Starity

Kozsó perelné Lady Gagát

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 19. 06:33 #101
- törölt felhasználó -    
Ülj le fiam, egyes xD de komolyan... Hiába van ráció abban, amit _ToTo_ írt, akkor sem hiszem, hogy egy csak élőben előadott kozsó számot megtalálnának T_T
2012. október 19. 07:14 #102
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
úgy csináltok, mintha Gaga sz*rta volna a spanyolviaszt. hát nem ő lopkod folyamatosan Madonnától? hol van egy csepp eredetiség ebben a nőben, áruljátok már el nekem!
van igazság abban, amit _ToTo_ írt, de lehet teljesen véletlenül elkapott dallam beleépítése a dalba, elvégre találkoztam már olyan zenésszel, aki írt egy dalt, de valahogy akkortájt hatást gyakorolt rá egy másik dal, és vannak benne részek, amik hasonlítanak (egy kicsit).
ebben az esetben, amit Kozsó állít, csak az a furcsa, hogy nem említi konkrétan a dal címét, ezért hihetetlen számomra.
azzal indokolni pedig, hogy akkor Gaga 6 éves volt, merőben hülyeség, mivel nyilván nem akkor írták a paparazzit, és addig simán eljuthatott hozzájuk a dal. vagy úgy gondoljoták, hogy hozzám nem juthat el egy Beatles dal, mert ők a 20. században zenéltek? van net, ne legyetek már ilyen ostobák...
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. október 19. 07:46 #103
- törölt felhasználó -    
Idézet (ciel @ 2012.10.19. 07:14)
úgy csináltok, mintha Gaga sz*rta volna a spanyolviaszt. hát nem ő lopkod folyamatosan Madonnától? hol van egy csepp eredetiség ebben a nőben, áruljátok már el nekem!
van igazság abban, amit _ToTo_ írt, de lehet teljesen véletlenül elkapott dallam beleépítése a dalba, elvégre találkoztam már olyan zenésszel, aki írt egy dalt, de valahogy akkortájt hatást gyakorolt rá egy másik dal, és vannak benne részek, amik hasonlítanak (egy kicsit).
ebben az esetben, amit Kozsó állít, csak az a furcsa, hogy nem említi konkrétan a dal címét, ezért hihetetlen számomra.
azzal indokolni pedig, hogy akkor Gaga 6 éves volt, merőben hülyeség, mivel nyilván nem akkor írták a paparazzit, és addig simán eljuthatott hozzájuk a dal. vagy úgy gondoljoták, hogy hozzám nem juthat el egy Beatles dal, mert ők a 20. században zenéltek? van net, ne legyetek már ilyen ostobák...

Ha Kozsó előállna a dallal, lehet, hogy nem röhögnénk ki ennyire. biggrin.gif
2012. október 19. 08:30 #104
LyricsGirlDankaki
LyricsGirlDankaki
visszatérő vendég
 
Státusz✘Nézz az égre, a legszebb fényre, láss egy álmot, harcolj érte!✘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.13.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 187612
Offline offline
Te jó ég... Hova fajul ez a világ???!!!! ohmy.gif Kozsónak szerintem tuti, hogy nincs igaza..
2012. október 19. 08:40 #105
egoforever
egoforever
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 120475
Offline offline
Hülye gyökér :'D
2012. október 19. 09:18 #106
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (ciel @ 2012.10.19. 07:14)
úgy csináltok, mintha Gaga sz*rta volna a spanyolviaszt. hát nem ő lopkod folyamatosan Madonnától? hol van egy csepp eredetiség ebben a nőben, áruljátok már el nekem!
van igazság abban, amit _ToTo_ írt, de lehet teljesen véletlenül elkapott dallam beleépítése a dalba, elvégre találkoztam már olyan zenésszel, aki írt egy dalt, de valahogy akkortájt hatást gyakorolt rá egy másik dal, és vannak benne részek, amik hasonlítanak (egy kicsit).
ebben az esetben, amit Kozsó állít, csak az a furcsa, hogy nem említi konkrétan a dal címét, ezért hihetetlen számomra.
azzal indokolni pedig, hogy akkor Gaga 6 éves volt, merőben hülyeség, mivel nyilván nem akkor írták a paparazzit, és addig simán eljuthatott hozzájuk a dal. vagy úgy gondoljoták, hogy hozzám nem juthat el egy Beatles dal, mert ők a 20. században zenéltek? van net, ne legyetek már ilyen ostobák...


Az ügyről nyilván sosem hallunk többet, ez mindig ilyen, két dolog történhet vagy nem lesz semmi belőle, vagy betömik az egyik fél száját pénzzel - sőt a második lehetőség akkor is fentállhat, ha valóban nincs köze egymáshoz a két dolognak.
Így az egyik fél nem cseszegeti a másikat, nem rontja a hitelét vagy hírnevét és a másik is elégtételt nyer valamilyen módon - csak úgy, mint az 1Dé esetében a nevekkel.

Viszont napjainkban már tényleg csak pár kattintás, hogy meghallgasd a legnépszerűbb lengyel, kínai, holland vagy dél-afrikai stb. slágereket és előadókat.

Idézet (boybelieber01 @ 2012.10.19. 06:33)
Ülj le fiam, egyes xD de komolyan... Hiába van ráció abban, amit _ToTo_ írt, akkor sem hiszem, hogy egy csak élőben előadott kozsó számot megtalálnának T_T


Az sem lehetetlen manapság. Egy jó fülű zenész első hallás után visszajátszik egy dalt, dallamot vagy annak részletét.

Továbbra sem állítom, hogy jelen esetben ezt történt, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy koránt sem olyan lehetetlen, mint amennyire röhögünk rajta - igen, elsőre én is röhögtem. Sajnos egyesek agyáig nem jutnak el az olvasott információk és csak zsígerből fröcsögnek - miközben előző hozzászólásában ugyanezen ember egy másik cikkben másokat oltogat beszólásaival. Nem szeretem gagát, és akkor mi van, bármit írok, mint most beszólásnak veszik egyesek, pedig nem írtam semmi rosszat. Egyesek állandóan mások véleményével törődnek, miközben tőlük egy sajátra sem tellik, ezen gondolkozzanak el inkább.

Idézet (Misao @ 2012.10.18. 21:24)
Ha az utóbbi nekem szólt,nem kioktatásnak szántam csupán megfigyelésnek. pardon.gif Az általad korábban említett "teória" is csak egy guess,vagy igaz vagy nem. Kétlem,hogy erre valaha is fényderül azt meg pláne,hogy Kozsó tényleg perelésre száná el magát. Felesleges idő pocsékolás lenne az egész a végén meg semmi nem lenne belőle. rolleyes.gif


Nem neked szólt, ráadásul igazad van, mert ilyet nem lehet írni amit én írtam, de én azért sem fogom elrejteni, majd megteszi más ha akarja, 7 év alatt nekem is eldurranhat az agyam egyszer itt, a sok zöldség hozzászólástól. A teória, az teória, én sem tudok többet az ügyről, mint ti, én csak eljátszottam a gondolattal - de egyesek mindent véresen komolyan vesznek, csak azt nem, hogy megtanuljanak írni, olvasni vagy olvasott szöveget értelmezni - ez megint csak nem neked szól.

hi.gif
3 felhasználónak tetszik: Misao, Bessie, Grace Benning
2012. október 19. 10:51 #107
Petra12
Petra12
ღDavidHendersonღ
 
Státusz~ Henderson Dávid<3 ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.05.
Hozzászólás: 1734
Csatolások: 0
Azonosító: 132641
Offline offline
Na jó, én most nem tudom kinek van igaza. smileeee.gif
2012. október 19. 11:43 #108
- törölt felhasználó -    
Omg. Szánapmas ez az ember. Mivel már azzal nem tud a médiában lenni h gyereke lesz v van mit tom én. Így kellett valami, de ez azért túlzás. Elég "régi" dal a Paparazzi, nr mondja h most hallotta elöször.
2012. október 19. 12:05 #109
nincsmegoldas
nincsmegoldas
visszatérő vendég
 
Státusz"...but what happens when karma, turns right around and bites you?..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.20.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 158844
Offline offline
hát ez a Kozsó egy nagyon okos ember....biggrin.gif
2012. október 19. 12:09 #110
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2012.10.19. 09:18)
Az ügyről nyilván sosem hallunk többet, ez mindig ilyen, két dolog történhet vagy nem lesz semmi belőle, vagy betömik az egyik fél száját pénzzel - sőt a második lehetőség akkor is fentállhat, ha valóban nincs köze egymáshoz a két dolognak.

Ha Madonna nem perelte be a Born This Way miatt, ami nagyon nyilvánvalóan hasonlított az Express Yourself-re, akkor nem hinném, hogy Kozsó eljutna odáig, hogy a verse dallamáért bármilyen kompenzációt ki tudjon sajtolni Gagából.
2012. október 19. 13:29 #111
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1879
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Lady Gaga bizos azzal tölti a szabadidejét,hogy Kozso dalait hallgatja _nevet.gif Egyébként meg miért csak most jött ezzel elő?Hiszen ez a dal már kb.3 éves.
2012. október 19. 13:50 #112
kinx
kinx
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥ ♥ ♥ popcorn for ♥♥ ♥ ♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.08.14.
Hozzászólás: 481
Csatolások: 11
Azonosító: 183483
Offline offline
a paparazzi nem a legjobb lehet hogy ezért !
2012. október 19. 14:00 #113
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.10.18. 19:26)
Ez nagyon királyos biggrin.gif Copy Gaga nyúl Kozsótól? Mégis melyik dal lenne a lopott? Engem már esküszöm érdekel de nem ugrik be hogy melyik dalról van szó ..

Kiadatlan dal, valószínűleg azért nem ugrik be. Vagy Álmokfutók koncerten csápoltál mazsola korodban? biggrin.gif

Amúgy akkorát röhögnék ha tényleg, bíróság előtt beigazolódna hogy Gaga lopott rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. október 19. 14:35 #114
IamPrincess
IamPrincess
Beautiful rose in the dark.
 
Státusz夢 ☂
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 1917
Csatolások: 0
Azonosító: 176523
Offline offline
ezt a baromságot .. -.- az amerikaik vagy a többi külföldi emberek nem nagyon ismerik a magyar zenét .. és még én is inkább mást hallgatok mert nem szeretem a magyar zenét !! -.- és honnan tudta vona GaGa hogy mit írt ez a mittoménki ?? -.-
2012. október 19. 15:03 #115
- törölt felhasználó -    
"Bár nagyon megfogott a művésznő személyisége, nem követem nyomon a zenei munkásságát, ezért nem tűnt fel eddig a dolog..."


Aha, ez a mondat egy finoman megfogalmazott leszarom rohog.gif
2012. október 19. 15:40 #116
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
És gaga pontosna melyik dalt is másolja? -.-
2012. október 19. 15:44 #117
leyla113
leyla113
SummerKid
 
Státuszit's Glambert time! ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.13.
Hozzászólás: 1096
Csatolások: 3
Azonosító: 180259
Offline offline
ja. most hallotta először a paparazzit, mikor elég régi dal, és kb a csapból is ez folyik (aminek én kifejezetten örülök). és nem is említi a dal címét. rendkívül hihető. kozsó tényleg ekkora hülye, vagy ez egy rémálom?
mert lady gaga meg a kiadója pont azzal szórakozik, hogy magyar hullócsillagok ki sem adott slágereit lopja. röhögőgörcsöt fogok kapni (vagy sírógörcsöt. vagy mindkettőt egyszerre.)...
kozsó meg csak médiában akar maradni, mert különben (még jobban) eltűnne a süllyesztőben. bár ennél lejjebb már nincs sok szint...
2012. október 19. 15:50 #118
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Gaga azzal sincsén tisztában, hogy Kozsó él. Ne nevettessen már. rohog.gif
2012. október 19. 15:53 #119
Tündiii
Tündiii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1995
Csatolások: 228
Azonosító: 149865
Offline offline
Perelje csak. rohog.gif
2012. október 19. 15:56 #120
- törölt felhasználó -    
Szerintem meg ennek nincs értelme tovább.Gaga is lop,illetve nem ő hanem azok akik írják neki a számait.El sem tudjátok képzelni milyen stáb dolgozik az ilyen popzenészek háta mögött egy új slágeren lemezen.NEm gaga írja otthon a konyhában a saját számait! Nőjetek már fel.Nagyon kevés zenész ír saját számot.És nagyon sokan iratnak olyan emberekkel akinek ez a foglalkozása.Úgy hívják őket hogy "dal szerző". és nem össze tévesztendő az "előadóval."Kozsó egy barom,ezt eddig is tudtuk.És erről nincs miről vitázni.Sakkozsó csak a tóle megszokott értelmiszintjének megfelelő viselkedést hozza.Ti meg ugrotok minden hülyeségre egyből."Gugli" a barátod.Mielőtt bárki bármilyen kommentet írna egy cikkhez...érdemes lenne egy kis háttér anyag vizsgálatot csinálni.És úgy hozzászólni a cikkekhez.Én dolgoztam éveki zenekar mellett,és igen sok nevet ismerek a zenei szakmában.Debrecenei lévén Hogy mást ne mondjak a Tankcsapda minden tagját.Nem egyszer buliztam velük, voltam VIP vendég nem egy koncertjükön....és sorolhatnám.Kicsit jobban bele kellene látnotok hogyan is működik a zenie ipar, és úgy véleményt alkotni.
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kozso Kozso 3763.