Nóra hogy jaj majd az extra produkció így meg úgy,mondom otthon:
Na már tuti röhögni fogok.Kijön Sp vagy Fluor..
Erre kijön Stohl,tesómmal: nevet2.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Évike12, selena_taylor_fan
2012. október 28. 10:25 #20
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2012.10.28. 10:04)
Én azt bírtam mennyire reklámozta már Nóra hogy jaj majd az extra produkció így meg úgy,mondom otthon:
Na már tuti röhögni fogok.Kijön Sp vagy Fluor..
Erre kijön Stohl,tesómmal: nevet2.gif

És én már azt hittem,hogy annál rosszabb már nem lehet,mint amikor tavaly meghívták Fluort.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok