Hazánkba látogathat a Paramore
2012. október 25. 06:25
#21
De akk nem is biztos hogy jönnek -.-" ez csak szavazás kérdése , szal akk biztos , hogy nem jönnek MO.-ra
2012. október 25. 06:38
#22
Remélem eljönnek. Személy szerint nagyon örülnék neki.
Örülök a cikknek, a többi meg le van tojva.
1 felhasználónak tetszik:
hayleyshusband
2012. október 25. 12:01
#25
|
|
Jenny LawlietLove Me Till It Hurts |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.30. Hozzászólás: 3505 Csatolások: 87 Azonosító: 130326 offline
|
Hát ha rajtam múlik akkor biztos nem jönnek...
2012. október 25. 12:45
#26
|
|
Genie137visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.12. Hozzászólás: 375 Csatolások: 5 Azonosító: 180101 offline
|
Jajj nagyon remélem hogy eljönnek!!! de nem tudok szavazni, mert nincs facebook-om... >:(
Aki meg nem akarja hallani őket, az minek olvasta a cikket?
Aki meg nem akarja hallani őket, az minek olvasta a cikket?
1 felhasználónak tetszik:
hayleyshusband
2012. október 25. 12:56
#27
|
|
Johinnasólarljós |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.02. Hozzászólás: 2190 Csatolások: 489 Azonosító: 137715 offline
|
Még mindig nem tudom hová tenni ezt a cikket, ugyanis a többi banda mellett most szó nélkül el kéne menjek? Oké, hogy a cikkíró a Paramore-t favorizálja, de a cikkírás nem azon alapul, hogy a saját kedvenceimet szubjektíven előretolom mindenben. Én voksoltam egyet az Avenged Sevenfoldra, no ennyi...
2012. október 25. 13:02
#28
jaaaajjjj de jó .... -.-" -.-" ...... marhára izgat . utálom őket .
2012. október 25. 13:47
#30
megafifi20 akkor minek vagy itt? szerintem senki nem kíváncsi rád
Johinna oké, igazad van
engem utáljatok, ne a bandát
Johinna oké, igazad van
2012. október 25. 13:52
#31
|
|
Dzsenifer3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.13. Hozzászólás: 7117 Csatolások: 481 Azonosító: 155330 offline
|
Tőlem aztán jöhetnek engem nem nagyon érdekel...
2012. október 25. 14:22
#32
|
|
hbombúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.10.25. Hozzászólás: 3 Csatolások: 0 Azonosító: 188275 offline
|
Sziasztok.
Hát, ahogy így végig olvastam a kommenteket, sajna rá kellett jönnöm arra, hogy még mindig ugyan az a nyavajgó, "semmi se tetszik" nép vagyunk.
Nem értem, hogy, aki mondjuk nem kedveli őket, az minek olvassa el a cikket és miért ír alá negatív gondolatokat.
Az én személyes véleményem pedig az, hogy eleget láttuk már a SUM41-t (aki, ha jól emlékszek koncertezett idén nyáron nálunk, és még azt se engedte meg, hogy online közvetítsék őket), a Linkin Parkot és sorolhatnám a többi bandát is.
Paramore még nem volt. Jöjjenek ők!
A cikk megírásával kapcsolatban pedig, szerintem bárki, aki írt volna egy ehhez hasonló cikket, kiemelte volna a kedvenc bandáját. Ezzel szerintem semmi baj nincs. A címet mindenki úgy értelmezi először, ahogyan szeretné - naívan.
Hát, ahogy így végig olvastam a kommenteket, sajna rá kellett jönnöm arra, hogy még mindig ugyan az a nyavajgó, "semmi se tetszik" nép vagyunk.
Nem értem, hogy, aki mondjuk nem kedveli őket, az minek olvassa el a cikket és miért ír alá negatív gondolatokat.
Az én személyes véleményem pedig az, hogy eleget láttuk már a SUM41-t (aki, ha jól emlékszek koncertezett idén nyáron nálunk, és még azt se engedte meg, hogy online közvetítsék őket), a Linkin Parkot és sorolhatnám a többi bandát is.
Paramore még nem volt. Jöjjenek ők!
A cikk megírásával kapcsolatban pedig, szerintem bárki, aki írt volna egy ehhez hasonló cikket, kiemelte volna a kedvenc bandáját. Ezzel szerintem semmi baj nincs. A címet mindenki úgy értelmezi először, ahogyan szeretné - naívan.
1 felhasználónak tetszik:
hayleyshusband
2012. október 25. 14:41
#33
Nagyon örülnék ha egyszer láthatnám őket élőbe.. és valoszinüleg nemlenne pénzemegy koncerbelépőre, plusz egy kisérőre.. szoval ha jönnének belebetegednék..:S
2012. október 25. 14:49
#34
Juj,a kedvenc bandám!
Imádom őket,örülnék ha eljönnének.
2012. október 25. 15:06
#35
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Na az nagyon jó lenne a picihéliék eljönnének hozzánk.
Csak ne az arany árában mérjék a jegyet, mint szokás mostanság nálunk. :\
Csak ne az arany árában mérjék a jegyet, mint szokás mostanság nálunk. :\
2012. október 25. 16:06
#36
|
|
PinkPoison† hentai tensai shoujo † |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.26. Hozzászólás: 2576 Csatolások: 19 Azonosító: 176526 offline
|
remélem hogy újra beszállnak a bandába*o* és kikúrjó ez a videó amit beraktál hayleyshusband! OwO Megint szivárványt hányok xD *puke rainbow* ÉS JÖJJENEK MAGYARORSZÁGRA! *---*
1 felhasználónak tetszik:
hayleyshusband
2012. október 25. 16:08
#37
|
|
PinkPoison† hentai tensai shoujo † |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.26. Hozzászólás: 2576 Csatolások: 19 Azonosító: 176526 offline
|
Az meg ne írjon hozzá akit nem érdekel csak azért mert gyűjti a hozzászólásokat tényleg elég idegesítő!!!
1 felhasználónak tetszik:
hayleyshusband
2012. október 25. 16:10
#38
|
|
IamPrincessBeautiful rose in the dark. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.26. Hozzászólás: 1915 Csatolások: 0 Azonosító: 176523 offline
|
dejóó .. *w*
megyek is szavazni ..
(Y)
2012. október 25. 16:11
#39
|
|
nothingcanstopmeExtinct ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.13. Hozzászólás: 2350 Csatolások: 97 Azonosító: 133163 offline
|
A cikk tényleg érdekesen van megfogalmazva, de az a fő, hogy van esély, hogy jönnek!! Ment rájuk egy szavazat, meg a 30 Seconds To Marsra és a Halestormra is
2012. október 25. 16:11
#40
|
|
IamPrincessBeautiful rose in the dark. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.26. Hozzászólás: 1915 Csatolások: 0 Azonosító: 176523 offline
|
ésPinkPoison meg hayleyhusband egyet értek .. (Y)
1 felhasználónak tetszik:
hayleyshusband
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.


offline


